סקירה מוסף NooCube Nootropic – האם Noocube הטאבלט החדש Limitless?

Home » Review » Noocube » סקירה מוסף NooCube Nootropic – האם Noocube הטאבלט החדש Limitless?

Last Updated on

עבור מרבית האנשים ברחבי העולם, פותח קיבולת המוח האמיתית שלהם נשאר התעלומה הגדולה עדיין. עם הסטטיסטיקה לפיה בני האדם מסתמכים רק על חלק קטן של המוח שלהם בחיי היומיום שלהם, יש צורך הולך וגדל לגלות בדיוק איך לפתוח את קיבולת המוח האופטימלית. האם Noocube התשובה?

השוק מלא עם שורה של מוצרים, תוספים ומתכלה כל אשר מבטיח לפתור את זה “מסתורין” מוצר אחד כזה הוא NooCube.

בזהירות הפותחת באמצעות טכנולוגיית המעולה תחת הדרכתו של מדעני מוח מומחה, הגלולה הזו נועדה לספק פתרון לטווח ארוך לצרות פונקציונליות מוח טיפוסיים.

NooCube מציעה מבחר של nootropics שמבטיחים להגדלת פוטנציאל המוח בפועל. מאושר כמו כל טבעית ובטוחה, הגלולה “פלא” זה עובד כדי להגביר את המיקוד שלך, לשפר את הזיכרון תוך הבטחת זיכרון ללא תחרות מהירות נפשית.

אבל מה באמת הוא NooCube והאם הוא שווה את כל ההייפ?

מהי NOOCUBE?

סוג של קפסולת nootropic, NooCube היא צורה של תוספת לבלוע כדי לשפר תפקוד המוח ורווחה כללית של המוח.

Nootropics לכינוי עממי כמו “תרופות חכמות” הם סוגים של חומרים המשפרים את התפקוד הקוגניטיבי של הזיכרון במוח דחיפה כדי לאפשר למוח לפעול בתפוקה מלאה.

למרות הביטוי “nootropic” מגיע לחיים בתחילת שנות ה -70, תוספי המשפרים יכולת המוח היו במקום במשך זמן ניכר.

NooCube הוא שילוב קולקטיבי של חומרי nootropic מובהקים עם פונקציות שונות ביחס לבריאות המוח משולב כדי ליצור גלולה אחת קטנה. עם הלוח הזה שבו אחד צורכת שני על בסיס יומי, יש שורה של הבטחות ביניהם ריכוז משופר, שפר אנרגיה וזיכרון מעודן.

עבור אלה אשר כל הזמן לחוות זחילה, חוסר ריכוז ואף עייפות המשיך, הקפסולה תוכנן כדי לספק לך פתרון מקיף.

למרות nootropics הדמות דומיננטי הרפואית ומציאת יישומים עם שורה של מוצרים דומים לאורך השנים, את ההבחנה בין NooCube והתוספים אלה היא שזה כימי לחלוטין ומוסף בחינם ככזה שהופך אותו באמצעים טבעיים אמינים לעורר בריאות מוח תקינה.

WHO הינה היצרנית?

התוספת כבר מיוצרת על ידי חברה מדובאי המכונית ERGO קבוצה מוגבל אשר נופלת תחת התזונה באואר.

באואר תזונה ידועה בתחום תוספי בריאות המציע מוצרים שונים בתחומי תזונת ספורט, בריאות כללית, יופי, וירידה במשקל. כל מוצרי תזונה עשויים חומרים טבעיים לא ידוע לגרום כל נזק.

למרות המוצרים שאינם מאושרים FDA, זו אינה נדרשת עבור סוג זה של תוספת באותו אופן שהיא אינה נדרשת של מולטי ויטמין. מצרכים קרובות עברו בדיקות בודדות שונות.

באואר התזונה לא השתמשה בשום מרכיבים כי הוכחו יש תופעות לוואי או תופעות לוואי בניסויים.

רכיבים: מה בדיוק הוא NOOCUBE עשוי?

היכולת של תוספת וב רחבה תרופה לעורר תוצאות רצויות טמון majorly בהרכב המרכיב הבסיסי.

הם המרכיבים-נבדקים קליניים לברר הוא לבצע פונקציה מסוימת? להלן המרכיבים העיקריים של NooCube:

 1. אלפא GPC (50mg): יכולת למידה של המוח תלוי ברמות האצטילכולין. הכללת מרכיב זה מגבירה רמות האצטילכולין במוח אשר מלבד גברת יכולת למידה מעוררת ריכוז מוחלט ויכולות זיכרון מעודנות אדם. יתר על כן, המרכיב כבר ידוע לפעול כמרכיב אנטי אייג’ינג באמצעות יכולתה לחדש סינפסה במוח.
 2. Huperzine (100mcg): מרבית קיבולת למידה וזיכרון דופי תלויה ברמות האצטילכולין; כך עולה הרמות, כן ייטב להם היכולת המוחית, וזה מה המרכיב הזה הוא על כל. אֵיך? זה מונע את התמוטטות של אצטילכולין לתוך האצטילכולין אשר שומר על רמות הייצור של אצטילכולין. בסופו של דבר, אחד מקבל ריכוז טוב יותר ושמירה מוגברת של מידע
 3. Bacopa Monnieri (250mg): זהו עשב אינדיאני שכולל bacosides. Bacosides לקדם פיתוח עצב ותיקון בסופו להקל הן בהירות מנטלית ורציונליות בפונקציות למידה ושימור של המוח.
 4. L-Theanine (100mg): מרכיב זה נופל תחת הסיווג של חומצות אמינו, והוא יעיל להקלה היא תשישות ומתח. זה הופך לפשוט יותר רוגע במוח המאפשר למוח לתפקד בשלווה ותמציתית.
 5. L-Tyrosine (250mg): ערנות מוח ואת הפוקוס נכון הוא חלק תפקודי המוח הטיפוסי עם חומצת אמינו זו; המוח הוא מסוגל לעשות זאת באופן מקיף. אֵיך? זה מגביר את הייצור של מוליכים עצביים ולא ודופאמין אדרנלין אשר פועלים ישירות על ערנות ומיקוד.
 6. שיבולת שועל קש 10: 1 Sativa Avena (150mg): ביצועי פעילות המוח כללי, ביוזמת גלי אלפא-2. מרכיב זה מלבד הפעלת אלמנט מוח זה גם מקל זרימת דם תקינה למוח בגלל אופייני אנטי-דלקתי. עם זאת, ערנות וריכוז מוח מוגברת המאפשרים יעיל בביצועים משימים.
 7. Cat’s Claw טופר של חתול (175mg): DNA קשור מתח סביבתיים יכולים להיות כמה השפעות על תאי עצב ומוליכים עצביים כגון פגיעה בהם. עם זאת, המרכיב הזה באמצעות המאפיינים את פעילותו נוגדת החמצון שיכול לעזור בתיקון של כזה המאפשר למוח לתפקד כראוי.

נקודה מרכזית אחת לציין זאת ואשר קובעה NooCube מלבד תוספים דומים אחרים היא העובדה שזה קפאין בחינם.

עבור רוב מוצרי nootropic, קפאין מהווה חלק מרכזי של הרכב שלהם ונכלל לעורר תחושה של ערנות.

אף על פי כן, עם קפאין, אחד-תופעת לוואי היא עצבנות קפאין אשר NooCube נמנעה על ידי החלפת אותו עם L-Theanine, מרכיב המבטיח תחושה דומה אך נטולת העצבנות.

אז איך NOOCUBE עובד?

את התפקוד הקוגניטיבי של המוח והזיכרון תלוי אצטילכולין, מוליך עצבים המיוצרים במוח. המכונה “הנוירוטרנסמיטר למידה”, הפקה נאותה אצטילכולין ורמות גבוהות לאפשר למוח ללכת על ביעילות עם תפקודים קוגניטיביים שלו וקיבולת זיכרון.

במציאות, רב מוצר זה אינו “גהה” כל מחלה; זה פשוט מעורר את המוח, כך שיתפקד. אֵיך? עם רכב המרכיב הקולקטיבי שלה, המוח הוא מסוגל לחדש את הרכיבים המאפשרים תפקוד תקין של המוח ביחס ערנות, מיקוד תפקודים קוגניטיביים.

אפילו עם כל היתרונות הללו מובטחים, לתפקוד תקין של תוספת זו תלוי המשתמש. האם המשתמש לקחת את הדיאטה המומלצת? האם הם פעילות גופנית המוח ומאפשר למוח כדי להשיג את הפוטנציאל המקסימלי?

איך לקחת NOOCUBE בדיוק למה לצפות לאחר השימוש בו

על פי ההמלצות, וראוי להביא 2 כמוסות על בסיס יומי במשך תקופה מתמשכת כפי שהורה. עם זאת, על מנת לחוות את התוצאות הרצויות, זה לא צריך להילקח יחד עם כל ממריצים אחרים וזה כולל כל צורה של קפאין.

המטרה היא לחוות דחיפת מוח נטולת תופעות לוואי, והדרך היחידה שאתה יכול להבטיח זה לא ערבוב עם כל ממריצים אחרים.

תוספי המוח מבטיחים הרבה דברים אבל מה נותר לראות הוא האם הם באמת לממש את ההבטחות הללו. עם NooCube, יש שורה של יתרונות אתה יכול לנבוע מהשימוש שלה. הם כוללים:

 • זיכרון ומיקוד שפר
 • למידה משופרת ויכולת שימור
 • מיומנות ומהירות נפשיות משופרים

היתרונות שאתה צובר מהשימוש בו הם רבים אבל אלה הם המפתח כאמורים. אחרי הכל, הוא לא זה מה שאתה שואף להשיג? מוח מתפקד בצורה אופטימלית? על דבקות ראויה לכל התנאים, התוצאה הייתה צריכה להתחיל להפגין לאחר 30 עד 45 דקות לאחר הבליעה.

