ביקורות TestoGen: בטוח Booster טסטוסטרון אפקטיבי?

Home » Review » Testogen » ביקורות TestoGen: בטוח Booster טסטוסטרון אפקטיבי?

Last Updated on

מהו TestoGen?

TestoGen הוא מאיץ טסטוסטרון אשר נועד להגדיל את רמות הטסטוסטרון של גבר. המעצב של תוסף זה יצר נוסחה זו עם רק דבר אחד בראש, כלומר כדי לעזור לגברים הסובלים מהערכה עצמית נמוכה עקב רמות נמוכות של טסטוסטרון.

טסטוסטרון הוא חיוני מאוד באופן, ובכן, זה בעצם ההורמון שגורם לך איש שאת. עם טסטוסטרון נמוך מגיע השלכות שליליות אחרות כמו בעיות בתפקוד מיניים, אשר לאחר מכן מוביל יחסים אומללים וחיים לא מרוצים בכלל.

מי עושה TestoGen?

T-מגבר זה מיוצרים ומסופקים על ידי חברה בשם וולפסון ברג מוגבל, שם זה בקרב היצרנים האמינים והמובילים של תוספי בארה”ב

כל המוצרים שלהם מיוצרים במתקנים שאושרו על ידי ה- FDA, שימוש במרכיבים שנמצאים כל 100% יעילים ובטוחים. הכתובת שלהם היא ב:

244 שדרת מדיסון
10,016-2,817 ניו יורק
ארצות הברית

שירות הלקוחות שלהם הוא זמין כל יום שני-שישי, 9:00-17:00. המספר +1 646 568 9679, או שאתה יכול לבחור לשלוח אותם בדוא”ל לכתובת support@testogen.com.

מי צריך לקחת TestoGen?

באתר הרשמי שלהם, למעשה אתה יכול למצוא חידון קצר שתוכל לענות כך תוכל לקבוע אם אתה כבר סובל טסטוסטרון נמוכה בלעדיך אפילו לדעת זאת.

הסימפטומים הם:

 • חוסר חיוניות עצבני בלי שום סיבה מיוחדת
 • מרגיש עייף כל הזמן עם העבודה והחיים בכלל
 • לא להיות מסוגל להישאר מוטיבציה מרוכזת כאשר עושים פעילויות שונות
 • חוסר ליבידו
 • ביצועים מיניים מושפעים
 • שרירים כבר לא מגיבים או ביצועים טובים במהלך אימונים
 • חוסר כוח פיזי
 • גידול היקף המותניים או מדידה
 • חוסר העניין כאשר הולך לחדר הכושר
 • זמן רב יותר להתאושש אחרי אימון או פעילות גופנית אחרת

אם אתה כבר חווית את רוב התופעות הללו, רוב הסיכויים שאתה עכשיו עומד להיגמר טסטוסטרון. דחיפה בהחלט תעזור לך וזה איפה TestoGen מגיע.

כיצד פועל TestoGen עובד?

הורמון סטרואידי שלך (אשר נקרא גם טסטוסטרון) נמצאת בשיאה בגיל ההתבגרות אבל כפי שאתה גיל, זה גם מקטין באופן משמעותי. אתה יכול למנוע את זה מלקרות ידי לקיחת מאיץ טסטוסטרון כמו TestoGen.

הנוסחא של תוסף זה מורכב מרכיבים טבעיים ויעילים כי הם של הסכום הנכון למנה. פעולה זו תבטיח כי תוכל לקבל את הסוג של הטבות תוצאות שאתה צריך לקבל, ואפילו יותר.

מרכיב עיקרי הנקרא חומצה D-אספרטית, למשל, מסייע גירוי וייצור הורמונים. בתמורה, שרירים יהפכו רזים תוכל גם לראות עלייה גלויה הסיבולת והכח שלך.

מצרכי TestoGen

 • Terrestris Tribulus – צמח זה תמיד נעשה שימוש מסורתי לשפר פוריות גבר, הליבידו, ביצועים מיניים ותפקוד של מערכת השתן. זה ידוע גם להיות מאיץ הטסטוסטרון טבעי.
 • תמצית ג’ינסנג – מסייע בהשגת זקפה חזקה בגלל היתרונות מגרה שלה שיכול למנוע נזק דיוקסין של האשכים.
 • חומצה אספרטית D- – זו חומצת אמינו יש השפעות חיוני על איך הגוף מייצר ומעורר טסטוסטרון. זה גם יכול לעזור לשפר את הליבידו חילוף החומרים שלכם.
 • חילבה – למרות המרכיב הזה הוא מועיל להגדיל את רמת הטסטוסטרון, תפקידה ממוקד מאוד על שמירה על ויסות רמות הטסטוסטרון. כמו כן הוא ידוע לעבוד היטב עם חומצה אספרטית D-.
 • ויטמין D – ויטמין זה הוא בין המרכיבים העליונים כאשר מדברים על רמות הבריאות של טסטוסטרון הגברי. מלבד יכולתה להגדיל טסטוסטרון, זה גם מונע כמה מאלה טסטוסטרון מלהיות להמרה אסטרוגן.
 • גלוקונאט האבץ – ממלא תפקיד חיוני בהבטחה כי המערכת החיסונית, אנזימים והורמונים מתפקדים היטב. היא פועלת גם כאפרודיזיאק ו- T-מגבר.
 • ויטמין B – יש TestoGen 3 סוגים של ויטמין B: B6, B5 ו- B2. ויטמינים אלה מסייעים בייצור והגברת האנרגיה, תמיכה בכבד, והגברת חילוף החומרים.
 • סלניום – מחקר מראה כי גברים שנמצאים עקרים יש רמות סלניום נמוכות, ובגלל זה סלניום נחשב מינרל מועיל כשמדובר על הבריאות המינית של זכר.

תופעות לוואי TestoGen

אין תופעות לוואי הקשורות בצריכה של תוסף זה כמו כל החומרים המשמשים הן באיכות טבעי גבוה. עם זאת, זה תמיד עדיף להתייעץ עם הרופא שלך תחילה אם אתה כרגע סובל מבעיות רפואיות לטווח ארוך כגון לחץ דם גבוה וסוכרת.

ביקורות בפורום חלק הזכירו חווה צמיחה שיער על האזורים שבהם הם לא היו שיער בעבר. עם זאת, זה לא צוין אם הם גם לוקחים תוספי מזון אחרים יחד עם TestoGen, שכן ישנם ספקים אשר עשויים לתרום לצמיחה שיער פתאומי.

TestoGen מינון

TestoGen צריך לשמש כתוספת ולא נועד לרפא כל מחלה או מצב רפואי. ארבע קפסולות יש לנקוט יומית, טובות אם אתה יכול להקצות שטחים לאורך כל היום. היא גם הטובה ביותר כדי לקחת את הכדורים עם מזון.

אין הגבלה לגבי כמה זמן אתה יכול לקחת את זה כתוספת אבל הוא אידיאלי גם ללכת על הפסקה במשך כמה שבועות לאחר הנטילה אותו במשך כמה חודשים. תוספי רציף עלולים להאט את פעילותן התקינה של מערכות הגוף שלך וזה עלול גם לגרום לך להרגיש עצלן כאשר לא על תוספי מזון.

ביקורות TestoGen

רוב TestoGen ביקורות שראינו עד כה הם די מרשימים. המשתמש בפועל אחת אפילו ביקורת זה עם תמונות של עצמו לפני ואחרי כל התהליך של אותו לקחת את התוסף. השינויים היו מאוד גלויים, עם שרירים שנראים חזק יותר ורזה רק עניין של כמה שבועות.

Testogen הייתה חוויה נהדרת ועדיין להמשיך להשתמש בו. אחרי כמה שבועות חוויתי שיפורים בשתי רמות אנרגיה הליבידו שלי. חוויתי שום תופעות לוואי והיה מאוד מרוצה מהבחירה שלי של גלולות טסטוסטרון.

ישנן גם ביקורות ציינו שינויים חיוביים עם אנרגיה שלהם, הליבידו, סיבולת וגם ביצועים מיניים. התוצאות הן חיוביות ואתה יכול לראות כי המשתמשים הם מאוד מרוצים עם המוצר.

היכן לקנות TestoGen?

ניתן להזמין את המוצר הזה ישירות מהאתר הרשמי שלה.

הם מציעים משלוח חינם לכל חלק של העולם, כל עוד קיימת כתובת שתוכל למסור. ערבות בחזרה כסף 60-יום מוצע גם, מה שאומר שהחברה מאוד בטוחים עם היעילות של המוצר שלהם.

האם TestoGen באמת עובד או שזה הונאה?

אם ניקח בחשבון את כל הביקורות החיוביות שקראנו עד כה, אנו מאמינים כי TestoGen אכן מגבר-T שעובדת. זהו סוג של תוספת כי תצטרך לשפר לא רק את רמות הטסטוסטרון שלך, אלא גם בהיבטים אחרים של בריאות חייכם.

הרשימה המרשימה של החומרים שלהם בהחלט תהיה גורם מכריע. כמו כן, תוכל להעריך עד כמה האתר שלהם הוא מאובזר עם כל המידע שאתה צריך כדי שתוכל ללמוד יותר על המוצר.

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy at the official website »

 

77/100 : by 108 users
FLASH SALE 20% OFF »