גלולות המוח Noocube: האם הם הונאה או באמת יעיל?

Home » Review » Noocube » גלולות המוח Noocube: האם הם הונאה או באמת יעיל?

Last Updated on

NooCube הוא תוסף תזונה nootropic המתיימר לשפר תפקודים קוגניטיביים באמצעות רכיבים טבעיים . זה אמור להיות יעיל, כמו החומרים הכלולים בו הוכחו מדעי כפי מועיל למוח. אבל זה גם צריך להיות מאוד בטוח. כי בזמן זה nootropic,  תוספת NooCube אינו מכיל את החומר מהגוף הפופולרי ביותר, קפאין . זה אמור לעשות את זה מסוגל לייצר תופעות הלוואי הנפוצות ביותר הקשורות nootropics, כולל עצבנות ונדודי שינה. אבל זה באמת יכול לחיות עד טענות אלה? אחרי הכל, nootropics כי הן חזקות לגמרי מסוגלות לייצר תופעות לוואי מאוד נדיר.

מהו NooCube?

NooCube תוספת זמינה בכמוסות והוא מיוצר ונמכר על ידי ERGO Group Limited, חברה שבסיסה באיחוד האמירויות הערביות. בניגוד ליצרנים אחרים, ERGO אינו מתמחה תוספי בריאות אבל הוא מעורב מספר שורות של עסק. קשה לומר עד כמה ניסיון החברה הזו יש בתחום מאז לא נראה כמו אותו מציעה גם מוצרי בריאות אחרים.

ובשביל רוב התוספים זמינים רק דרך האינטרנט, זה ייחשב דגל אדום. אבל החברה הזו נראית לגיטימית לחלוטין, וקרובה לוודאי שרק עכשיו התחילה את פעילותו העסקית של תוספי בריאות. NooCube היא כנראה הגרסה הראשונה שלו, אבל אם לשפוט לפי האתר, הרבה עבודה כבר הכניס לתוך הפיתוח והקידום שלה.

נראה כי בעוד NooCube שוחרר רק בתחילת השנה, זה כבר התחיל לצבור פופולריות. אנחנו לא לוקחים את הביקורות החיוביות פורסמו באתר האינטרנט בחשבון מאז אין לנו שום הוכחה שהם אמיתיים. אבל המוצר מקבל תשומת לב על מדיה חברתית.

וזה די מרשים בהתחשב בעובדת המוצר שאולי יהיה זמין רק לפני כמה שבועות. ובכל זאת, אנחנו עדיין אין לי שום חוות דעת של לקוחות. מה שאומר שאנחנו יכולים להסיק מסקנות רק על ידי ניתוח המידע בקפידה שהעמיד לחברה.

וזה האתר הרשמי אכן מציע הרבה מידע. למעשה, יש NooCube אחת המצגות הכי הטובות אי פעם שראינו. זה טען כי המוצר יכול לשפר את המיקוד, זיכרון, אנרגיה נפשית, וכל תהליכים קוגניטיביים אחרים. וזה בדיוק מה שהוא הבטיח לכל מאיצי מוח אחרים הקיימים בשוק. אבל האתר Noocube בעצם מציע הוכחה להצהרות אלה. מבקרים יכולים לקרוא מאמרים המתייחסים מחקרים מדעיים שבוצעו על רוב החומרים. וכל אחד מהם מציגים את ממצאים מאוד חיוביים.

נראה כי החברה אכן בחרה החומרים הטבעיים המבטיחים ביותר, כך NooCube יש נקודה גדולה לטובתה מההתחלה. כמובן, לא כל המחקרים נחשבים הוכחה ברורה על ידי הקהילה המדעית. אבל הם מבטיחים זאת, ומשתמש בעתיד יש סיבה טובה לצפות לתוצאות טובות. ובכל זאת, זה לא אומר שהוא יכול לייצר אותן ההשפעות בכל המשתמשים.

האם Noocube באמת עובד?

אם לשפוט לפי הרכיב לבד, זה אמור לעבוד בדיוק כמו כל מגבר מוח איכות אחר. מה שאומר שזה יפיק תוצאות מצוינות עבור חלק מהמשתמשים, בעוד שאחרים לא ימצאו אותה משביעי רצון. וכך עשויים היטב ברוב התוספים לעבוד. המרכיבים, תוך יעיל, חלשים מכדי להשפיע על כל המשתמשים באותו אופן. הסיבה לכך היא שחומרים אלו לא סמים, או אינם נחשבים ככאלה ברוב האזורים בעולם.

תוספים אינם דורשים אישור ה- FDA והוא יכול לשמש בחופשיות פשוט בגלל שהם לא מסוגלים לייצר תופעות לוואי מסוכנויות. אבל הם לא יכולים ליצור השפעות חיוביות מאוד חזקות גם. כמובן, שילובים מסוימים של חומרים בטוח מצליחים ליצור שינויים מדהימים עבור רוב המשתמשים שלהם, אבל מעט מאוד תוספי לעבוד ככה. NooCube נראה אחד מהם, אבל אין לנו משוב מספיק מהלקוחות, הציפיות צריכות להיות סבירות.

וזה נאמר גם באתר הרשמי. החברה מאפשרת למבקרים יודעים ששימוש תוספת לבדו אינו מספיק כדי להגביר את הרמה של אחד דראמטי של אנרגיה. משתמשי NooCube מומלצים גם כדי לשפר את התזונה שלהם, לקבל כמות בריאה של שינה בכל לילה והפעילות גופנית. ואנחנו מעריכים כי אין טענות שערורייתיות מבוצעות על NooCube או מאיצי מוח בכלל. נראה כי החברה מנסה לעזור למשתמשים להשלים חסרי ניסיון להבין איך הם אמורים לעבוד במקום מטעים אותם. זה מאוד נדיר בהתחשב בכך יצרני תוספי רבים מנסים להגיע ללקוחות המנוסים רק בגלל שהם לא יוכלו לראות שהמוצרים שלהם לא שווים את הכסף.

כמו כן, האתר מזכיר בדיוק איך המוצר אמור לשמש. משתמשים חדשים, מומלץ להתחיל ב 2 כמוסות ביום, לבלוע מוקדם בבוקר יחד עם ארוחת בוקר. המינון ניתן להגדיל מאוחר יותר במידת הצורך, אבל זה לעולם לא יחרוג 4 כמוסות ליום. זה לא מוזכר מה קורה במקרה הזה, אבל הייתי ממליץ למשתמשים שלא לקחת סיכונים. החומרים הכלולים NooCube אינם מזיקים בכמויות קטנות אבל יש פוטנציאל להיות מסוכן, במיוחד עבור משתמשים שאינם רגילים כדי nootropics.

כמו כן, החברה מייעצת למשתמשים לא לערבב את הכמוסות עם ממריצים אחרים, לפחות לא בהתחלה. ההשפעות הראשונות של NooCube יש לב לאחר 30-45 דקות של בליעת קפסולות, אז זה צריך לעבוד מהר מספיק. תוספי מזון אחרים יש לעבוד מהר יותר, אבל מצד השני, את ההשפעות של NooCube צריכות להימשך 8-10 שעות.

אם הטענה היא אמיתית, זה אומר כי מוצר זה הוא אחד זמין החזק ביותר בשוק. רוב התוספים רק יגבירו את רמת האנרגיה של המשתמש עבור 5 שעות לכל היותר. ההשפעות שלהם על כל עוד טווח כמו אלה של קפה, אבל כנראה, NooCube שונה. אבל לפני שהמשתמשים מתחילים לתת את דעתם, לא נוכל לדעת בוודאות.

ובכל זאת, בזמן שאנחנו עדיין אין ביקורות חיוביות, אנחנו גם לא צריכים תלונות לגבי מוצר זה. ואנחנו יודעים שזה צובר פופולרי, כך לפחות מספר אנשים יהיה מוכן להראות את חוסר שביעות רצונם אם היה משהו לא בסדר עם זה. אנו יכולים להניח כי כפי שהוא טען, NooCube אינו מסוגל לייצר תופעות לוואי חמורות.

מה הם המרכיבים של Noocube?

האתר הרשמי מציע כמעט את כל המידע שאנחנו צריכים על תוספת זו, כולל מצגת מפורטת כל מרכיביו. NooCube מכיל אלפא GPC, טופר של חתול, קש שיבולת שועל, A Huperzine, Bacopa monnieri, L-theanine ו- L-tyrosine. למרבה הצער, האתר אינו מציג את התווית המלאה של המוצר, אז אנחנו לא יודעים איזה תוספות שהוא מכיל. הם ככל הנראה בטוחים, אבל הם היו עוזרים לנו לקבוע פרטים חשובים אחרים. לדוגמא, כי אנחנו לא יודעים מה הפגזים הכמוסים עשויים, אנחנו לא יודעים אם NooCube הוא צמחוני. כל המרכיבים נמצאים, אבל פגזים כמוסים מבוצעים בדרך כלל מן ג’לטין, שהוא חי-לוואי. אנו יכולים להניח כי מדובר גם במקרה NooCube שכן הוא מעולם לא הזכיר את זה שהוא מתאים לכל הדיאטות. אבל אנחנו לא יודעים בוודאות, וגם יהיה ללקוחות חדשים לפני שהם קוראים את התווית שעל המוצר בפועל.

ובכל זאת, אנו יודעים כי NooCube אינו מכיל אורגניזמים מהונדסים גנטית או גלוטן, וזה בוודאי מועיל עבור לקוחות רבים. זה גם הזכיר כי תוספת מיוצרת FDA אישר מסגרות , אבל זה נראה מוזר למדי שכן לא ברור היכן בדיוק הוא המוצר מיוצר. החברה שבסיסה באיחוד האמירויות הערביות, ויכולנו להניח NooCube מיוצר בתחום זה. אבל בהתחשב בעובדה המתקנים שזה מיוצר מאושרים על ידי ה- FDA, הם חייבים להיות ממוקמים בארה”ב. זה מאוד מבלבל, ואני מקווה, את התווית על המוצר עושה מקורו ברור. אבל המרכיבים הם מה שחשוב, ואת הבא, תהיה לנו להסתכל על כל אחד מהם.

  • אלפא GPC (אלפא Glycerylphosphorylcholine) הוא חומר טבעי נכלל מאיצי מוח רבים כפי שהוא האמין שהוא יכול לשפר את זיכרון ולמידה. היא פועלת על ידי הגדלת רמת אצטילכולין, אשר הוא נוירוטרנסמיטר. נוירוטרנסמיטרים הם כימיקלים להקל על תקשורת בין תאי המוח, וכל אחד מהם יש מאפיינים שונים. אצטילכולין, בפרט, הוא מעורב בתהליכים קוגניטיביים. ואתר האינטרנט NooCube מציג 2 מחקרים אשר מראים אלפא GPC מסוגל כפי לשפר תפקודים קוגניטיביים בשני אנשים בריאים ואנשים הסובלים מדמנציה. אך ממצאים אלה לא ראו כהוכחה סופית. למעשה, אלפא GPC אינה מוכרת כטיפול יעיל למחלות הגורמות פגיעה קוגניטיבית. ובכל זאת, זה רק במקרה בארה”ב, משום, באזורים אחרים של העולם (כולל אירופה), חומר זה משמש לטיפול במחלת האלצהיימר. ברור, אלפא GPC באמת לעזור, וזה תוספת טובה כל תוספת.
  • בשלב הבא, יש לנו Huperzine , חומר אשר מופק אזוב המועדון הסיני. למרות היותו 100% טבעיים, זה מטוהר במידה כזו שיש לה את המאפיינים של תרופה מלאכותית. למעשה, רבים רואים את זה כדי להיות תרופה. לא רק שזה מאוד טהור, אבל יש לו השפעות מאוד חזקות. Huperzine מוכר כטיפול יעיל עבור מחלת אלצהיימר, כך באופן טבעי, זהו מרכיב פופולרי ביותר משפרי מוח. אתר NooCube מזכיר שני המחקרים המוכיחים שזה יהיה אפקטיבי, ונראה כי דרך הפעולה שלה דומה לזה של GPC אלפא. Huperzine מגדילה את רמת אצטילכולין, שיפור כל התפקודים הקוגניטיביים.
  • אבל אותו לא ניתן לומר על טופר של חתול (tomentosa Uncaria). צמח זה משמש לטיפול במחלות שונות, מכיוון שהיא מכילה חומרים המסוגלים לעורר את המערכת החיסונית, להגן על התאים מפני נזק ואף להרוג וירוסים וחיידקים. נראה כי טופר של חתול יכול להועיל הגוף כולו, כולל תאי המוח. אבל אין הוכחה כי זה באמת יכול לשפר תפקודים קוגניטיביים. זה יכול להגן הנוירונים מפני נזק, וזה מאוד עוזר, אבל זה לא ממריץ. לא כי האתר NooCube מפרסם אותו ככזה. הוא מציג מחקר שמראה את איכות ההגנה של הצמח אך לא כולל טענות אחרות. ובכל זאת, נוגדי חמצון הם תוספת נהדרת לכל תוספת מוח, כך יש מקום של טפר החתול.
  • אז יש לנו Bacopa monnieri , מרכיב אחר כי הוא מאוד נפוץ nootropics. צמח זה משמש לטיפול בכמה חיבה, אבל לרוב לאלה הפוגעים מיומנויות חשיבה. מספר מחקרים (חלקם זמינים באתר האינטרנט NooCube) להציג אותו גם מסוגל לשפר תפקודים קוגניטיביים, ונראה כי זה עובד על ידי הגדלת רמת נוירוטרנסמיטורים. זה גם האמין שהוא יכול להגן הנוירונים מפני נזק, ולכן כמו כל המרכיבים עד כה, Bacopa היא בחירה טובה עבור NooCube.
  • קש שיבולת שועל (Avena Sativa) ומצד שני אולי לא ממש יועיל. אתר NooCube מציג 2 מחקרים שמראים אותו כבעל יכולות לשפר תפקודים קוגניטיביים, אבל הם לא לקחו בחשבון על ידי עולם הרפואה. יש שיבולת שועל קש הרבה נכסים גדולים וזה יכול להקטין כולסטרול וסוכר בדם, אבל זה לא נראה כאילו זה יכול לעשות הרבה עבור המוח. היא משמשת לטיפול מצבים בריאותיים רבים, אך לעתים רחוקות כמו מגבר מוח. כמובן, זה יכול להיות מועיל אחרי הכל, ואת המחקרים נראים מבטיחים. אבל אנחנו צריכים עוד הוכחה לפני בהתחשב שזה מועיל באמת עבור המוח.
  • אבל L-theanine יוכל לספק יתרונות מסוימים, גם אם האיכויות של זה אינם מוכרים עדיין. חומר זה הוא חומצת אמינו למצוא תה ירוק ושחור, ויש לה מבנה דומה מאוד גלוטמט. גלוטמט הוא גם חומצת אמינו, וכל תרכובות מסוג זה מהווים את אבני הבניין של החלבונים, ההופכים את השריר. אבל כל אחד מהם יש גם פונקציות נוספות. גלוטמט עובד כשליח עצבי, ומאז theanine מבנה דומה, זה האמינו כי ניתן להשתמש בו על ידי הגוף באופן זהה. גלוטמט הוא הנוירוטרנסמיטר הנפוץ ביותר, כך שזה חיוני תפקוד מוח בריא. זה עדיין לא הוכח כי יש theanine אפקט דומה, אבל זה נראה מאוד מבטיח. תה ירוק ידוע כאחד ממריץ מרגיע, ואת theanine יכול להיות אחראי במידה מסוימת את ההשפעה.
  • לבסוף, עלינו L-tyrosine , וזה גם הוא חומצת אמינו. בניגוד theanine זה לא יכול לתפקד כשליח עצבי, אבל זה מעורב בייצור דופמין ונוראדרנלין. חומרים אלה שמשנים את חיוניים מוקד וערנות, במיוחד במצבים מלחיצים. טירוזין צריך להיות מאוד מועיל עבור אלה שעובדים או לומדים תחת לחץ, אבל גם עבור אלה הסובלים מחרדה ותנאים נלווים נפשיים. אין הוכחה עבור האפקטים של טירוזין על המוח עדיין, אבל בהתחשב בדרך הוא מתפקד, סביר להניח מאוד מועיל.

האם NooCube בטוח?

NooCube מאוד בטוח כאשר נעשה שימוש במינון המומלץ. משתמשים אינם יכולים לעבור 4 כמוסות ביום, כי חלק מן החומרים עלול לגרום לתופעות לא רצויות אם התעלל. למעשה, משתמשים שאינם רגישים עלולים לחוות סימפטומים לא נעים בכלל, וזו הסיבה שזה עדיף לא להשתמש במוצר זה ללא אישור רופא. זה לא אומר NooCube מסוכן יותר ותוספי מזון אחרים, משום שאותה האזהרה חלה על כולם. מוצרים אלו בטוחים, אבל רוב החומרים הכלולים בהם יש סיכונים ספציפיים, במיוחד אם הם יעילים.

המצרכים NooCube יכול לגרום לבעיות עיכול, נדודי שינה, לחץ דם גבוה. למעשה, הם אפילו יכולים ליצור אפקטים כי הם ההפך הגמור ממה צפוי מהמוצר. אלה כוללים עייפות, בלבול, ראייה מטושטשת ונושאים דומים אחרים. ובכל זאת, בעוד תופעות אלה אפשריות, הם לא סבירים מאוד להתרחש. במיוחד במקרה של מוצר זה. אף אחד עוד לא התלונן עדיין, כדי שנוכל להניח כי המשתמשים אשר מושפעים המרכיבים הם מאוד נדירים.

אבל באותו זמן, תופעות לוואי פוטנציאליות אלה הם מאוד מסוכנים עבור אנשים שאינם במצב בריאותי טוב. יתר על כן, חלק מן המרכיבים אינטראקציה עם תרופות. מי הם תחת טיפול עבור כל סוג של מצב בריאותי לא צריך להשתמש NooCube ללא אישורה של הרופאים שלהם. זה יהיה הכי טוב אם כל המשתמשים יקבלו ייעוץ מקצועי לגבי התוספת, אבל זה חובה עבור אלה שבריאותם פחות ממושלם. כמו כן, כפי שהזכרנו קודם, NooCube אין לערבב עם חומרים ממריצים אחרים. הגוף זקוק לזמן כדי להסתגל החומרים הכלולים בו, כך שהמשתמשים לא צריכים להתחיל להתנסות מיד. זה עלול להיות קשה לאור עובדת קפסולות אמורות להילקח בבוקר, רק כאשר רוב האנשים שותים קפה. אבל עדיף לא לקחת שום סיכונים.

וכמובן, NooCube לא צריך להיות בשימוש על ידי ילדים מתחת לגיל 18 ונשים הרות. רוב החומרים כלולים NooCube לא נבדקו על הקבוצות האלה של משתמשים פוטנציאליים, כך שאינם יודעים אם הם מספיק בטוחים.

מה הם היתרונות של NooCube?

NooCube מכיל תערובת של כמה nootropics הטבעי היעיל ביותר הקיים בשוק. כולם ידועים ורובם מוכחים כיעילה, כך המוצר יהיה ככל הנראה יש השפעה חיובית על רוב המשתמשים. יש אכן תוכל לשפר תפקודים קוגניטיביים, מלימוד יכולת וזיכרון כדי ערנות ומיקוד. ראוי גם לשפר את מצב הרוח על ידי הקלת חרדה, וזה כנראה כממלא מהר ככל שזה טען. קשה לומר אם המשתמשים חווים את היתרונות שלה עבור 10 שעות כפי שהוא טען.

אבל בצד החיובי, כמה מרכיבים NooCube להיות השפעות לטווח ארוך. מספר מרכיבים להגן על התאים מפני נזק, כלומר נוירונים יפעל במצב אופטימלי יותר. מוצר זה אמור להיות מסוגל להציע לפחות מידה מסוימת של הגנה מפני מחלות ניווניות. כמו כן, הוא אינו מכיל קפאין, כך שזה בטוח לשימוש על ידי מי נוטה לחוות תופעות הלוואי שלה.

למה בחר NooCube?

מאז תוספת זו מכילה מרכיבים מוכחים ולא קפאין, זה בחירה טובה עבור שני משתמשי תוספת המוח החדשים ומנוסים. יש ביצועים טובים עבור רוב האנשים, ובאותו הזמן שזה לא סביר ליצור תופעות לוואי. הסיבה לכך היא קפאין הוא הגורם השכיח ביותר לתגובות לא רצויות שחווים משתמשי nootropics. זה כלול תוספים בצורה מרוכזת, ולעתים קרובות פעמים אפילו שותי קפה מתלוננים על תופעות לוואי.

אבל NooCube יכול אפילו להיות בשימוש על ידי אלה שאינם שותים קפה בכלל, אז זה בחירה בטוחה למתחילים. וכמובן, זה בחירה טובה עבור אנשים שניסו מספר התוספת ללא תוצאות. כל אדם מגיב המרכיבים במוצרים אלה בצורה שונה, כך שכל חובב תוספת חייב להיות מוכן להתנסות לזמן מה. מציאת המוצר הנכון היא לא קלה, ו NooCube הוא בטח שווה לנסות.

כמו כן, המוצר הזה מגיע עם ערבות כסף בחזרה 60 יום. וגם בקבוקי ניתן לשלוח ארגז פתוח או אפילו לגמרי ריק. אבל כדי זכאי להחזר, הלקוח חייב לוודא כי החבילה הגיעה לחברה ועדיין מכוסה על ידי ערבות. בדרך כלל זה אומר שהלקוח נאלץ לשלוח את החבילה עם 1 שבוע לפחות לפני הערבות פוקעת, צמצום משך תקופת הניסיון. אבל כפי שהוא להתברר, זו אינה בעיה עם NoCube בגלל המדיניות כוללת שבוע נוסף, להפריש למסירה. זה רק הזכיר פעם, בסעיפים במונחים של האתר, אך הערבות הן למעשה 67 ימים במקום 60. זאת הייתה הפתעה נחמדת בהתחשב בכך עבור תוספים רבים בסעיף במונחים מסתיר מדיניות להקטין את זכויותיהם של לקוחות.

איפה אפשר לקנות NooCube?

קנה תוספת מוח NooCube דרך האתר הרשמי שלה, במחיר של 43.23 $ עבור בקבוק המכיל 60 כמוסות או אספקה ​​של חודש אחד. חבילות גדולות יותר זמינות גם עם הנחות ניכרות. חבילה המכילה 3 בקבוקי NooCube זמינה עבור 86.47 $, בעוד חבילה המכילה 6 בקבוקים ניתן להזמין עבור 129.70 $. החברה מציעה ברחבי העולם משלוח חינם לחלוטין תשלום, ואספקה ​​לא צריך לקחת יותר משבוע.

שורה תחתונה

NooCube מכיל מרכיבים שהוכחו מדעית כמו משפרי המוח יעיל, וזה לא צפוי לגרום תופעות לוואי. זוהי בחירה בטוחה לכל אדם המתעניין nootropics, לא משנה אם הם מחפשים תוספת המוח הראשונה שלהם או אם הם כבר להתנסות במשך זמן רב.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

77/100 : by 111 users
FLASH SALE 20% OFF »