אל תקנו Airsnore אנטי נחירה שופר עד שאתה קורא את 100 זה% ביקורת משוחדת

Home » Review » AirSnore » אל תקנו Airsnore אנטי נחירה שופר עד שאתה קורא את 100 זה% ביקורת משוחדת

Last Updated on

AirSnore מהווה שופר אנטי נחירה המתיימרת להציע לנשום טוב יותר בלילה על ידי הקלת חסימות הגורמות נחירות. אין הרבה מידע זמין בחוץ על מוצר זה ומבט חטוף על סקירת AirSnore שונה, מאמרים מגלים כי זה הוא מותג חדש יחסית בשוק.

מכשיר התאמת mandibular הוא מיוצר ומסופק על ידי חברה בבריטניה מבוססת העוסקת גם עם תוספי בריאות וכושר.

אבל איך בדיוק אמיתי הן טענותיה? איך זה עובד? זו ביקורת Airsnore שלנו.

מהו Airsnore?

airsnore-מוצר

Airsnore מהווה שופר אנטי נחירה זה פשוט למדי בעיצוב. הוא מציע אלטרנטיבה מנגנון נוח, חובה כבדה שמגיעים באופן מסורתי עם תכונות מיוחדות כגון ברגים, כיילי ובעלי הלשון. הוא עשוי חומר תרמופלסטי, אשר תוכנן במיוחד כדי לנצל את הכוח של לרתיחה וטכנולוגיה ביס.

זה נעשה בצורת פרסה לחקות את צורת הפה האנושי ויש לו חור מרכזי גדול המאפשר נשימה חופשית. דבר אחד שמשך את תשומת שלנו הוא כמה קל לנקות. בשל צורתה ומעטי הפינות העדינות שלה, אתה פשוט צריך למחוק אותו באמצעות חומר חיטוי ואתה טוב ללכת.

גם המשקל שלה הוא משהו ראוי לציון. מלבד ההבטחה שופר מרגיש טבעי ככל האפשר בפה, היצרנית הלכה קדימה כדי לשפר את עמידותו. האתר הרשמי של המוצר טוען כי למעשה אתה יכול להשתמש בו ברציפות במשך 6 עד 12 חודשים. אם זה נכון, אז זה למותר לציין כי MAD זה יספק ערך אחד טוב לכסף. אבל שוב, זה רק תביעה מספר גורמים עשויים להשפיע הצלחה אישית.

איך מפעיל Airsnore עובד?

airsnore-שופרשיטת העבודה שלו היא לא שונה מכל מה לעשות שופרות אחרות ( או מתיימרות לעשות ). כאשר אתה לובש את זה, זה בעדינות מתאימה הלסת שלך כלפי החלק הקדמי וזה ביעילות פותח את דרכי הנשימה.

נחירות מתרחש בשל חסימה חלקית של מעבר בגרון אף זו נגרמת בעיקר על ידי הלשון ורקמות רכות חך. כאשר אתם ישנים, שרירי הגוף נוטים לאבד המוצקות שלהם ולכן הם כשלון.

בדרך זו, אם אתם ישנים עם הראש כלפי מעלה, רקמות חיך הלשון ורכות ביעילות לחסום מעבר האוויר שלך. זה מסביר מדוע תנוחת שינה זה מיואש לעתים קרובות בקרב נוחרים.

אז אם לומר זאת בפשטות, סקירת airsnore זה, יכול לאשר כי זה מכשיר מיועד לאלה לנחור דרך הפה . איך אתה אומר אם אתה נוחר פה?

הנה מבחן נחירות פשוט שאתה יכול לבצע:

 • תפתחי את הפה
 • נסו לנשום קשה ובאותו הזמן לעשות כמה מאמץ כדי להפיק צליל הנחירות
 • לאחר מכן, תסתום את הפה שלך לחזור על אותו הליך הנשימה

אם אתה יכול לשמוע את הקול הזה נחירות כאשר הפה פתוח אך היא נעלמת ברגע שאתה סוגר את הפה שלך אז אתה יכול להסיק כי הנחירות שלך קורות בגלל תזוזת לסת.

שופר הוא פתרון טוב עבור סוג זה של נחירות אבל זה לא יכול לעבוד עבור נחירות מושרה סתימה בנחיר.

מדוע נחירה האם מסוכן ויש מאולף

למה-לנחורנחירות ראשיות גורמות מניעת שינה. השלכות של חוסר השינה הם נורא כי באופן טבעי הגוף שלך דורש לעבור תהליך של תיקון עצמי כל לילה כמו שאתה לנוח. במהלך שינה, המערכת החיסונית שלך מתחזקת, רקמות לתיקון ורמות האנרגיה מתחדשות.

המוח גם עובר תהליך שיקום משלה. על מנת לקצור את כל היתרונות הללו, אתה צריך להשקיע שעות מספיק ישן שנת ישרים. עם זאת, כאשר אתה נוחר, אתה עלול לאבד שעות שינה כמה בלילה לפעמים אפילו בלי לשים לב.

התוצאה הסופית היא כי אתה מתעורר למחרת עייף, עם יובש בפה וכאב ראש. זה יכול להחליש חסינות שלך ואפילו לחשוף אתכם מספר עצום של מחלות.

הנחירה ידי עצמו לא יכול להיות מסוכנת, אבל אם נשאר ללא השגחה זה עשוי לספק קרקע פורה מושלמת סיבוכים אופורטוניסטיים. זה יכול אפילו להסלים דום נשימה בשינה ודיכאון. חמור מכך, רמות החמצן לירידה שלך עלולות לרדת לאורך זמן זה יכול לגרום HBP. ממושכת תחת-אספקת סיכויי עליות חמצן של שבץ מוחי ואף למוות.

האם Airsnore התשובה?

כן, מסתכל בעיצובו מנגנון של עבודה, AirSnore יכול לשחק תפקיד גדול לעזור לך להיפטר רגל הנחירות שלך. המחשבה מחדש התאמת הלסת כדי ליצור מרחב את החלק האחורי של הפה היא בסדר גמורה. דבר טוב נוסף על זה הוא כי יש חורי נשימה מספיק המאפשרים למשתמש לנשום אפילו דרך הפה.

אבל יש כמה נקודות תורפה פה ושם.

בעוד מוצר זה טוען כדי להחזיק את הלסת במקום אחד אין הסבר ברור באשר לאופן בו מצליח לעשות זאת כשאחד זורק ופונה בשינה . שופרות אחרות מגיעות עם מנעולים מיוחדים המאפשרים למשתמש להשיג את ההתאמה הנכונה.

עוד נקיפות מצפון הוא על ידי החזקת הלסת שלך במקום אחד, מגן הפה מונע תנועה טבעית אשר חיוני לתפקוד גוף נורמלי. לכן, אתה עשוי להתעורר עם לסת כואבת למחרת בבוקר במהלך הימים הראשונים של שימוש בו.

בקיצור, בעוד מוצר זה יש כמה חולשות, זה עדיין מציע את רוב ההטבות כי מכשיר אנטי נחירה רגילה יכול להיות אמין כדי לספק.

לדברי החברה, יש שלוש קטגוריות שונות של נחירות כי Airsnore יכול לעזור לטפל כלומר:

כיתה 1

 • נדירות, נחירות בקול נמוכות
 • נשימה חינם ללא חסימה
 • אין סיכונים רפואיים

כיתה 2

 • נחירות תכופות, וזה מספיק רם להפריע שותף
 • חסימה אפשרית של נשימה רגילה
 • השלכות ארוכות טווח פוטנציאל כולל עייפות במהלך היום

כיתה 3

 • מעצבן רם
 • חסימת נשימה ניכרת

עם זאת, אם הנחירות שלך מפגין תסמינים שונים מאלו המפורטות לעיל אז אולי צריך לבקר רופא או לנסות פתרון אחר לגמרי. ראוי לציין כי אותה החברה מייצר Airsnore גם מספקת טיפות אף שיכול לעזור גודש באף בקלות.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

טיפים לשימוש Airsnore שופר

 • הניחו תמיד לדובר זה במים רותחים במשך כמה דקות לפני לובשת אותה
 • לדחוף את הלסת שלך מעט קדימה (לא להיות אגרסיבי מדי או ביישן מדי) ולנשוך למטה כפי שהוא מתקרר
 • אם העובש לא מתאים כראוי, חזור על התהליך שוב ושוב עד שאתה מרוצה לחלוטין
 • כדי לשמור על ניקיונו, יש להשרות במים קרים למשך 10 דקות לאחר כל שימוש. ואז יש להשתמש במשחת שיניים קטנות לנקות את כל הצטברות.

באופן כללי, מגן פי Airsnore דורש הרבה פחות תשומת לב ותחזוקה.

יתרונות של שימוש לשופר Airsnore

 • affordably במחיר
 • קל לשימוש
 • קל לניקוי
 • פחות מגושם
 • יש טכנולוגיה לרתיחה ביס לספק התאמה אישית
 • מאפשר נשימה בפה

חסרונות

* עדיין לא אושר על ידי ה- FDA למרות היצרן טוען שזה כבר מיוצר בתנאים תואמים FDA

AirSnore טיפות פתרון סיוע שנת קומבו דיל

AirSnore זה טיפות לשינה relieft ניתן לרכוש דרך AirSnore אתר רשמי באינטרנט, כדי להבטיח מוצר מקורי במחיר הטוב ביותר, לצד משלוח חינם ברחבי העולם.

AirSnore קומבו העסקה (עם AirSnore שופר ו AirSnore טיפות) זמינה גם עבור חיסכון בעלויות, עם ערבות הכסף בחזרה 60 יום.

[Id ept = “556”]

המילה האחרונה

AirSnore הוא אחד המתחרים האחרונים לשוק השופר אנטי הנחירה התחרותי. המוצר אולם עדיין מפגר מבחינת מחבקת תכונות טק מודרניות כמו כייל ומנעולי posi, שהם חיוניים למיקסום יעיל.

היצרן הוא אולם להוט להסביר שהם כבר אמצו פשטות כדי להקטין את המשקל של המוצר. זכרו, יותר מסובך המוצר כלומר, יקר וחסון הוא הופך להיות. זה יהיה מעניין לראות מה כיוון מותג AirSnore ייקח עם החדשנות שלה בעתיד, אבל דבר אחד בטוח – מדובר במוצר שווה לבדוק.

לבקר AirSnore האתר הרשמי »

91/100 : by 293 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »