Ноогенного Review – провідний ноотропні Доповнення для мозку швидкості, концентрації і фокусування

Home » Review » Nootrogen » Ноогенного Review – провідний ноотропні Доповнення для мозку швидкості, концентрації і фокусування

Last Updated on

Що таке Ноотропна?

Вік розумних наркотиків і ноотропні тут. Ноотропна визначається як речовина, що може збільшити пам’ять, концентрацію, мотивацію і настрій або практично все, що пов’язано з пізнанням і розумових шаблонів.

Для того, щоб вважати ноотропні, речовина повинна відповідати  наступним характеристикам:

  • Поліпшення навчання і пам’яті
  • Є кілька побічних ефектів і надзвичайно низьку токсичність
  • Захистити мозок від фізичної або хімічної травми, як струсу, барбітурати або скополамін
  • Підвищувати вогневі механізми нейронів
  • Запобігти руйнуванню вчинених поведінки і формування пам’яті від умов, які, як правило, порушують їх, наприклад, електросудорожної шоку або гіпоксії

Ефекти розумних ліків були виставлені вигаданих натрапив, таких як «НЗТ-48» у фільмі і останні телешоу «Limitless» в головній ролі Бредлі Купер. Хоча ефекти прикрашені для плівки, аналогічні ефекти можуть бути отримані за допомогою смарт-препаратів сьогодні.

Найчастіше розумні наркотики, такі як модафинил і Provigil були використані багатьма люди в ролях, які вимагають елітної продуктивності; такі як льотчики-винищувачі в ВПС США, гравці в WSOP, бійці мми в UFC, професійні гравці, і кілька Silicon Valley генерального директора.

Що таке Nootrogen?

Огляд Nootrogen 2017: Чи є дійсно працює цей продукт?

Nootrogen є новаторським розвитком ноотропних стеки, що не вимагає рецепта. Через рандомізованому груповий паралельно, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване дослідження, дослідження визначило основні природні сполуки, які при споживанні людьми мають чудові ефекти на мозок і когнітивні функції. Діметіламіноетанол або DMAE, предметом даного дослідження є одним з ключових інгредієнтів у формулі Nootrogen.

NOOTROGEN нова добавка, яка вміло поєднує в собі найкраще з декількох добре відомих інгредієнтів, які були показані в клінічних випробуваннях, щоб запропонувати пізнавальний імпульс. Кожен аспект суміші NOOTROGEN був ретельно обраний для його послужного безпечної та ефективної здатності покращувати розумову функцію в нормально функціонуючі людей.

Що робить NOOTROGEN Найбільш ефективним ноотропні

Не секрет, що «ноотропи», іноді звані «розумні добавки», дуже популярні сьогодні. Можливість підвищення швидкості обробки людського мозку і почуття ясності це добре документоване явище, але те, що робить NOOTROGEN кращими ноотропним доступні?

NOOTROGEN залежить від інгредієнтів, які рецензуються research1 показали захоплюючий потенціал для підвищення інтелектуальної активності, поліпшення настрою, а також забезпечити підвищену увагу. Важливо відзначити, що ці дослідження в основному проводилися на людей з нормальною когнітивної функції, а це означає, що люди, які беруть участь в дослідженнях, були регулярні, звичайні люди, як ви.

Найкраще, неймовірно високу якість ліцензованих лабораторних умовах використовуються для виробництва NOOTROGEN гарантує, що кожна таблетка має найвищий, стандарт професійного рівня.

14 Все природні Доведені Живильні речовини Усередині Nootrogen

NOOTROGEN містить порцію 14 натуральних, добре вивчених сполук, щоб створити ефективну і збалансовану ноотропні. NOOTROGEN прагне підвищити увагу і ясність розуму, щоб допомогти мозку досягти поліпшеного когнітивного функціонування. Інгредієнти в NOOTROGEN сформульовані так, щоб підвищити рівні ендогенних нейротрансмітерів, отримання сполук, стрес-управління, а також сприяти довгостроковому нейро-захисту.

Баранець пильчато

Знайдено в ВИДІВ їли мох заводу (Huperzia Серрата) рідної Індії і Південно-Східної Азії, є ацетилхолінестерази (ACHE) інгібітор хуперзін A. Дослідники виявили, що ефективна (Ach) нейротрансмісію має вирішальне значення в процесах, відповідальних за навчання, пам’ять і увагу , Крім того, знижені рівні (Ach) синапсах припустили привести до когнітивним зниженням, навчання і пам’яті погіршень також пов’язаних з віком і неврологічних захворювань. Huperzine був використаний в якості нового лікування порушень пам’яті, має підвищену увагу і пам’ять у здорових випробовуваних, а також був використаний в якості кандидата наркотиків хвороба анти-Альцгеймера все з багатообіцяючими результатами.

Птеростільбен

Похідне Reserveratrol, Птеростільбен є потужним антиоксидантом переважно в чорниці і винограду. Вимовляється «Terro ВСЕ ЩЕ-Бін», це супер-поживних речовини допомагають в усуненні вільних радикалів і є ідеальним кандидатом в нашому ноотропні, тому що це допомагає вашому мозку триматися подалі від вільних радикалів, усуваючи небажані періоди «психічного туман».

L-тирозин

Навчалася в якості alleviator до впливу стресу, L-тирозину було повідомлено, щоб допомогти запобігти зниженню когнітивних функцій, коли організм реагує на фізичний стрес. Крім того, в якості одного з найбільш важливих амінокислот, тирозин відіграє важливу роль у формуванні нервових імпульсів.

Ацетил-L-карнітин (ALCAR)

Ацетил-L-карнітин є ацетильований форма амінокислоти L-карнітину. Коли цАМФ збільшується в нейронах по форсколина, дослідження показали, що рівні ацетилхолінестерази також збільшені. Ацетил-L-карнітин доданий в нашу ноотропні формулу, щоб допомогти збалансувати вплив підвищених рівнів ацетилхолінестерази.

Forskolin

Інший завод в нашій формулі, яка використовується протягом традиційної аюрведичної медицини «Forskolin», що отримується з Coleus Forskohlii заводу. Це з’єднання дозволяє підвищити рівень цАМФ в клітинах. Крім того, в поєднанні з лютеолин, який знаходиться в екстракт артишоку, Forskolin допомагає synergestically збільшити тривалість і рівень цАМФ

АРТИШОК ВИТЯГ

Лютеолін, знайдений в екстракті артишоку є природним інгібітором ферменту PDE4. Присутній в нейронах, лютеолін допомагає зруйнувати CREB активує цАМФ. Ця активація CREB має вирішальне значення для тривалої потенциации, пригнічення PDE4 і, таким чином покращуючи рівні цАМФ в нейронах. Це збільшення цАМФ було показано поліпшення довгострокового потенціювання, процес життєво важливе значення для навчання і пам’яті.

ВІНПОЦЕТИН (5 мг)

Напівсинтетичне похідне алкалоїду вінкаміну, (вінпоцетин) являє собою екстракт з барвінку. Ізольовані в 1975 році угорський хімік Ксаба Сзантей, вінпоцетин, як повідомляється, церебральний підвищення кров’яного потоку і нейропротекторну дію. Вінпоцетин також був ідентифікований як сильний протизапальний агент *.

бакопа Моньє

Використовується протягом століть в традиційній аюрведичній медицині Індії, завод Бакопа Моньє був в основному використовується в якості пам’яті і навчання підсилює сприяти ясному і розслаблений розум. Завод Bacopa містить Bacosides, біологічно активні речовини, знайдені в траві, які допомагають запропонувати додатковий захист в синаптичних функцій нервів в гіпокампі. Володіння як антиоксидант і нейропротекторного властивості, дослідження по поповненню Bacopa показали значне збільшення поліпшення пам’яті і захисту від шкідливих нейротоксических молекул. Вивчили анти-старіння аспект Bacopa роль вона відіграє в наданні допомоги тіла, щоб запобігти дегенерацію нервових імпульсів, які передаються через синапси всередині гіпокампу, який відповідає за довготривалої пам’яті.

Вітамін B-6

Піридоксин (вітамін В-6) являє собою природний вітамін присутній у багатьох продуктах. Людське тіло потребує В-6 протягом більш ніж 100 ферментативних реакцій, що беруть участь в обміні речовин. Крім того, B-6 також є важливим фактором у розвитку мозку під час вагітності та в післяпологовий період, а також загальної імунної функції.

L-Theanine

Знайдено в зеленому чаї, ця амінокислота має хімічну структуру, подібну глутамату. У недавніх дослідженнях L-теанин було доведено, щоб підвищити активність в смузі частот альфа, вказуючи, що він розслабляє розум без отже, викликаючи сонливість.

ALPHA GPC

Альфа GPC або L-альфа glycerylphosphorylcholine, був виявлено, що швидко доставити холін через гематоенцефалічний бар’єр і є биосинтетическим попередником ацетилхоліну нейротрансмиттер. Після доставки в мозок, холін потім допомагає підтримувати функції мозку і пособництво в процесах пам’яті, збільшуючи утворення ацетилхоліну. Правильне функціонування ацетилхоліну синапсів було доведено, життєво важливим значенням для підтримки здорового пізнання. Підвищені рівні ацетилхоліну були пов’язані з поліпшеним пізнанням, в той час як порушення в ацетилхоліну синапсах були пов’язані з багатьма порушеннями, пов’язаними з пам’яттю і в результаті порушень в пам’яті, навчанні і когнітивний навичках.

ОАТ соломи

Рекомендується для широкого діапазону тимчасових нервових умов, вівсяна солома використовується в якості природної антистресової засоби правового захисту, починаючи з середніми віками. All-Natural доповнення до нашої формулою, вівсяна солома була додано, щоб допомогти просунути розслаблене, без напруги стану розуму.

L-фенілаланін

Незамінна амінокислота присутня в багатьох продуктах, L-фенілаланін є природним попередником дофаміну і допомагає постачати необхідне для метаболізму дофаміну необхідного аминокислотного палива. Це можливо тому, що, коли CREB активується, дослідження показали, що транскрипція ферменту «тирозин гідроксилази» збільшується, що призводить до збільшення швидкості, в якому метаболізується допаміну.

Фосфатидилсерин (з соєвих бобів)

Соєві походження фосфатіділсерін, (соєвий-PS), є Фосфатидилсерин зроблений з соєвого лецитину через ферментативну реакцію з L-серин. Соя (PS) було показано в подвійному сліпому рандомізованому контрольованому дослідженні з метою поліпшення когнітивних функцій у літніх японців. Phosphatidylserine також був доведений, щоб зменшити стрес від головного мозку у спортсменів при відповіді на фізичний стрес.

висновок

Це ноотропні добавка містить правильні інгредієнти, змішані в тільки правильних рівнях для досягнення бажаного результату. Всі інгредієнти абсолютно природні і були випробувані і випробувані. Це означає , що ви тільки отримуєте найкраще , і що не повинно бути ніяких побічних ефектів. Більш природний продукт, тим краще. Якщо ви хочете великі ноотропні добавки для поліпшення пам’яті, фокус, і настрою, то ви хочете спробувати Nootrogen .

Де купити Nootrogen

Nootrogen не продається в магазинах можна купити тільки Nootrogen онлайн. Ми рекомендуємо купувати з офіційного сайту, щоб переконатися, що ви отримаєте справжній продукт і будь-які спеціальні пропозиції на момент покупки.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Натисніть тут , щоб замовити Nootrogen з офіційним сайтом »

91/100 : by 273 users
FLASH SALE 20% OFF »