האם תוספת Noocube Nootropic באמת עובד? קראו את הסקירה שלי כדי לברר

Home » Review » Noocube » האם תוספת Noocube Nootropic באמת עובד? קראו את הסקירה שלי כדי לברר

Last Updated on

Noocube הוא תוסף המתיימר להגביר את תפקוד המוח. הייתי צריך ללמוד יותר לאחר שנודע לו על Noocube ורציתי לדעת אם תוספת זו יכולה באמת לעזור לי להיות יותר ממוקדת לשפר את הזיכרון שלי. להלן הממצאים שלי.

מהו Noocube?

Noocube הוא תוסף ששייך לקטגוריה nootropic. ייתכן שלא מכיר את המילה nootropic, אבל כמעט כולם נקט צורה כלשהי של nootropic לפני. קפאין, ניקוטין וסמים ממריצים אחרים נחשבים nootropics. Nootropics הם סמים וחומרים המשפרים תפקודים קוגניטיביים שלך, כגון הזיכרון שלך, היכולת שלך להתמקד, את היצירתיות שלך או המוטיבציה שלך. קפאין הוא כנראה אחד הנפוץ ביותר, אך ישנם סוגים אחרים של nootropics שאינם ממריצים. מנקודת מבט רפואי, nootropics משמש לטיפול במצבים כגון ADHD או אלצהיימר.

בשביל מי זה?

אני חושב תוספת זו נועדה עבור כל מי שיש לו יותר מדי על הצלחת שלהם. בין אם יש לך עבודה תובענית, צריך להשיג ציונים גבוהים בבחינות שלך, צריך דחיפה כדי לאזן את הקריירה שלך, המחקר שלך ואת החיים בביתך או לעבוד שעות ארוכות כיזם, המוצר הזה נעשה בשבילך.

כיצד פועל Noocube עובד?

תוספת זו פועלת על ידי תמיכה וגברת תפקודי מוח שונים. המרכיבים השונים נבחרים לטפח בריאות מוח טובה, להעלות את רמות הנוירוטרנסמיטר ובעצם לעזור לך לחשוב בבהירות רבה יותר, לאחזר מידע ולקבל יותר דברים לעשות.

פורמולה מצרכים

Noocube הוא עשה עם תערובת של שבעה מרכיבים החלטתי לעשות מחקר נוסף על מנת להבין טוב יותר כיצד מרכיבים שונים אלה לעבוד:

אלפא GPC. שנערך לאחרונה מחקר מצא כי Aplha GPC עוזר עם התאוששות אחרי נזקים למוח ידי הגברת רמות האצטילכולין במוח. מרכיב זה מגביר את הזיכרון ואת הריכוז שלך על ידי הגדלת רמות של הנוירוטרנסמיטר הזה.

– Huperzine . זוהי תמצית מצמח כי הוכח לעזור עם גירעון זיכרון בקרב הקשישים המשמש בטיפולי אלצהיימר ( מחקר ). מרכיב זה עובד על ידי האצטילכולין עיכוב, כלומר רמות האצטילכולין לא יקטן. Huperzine בעצם עוזר לשמור על רמות גבוהות של נוירוטרנסמיטורים כדי לעזור עם זיכרון וריכוז.

– טופר של חתול . מחקרים נוספים נדרשים כדי להבין את היתרונות מלאים של צמח זה, אך המכון הלאומי להזדקנות מצא כי צמח זה עשוי לעזור בטיפול באלצהיימר. צמח זה הוא עשיר בחומרים נוגדי חמצון, המהווים את אבני הבניין הגוף שלך צריך לתקן תאים, כולל תאי המוח. המחקר שנערך על ידי המכון להזדקנות מצא כי צמח זה עוזר להפחית את אובדן זיכרון, ולא מן הנמנע כי מרכיב זה יעזור לך לזכור דברים.

– Bacopa . זהו צמח המכיל bacosides, אשר יכול לתקן עצבים פגועים. מהמחקר עולה כי הצמח הזה היה יעיל נגד דמנציה ואלצהיימר. מרכיב זה משפר את זיכרון ואת מקדם עצבים ונוירונים בריאים.

– שיבולת שועל קש. זהו צמח, שבו נעשה שימוש כדי להגביר פונקציות קוגניטיביות לשיפור המיקוד במשך מאות שנים. הוא האמין כדי להגביר אלפא-2 גלים במוח, אשר תורמים שעושה אותך יותר עירני ודרוך. מחקר מצא כי המשתתפים ביצעו טוב על מבחן המודד ערנות לאחר נטילת קש שיבולת שועל ( מחקר ). מרכיב זה עוזר עם תשומת לב, ערנות וריכוז.

– L-theanine ו- L-tyrosine. ניתן למצוא שני אלה חומצות אמינו ב תה ירוק ושחור. הם האמינו להפחית מתח, להגביר פונקציות הנוירוטרנסמיטר ולהגדיל את רמות הדופמין ונוראדרנלין. מחקר מצא כי חומצות אמינו אלו יכולים לעזור להפחית את ההשפעות של מתח ועייפות על המוח (מחקר). מרכיבים אלו ישפרו את הערנות ואת יקל לעבור ממשימה אחת לשנייה.

תוצאות משתמש Noocube ועדויות

חשבתי שהדרך הטובה ביותר להבין אם תוספת זו באמת עבדה הייתה להסתכל המלצות מאנשים שהשתמשו בו במשך זמן מה. בסך הכל, מצאתי הרבה המלצות חיוביות ורוב האנשים אומרים כי התוספת החל לעבוד עבור אותם מייד וכי הם חוו את ההשפעות שהם מחפשים.

מצאתי המלצה מאת רואה חשבון באומרו כי התוספת עזרה לו להישאר ממוקד על המספרים שלו בסכומי זמן ארוכים יותר. המלצה נוספת מיועץ שנהג להיות עצבני על דיבור בפני קהל אמרה כי Noocube עזר לו להתמקד כאשר נותנים נאומים ועשה את הלחץ להיעלם.

האם יש תופעות לוואי?

אף אחד העדויות אני נראה הנזכרים בכל תופעות לוואי Noocube גדולות. אני חושב שבגלל Noocube אינה משתמשת בשום ממריצים כמו קפאין, תופעות הלוואי השכיחות הקשורות nootropics כמו עצבנות או נדודי שינה הם לא בעיה. אבל אני חושב כי תוספים להשפיע לכולם באופן שונה וכי אנשים מסוימים עלולים לסבול תופעות לוואי.

אחיות או לא להיות Noocube

אני אוהב כי התוסף הוא עשה עם רק שבעה מרכיבים ושאני מסוגל למצוא בקלות מידע על כל אחד מהם. נראה המרכיבים נבחרו בקפידה עבור הנכסים שלהם ולכולם יש מטרה. אני גם ככה קפאין היה נשאר בחוץ כדי למנוע גרימת עצבנות. אני חושב המראה הזה כמו אופציה טובה שכן היא מכוונת דברים שונים המסייעים להגביר תפקודים קוגניטיביים, זה עובד מיד נראה ממש יעיל עבור כל מי שמשתמש בו.

מה לא אהבתי אודות Noocube

אין מרכיבים אשר להגביר את רמות האנרגיה ואני חושב שזה משהו שעשוי להידרש על ידי אנשים מסוימים. ואני לא בטוח איך אני מרגיש לגבי טופר של חתול בשימוש במוסף כאשר אין מחקרים חד משמעיים על היתרונות של מרכיב זה עדיין.

סיכום

לאחר מחקר Noocube, אני מרגיש שזו כנראה אחת nootropics הכי הטובה בחוץ. כל המרכיבים יש מטרה, אין תופעות לוואי עיקריות לדאוג ואת התוספת נראית ממש יעיל כשמדובר התמקדות בשיפור, ערנות זיכרון ותפקודים קוגניטיביים אחרים. מי צריך דחיפה כדי לעבוד שעות ארוכות, ללמוד למבחנים או ללהטט לוח זמנים עמוסים יכול להפיק תועלת מנטילת תוסף זה!

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

68/100 : by 204 users
FLASH SALE 20% OFF »