Nootrogen İnceleme: Bu Ürün Nasıl Güvenli ve Etkili mi?

Home » Review » Nootrogen » Nootrogen İnceleme: Bu Ürün Nasıl Güvenli ve Etkili mi?

Nootropic nispeten beynin bilişsel fonksiyonları geliştirmek takviyeleri verilen yeni bir terimdir ama onların geçmişi oldukça eskidir. Çin ve Hint bitkisel ilaç iyiliği türetilen ilaçlar bir numarası vardır beyin gücünü artırmak için doğal gıda maddeleri. Nootropics, bir ölçüde kullanımlarına bir tartışma sebebiyet veren, akıllı ilaçlar, beyin steroidler, bilişsel artırıcılar gibi onlara kullanılan farklı terimler tarafından tanınır.

Nootropics üzerinde daha iyi bir görünüm

NooCube İnceleme - Müşteriler Favori nootropic Beyin Ek

Bir nutropik beyin arttırıcı olduğunu ama nasıl bu özelliği başarmak demek ve nasıl bağımlılık maddelerinden farklı? nutropik aynı zamanda yüksek etme hissi verir, onlar, doğada bağımlılık onlar beyin hücresi kimya ve işleyen kalıcı değişikliklere yol açar? Bunlar nootropic ürünleri ile ilgili bir tartışma oluşturmak sorulardan bazılarıdır, bunlar doğal veya sentetik olabilir. sorguların bazı silinmesi mutlaka bize bunların etki araçlarını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Dr Corneliu E.Giurgea vadeli nootropik ile geldi adamdı. Onun tarafından belirlenen kriterlere göre, nootropik etiketi hak için aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır

 • Hafıza geliştirme ve öğrenme yeteneğinin büyütme
 • Stresli koşullar altında beynin çalışmasına yardımcı olur
 • herhangi bir fiziksel ya da kimyasal neden olduğu hasarlara karşı koruma
 • Sinir sinaps iletkenliği artırmak
 • Daha az veya hiç yan etkileri olan toksik olmalı

akılda kriterlerini tutulması, tüm nootropik maddeler kognitif geliştiriciler ama, ikincisi için, koruyucu bir işlev gereklidir çünkü tüm kognitif geliştiriciler nootropics olduğu açıktır. Bu kriter, normal olarak tanımlanan nootropiklerin gelen, gıdada mevcut olabilir bilişsel uyarıcılar demarks.

nootropiklerin tanımı da onun doğal olarak bağımlılık olma konusunda şüpheler açıklar. nootropics bazı bilişsel artırıcılar gibi uyarıcılar ama genel beyin işleyişi için doğada savunma değildir. nootropics beyin fonksiyonları ya kimyada biteviye değişikliklere neden ve kullanımı güvenlidir yoktur. Bir nutropik bir bireyi yarar ölçüde kişinin genetik, biyokimya, yaşam tarzı davranışları ve kişilik özellikleri bağlıdır.

Ne Nootrogen hakkında

Nootrogen Gözden 2017: Bu ürünü gerçekten çalışır?

Nootrogen pazarlanan nootropiklerin listesine başka bir isim olduğunu ve nootropik standart tanımının incelemeye Bu ürünü sunacaktır.

Üretici Nootrogen arasında İngiltere merkezli VITA DENGESİ SINIRLI olduğunu.

Üretim süreci bir GMP sertifikalı FDA onaylı tesiste gerçekleşir.

Terkip maddeleri aşağıdaki gibi Nootrogen vardır

 • Vitamin A olarak yağ ve suda çözünür vitaminler çeşitli, C, E, D, B1, B2, B3, B5, B6
 • demir, kalsiyum, magnezyum, folik asit, ve iz mineralleri bir kombinasyon
 • dimetilaminoetanol
 • Glutamik asit
 • asetilkolin
 • kolin
 • İnositol
 • N-Asetil L-Tirosin
 • GABA
 • Yeşil çay ekstresi
 • Bacopa özü
 • dokosaheksaenoik asit
 • Bor

Ait vitamin B kompleksi grubu beyin fonksiyonu ve sağlık için çok önemlidir. Bunlar ‘anti-stres’ vitaminler ile beyin yardım

 • Üretim nörotransmitter GABA, serotonin ve dopamin
 • Yaşlanma sürecini geciktirecek ve iyileştirmek odak, bellek ve enerji ve ruh artırmaya yardımcı
 • Içinde Yardım demans ve zihinsel yaşlanma sürecinin

Bir Oxford çalışma B6, B12 eklenmesinin bulunan, ve B9 (folik asit) birlikte en Alzheimer etkilenen beyin bölgelerinde beyin atrofisi, gelişmiş beyin fonksiyonu ve azaltılmış beyin büzülme azaltılır.

Kolin için kullanılan başka bir suda çözünür vitamin bunama, hafıza kaybı, ve diğer beyin bozukluklarında.

C vitamini için önemli olan nörotransmiter üretimi beyin böylece öğrenmeyi geliştirmek ve yeteneklerini, odaklanma ve konsantrasyon ve genel ruh hali bozuklukları hatırlamada. Güçlü bir antioksidan olan bu beyin korumak yardımcı olur beyne kan akımını geliştirmeye ek olarak serbest radikal hasarlarına.

‘Güneş vitamini’ D artırıcı C vitamini benzer tüm özelliklerine sahiptir bilişsel yeteneklerini yaşlılık kadar geliştirmeden her yaşta beynin.

Dimetilaminoetanol nörotransmiter beyinde üretimi gibi hızlandırılmış beyin fonksiyonları ile sonuçlanan sorumludur düşünme becerileri ve zeka . Aynı için de geçerli Glutamik asit GABA ve glisin üretimini arttırır asetilkolin ek olarak beyinde.

İnositol bir vitamin benzeri bir madde (WebMD) ve bir dengeler bazı kimyasallar DEHB, otizm, depresyon, uykusuzluk, şizofreni, Alzheimer ve rolünü oynayan vücutta.

Asetilkolin olan nörotransmitter beyin sağlığı için kritik işlevleri açısından.

GABA a, kimyasal normal beyinde üretilen ve fonksiyonel kullanımları anksiyete, depresyon ve ruh hali bozuklukları içerir.

Dokosaheksaenoik asit bir olduğu yağ asidi kadarıyla beyin sağlığı söz konusu olduğunda demans önlenmesinde hayati role sahip.

N-Asetil L-Tirosin bir bir amino asit sorumlu olan kimyasal üretmek için organları tarafından kullanılan zihin açıklığı için (WebMD).

Bor bizim kuruluşlarının öngördüğü bir eser metal koordinasyon ve düşünme yeteneklerini geliştirmek , özellikle yaşlılık.

Yeşil çay güçlü antioksidan özellikleri vardır ama orada yeterli kanıt olduğu (kafein nedeniyle) onun zihinsel uyanıklık arttırıcı özelliği haricinde beyin fonksiyonunun her türlü kullanımı için.

Bacopa özü bir bitkisel ekstrakt ve rolünün bazı deliller için oynanan vardır hafızayı artırmak ve stresi azaltır.

Nootrogen ait bileşenlerin ayrıntılı bir inceleme Derleme, hepsini hafif uyarıcı olarak hareket eder ve daha fazla anti-oksidan vardır yeşil çay ekstresi, genel olarak iyi için savunma eylemler hariç nootropic hususlara sahip kriterlerini yerine getirmek sonucuna varmak -olmak.

Nootrogen herhangi bir yan etkisi

Nootrogen bir ‘olması diğer otoriteler tarafından gözden nootropic’ ürün ve olan herhangi bir yan etkilerden yoksun fiziksel bağımlılığı, tolerans veya yoksunluk semptomlarının gelişmesi olarak. Ancak, tüketicilerin de dahil olmak üzere ek alımını erken aşamalarında hafif yan etkileri olduğu bildirilmiştir baş ağrısı, GYTE şikayetler, anksiyete, uykusuzluk ve yorgunluk. Bunlar sadece geçicidir ve üstesinden gelinebilir

 • doz alımı zamanlaması ve miktarının ayarlanması
 • bir Kolin takviyesi eklenmesi

Nootrogen maliyet etkinliği

Biz onun çağdaşlarının (Mind Lab Pro Beyin Hap, Noocube, Beyin Sense ve diğerleri) bazı Nootrogen fiyatlarını karşılaştırmış ve bu şişe başına 29,95 $ bir maliyetle tüm fırsatların en ucuz buldum. Onun en çok satan anlaşma $ 78.95 bir maliyetle bir bedava üç şişe olduğunu.

Musteri degerlendirmeleri

resmi web sitesinde müşteri yorumlarını Açıkçası çok olumludur. Biz Nootrogen karşı herhangi bir inceleme bulamadık.

 • Fantastik ürün – Ben gerçekten sevdim. Bu bana büyük bir anksiyolitik ve sakinleştirici etkisi verdi. İşe 3 saat civarında sürdü ve tüm stres ve anksiyete rahatlatır çünkü insanların önünde konuşmak zamanı, ne zaman çok yararlıdır – Mark
 • Arayla Favori – Bugüne kadar en iyi nootropic Kısa süreli bellek için almış. Bir tolerans birikmesi istenmeyen Coluracetam ile birleştiren çok daha güçlü olacaktır. Çalışmak için en iyi kombo. – Chris
 • Çok etkilendim – HD vizyon, ruh hali, kolin alımı, hafıza ve inanılmaz bir anksiyolitik etki. Ben daha kolay bu konuda insanları okuyabilir gibi hissediyorum unutmayın. – Shaun

Bizim son söz

Unsurlarıdır , yasal fiyattır adil, müşteri yorumlarını vardır hevesli ve ürün yardım sözü verdi

“Belleğinizi Boost, odaklanma ve konsantrasyon geliştirir beyin işlem hızını arttırır ve herhangi bir anksiyete yatıştırır”

Öyle olsa bir FDA tarafından onaylanmamış ürün ama herhangi reçete gerektirmez İçerdiği doğal nootropik maddeler sayesinde kullanımı için. Orada hiç para garanti geri biz satın bazı güven ama getireceğini resmi web sitesinde tespit etmeden etkin bir müşteri destek ağına biz hiçbir güvence için yaptığımız herhangi bir sorgu ve soru cevap vermek için olduğunu, onlar cevap verdi

“Hiçbir yan etkisi olduğu gibi Nootrogen doğal malzemelerle sayesinde, biz Ürünümüzü iade sorun gitmek zorunda kalmazsınız eminiz, bu yüzden garanti para geri sunan değildir”

Bu güven veya bir pazarlama aygıtı denir Şimdi, eğer bu konuda fazla yorum olmaz ama Nootrogen bazı çok pahalı beyin ekleri arasında yapmak için adil bir seçim, genel olduğunu.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Resmi web sitesi dan Nootrogen sipariş için tıklayınız »

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

82/100 : by 563 users
Nootrogen Review
BLACK FRIDAY 20% OFF »