Чи не Купити Airsnore проти хропіння мундштука Поки ви читаєте це 100% неупереджений огляд

Home » Review » AirSnore » Чи не Купити Airsnore проти хропіння мундштука Поки ви читаєте це 100% неупереджений огляд

Last Updated on

AirSnore є анти-храп мундштук, який стверджує, що може запропонувати краще дихання в нічний час шляхом зменшення перешкод, які викликають хропіння. Не так багато інформація доступна там про цей продукт і швидкий погляд на іншому огляді AirSnore, статті показує, що це відносно новий бренд на ринку.

Пристрій нижньощелепного регулювання виробляються і поставляються компанією Великобританії компанія, яка також займається здоров’я і фітнес-добавки.

Але наскільки правдиві його претензії? Як це працює? Це наш огляд Airsnore.

Що таке Airsnore?

airsnore-продукт

Airsnore є анти-храп мундштук, який досить простий в дизайні. Він пропонує альтернативу незручною, надміцного апарату, які традиційно приходять з химерними функціями, такими як гвинти, калібраторів і власники мови. Він виготовлений з термопластичного матеріалу, який спеціально розроблений, щоб використовувати силу кипіння і технології укусу.

Він виконаний в П-образної, щоб імітувати форму людського рота і має велике центральне отвір, яке дозволяє вільне дихання. Одна річ, яка захопила нашу увагу, наскільки легко чистити. Через свою ніжною формі і декількох кутів, вам потрібно просто стерти його з допомогою дезинфікуючого і ви добре йти.

Його легкий вага теж щось заслуговує на згадку. Крім забезпечення мундштук відчуває себе якомога більш природно в роті, виробник пішов вперед, щоб підвищити його міцність. На офіційному сайті продукту стверджує, що ви можете використовувати його безперервно протягом 6 до 12 місяців. Якщо це правда, то, само собою зрозуміло, що це MAD забезпечить одне гарне співвідношення ціни і якості. Але знову ж таки, це просто вимога і кілька чинників можуть вплинути на окремі результати.

Як це працює Airsnore?

airsnore-рупорЙого метод роботи нічим не відрізняється від того, що роблять інші мундштуки ( або стверджують , що робити ). Коли ви носите його, він м’яко коригує свою щелепу в напрямку вперед і це ефективно відкриває дихальні шляхи.

Хропіння відбувається через часткову закупорки горла і носовий прохід і це в основному пов’язано з мовою і м’яких тканин піднебіння. Коли ви спите, ваше тіло м’язи, як правило, втрачають свою пружність, і тому вони флоп.

Таким чином, якщо ви спите з головою вгору, мова і м’які тканини піднебіння ефективно блокувати ваш повітряний прохід. Це пояснює, чому це положення для сну часто рекомендується серед тих, хто хропе.

Таким чином , щоб помістити це просто, цей огляд airsnore, може підтвердити , що це пристрій призначений для тих , хто хропе через рот . Як ви говорите , якщо ви рот хропун?

Ось простий тест хропіння можна виконати:

 • Відкрий рот
 • Спробуйте важко дихати в той же час роблячи деяке зусилля, щоб зробити хропіння звук
 • Потім, закрити рот і повторіть ту ж процедуру дихання

Якщо ви можете почути, що храп звук, коли ваш рот відкритий, але він зникає, як тільки ви закрити рот, то ви можете зробити висновок, що ваш хропіння відбувається через зсув щелепи.

Мундштук є хорошим рішенням для цього типу хропіння, але він не може працювати на ніздрю закупорки індукованої хропіння.

Чому хропіння небезпечний і повинен бути Tamed

чомусь хропінняПо-перше хропіння викликає позбавлення сну. Наслідки нестачі сну є плачевними, тому що, природно, ваше тіло вимагає, щоб пройти через процес самовідновлення щоночі, як ви відпочиваєте. Під час сну ваша імунна система зміцнюється, тканини відремонтовані і рівні енергії поповнюється.

Мозок також проходить свій власний процес відновлення. Для того, щоб витягти всі ці переваги, вам потрібно витратити достатню кількість годин спати спокійно. Проте, коли ви хропіти, ви можете втратити сон кілька разів протягом ночі, іноді навіть не усвідомлюючи цього.

Кінцевим результатом є те, що ви прокинетеся на наступний день втомленим, з сухість у роті і головний біль. Це може послабити ваш імунітет і навіть піддавати вас міріади захворювань.

Хропіння сам по собі не може бути небезпечно, але якщо залишити без нагляду може забезпечити ідеальну живильне середовище для опортуністичних ускладнень. Це може навіть перерости в апное сну і депресії. Що ще гірше, рівень вмісту кисню в краплі може впасти і з плином часу це може викликати НВР. Тривалі під поставку кисню збільшується шанси інсульту і навіть смерті.

Чи є Airsnore відповідь?

Так, дивлячись на його дизайн і механізм роботи, AirSnore може відігравати велику роль, допомагаючи вам позбавитися від хропіння звички. Думка про повторну регулювання щелепи, щоб створити простір в задній кінці рота абсолютно нормально. Ще одна хороша річ про це є те , що він має достатню кількість отворів з диханням , дозволяючи користувачеві дихати навіть через рот.

Але є кілька слабких місць тут і там.

У той час як цей продукт стверджує , що тримати щелепу в одному місці немає чіткого пояснення щодо того , як йому вдається зробити це , коли один підкидає і повертає уві сні . Інші рупори йдуть зі спеціальними замками , які дозволяють користувачеві досягти правильну підгонку.

Ще один напад нудоти, що, утримуючи щелепу в одному місці, каппа запобігає природний рух, яке має важливе значення для нормального функціонування організму. Тому Ви, ймовірно, щоб прокинутися з хворої щелепи на наступний ранок протягом перших кількох днів використання.

У двох словах, в той час як цей продукт має кілька недоліків, вона як і раніше пропонує більшість переваг, що стандартний пристрій анти-храп може бути довіреною для доставки.

За даними компанії, є три різні категорії хропіння, що Airsnore може допомогти в лікуванні, а саме:

1 клас

 • Нечасто, низький голос хропіння
 • Вільне дихання без будь-яких перешкод
 • Немає медичних ризиків

2-й клас

 • Часте хропіння, який досить голосно, щоб турбувати партнера
 • Можливе перешкода нормального дихання
 • Потенційні довгострокові наслідки, включаючи втому протягом дня

3 клас

 • прикро голосно
 • Помітне обструкції дихання

Однак, якщо ваш хропіння проявляє різні симптоми з перерахованих вище, то ви, можливо, доведеться відвідати лікаря або спробувати зовсім інше рішення. Варто відзначити, що та ж сама компанія, яка виробляє Airsnore також поставляє носові краплі, які можуть допомогти полегшити закладеність носа.

Натисніть сюди , щоб придбати AirSnore з офіційного сайту »

Поради щодо використання Airsnore мундштука

 • Завжди встановлюйте мундштук в киплячій воді протягом декількох хвилин, перш ніж носити його
 • Напружте щелепу трохи вперед (не бути дуже агресивним або занадто боязкі) і вкусити вниз, як він охолоне
 • Якщо форма не відповідає належним чином, повторіть процес знову і знову, поки ви не повністю задоволені
 • Для того, щоб тримати його в чистоті, вимочити в холодній воді протягом 10 хвилин після кожного використання. Потім використовуйте трохи зубної пасти, щоб очистити від скопилася.

Як правило, Airsnore капи вимагає значно менше уваги і догляду.

Плюси використання Airsnore мундштука

 • за прийнятними цінами
 • Простий у використанні
 • легко чистити
 • менш громіздким
 • Має випарів і вкусити технологію для того щоб забезпечити призначені для користувача підходять
 • Дозволяє дихати ротом

мінуси

* Поки не схвалений FDA, хоча виробник стверджує, що він був виготовлений в умовах, відповідних FDA

AirSnore краплі сну скидання Рішення і Combo Deal

Це AirSnore краплі для сну relieft можна придбати через AirSnore Офіційний сайт в Інтернеті, щоб забезпечити справжній продукт за найкращою ціною, поряд з Free доставка по всьому світу.

AirSnore Combo угоди (з AirSnore мундштука і AirSnore краплі) також доступна для економії коштів, з гарантією повернення грошей 60 днів тому.

[ЕРТ ID = “556”]

заключне слово

AirSnore є одним з останніх учасників в конкурентній боротьбі з хропіння мундштука ринку. Продукт, проте як і раніше відстає з точки зору охоплює сучасні риси технологій, таких як калібраторів і POSI замки, які мають важливе значення для забезпечення максимальної ефективності.

Виробник, однак, прагне пояснити, що вони прийняли простоту, щоб зменшити вагу продукту. Пам’ятайте, що чим складніше продукт, тим дорожчий і об’ємніше стає. Це буде цікаво подивитися, в якому напрямку бренд AirSnore буде взяти з собою його майбутніх інновацій, але одне можна сказати точно – це продукт варто перевірити.

відвідати офіційний сайт AirSnore »

65/100 : by 102 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »