ביקורות מוספות NooCube Nootropics – האם זה תרמית או לגיטימית?

Home » Review » Noocube » ביקורות מוספות NooCube Nootropics – האם זה תרמית או לגיטימית?

Last Updated on

NooCube במוסף המוח טבעי שמבטיח כדי להגביר את הייצור אצטילכולין, לשפר את הזיכרון, להפחית את זמן התגובה, וכן להגביר את תפקוד קוגניטיבי.

אודות NooCube

עוצב על ידי חוקרי מוח העליונים, NooCube nootropic מבטיח לספק שילוב סינרגיסטי של ויטמינים, חומצות אמינו, ומרכיבים אחרים כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי, לשפר את מיקוד, להגביר מהירות זיכרון נפשיות, ולספק תגובות מהר. איך הוא עושה את זה?

היצרן טוען כי המרכיבים של NooCube מוכחות קליניים תמיכת עזרה בריאה, מתפקד היטב נוירוטרנסמיטורים, אשר, בתורו, יהיה “משמרת המוח שלך לתוך הילוך גבוה.” כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת שתי כמוסות עם ארוחת בוקר כל בוקר אתה” נתחיל חווים תוצאות קטנה כמו 30-45 דקות, שיימשך 8-10 שעות. ללא תופעות לוואי או קפאין!

בין אם אתם מחפשים להגיע לעלות על התחרות, או פשוט לקחת את היכולות שלך לגבהים חדשים, הרבה מאתנו פוטנציאלי יכולים להפיק תועלת תוספים כמו NooCube. האם יש משהו אליהם, או שאתה משלם הרבה, רק כדי לקבל מעט מאוד בתמורה?

בואו נתחיל בכך לקיחת מבט מה nootropics הם וכיצד הם (אמור) עבודה.

מהן Nootropics? איך הם עושים ולשפר את תפקוד המוח?

כפי שצוין באתר NooCube, nootropics הם כימיקלים ספציפיים שנחשבים כדי לשפר את תפקוד המוח באופן כלשהו, ​​בדרך כלל קשורה בזיכרון (בדרך מאחסן מידע במוח שלנו) וקוגניציה (בדרך המוח שלנו מעבד את המידע).

אחת הדרכים שרוב nootropics-NooCube כללה ותביעה לעשות זאת היא על ידי הגדלת הרמות של אצטילכולין במוח. הנוירוטרנסמיטר זה עובד בשנייה אוהדת ( “הילחם או ברח”) הפאראסימפתטית ( “מנוחה לעכל”) מערכות עצבות להסדיר מנוע (שריר למשל) ופונקציות זיכרון.

הבעיה היא כי גברת אצטילכולין היא לא קלה כמו שזה נשמע, שכן אין מקורות מזון המכילים את הנוירוטרנסמיטר ולא תוספי מזון המכילים אצטילכולין. מה לגבי המרכיבים של NooCube, אף?

האם המרכיבים של NooCube שפר אצטילכולין?

הנה מה שאומרים לנו מוכל NooCube:

 • אלפא-GPC
 • Huperzine
 • חתול קלאו
 • Bacopa
 • שיבולת שועל קש
 • L-Theanine
 • L-Tyrosine

מבין אלה, Huperzine עשוי להיות יעיל לשיפור היבטים מסוימים של הזיכרון בחולי דמנציה אנשים בריאים כאחד. באופן דומה, Bacopa עשויה לשפר את הזיכרון, אם כי המחקר נערך רק על שני תוספי Bacopa ספציפיים; KeenMind ו BacoMind.

טירוזין עשוי להיות יעיל לשיפור היבטים מסוימים של ביצועים מנטליים, זיכרון, וערנות, למרות שרוב המחקר הקיים מעורב בדיקות בתנאים מלחיצים ספציפיים (כגון הכשרה צבאית).

מחוץ זה, נראה שיש רק ראיות קליניות שכל המרכיבים האחרים של NooCube יספקו את היתרונות שנטענו על ידי היצרן. אפילו בקרב המרכיבים שיש קצת תמיכה קלינית, אנחנו לא אמרנו כמה NooCube מכיל, או אם זה יהיה מספיק כדי לספק יתרונות כלשהם.

מה לגבי תופעות לוואי NooCube אפשריות?

האם NooCube גורם לתופעות לוואי?

בעוד חלק מן התמיכה הקלינית עבור המרכיבים של NooCube עלול להיות מטושטשים (עוד על הבא), החדשות הטובות הן שאם אתם חווים משהו שלילי, זה כנראה לא יהיה גרוע יותר מאשר מודאג עיכול קל.

במקרים תכופים פחות, Huperzine עלול לגרום “ראייה מטושטשת, דיבור עילג, חוסר מנוחה, חוסר תיאבון, התכווצות ומרטיטה של ​​סיבי שריר,” ועוד. טפר חתול “יכול לגרום כאב ראש, סחרחורות, הקאות אצל אנשים מסוימים.”

הקהילה המדעית לא יודעת מספיק על L-theanine לומר אם זה בטוח לשימוש ארוך יותר 3 שבועות בכל פעם. טירוזין, לעומת זאת, נראה בטוח כאשר נעשה שימוש במינונים של עד 150 מ”ג / ק”ג ליום למשך עד 3 חודשים, אבל שוב, אנחנו לא יודעים כמה של כל מרכיב NooCube מכיל!

מה עם כל זה ראיות קליניות עבור NooCube?

אמנם, לעומת עשרות תוספים לחיזוק מוח אחרים שבדקנו אותה כאן (עוד על זה תוך שני), היצרנית של NooCube כלול רבות יותר התייחסויות קליניות מאשר רוב כדי לתמוך בטענותיהם.

עם זאת, לאחר הגלישה דרך הפרטים של רבי הפניות האלה, למדנו כמה דברים מעניינים. הנה כמה מאלה הראויים לציין עוד, כמו גם המחשבות שלנו:

 • מאמר זה נכתב על ידי ד”ר פאריס מ קיד, המדען הראשי עבור חברת בסט של דוקטור, יצרנית תוספי מזון. אנחנו לא בהכרח רומזים שום דבר, אבל למדנו כי צרכנים אולי כדאי לך לקחת מחקר ממומן ישירות על ידי חברות תוספים עם גרגר של מלח (זה רק נייר פנים: לא המחקר רשמי).
 • באופן כללי מוכר Safe (GRAS) בקשה מרכיב קניינית בשם AlphaSize A-GPC, שהגיש בשם חברה ארגון מדעי החיים. זה רק בהפניה מחקרים קודמים אחרים, שרובם נערכו על עכברים.
 • מחקר 2008 מעורבים רק 35 משתתפים (גודל מדגם קטן מאוד), ששתו badius Xerocomus תה פטריות. הם מהמחקר עולה כי גלי אלפא ופעילות מוחית מוגברת, למרות שהם לא למדו מה היתרונות פעילות מוגברת זו סיפקה בעולם האמיתי.

מה הטעם? עבור המרכיבים הללו (כמו גם כמה מהחברות האחרות שדיברנו עליו לעיל), רק בגלל שאולי יש קומץ של מחקרים “קליני”, זה בהחלט לא אומר שהם “מוכח” לעבוד כמו הטענות יצרנית של NooCube .

כמה עולה NooCube עלות?

NooCube זמין בכמויות הבאות:

 • בקבוק 1 (60 כמוסות): 43.23 $
 • 3 בקבוקים : 86.47 $
 • 6 בקבוקים : 129.70 $

כל הרכישות NooCube לבוא עם כסף 60 יום בחזרה להבטיח-כולל S & H! עם זאת, על סמך התנאים שלהם, זה מופיע רק כדי להיות זכאי בקבוקים בשימוש. על מנת לבקש אחד, תצטרך לפנות לשירות לקוחות (646) 568-9679 או cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

תוצאות NooCube

תוצאות של כל תוספת תשתנינה על ידי משתמש, כי צריך לומר מראש. עם זאת, העדויות המפורטות באתרי סקירות על הבית של NooCube כולם מסכימות כי התוספת התקבלה היטב. כדי לצטט כמה המלצות כאלה:

“מאז שהתחלתי לקחת NooCube, אני יכול להתמקד בכל משימה בלי להתבלבל ביניהם.” קארן, עוזר אישי

“בגלל NooCube הוא ממריץ חינם, רמות האנרגיה שלי להישאר עקביות לאורך כל היום ואני כבר לא מרגיש מותש או סחוט.” מארק, חשב

סקרנו NooCube, ונתתי לו 98%, המהווה כיתה מצטיינת כשאתה רואה כי המתחרה הקרובה שקל בלבד תמורת 85%.

בקיצור, על הסכמה כללית כי NooCube הוא תוסף יעיל, מועיל למעוניינים בתוך nootropic לחיזוק המוח.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

האם NooCube המשחק היחיד בעיר?

ככל שאנו שהוזכר קודם לכן, לאחר שסקרנו הרבה nootropics אלה, כולל אפשרויות פופולריים כמו GeniuX, Brain Storm עלית, Neuroflexyn, ועוד רבים.

בעוד לא היו ביקורות באינטרנט עבור NooCube בזמן המחקר שלנו, רוב אלו סוגים של תוספים (ותוספים בכלל) מגיע עם משוב נמוך מלקוחות; בדרך כלל 2 כוכבים או פחות. התלונה הנפוצה ביותר היא כי הם לא עובדים, עם מחירים גבוהים במיוחד ושירות לקוחות אולטרה-עניי צעד בעקבותיו.

הערה חשובה : אנחנו לא בהכרח אומרים שאתה חווה את אותו הדבר עם NooCube. עם זאת, אנחנו חושבים שאתה צריך לשמור את זה בראש דעתך לפני ביצוע ההזמנה.

בואו לשאת את המחשבה הזאת אל הפרק הבא כפי שאנו לעטוף דברים.

האם NooCube שווה לנסות?

המטרה של כל בחינה היא לתת לך את המידע הדרוש לך, כך שאתה יכול להחליט בעצמך. במילים אחרות, אנחנו לא כאן כדי להגיד לך מה לעשות עבור כל מוצר או שירות.

לאור זאת, אנו חייבים למסור אותו NooCube: הם מופיעים יותר מחקרים מאשר יצרני התוספים ביותר, והם טוענים שהם מספקים רכישה ללא סיכון באמת עם החזרים כי לכלול חיובי S & H.

עם זאת, הראיות הקליניות עבור רוב המרכיבים של התוספת חלשה-ואפילו עבור תוספים אלה שעלולים להיות יעילים, זה רחוק מלהיות קליני “מוכח” כי רובנו יחוו אותו.

כאילו זה לא היה מספיק, אנחנו לא יודעים כמה של כל מרכיב NooCube מכיל, והוא מגיע אלינו מחברת כמעט מלאה לחלוטין לא ידוע (מוגבל קבוצה ERGO מבוסס מתוך דובאי, איחוד האמירויות הערביות, למרות מספר הטלפון שלהם מתבססת מתוך NYC).

על סמך כל זה, אנחנו חושבים שיש דרכים טובות הרבה לחיזוק הזיכרון שלך במקום לרכוש NooCube, כולל מקבל שנת לילה טובה יותר, הפחתת צריכת סוכר, ולהפחית מתח.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

98/100 : by 294 users
FLASH SALE 20% OFF »