ביקורות Provillus – האם הוא סייע שיער לצמיחה מחודשת?

Home » Review » Provillus » ביקורות Provillus – האם הוא סייע שיער לצמיחה מחודשת?

Last Updated on

בואו להציג סקירת Provillus שלנו עם סיפור מטפורי מעט.

בהנחה שאתה זכר, לדמיין את עצמך בחדר האמבטיה, שטיפת הפנים לאחר גילוח שיער פנים שלך בכיור האמבטיה. כפי שאתם מעלים פניך להסתכל במראה כדי לבדוק המעשה שלך, אתה רואה איש קירח שנועץ בך מבטים.

 סקירת Provillus: טיפול צמיחת שיער Provillus עבור גברי סקירת נשים

לאחר כמה רגעים של תמיהה, אתה יודע שהגבר הקירח במראה הוא לא אחרים מאשר את עצמך. צרחת לך את הראש, התעוררתי, להבין שזה רק חלום רע .

רוב הגברים (ואולי מספר נשים מדי) ברחבי העולם יש סיוט-של הספציפי הזה השיער היקר ביותר שלהם שפיכה ונעשה קירחים. שיער אדם זה לא נקרא אחד “היהלום שבכתר” לחינם. השיער הוא משהו שאנשים גאים של. נשים מוסלמיות לכסות את שערן להימנע יהירות.

הוא 5 הגורמים השכיחים ביותר של נשירת שיער

לאבד את השיער שלך, כמו הזדקנות, הוא משהו בלתי נמנע. גברים בדרך כלל רואים כתמים של שיער שפיכה כשהם פגעו של 30 שלהם. נשים להשיל שיער קצת מאוחר יותר בחיים, סביב 60 של.

זה טבעי יש שיער ליפול כל יום או לאבד חלק השיער במהלך המקלחת. אבל לאבד חבורה של שערות הגורמות קרחת או טלאים להופיע, זה כשאנשים הופכים יותר ויותר מודעות עצמית.

מה בדיוק גורם לכל זה?

 1. בחיים האלה עסוקים, לחץ הוא שופע. יותר מדי מתח הגוף שלך לא יכול להתמודד. הדרך של הגוף שלך לומר לך נמאסים היא דרך שערות שפיכה. כמו כן, מתח גורם המערכת החיסונית שלך לרדת אשר יכול להוביל את הגורם השני של נשירת שיער שהוא …
 2. ויטמין מחסור במינרלים. אם לא היית נטילת תוספי מזון, כאשר לחץ להכות אותך, אתה קרוב לוודאי תחסר כמה ויטמינים ומינרלים חשובים. אבץ וויטמין A הם המינרלים החשובים ביותר וויטמין בתמיכה צמיחת השיער.
 3. בליעת רעלים, אפילו במינונים נמוכים, הוא גורם נפוץ נוסף. אחד הסימנים של הרעלת ארסן הוא אובדן שיער.
 4. אספקת דם נמוכה. כן, שערות אינן חיים במובן טכני והם לא צריכים דם לגדול. אבל זקיקי שיער (האחד שבו לשערות מוטבעות) יש כמה אספקת דם. אספקת דם נמוכה מונעת דם מלהגיע בגפיים, הראש וכפות הרגליים. עם האובדן של אספקת דם, זקיקי שיער למות, ובכך שיער לנשור ולבסוף לשפוך.
 5. זהו הקלף המנצח של כל הסיבות לנשירת שיער. אתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר הגנטיקה שלך-קלים בכל רחבי DNA שלך. אם המשפחה שלך יש היסטוריה של מקבל קירח, רוב הסיכויים שאתה ירשת גן. ביש מזל בשבילך אז.

עכשיו הקמנו הגורמים השכיחים ביותר של נשירת שיער, השאלה הבאה תהיה איך למנוע את זה מלקרות. התשובה היא די פשוטה: למנוע המספרים 1 עד 4. להימנע מקבלת לחוץ; לקחת תוספי ויטמין כדי למנוע ליקויים.

במידת האפשר, להימנע אשתו מעצבן שלך לחמוק מקבל מורעל. מאז סיבה מספר 5, גנטיקה, הוא משהו שאתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר, עכשיו זה הזמן לדון כיצד אלופציה אראטה, המהווה את השם המדעי, יכול להיות מטופלים.

הטיפול נשירת שיער Provillus

טיפולים נשירים שיער לוקחים את השוק בסערה, אז אין מה לדאוג. זה אומר שני דברים: כי אתה לא היחיד בעולם הזה מקבל קירח וכי ישנם טיפולים כדי לקדם את צמיחת השיער. ישנם מוצרים שצריכים להילקח בבליעה, כמה צריך להיות מיושם ישירות על השיער והקרקפת. בין טונות של מוצרים אלה, את הטיפול בשיער Provillus הוא הכי מבוקש.

חוות דעת של לקוחות

את החיובי

כדי לתת לכם מושג, הנה כמה ביקורות חיוביות על Provillus שמצאתי כאשר עושים מחקר שלי:

“השתמשתי Provillus במשך כמעט שנה ואני כבר מרוצה עד כה. השיער שלי מעולם לא היה עבה זה ומלא הזה. חברים ומשפחות כמשחה על השיער שלי. תודה!” -Dylan, 45, ניו יורק ארה”ב

“אמא שלי המליצה מוצר זה אלי כמו שראתה את ההשפעה של זה על אחד מחבריה. התחלתי לאבד שיער כשבעלי עזב אותי. הרופא אמר לי כי הלחץ שנגרם השיער שלי ליפול. גם אחרי כל הלחצים של הגירושים נעלמו, השיער שלי לא התאושש. זה היה הרגע שבו התחלתי להשתמש Provillus. עכשיו, 2 שנים של להיות משתמש רגיל, לא רק עשה הקרחות שלי להתאושש, השיער שלי הפכו יותר יפה! השיער שלי נמשך סיכויי היכרויות חדשים בשבילי. אני חייב את זה כל למוצר הנפלא הזה. ” -Mary, 38, קנדה

“דרמטולוג שלי הודיע לי על Provillus. אנשים חושבים שאני הרבה יותר מבוגר מגילו האמיתי שלי עקב התקרחות מוקדמת. הביטחון העצמי שלי הוא מזועזע. הפכתי לנזיר, מסרב להראות את הראש הקירח שלי במסיבות. פעם ניסיתי Provillus לפני 6 חודשים, יכולתי לראות את שיער חדש להרכיב על הקרקפת שלי. התחלתי לצאת ומבלים שוב.” -Ron, 25, בריטניה

השלילי

בעולם הזה, שום דבר אינו מושלם. כאשר אתה רוצה לדעת אם מוצר זה מתאים לך או לא, אתה צריך לדעת את היתרונות והחסרונות. עם זאת נאמר, הנה כמה ביקורות שליליות על Provillus:

“זה כבר 4 חודשים מאז השתמשתי במוצר זה. עד כה, אני לא מתרשם שזה. לא ראיתי שום שיפור. הקרקפת שלי פשוט זורחת עם ספריי, תוך שימת דגש ההתקרחות שלי.” -Terry, 50, טקסס ארה”ב

“הקרקפת שלי מגרדת כמו ab *** h כאשר אני משתמש בתרסיס!” -Mike, 32, בריטניה

“אין לי טענות על השפעת Provillus על צמיחת השיער שלי. העובדה שיש לי צמיחת שיער חדשה היא חיובית מספיק בשבילי. מה אני רוצה להתלונן על זה העצירות שלי. למרות שתייה הרבה מים ולאכול מזון סיבי, הפכתי מעצירות פתאום כשהתחלתי להשתמש בטיפול בהתקרחות זה. אם היצרן יכול להימנע מזה-תופעת לוואי, אני אתן 5 כוכבים למוצר שלהם.” -Natasha, 30, ניו ג’רזי ארה”ב

העובדות

כדי להיות הוגן כלפי כל מוצרי צמיחת שיער עבור היצרן של Provillus, קח לתשומת הלב של העובדות הבאות הבאות בעת שימוש טיפול אלופציה אראטה:

 1. שיער צומח לאט. הקיבולת הנורמלית של שיער לצמוח נעה בין 6 שבועות ל 6 חודשים. אל תהיה חסר סבלנות. צמיחת השיער לוקח זמן אפילו על התנאים הטובים ביותר ואת נסיבות נורמלי. Longer אם יש לך מחסור בויטמין או מרגיש לחוץ באופן קבוע.
 2. הנה האמת העצובה: ייתכן שיהיה עליך להשתמש במוצרים לטיפול בשיער ללא הגבלת זמן. יש האומרים כי אובדן השיער וחדש פעם הטיפול שלהם נעצר. כדי להבטיח את האפקט שרצית (כלומר, צמיחת שיער ומניעת התקרחות נוספת), ולהשתמש במוצר פעמים ביום למשך שארית חייך.
 3. התחל באמצעות טיפול שיער מוקדם ככל האפשר. ברגע שאתה שם לב אובדן טבעי של השיער, עליך להשתמש בטיפול אנטי התקרחות מיד. כפי שהוזכר קודם לכן, צמיחת שיער היא איטית.
 4. בהתאם לסוג דרמטולוגיות שלך, יכול להיות שיש וגירויים בעור. גירוד של הקרקפת יכול להיות שיש לך תגובה אלרגית למוצר. שאל רופא העור שלך על זה. גירוי בעור, גירוד מוביל לעתים טיפול רפואי-צורך יותר להתקרחות שלך לבד.

הוכחה מדעית: מחקר על מינוקסידיל

כדי לתת עדות נוספת של פלאי טיפול לצמיחה מחודשת זו השיער, מחקר שנערך על ידי מדענים רופאי עור על האפקטיביות של מינוקסידיל , אחד המרכיבים Provillus העיקרי, כמו תרופה צמיחת השיער.

הם גילו כי 24 שבועות, ריכוז מינוקסידיל 5% הוא יעיל יותר מאשר ריכוז מינוקסידיל 2% ו פלצבו. היעילות נמדדה על סמך השינוי של הבסיס, ספירת שיער, ודירוג החולה האינדיבידואלי על סולם הקרקפת. שלהם במחקר שפורסם בכתב העת של האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה האחרון 2012.

בחינת המוצרים

עם כל הביקורות Provillus אלה, מהלל משוב חיובי, כמו גם את התשלילים, אחד צריך לדעת איך זה עובד Provillus. בואו נסתכל מקרוב!

מצרכי Provillus

טיפול שיער Provillus מגיע כחבילה. יש לו שני מרכיבים, הספרים ואת קפסולות . הספריי הוא אחד מוחל ישירות על קרקפת קירחת.

הוא מכיל 5% מינוקסידיל ו סיליקה שבצבוץ . מינוקסידיל היא תרופה מרחיבה כלי דם נגד יתר לחץ דם כי הוכחה להפסיק לאבד את השיער שלך ולקדם את צמיחת שיער.

חברות תרופות רבות מיוצרות מינוקסידיל כקובץ על הטיפול התרופתי לדלפק עבור אלופציה אראטה. סיליקה Horestail מסייעת בתהליך צמיחת השיער כמו גם הגנה על השערות שהוקמו זה עתה מן השבירה על ידי אכיפת כל גדיל עם קרטין , חלבון המצפה את השיער.

המרכיב השני של חבילת טיפול שיער Provillus הוא פותחה במיוחד תוספת האוראלית בצורה כמוסה. כל כמוסה מינרלים, ויטמינים, ועשבי תיבול נוסף לקידום שיער לצמיחה מחודשת.

גברים לעומת נשים

לנשים יש שיער רך לעומת גברים אבל השיער שלהם הוא שביר יותר. כמו כן, זכרים ונקבות יש צרכים שיער שונים. הבדלים אלה בין גברים השיער של נשים הן הסיבה העיקרית מדוע יש לחברה שני מוצרים שונים, Provillus לנשים Provillus לגברים. למרות שיש מוצרים נפרדים, בשני הטיפולים הוכח ונבדק כדי להיות יעיל נגד נשירת שיער.

הנה כמה אמיתי ללא מגע לפני ואחרי תמונות של גברים ונשים כאחד שהשתמש בו:

איך זה עובד?

המצב של מוצר פעולה יכול להיות מסוכם 3 שלבים פשוטים.

 1. מזין זקיקי שיער על ידי מתן מגנזיום, אבץ, ברזל, ויטמין B קומפלקס, סידן. בריאים וזקיקי שיער מוזנים היטב להצמיח שיער בריא.
 2. יוזם צמיחת שיער חדש. עכשיו כי הקרקע (זקיקי השיער) מופרית היטב, זה הזמן לשתול את הזרעים כדי להפוך את השיער החדש. מינוקסידיל ואת סיליקה שהבצבוץ יעשה את העבודה, מחוץ אל פנים.
 3. מגן על השיער מפני חומרים מזיקים קורטיזול כאלה DHT להרכיב אלפא רדוקטאז 5-אנזים. חומרים אלה מצויים לרוב במוצרים שמפו, מרככי שיער, מוצרי שיער שונים רבים אחרים.

עלויות & איפה לקנות את זה

Provillus טרם נכנס לעולם הפיזי של שוק הסופרמרקטים אבל זה כבר עושה גלים בשוק העולמי התחרותי יותר של המכירה on-line. מסחר אלקטרוני מוודא המוצר הזה מגיע לכל האנשים הזקוקים לכך. עם המחיר של49.50 $ 39.50 $, התוצאות הן יותר שווה את זה.

אבל רגע, יש אכן משהו יותר! זה מחיר נמוך מגיע עם ערבות הכסף בחזרה 90 יום. אם זה לא עובד בשבילך בתוך 90 ימים, אתה תקבל את כספך בחזרה, בלי שום בעיות (למעט כנראה מילוי סקרים הנדרשים למחקרים עתידיים). מלבד המחיר והכסף שלה בחזרה להבטיח, Provillus גם מספק הנחיה, בטוח, וחופש משלוח של המוצר.

לחץ כאן כדי להזמין Provillus מהאתר הרשמי »

61/100 : by 114 users
Provillus Review
FLASH SALE 20% OFF »