סקירת פורמולה זכר Viaman: האם מוצר זה באמת עובד?

Home » Review » Viaman » סקירת פורמולה זכר Viaman: האם מוצר זה באמת עובד?

Viaman סקירה: מה זה?

סקירת פורמולה זכר Viaman: איך בטוח ויעיל הוא מוצר זה?

Viaman הוא תוסף שיפור זכר גיבש שימוש במרכיבים טבעיים. זה בעיקר משפר איכות הזקפה אשר אמרה לעזור למשתמש יש יותר גדולה, חזקה יותר מתמיד זקפות. הנוסחה מכילה גם כמה מרכיבים המסייעים החשק המיני דחיפה על ידי הגדלת הייצור של הגוף של הורמון הטסטוסטרון. כמו כן מכיל שילוב של מעוררי תשוקה המסייעים לשיפור הליבידו ועורר. התוספת משווקת גם ניסוח להגדלת פין.

איזה סוג של תוספת הגברת הזכר האם זה?

Viaman הוא תוסף שמגיע בכמוסות אשר צריכה להילקח יומי. זה לא עובד מייד כשעה לאחר צריכה ואת הנוסחא אמורה לספק תוצאות תוך 4 שבועות של שימוש. על פי אתר האינטרנט של המוצר, תוצאות מלאות יש לראות בשלושה חודשים של שימוש קבוע.

מרכיבים פעילים Viaman

הנוסחא הטבעית ייחודית מכילה 7 מרכיבים עיקריים שבהם הנם:

 • L- ארגינין – זוהי חומצת אמינו אשר ממלא תפקיד חשוב בייצור של תחמוצת החנקן אשר מתרחב כלי הדם ומשפר את זרימת הדם הכללית בגוף. זה עוזר לקבל את הדם יותר לתוך הפין אשר התוצאות פולר יותר מתמיד זקפה.
 • L- ליזין – זו חומצת אמינו נמצא באופן טבעי בחלב ובשר בקר. חשוב לייצור הורמון רגיל כולל טסטוסטרון אשר קשור ישירות החשק המיני של גברים. רב תפקוד מיני כמו אין אונות הם בעצם מחוברים טסטוסטרון נמוך.
 • Acetyl N-קרניטין – זה נפוץ במוצרי שריפת שומן כי זה הוכח לעזור עם הפירוט של חומצות שומן. חומצות השומן משמשות את הגוף לאנרגיה ובכך להגדיל את רמת אנרגיה של המשתמש.
 • חילבה – זה כבר נעשה שימוש ברפואה המסורתית לשיפור החשק המיני של גברים במשך זמן רב מאוד. מחקרים שנעשה לאחרונה הראו כי זה עוזר להגביר את ייצור הטסטוסטרון הטבעי של הגוף וכתוצאה מכך על הליבידו גבוה.
 • מאקה שורש – לוחמי האינקה השתמשו עשב לשיפור חוזק. זה בעצם עובד על ידי שיפור היכולת של הגוף לייצר טסטוסטרון.
 • אבץ – זהו מינרל חשוב לייצור טסטוסטרון. מספר מחקרים מצביעים על כך שזה גם עוזר לשפר את זרימת הדם לעזור למשתמש להשיג ולשמור על זקפה מלאה.
 • Citruline Malate – זו חומצת אמינו נמצא באופן טבעי בתוך קליפה של אבטיח וזה קשה לצרוך. מחקרים מצאו כי זה עוזר להפחית עייפות ולשפר את רמת האנרגיה לשיפור הביצועים המיניים אפילו בתקופות של מתח.

איך Viaman עבודות?

Viaman בעיקר עובד על ידי הגברת זרימת הדם אשר מסייעת למשתמש להשיג ולשמור על זקפה מלאה יותר. זהו למעשה אותו מנגנון פעולה של תרופות לאין אונות כמו ויאגרה. הנוסחה גם מגביר את החשק המיני על ידי מתן הגוף עם חומרים וחומרים מזינים חשובים לייצור טסטוסטרון בריא. התוספת כוללת גם מאיצי אנרגיה מעוררי תשוקה טבעית כדי לעזור לשפר את ביצועים מיניים ולקבל המשתמש המוכן לפעילות מינית.

מה הופך Viaman ייחודי?

ניסוח Viaman הוא ייחודי אבל יש כמה תוספות דומות עבור שיפור זכר בשוק.

כמה זמן את תוצאות Viaman האחרונה?

התוספת בעצם לא עובד מיד בניגוד לטיפול באין-אונות ותוספי שיפור זכר אחרים שצריכים רק שיינקטו לפי הצורך לפני הפעילות המינית. התוספת צריכה להילקח באופן קבוע במשך כ 4 שבועות לפני התוצאות נראות אשר מייד מידרדר לך להפסיק צריכה המוספת.

האם זה עובד עבור כולם?

ישנן ביקורות מעורבות מאנשים שניסו שפר זכר עם כמה אומרים שזה עובד בשבילם. עם זאת, ישנם גם הרבה פידבקים שליליים אומרים שזה לא עובד בשבילם או רק הניב תוצאות קטין כך הנוסחא לא עובדת עבור כולם.

יתרונות Viaman

 • חלק מן החומרים מגובים על ידי נתונים מדעיים ו / או קליניים.
 • ישנם כמה פידבקים טובים מאנשים שניסו אותו.
 • הניסוח הוא כל-טבעי.

חסרונות של Viaman

 • אין מחקר קליני שנערך על המוצר להוכיח שהוא בטוח או יעיל.
 • אין ערבות כסף בחזרה מוצעת.
 • חלק מן החומרים עלול לגרום לתופעות לוואי על משתמשים מסוימים.

אמצעי זהירות ואזהרות

תוספת זו היא רק למבוגרים זכר בריא. אל תיקח אם אתה מתחת תרופות או אם יש לך מצב רפואי. בדקו את החומרים בקפידה ולוודא שאתה לא אלרגי לכל אחד מהם לפני הצריכה. במקרה של כל תופעת לוואי, להפסיק את השימוש.

שאלות נפוצות

 • האם Viaman לגרום לתופעות לוואי?
  תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא הפרעת קיבה אשר יכול גם לגרום לשלשול. יש גם אפשרות שחלק מהמשתמשים אינם אלרגיים לכל המרכיבים.
 • כיצד אוכל להשתמש Viaman?
  פשוט לקחת 1 כמוסה כל יום.
 • האם עליי לקחת אותו עם מזון?
  כן, המדינות בכיוון המוצר לקחת 1 כמוסה של Viaman יומי עם אוכל.
 • האם אני צריך מרשם כדי קח Viaman?
  התוספת ניתן לרכוש over-the-counter ואתה לא צריך מרשם כדי לקחת אותו. הנוסחה נעשית באמצעות מרכיבים טבעיים בלבד ואינו מכיל חומרים אסורים.
 • באיזו מהירות Viaman עבודה?
  על פי סעיף שאלות נפוצות באתר Viaman, זה לוקח בערך 4 שבועות כדי לספק תוצאות עם השפעות מקסימלית בתוך 3 חודשים של שימוש.
 • האם יש החזר כספי מובטח?
  אין ערובה בחזרה את הכסף שהוא אחד הפגמים הגדולים של המוסף.
 • כמה כמוסות בבקבוק?
  בקבוק אחד מכיל 30 קפסולות.
 • כמה זמן נמשך בקבוק אחרון?
  בקבוק אחד טוב 30 ימים או כחודש.
 • ואיך משיגים את התוצאות הטובות ביותר?
  קח 1 כמוסה יומי למשך תקופה מינימלית של שלושה חודשים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר Viaman.
 • האם יש ניסויים קליניים / מחקר שנעשה?
  אין משפט או מחקר קליני שנעשה על Viaman.
 • האם זה אינטראקציה עם תרופות?
  הנוסחא היא כל-טבעי אבל זה עלול ליצור אינטראקציה עם תרופות כדי לבדוק עם הרופא שלך לפני הצריכה אם אתה מתחת תרופות.

עֲלוּת

בקבוק Viaman וזה טוב 30 ימים מתומחר 34.99 £ באתר המוצר. הנחות ניתנות כאשר 2 עד האספקה ​​של 6 חודשים הוא הורה. עם זאת, המחיר עדיין גבוה לעומת ניסוחים דומים בשוק.

המלצות משתמשים

“ניסיתי Viaman והשתמשתי שני בקבוקים בערך 2 חודשים. זה עשה לי קצת hornier מהרגיל אבל אני לא רואה שום שינוי גודל הפין שלי. קניתי אותו בעיקר כדי להגדיל את אורך הפין אבל זה לא סיפק. אני מאוד מאוכזב במיוחד בגלל המחיר גבוה מאוד של המוצר הגדל הגברי הזה. אני לא ממליץ על זה לאף אחד “.
ג’יימס ג ‘, סן דייגו

“חבר נתן לי בקבוק זה כמתנה כשהגיע מטיול בבריטניה. ניסיתי את זה במשך 20 ימים וזה לא ממש עושה לי כלום. אין שיפור איכות זקפה או עלייה בחשק המיני. זה אפילו נתן לי קלקול קיבה כמה פעמים אז החלטתי להפסיק לקחת אותו ולזרוק את שאר הבקבוק. זהו מוצר רע ואני מציע לא קונה את זה “.
רוברט ד, דאלאס

מומחים לוקחים על Viaman

ניסוח Viaman הוא רגיל אבל יש כמה מרכיבים פעילים בגיבוי נתונים מדעיים ו / או קליניים. הבעיה הגדולה ביותר היא חוסר ניסויים קליניים שנערכו על המוצר כך שאין הוכחה שזה יעיל או בטוח. יש גם אין כסף בחזרה להבטיח אשר מוצע בדרך כלל על ידי מוצרי שיפור זכר העליונים. זה מתומחר גבוה יותר מאשר רוב המתחרים שלה על השוק וזה גם פגם גדול. בסך הכל, זה לא משהו מיוחד ויש אפשרויות טובות יותר בשוק אם אתם מחפשים תוספת שיפור זכר.

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

97/100 : by 291 users
Viaman Review
BLACK FRIDAY 20% OFF »