ניאצין מקס סקירה – שפר ביצועים אתלטיים באופן טבעי

Home » Review » NiacinMax » ניאצין מקס סקירה – שפר ביצועים אתלטיים באופן טבעי

Last Updated on

אם אתה מסתכל או סקרן לגבי ניאצין מקס אתה כנראה מוכן לקחת הכושר שלך לשלב הבא. ניאצין הוא תוסף אבל לא כל תוספי ניאצין זהים או יציעו אותן ההטבות. NiacinMax מתיימרת להיות תוספת ניאצין החזק ביותר בשוק כיום … אבל הם?

מהו ניאצין מקס?

ניאצין כבר צובר פופולריות כמות ספורטאי סיבולת בזמן אחרון. סיפור ארוך קצר, היא מגדילה את כושר נשיאת חמצן של הדם וזה יכול להיות בעל השפעה מועילה עצומה על ביצועים וכושר.

כדי להמשיך לענות מה ניאצין מקס הוא, מאפשר להתחיל עם “מה הוא ניאצין?”. ניאצין הוא צורה של ויטמין B3 וזה עוזר לתאים להמיר חלבונים, שומנים ופחמימות לאנרגיה. במילים פשוטות, זה עוזר אנרגיה שחרור מהמזון.

מי ניאצין מקס עבור?

תוספת זו היא לאנשים שרוצים להגביר את המשחק שלהם בכל התחום של כושר הם נמצאים. באופן אישי, אני רץ כל כך אני משתמש בו עבור סיבולת. ניאצין מקס הוא פופולרי בקרב רצים, שחיין, ספורטאי מסלול, בוני גוף, וכו ‘

היתרונות של ניאצין מקס

יש ניאצין הרבה יתרונות בריאותיים בשבילך. אחד הדברים האהובים שלי על מקסימום ניאצין היא כי יש תכונות נוגדות חמצון טבעיים. זה גם חשוב מאוד למעל חמישים תהליכים שונים בגוף כולל את הפעולות הבאות:

 •  נשימה בתא – ניאצין הוא ויטמין נשימה כי מחמצנת את הגוף
 • משפר את הזרימה ידי להרחבת כלי הדם
 • מסייע ביצירת תאי דם אדומה
 • מגן על התאים מפני נזק של רדיקלים חופשיים
 • מסייע להסיר שומנים (טריגליצרידים) מרקמות ואת הדם
 • איידס עם תפקוד תקין של מערכת העצבים
 • מסייע בהורדת לחץ דם
 • מסייע בעיכול ידי הגדלת הייצור של חומצה הידרוכלורית בקיבה
 • איידס בתהליך הטיהור של הגוף
 • מקדם ושומר על בריאות העור והשיער
 • בקרת רמות כולסטרול הוכחה להעלות HDL כולסטרול (טוב) על ידי ככל 18%

הסיבה שזה כל כך פופולרי בקרב אנשי אתלטים הוא שזה כל כך יעיל לספק לגוף אנרגיה. לא רק זה לתת לך עוד ואנרגיה יותר טובה אבל זה גם יכול לעזור לך לבנות שרירים מהר יותר בכל זמן החלמה.

איך ניאצין הרבה נמצא ניאצין מקס?

ניאצין מקס מכיל 75mg של ניאצין טהור לתוך זרם הדם. הוא שוחרר מהר מאוד על ידי הרצועה הדקה אשר מתמוססת באופן כמעט מיידי. זה כמו סוג של אלה רצועות ליסטרין כי היו כל הזעם לפני כמה שנים.

יתרונות ויטמין B3

לאלו מכם שלא יודעים, ניאצין הוא שם אחר ויטמין B3. ויטמין B3 היא מאוד מועילה לגוף. ויטמין B3 נחקרה בהרחבה והתוצאות הראו תוצאות חיוביות. זה חיוני עבור מערכת לב וכלי דם בריאה באיזון רמות כולסטרול בדם. ויטמין B3 או ניאצין גם עוזר עם תפקוד המוח, היווצרות עור בריא, ותחזוקה ואף למנוע או לטפל בסוכרת.

ויטמין B3 לעור

ויטמין B3 מפחיתה את קצב הירידה לשני אנזימים חשובים (NADH ו NADPH) כי לרדת ככל שאנו מתבגרים. הגוף שלנו משתמש אנזימים אלה כדי ליצור שכבת מגן של עור כדי להגן על הגוף מפני מזהמי מגרים אחרים. ויטמין B3 הוכחה מסייעת לעור בדרכים אחרות גם כן. לדוגמה, זה יכול לעזור לעור שלך להישאר hydrated, להפחית אקנה, אדמומיות, וזה נסבל על ידי כל סוגי העור. זה יכול להיות בעל תכונות אנטי אייג’ינג.

ניאצין, HGH ואת זרימת חמצן מוגברת

גדילה אנושי הורמון (HGH) הוא גדל על ידי ניאצין מקס בשיעור של עד 600%. פירוש הדבר הוא עוזר להאיץ התאוששות השריר, לשרוף שומן, ולעזור השרירים לשקם ולגדול. בעיקרו של דבר, זה עוזר לך להגיע צורת הכושר הגופנית האידיאלית שלך. ניאצין מקס היא דרך טבעית ובטוחה להגדיל ספירת תאי דם אדום. זהו נוגד חמצון טבעי כי גם יעזור להגן מפני נזק לתאים שנגרם כתוצאה מפעילות גופנית, עוזר למקסם את יכולת הנשיאה חמצן ‘של דם.

ניאצין מקס Pros :

 • כל היתרונות הבריאותיים שהוזכרו לעיל
 • שריפת שומן / פיתוח שרירים
 • הנוסחה המסת ראפיד נספג לזרם הדם
 • 45% יותר חזק מאשר את הגלולה 100mg כרגיל
 • מלא כסף בחזרה להבטיח

טכנולוגית אנקפסולציה liposomal בשילוב עם מערכת המסירה הייחודית שלהם להפוך NiacinMax 45 פעמים יעילות יותר מאשר גלולת 100mg רגילה אחת.

ניאצין מקס חסרונות :

 • חלקם עשוי לחשוב שלה קצת בצד היקר

תופעות לוואי ויטמין B3

ניאצין יכול להיות יותר קשה precess עבור אנשים מסוימים. נעשו מחקרים רבים לחקור היתרונות של זה ואת תופעות הלוואי. בעוד שרוב האנשים אין בעיה בעיבוד ניאצין, כמה יש הרבה קשיים וכתוצאה מכך, לחוות כמה תופעות לוואי.

תופעות לוואי אלו מתרחשות רק אנשים שהיו לוקחים מינונים גבוהים וגם יש ידועים מראש מדיקה תנאי l:

 • בחילה או הקאות
 • תגובות עור
 •  פריחות
 • כאבי ראש
 • סְחַרחוֹרֶת
 • תגובות אלרגיות: תוספי ניאצין יכול לגרום לאלרגיות, כי חלקם מכילים היסטמינים, חומרים כימיקלים שעלולים לגרום תופעות אלרגיות להשתחרר
 • בעיות לב: מינונים גבוהים של ניאצין עלולים להגביר את הסיכון של קצב לב לא סדיר
 • סוכרת: ניאצין niacinamide עשוי להגביר רמת הסוכר בדם. אנשים עם סוכרת הנוטלים ניאצין או niacinamide צריך לבדוק את רמת הסוכר בדמם בזהירות.
 • כיס המרה או בכבד החמיר תסמיני המחלה
 • סימפטומים ציניים מחמירים
 • לחץ דם נמוך
 • כיבי קיבה או מעיים
 • בעיות לאחר רמות סוכר בדם שליטת ניתוח

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

Flush ניאצין

אל תפחד של “פלאש ניאצין”. ניאצין חיוני ומועיל על מספר רב של תפקודי הגוף. עם זאת נאמר, בכל גבוה עושה יש סיכוי תיתכן תופעת לוואי מזיקים המכונה Flush ניאצין. סומק ניאצין ניתן לתאר אדום הופך עור, ואולי תחושה של גרד. זה יכול להיות לעומת התחושה שיש כוויות שמש קלות.

זו אינה קבועה! הגוף שלך יהיה להסתגל סופג מינון גבוה יותר של ניאצין ואת סומק ניאצין ייעלם. בדרך כלל סומק ניאצין יכול להימשך בין 10 עד 30 דקות. אם יש לך תגובה סומקת ניאצין אינטנסיבית יותר אז זה יהיה אפשרי שזה יימשך גם עד שעה. להישאר hydrated ו שתייה מרובה של מים יכולה לעזור להכניע סומק ניאצין.

בעוד סומק ניאצין עשוי להיות מטרד עבור חלק מאנשים (ואחרים אוהבים את זה!) זה בעצם דבר טוב, זה אומר שהמוצר עובד והגוף שלך הוא להגדיל את זרימת הדם.

 

איך מפעילים ניאצין מקס לעבוד?

ניאצין מקס הוא לא תוסף מסורתי בצורה גלולה. זוהי רצועה דקה עם 80mg של ניאצין. רצועה זו היא בערך כמו ליסטרין srtips בכך שהוא מתמוסס באופן מיידי. זה גם עושה את זה בצורה פוסט עוצמה של נטילת ניאצין אפשרי כי זה נספג כמעט מיידי! אתה לוקח 1 רצועה בבוקר, מדי יום על קיבה ריקה. אם אתם מתכננים על אכילה, לחכות כעשר דקות בין נטילת הרצועה ואכילה.

לקבלת התוצאות היעילות ביותר, לקחת את הרצועה לא פחות מ 4 עד 5 שעות עד שתתחיל להתאמן. הייתי לוקח את הצעדים רק בימים כי יהיה עבודה. ניתן להשתמש ברצועה ביומם חופשי, זה תלוי preference.If האישי שלך אתה ספורטאי רציני ומוצא את עצמך מתאמן חמישה של יותר פעמים בשבוע, לשקול לקחת רצועה שנייה של ניאצין מקס 3-4 שעות לפני השינה.

ניאצין זה תגלית חדשה ואתה יכול לקנות אותו בחנות הבריאות המקומית. עם זאת, אתה לא יכול לצפות את אותן הטבות כמו ניאצין מקס. ניאצין מקס רשמית ואספקה ​​לתוך הגוף היא הרבה יותר יעילה מאשר תוספים בצורה גלולה. גלולת טופס תוספים נוטים להיתקע במערכת העיכול והגוף שלך הוא לא מסוגל לשבור מלא לספוג אותו בצורה גלולה.

מה זה NacinMax טעם?

ספקים מסוימים לא טעם נפלא או להשאיר טעם לוואי רע בפה. ניאצין מקס הוא לא כזה. נחשב חברת הטעם כשהם עשו תוסף ניאצין זה! הדרך הטובה ביותר שאני יכול לתאר את הטעם היא שזה היה טעם הדר-כמו טרי. אז זה לא טעים גירי בכלל או להשאיר טעם לוואי רע – זה היה מהנה למדי.

ניאצין מקס מחיר

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא כמה עולה ניאצין מקס? יתכנו מקומות אחרים לקנות – כמו amazin – אבל המקום הטוב ביותר כדי לקבל את העסקאות הגדולות על ניאצין מקס הוא באתר החברה הרשמי. להלן ההצעות שהם בזמן בסקירה זו נכתבו:

30 STRIPS
$39.99
Retail: $49.99
Savings: $10.00
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
60 STRIPS + 30 FREE
$79.98
Retail: $149.97
Savings: $69.99
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
90 STRIPS + 60 FREE
$119.97
Retail: $249.95
Savings: $129.98
FAST & FREE SHIPPING
buy now »

יש משלוח מהיר בחינם על כל האפשרויות כדי מיקום NY אם אתה קונה מהאתר הרשמי.

איפה ניתן לרכוש ניאצין מקס?

כדי להשיג את העסקאות הטובות ביותר ואת המוצר האמיתי, לקנות ניאצין מקס מהאתר הרשמי של החברה. כאן תוכל לקבל את המבצעים ובצע הטובים ביותר על המוצר, כמו גם המלצות מהמשתמשים אחרונים.

סיבה נוספת להזמין אותו ישירות מהחברה היא שהם מציעים ערבות כסף בחזרה ומידע נוסף על זה ניתן למצוא גם באתר הרשמי. ותקבל משלוח מהיר חינם.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

ניאצין מקס לנשים

ניאצין מקס עובד אצל נשים באותה מידה כפי שהיא עושה לגברים. זה עוזר עם ברמה הספורטיבית שלנו, היכולת שלנו להשתמש וכו חמצן זה ממליץ מאוד לכל מי שרוצה לשפר את היכולת האתלטית שלהם. עם זאת, יש לנו כמה מצב מיוחד שאתה תוהה אם זה בסדר בשבילנו לקחת.

ניאצין והריון

אנחנו יודעים ניאצין חשוב מאוד עבור גברים ונשים בוגרים זאת, מהי השפעה יכול לקבל את זה על נשים בהריון או מנסה להיות האכלה בהריון ו / או חזה? זוהי ללא ספק דאגה, הייתי אומר באופן אישי אני לא מוכן להסתכן בכך. אבל זה מה ה- FDA אומר על זה

ניאצין ניתנה הריון קטגוריה C על ידי ה- FDA. אשר אומר:

מחקרים רבייה בבעלי חיים הראו השפעה שלילית על העובר ואין מחקרים מספקים ומבוקרים היטב בבני אדם, אך היתרונות הפוטנציאליים עשויים להצדיק שימוש בתרופה בנשים הרות למרות הסיכונים הפוטנציאליים.

אם אקח ניאצין בעוד בהריון או מניקה היא בטוחה סביר כאשר נלקחו במינונים יומיים מומלצים. הכמות היומית המומלצת של ניאצין לנשים בהריון או מניקה היא 30mg לנשים מתחת לגיל 18 ו 35mg לנשים מעל 18 . ניאצין מקס מכיל 75mg של ניאצין כך שאם אתה רוצה לקחת את זה בזמן ההריון אז פשוט לקחת כשליש.

לא חלו שום מחקרים חד משמעיים נעשו על ניאצין כשמדובר טור ההנקה. עם זאת, ההערכות הן, כי כמות קטנה של ניאצין יכולה להיות נוכחת בחלב.

האם יש NiacinMax אחריות?

כן! בניגוד לחברות תוספת אחרות, NiacinMax עושה מציע כסף בחזרה להבטיח אם אתה לא מרוצה עם המוצר. להסתכן מתוך מנסה המוצר שלהם ומציעים כסף 67 יום בחזרה להבטיח.

אם במהלך הזמן הזה אתה לא מרוצה עם המוצר, אתה יכול להחזיר את המוצר בשימוש שלך עבור FULL refund.If אינך בטוח לגבי המוצר ואת רוצה לתת לו נסיעת מבחן, הקפד לשמור את האריזה המקורית אם אתה מוצא את צריך להחזיר את המוצר.

בדרך כלל, כאשר חברה מציעה כסף בחזרה להבטיח, זה מראה כי הם בטוחים במוצר אז אני בספק אם אתה תהיה לבקש החזר.

Bottomline …

אם אתה מסתכל על מנת להגביר את היכולת האתלטית שלך ולהפיק תועלת רבה יותר של האימון שלך, לתת את המוצר לנסות. ממה שראינו, זה מוצר מוצק תוסף Are ויעיל. זה ייתן יכולת תפקוד הגוף יותר שלך כל תוספת ניאצין אחרת. פלוס יש לך שום סיכון עם ערבות 67 היום. תן לו הפעלה נסיונית ולהודיע ​​לי את התוצאות שלך!

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

85/100 : by 255 users
NiacinMax Review
FLASH SALE 20% OFF »