™ Огляд AirSnore – Кращий анти хропіння пристрої

Home » Review » AirSnore » ™ Огляд AirSnore – Кращий анти хропіння пристрої

Last Updated on

airsnore-продукт

Сьогодні ми розглянемо хропіння продукти від AirSnore , щоб допомогти вам отримати краще розуміння того , що вони пропонують. AirSnore продається компанією під назвою Bauer харчування і їх  AirSnore мундштук  хороше співвідношення ціни і якості.

AirSnore мундштук є MAD пристрій. Не в тому сенсі , що він злий , але в тому сенсі , що це М andibular dvancement D evice. ОК , так що не було великою жартом. Всі жарти в сторону , це просте у використанні пристрій , і може зробити ідеальний заміну існуючої анти-храп пристрою.

На додаток до AirSnore рупором AirSnore має оновлену трохи диференціювати себе від натовпу і розробила AirSnore краплі . AirSnore краплі являють собою суміш натуральних олій , які можуть допомогти очистити заблоковані носи і сортувати будь затори ви можете мати. Більш чітке дихальні шляхи тихіше дихальні шляхи і краплях AirSnore є ідеальним способом для досягнення цієї мети.

Об’єднання як AirSnore мундштук і AirSnore краплі надає вам виграшної комбінації, допомагаючи вам виграти битву з хропінням.

Як працює AirSnore мундштук працює?

Airsnore мундштук ліпить себе всередині вашого рота, що робить зручну посадку. Як це пристрій працює, щоб злегка перемістити щелепу, щоб відкрити верхні дихальні шляхи. Це дуже схоже на інші пристрої, які ми розглянули раніше.

Тому що ваш верхні дихальні шляхи відкриваються вгору, що дозволяє легше дихати і зупиняє вас від хропіння.

Перед використанням пристрою ви повинні дозволити йому стояти в гарячій воді протягом декількох хвилин, щоб дозволити мундштук, щоб пом’якшити. Після того, як мундштук досить прохолодно, це випадок, слідуючи інструкціям, щоб відповідати.

Натисніть сюди , щоб придбати AirSnore з офіційного сайту »

Використання AirSnore

airsnore-рупорКожен з компонентів AirSnore мають різні інструкції для правильного використання.

Мундштук AirSnore не займе багато часу, щоб пристосуватися до вашого роті. По-перше, місце мундштук в гарячій воді протягом декількох хвилин. Дозволяючи матеріалу, щоб сидіти протягом декількох хвилин полегшує формувати належним чином. Є інструкції в наборі, що вам потрібно слідувати, але тоді ви можете помістити його в рот, кусаючи вниз, як аксесуар остигає в новоствореній формі. Навіть якщо форма не так, вони ви можете почати процес знову, поки ви не правильну підгонку. Ви не повинні залишити його в рот, поки ви не будете готові лягти в ліжко. Охолоджений молдинг залишатиметься на місці, поки він не використовується.

Для підтримки AirSnore мундштук, очистити його після кожного використання. Вам потрібно буде вимочити в холодній воді протягом 10 до 15 хвилин. Змішайте в невеликій кількості зубної пасти до води, щоб очистити від будь-якого слинотеча або накопичення, які можуть накопичитися протягом ночі. Можна також використовувати розчин для очищення зубних протезів, щоб очистити його.

У AirSnore краплі вимагають значно менше уваги і догляду. Для того, щоб допомогти полегшити ваш хропіння через кашлю або холодної, терти деякі з крапель на грудях, шиї, і під вашим носом, перш ніж лягти спати. У поєднанні з мундштуком AirSnore, ви будете спати легко на ніч.

Ціни на AirSnore

Одна з кращих частин про AirSnore є низька і помірна ціна, щоб допомогти. Купівля CPAP або інший пристрій, щоб допомогти з хропінням коштує дорого. Деякі типи пристроїв навіть вимагають рецепта. Ці продукти можуть бути безпосередньо замовлені через веб-сайт. Обидва елементи мають право на безкоштовну доставку.

Мундштук AirSnore має роздрібну вартість $ 57,58, але сайт продає товар за $ 49,95. У AirSnore краплі мають роздрібну вартість $ 71,99, але сайт продає їх за $ 59,95.

Якщо ви хочете зберегти більше грошей, ви можете придбати ці два пункти разом за $ 89,95. Це дасть можливість зекономити майже $ 20, якщо ви повинні були придбати обидва предмети окремо.

[ЕРТ ID = “556”]

Очищення AirSnore мундштука

Після кожного використання необхідно очистити пристрій, щоб переконатися, що він залишається свіжим. Просто поп мундштук в якийсь холодною водою з невеликою кількістю зубної пасти і залиште на 10-15 хвилин. Крім того, можна використовувати розчин для очищення зубних протезів на пристрої, щоб тримати його в чистоті.

добре

  • Ціна є дуже конкурентоспроможною, і коли є спеціальні пропозиції це стає ще краще.
  • AirSnore мундштук проста у використанні і установці. У поєднанні з AirSnore краплі у вас є повний арсенал у вашому розпорядженні для вирішення проблем хропіння.
  • Як говорили раніше, очищення мундштук дуже легко.

поганий

  • Ви не можете відрегулювати посадку. Це може бути проблемою.
  • Як і більшість MAD цей пристрій може викликати певний біль і дискомфорт протягом першого тижня або близько того, поки ви пристосуватися до нього.
  • Пристрій не розмитнено FDA.

висновок

Як уже згадувалося раніше в цьому огляді, AirSnore мундштук проста у використанні і обслуговуванні і доступний за дуже конкурентоспроможною ціною.

Одним з недоліків є те, що ви не можете налаштувати мундштука однак і регульовані мундштук можуть бути дорогими.

В якості першого пристрою раз, коли AirSnore мундштук разом з AirSnore крапель варто розглянути. Існує також денна гарантія 60 так що ви можете бути впевнені в якості того, що ви придбали.

Важливо: завжди варто говорити з лікарем про ваш хропіння, як ви можете страждати від апное сну.

відвідати офіційний сайт AirSnore »

65/100 : by 102 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »