האם GenF20 פלוס תרמית? קראו סקירה לפני קונה את זה!

Home » Review » GenF20 » האם GenF20 פלוס תרמית? קראו סקירה לפני קונה את זה!

Last Updated on

אלף מוצרים בטענה בשוק כדי להפחית את ההשפעות של הזדקנות הבטחה כל מיני הטבות כמו אנרגיה מוגברת, חשק מיני גבוה, ואת פחות קמטים. זה מבלבל עבור צרכנים מקשים לקבוע את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. GenF20 Plus הוא תוסף הורמון גדילה אנושי, אשר היצרן טוען להיות בטוח, יעיל, ואחד החזק ביותר בשוק, גורם לך להיראות ולהרגיש צעירים יותר. הבה נעיף מבט GenF20 פלוס ביתר פירוט.

יתרונות של הורמון גדילה אנושי

בלוטת יותרת המוח הורמון גדילה אנושי המיוצר (HGH). כשאנחנו צעירים HGH עוזר לנו לגדול. אצל מבוגרים, הוא שומר איברים בריאים בגוף חזק. עד שנגיע באמצע גיל, בלוטת יותרת המוח מייצרת רק כמויות קטנות של HGH. לדברי GenF20 פלוס, ייצור HGH יורד מן 600ug כדי 90ug, אשר גורם לעלייה במשקל, אנרגיה נמוכה, ירידה בחשק מיני, מסת שריר פחות, וסימנים אחרים של הזדקנות. היצרן אומר, פלוס GenF20 הוא משחרר הורמון טבעי משתמשת מזינה, חומצות אמינו, פפטידים כדי “להתחיל לבעוט בלוטת יותרת המוח שלך לתוך משחררים יותר HGH.”

תרשים הירידה HGH

היצרן וכמה מומחים רפואיים טוענים פלוס GenF20 הוא דרך בטוחה חזקים כדי להגדיל את רמות האנרגיה, מסת שריר רזה, לשפר תפקוד מנטלי, להגביר את החשק המיני, לשפר את איכות השינה, ולהפחית בשומן.

מספר אתרי סקירה גם טוען GenF20 פלוס מפחית קמטים, משפר את חילוף חומרים, משפר את זמן החלמת אימון, ומוריד כולסטרול בשילוב עם דיאטה ופעילות גופנית.

מצרכי GenF20 פלוס

GenF20 טבליות פלוס ומיקוד תרסיס פה על האצת HGH שימוש במרכיבים טבעיים כגון:

 • L- ארגינין – עוזר לגוף לייצר עד פי 3 יותר HGH, מגבירה חסינות, שורף שומן, ומשפר פוריות הגבר.
 • L- ליזין – מגביר ייצור הורמון הגדילה.
 • L-ornithine – מגביר ייצור HGH, והוא 2x יעיל יותר מאשר L- ארגינין.
 • L-גליצין – מסייע לבריאות הערמונית, מרגיע את המוח.
 • גאבא & יותרת המוח אבקת – עוזר המוח ומערכת העצבים לתקשר טוב יותר.
 • L-Glutamine – משפר את חילוף חומרים, בתפקוד המנטלי, שרירים, חסינות, רמת אנרגיה, יכולת להתמודד עם לחץ, ושומר צמיחת תאים & חלוקה. מפחית כולסטרול, לחץ דם, סוכרת, דלקת פרקים, מחלות לב &.
 • L-Tyrosine – מקדם בריאות התריס, משפר את חילוף החומרים, ומפחית דיכאון & עייפות.
 • חלץ קדד רוט – ריפוי עליות, משפרת את הריאות, מערכת העיכול, & בתפקוד בלוטת יותרת הכליה.
 • Deer Antler Velvet – מכיל IGF-1 גורם צמיחה.
 • גלוקוזמין – יוצר רקמת סחוס חדשה קולוסטרום (אשר מכיל IGF-1).
 • L-Valine – תיקוני רקמות שריר, שומר על מאזן החנקן בגוף.
 • GTF כרום – שפר פעילות האינסולין.
 • Phosphatidyl כולין – מתפרק שומן, מסייע לגוף לספוג את כל המרכיבים הנ”ל.

עובדות GenF20 פלוס

זריקות HGH סינטטי דורשים מרשם, שבו כמו GenF20 פלוס הוא תוסף תזונה ללא מרשם. היצרן ממליץ לקחת 2 טבליות 2x יומי יחד עם 6x התרסיס האוראלי יומי. בגלל המרכיבים הם טבעיים, אין תופעות לוואי שליליות. אם אתה מודאג לגבי תופעות לוואי או אינטראקציות עם תרופות אחרות, היצרן ממליץ לך להתייעץ עם הרופא שלך.

היצרן מבטיח GenF20 פלוס הוא ייצור נאות (cGMP) מוסמך / תואם, אשר הם אותם תקני איכות חברות תרופות חייבות לציית. חומרי הגלם המשמשים GenF20 פלוס נבדקים טוהר תעודות הניתוח זמינות מהיצרן לפי בקשה.

מחקר קליני אחרון העריך את ההשפעה של GenF20Plus על IGF-1 רמות נורמליות מתנדב מבוגרים סובלים מעודף משקל עם איכות ירודה של שינה, ירידה בזיכרון, ירידה בחשק מיני, ורמות אנרגיה נמוכות. מחקרים בודדים הראו את האפקטיביות של רמות HGH מוגבר כדי לשפר את איכות השינה, להעלות את רמות האנרגיה, וכן לשפר את הזיכרון ואת הליבידו. לפיכך ממושך צריכת GenF20 פלוס צריך להגדיל HGH ו- IGF-1 רמות ושיפור לידי ביטוי את האיכות של פרמטרי חיים.

מה אחרים אומרים על זה פלוס GenF20

המלצות משתמשים GenF20 פלוס - ביקורות פלוס GenF20 ידי משתמשים אמיתיים

באתר האינטרנט של היצרן מכיל שבחי מומחים רפואיים ומשתמש.

 • איש אחד אומר, “אני צריך להגיד לך שבהתחלה צברתי אנרגיה חשבתי שזה כל … אבל אני באמת לא יודע נפשי כמה טוב המוצר שלך גרם לי להרגיש עד שהפסקתי לקחת אותו. … אני אוהב את הדברים האלה!”
 • אישה מוסיפה, “סבלתי מדיכאון כה חמור, כמעט עזבתי את הבית שלי במשך כמעט עשר שנים … כחלק מהטיפול האחרון שלי, אני כבר הצגתי GenF20 … אני מייחס את המוצר הזה המראה החדש שלי ו- Outlook. אני באמת מרגיש כמו השעון אופס. תודה שנתת לי בחזרה אלה שנים!”
 • משתמש אחר טוען, “זה עשה את כל ההבדל המאמצים הדיאטות שלי. סוף סוף אני יכול לאבד שומן מבלי לאבד שריר, ואני מרגישה שאני על הכביש טוב יותר, יותר חיובי, ויותר מתאים לי!”
 • רופא אחד אומר, “אני הוצגתי לאחרונה למוצר שלך ראיתי תוצאות מצוינות עם המטופלים שלי להשתמש בו. לעתים קרובות אני נשאל על המלצות מוצר תזונתיות מאוד ממליץ על המוצר הזה לחולים / הספורטאים שלי. מוצר זה הוא מועיל לשני הספורטאים והמטופלים שעברו גמילה כדי לשפר הפוטנציאל השיקומי המלא שלהם.”

ישנם גם כמה תלונות קטין על GenF20 פלוס:

 • משתמש אחד אומר, “הייתה לי תגובה אלרגית חמורה תוספת זו. אם אתה אלרגי מוקשה חומרים, אין להשתמש בתוסף זה.”
 • עוד סבלו מבעיות סחרחורות באוזן פנימית, הוקלו על ידי שתיית כמויות מוגברות של מים ואכילה לפני לקיחת הטבליות. לדבריו, “אין הרבה בדרך של הוראה על הקופסה, ולא היה לי להבין את עצמי איך אני צריך למלא אותו.”
 • לבסוף, משתמש אומר, “זה אפשרי כי מעשי תוכן חומצת אמינו כמו קרישה ואנטי כך שאתה להיפצע ביתר קל … אני מאחלים החברה המייצרת מוצר זה יהיה להגיב על תצפיות אלה על חבורות. זהו שלילי אפשרי רק שמתי לב על המוצר.

איפה ניתן לקבל GenF20 פלוס

הדרך הטובה ביותר לרכוש פלוס GenF20 היא באמצעות אתר האינטרנט של היצרן. ניתן לרכוש אספקה ​​של חודש אחד (טאבלטים תרסיס אוראלי) עבור 77 $ או אספקה ​​של שישה חודשים עבור 385 $. אם אתה מזמין מהאתר שלהם, ייתכנו הנחות זמינות.

מתוך אלפי תוספים תזונתיים ומוצרי אנטי אייג’ינג בחוץ, GenF20 פלוס בולטת מבחינת הפופולריות, מרכיבים טבעיים, בדיקות המוצר ואת היתרונות שהיא מציעה למשתמש. והכי חשוב אתה יכול לנסות GenF20 פלוס עבור 60 ימים ללא סיכון אז מה יש לך להפסיד מלבד את הפוטנציאל לשפר את בריאותכם, הופך רזה ואולי מחפש שנים צעירות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין GenF20 פלוס מהאתר הרשמי »

67/100 : by 201 users
FLASH SALE 20% OFF »