Nexus Feromon İnceleme – My Başarılı Kişisel Deneyimler

Home » Review » Nexus Pheromones » Nexus Feromon İnceleme – My Başarılı Kişisel Deneyimler

Last Updated on

kadınlara çekmek için mümkün olan en kolay yolu Nexus Feromonlar kullanmaktır. Nexus Feromonlar, böylece, daha cinsel çekici hale daha sık kadınlardan daha dikkatini çekmenin bir kolonya olduğunu. Nexus Feromonlar İnsan Cinsel Feromonlar ile formüle edilmiştir olmasıdır.

Nexus ile My Sonuçları

Nexus Feromon İnceleme - Bu Köln Kadınlar çekin miyim?

Ile kişisel deneyimler Nexus Feromonlar çok başarılı olmuştur. Nexus satın aldığım ilk feromon ürünü oldu. Ben giydi ilk kez benim iyi arkadaşının katıldığı bir düğünde oldu. Düğünden sonra alımı sırasında, ben normal şekilde yaptıkları daha kadınlar bana daha fazla dikkat fark ettim.

Bunlar daha gülümsüyor gibiydi ve çok daha göz teması yoktu. artık Onlarla konuşmak daha iyi ben kadınlarla flört ettiğimi ne olur normalde olmadığı, almak gibi görünüyor.

Ben Nexus kadınları giymek her zaman daha benimle flört ve ben onlar konuşurken koluma elini koymak gibi, bana dokunmak ister fark ettik. Ben Nexus giymek zaman Dışarı çıktığımda ben daha çok güveniyorum. Bunu ben kadınlarla daha başarılı yaşıyorum sebebi bu ikna oldum. Yeterince bu ürünü tavsiye edemez.

malzemeler

Nexus Feromonlar Köln formülü en belirgin erkek feromon bazı dayanmaktadır. Her biri kadın ve bir derece spesifik bir şekilde adamlar kendi algısını etkiler:

 • Androstenon – en belirgin erkek feromon biri, bu alfa erkek biri. Androstenon hakimiyeti sinyallerini gönderir ve bir eş bulmak için yüksek bir potansiyele sahiptir.
 • Androsteronu – Bu başka önemli erkek feromon ama androstenone aksine bu üstünlük sinyalleri göndermez. Daha ziyade, kadınların ruh halini yükseltir ve onları adamlarla etkileşimler sırasında dinlenmek yardımcı olur.
 • Alfa-Androstenolün – Bu anlık bir çekim feromon olduğunu ve iki kişi arasındaki konfor hissini yaratır.
 • Beta-Androstenolün – bazen buzkıran feromon adı verilen, bu bir sosyal etkinliklerde yeni insanlarla tanımak için mükemmel bir seçenektir.
 • Androstedionne – kadın cinsel tepki büyük artışa yol açabilir bir feromon.
 • Epiandrosterone – sinyalleri gençlik ve gücü
 • Androstanone – erkeklik güçlü bir etki yaratır

Feromonlar nasıl çalışır?

İnsan Cinsel Feromonlar doğal olarak vücut tarafından üretilen hormonlardır. biz ter gibi, doğal feromonlar da terden atılır. Birlikte terden, feromonlar da havada dağılır. Bilinçsizce, feromonlar bizim Vomeronazal organları yardımıyla bizim burun tarafından tespit edilir. feromon tespiti üzerine, Vomeronazal Organ hipotalamus bir sinyal, duygularımız ilgilenir beynin bir bölümünü kapalı gönderir.

Hipotalamus sonra uyarılma, arzu, zevk ya da cinsel sürücü gibi duyguları serbest bırakmak için tetiklenir. Hepsini basitleştirmek için, feromonlar Birinin karşı cinse cinsel açıdan çekici olmasını sağlayan bir kimyasal reaksiyona neden olabilir. Bir kadın bilinçaltında sizin feromon tespit, o bile neden farkında olmadan anında size çekici olacaktır.

Biz daha önce feromonlar doğal olarak vücutta üretilen geldiğini belirledi. Ancak, ritüeller ve biz çok sık banyo alarak ve cildi farklı kokulu ürünler uygulayarak gibi bugün uygulayan alışkanlıkları nedeniyle, Yaydığımız doğal feromonlar kolayca yıkanır. Nexus Feromonlar kolonya aslında deride bu yıkanmış feromonlar yerini alabilir. Bu yeniler ve geri bizim en doğal hallerinde bizi almak, bizim deride uzun süredir kayıp feromonlar artırır.

Ürün Detayları

Nexus Feromonlar yaklaşık 8 ila 10 saat sürebilir. Bu vücut “darbe noktaları” uygulanır. Bu lekeler, maksimum etki olmak koku ve feromonlar için yeterlidir ısı yayar. boyun, bilek ve önkol alanları Nexus Feromonlar uygulayabileceğiniz noktalar bazılarıdır. Aynı zamanda size daha kalıcı bir koku verir elbise üzerinde uygulanabilir.

Nexus Feromonlar kullanımıyla ilgili Faydaları

 • Kadınlar için Daha Cinsel Cazip ol
 • Tanışma Kadınlar Çok Daha Kolay
 • Daha Genellikle Kadınlar tarafından yaklaştı
 • Sizin Gizli Scent ve Yeni-Found Güven ile bir Uygun Gösterim olun

Nexus Feromonlar Etkililik ve İncelemeler

Bazı kullanıcılar taze, erkeksi koku ile etkili feromon kolonya Nexus Feromonlar bulundu.

 • “Bir tarih alma bununla kolaylaşır. ben her zaman çalışır ancak 4/5 kere bana kulüpte en çekici gal çengel aldığını söylemez. Ben “mutlu bir adamım – Homer
 • “Ben küçük bir araştırma yaptıktan sonra bir şüpheci aklın biraz aldım, ama bilim yalan söylemez herhalde! O kırmaya yardımcı olur Yani o anlamda tahmin – Klüpten (ı 29 yaşında yaşlıyım) de bitti ve hiç zaman önce almak için hiç kullanılmamış zaman bazen koku nasıl övgü alınca onu kullanmak buz ve bize bayan çünkü o kokluyor feromon benimle konuşuyor olsa da olmasa .. vb sohbet başlatmak başka bir soru! Keşke bir kadın zihin okuyabilir: D. Dürüstçe bize adamlar sanırım bu üründen istediğini olan güzel kokuyor ve .. satın beri beni başarılı vermiştir, ürün iyi olduğunu düşünüyorum.”- John
 • “Benim için eşim o gece bana farklı baktı an paramı değerdi. Biz hayatımızın en tutkulu gecesi vardı.”- Chris
 • “Pub olacak ve bir tarih bulma artık sorun değil iken ben giymek.” – Joel
 • “Karımla tutku tutuşturmak için kullanılan ve şaşırtıcı çalıştı. Kocaların tavsiye.”- Ryan

Sonuç

diğer feromon içeren ürünlerden farklı Nexus Feromonlar gerçek klinik çalışmada etkinliğini kanıtlamıştır. Bilimsel kanıtlar dişilerden arzu, tutku ve çekiciliğini arttırmak için ürünün iddialarını desteklemektedir. feromon sanayi şüpheci insanlarla dolu, ama Nexus feromonlar iddialarını yedeklemek için bilimsel kanıt bulunduğunu bilerek güven verici.

şirket bir şişe $ 49.95 adil bir fiyata Nexus Feromonlar sunmaktadır. $ 32,00 / şişe gibi düşük gidebilirsiniz – Ancak, çok sayıda şişe için büyük indirimler sunuyoruz. Çoklu siparişler de dahil ücretsiz hediye, onların DVD “Artık Kadınlar çekin”, VigRX Plus 1. Erkek Performansı Arttırıcı ve ücretsiz kargo ücretsiz şişe içerir.

Nexus da değil sonuçlarınızı% 100 memnun değilseniz no-sorular iade garantisi 60 gün para istedi sunmaktadır. Genel olarak, Nexus içerdiği feromonlar yüksek standartlara sahiptir ve kesinlikle mevcut en iyi seçeneklerden biri.

Nexus Feromonlar çevrimiçi sipariş için tıklayınız »

81/100 : by 593 users
Nexus Pheromones Review
FLASH SALE 20% OFF »