תופעות לוואי אפשריות NOOCUBE

בדיקות קליניות הוכיחו כי שזה כימי חינם תוסף אשר מהווה את הבסיס של תופעות הלוואי ביותר עם מוצרים דומים.

עם זאת, חלק מתופעות הלוואי הקל ייתכן שייתקל ואשר עשוי שלא להיות קשור ישירות NooCube כולל:

 • כאבי ראש קלים
 • התכווצויות
 • כאב בטן

גורמים כגון חוסר דבקות המלצות ושימוש NooCube עם ממריצים מהווים חלק מהסיבות שעשויות לעורר תופעות לוואי אלה.

אבל בנוגע מחקרים רבים על המוצר, תוספת זו ניתן לומר להיות חופשי תופעת לוואי.

PROS

 • משפר את רמת מיקוד, ריכוז, ותשומת לב
 • מגביר רמת הערנות
 • שפר למידה כישורים ויכולת להבין בקלות להבין מידע חדש
 • משפר זיכרון
 • הפגת מתחים
 • המוח אנטי אייג’ינג היבטים
 • מגדילה תקופת ההיענות הכולל
 • אין תופעות לוואי אמינות
 • כסף בחזרה להבטיח כולל של עלויות משלוח

חסרונות:

 • יקר כאשר לא קונה בחבילות בתפזורת מרובות
 • עלול לקחת זמן כדי לחוות תוצאות מלאות מאז השפעות הן מצטברות

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

איפה ניתן לרכוש NOOCUBE ולתמחורו

לשם השוואה למוצרים רבים בשוק, NooCube מגיע עם תג מחיר לא מבוטל יחסית שנע בין 40 $ ל 45 $ לכל דיור בקבוק סך של 60 כמוסות כל אשר היא כלול של משלוח שהם מציעים בחינם כמו בונוס.

כדי להמתיק את העסקה, היצרנית הציעה הצעה מקיפה על הרכישה של כמה בקבוקים (3) אתה מקבל 3 יותר לחלוטין תשלום.

NooCube ניתן לרכוש מאתר האינטרנט של היצרן הרשמי.

אישורי הפניה לאתר האינטרנט של היצרן, היא פותחו באופן בלעדי על ידי צוות נוירולוג מומחה כי הוכיח בקיאות ואמינות המוצר. עם מחקר מוצק מגבה אותו, כל 7 המרכיבים המרכזיים בכל לתרום רווחתם הכללית ותפקוד של המוח המהווה את היעד העיקרי של התוסף.

המפתחים והיצרנים בטוחים היסוס של באמינות המוצר שלהם אפילו להציע את ערבות כסף בחזרה על זה.

מכוסה בערבות זו היא אי שביעות רצון לקוח עם כל שירות שניתן על ידי התוספת או התוספת עוצמה.

הערבות מרחיקה לכת לכלול החזר מלא במקרה של מתלוננים הכולל דמי משלוח שהינה feat תופעה שאינה קיימת בשוק, כל אשר יקרה בלי בלתי פוסקת שיחות טלפון hustles.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

המלצות משתמשי NOOCUBE

הדרך הטובה ביותר לוודא את האפקטיביות של הגלולה הזו היא בחינת חוויות בחיים אמיתיים כמו במקרה, NooCube נראה חי עד הציפיות.

“לפני השיקוע עבור NooCube, רמות האנרגיה שלי היו עקביות. הייתי מרגיש אנרגטי עבור כמה שעות ספורות וכאשר הקפה התפוגג, אין חומר ישקם כי רמת האנרגיה. עם זאת, הערנות והאנרגיה שלי מאז הסטה כדי NooCube גדלה באופן משמעותי והוא נשאר זהה לאורך כל היום.

אני עכשיו גם יכול להציע לילדים שלי את מלוא תשומת לב אחרי העבודה בלי דאגות של עייפות וחוסר אנרגיה מספיק, נפשית ופיזית אחרי יום ארוך, עמוס בעבודה” -Sarah, נדלן

בפסק דין סופי

מגובה על ידי כל העובדות ואישורים כאמור גם מן העדויות החיים האמיתיים, NooCube כנראה לקח את השוק עם פיצוץ והיא בסופו של דבר את הגלולה “פלא” חדש.

הייחוד שלה מתחיל עם הרכב מרכיב המתהדר קומץ של מרכיבים חיוניים לתפקוד תקין ובריאות תקינה של המוח.

לשים בחשבון היבטים כגון איכות, כמות, והמחיר, NooCube הוא רכש גלול שווה. למה? זה מאוד סביר וזול אם אתה רוכש בבקבוקים מרובים בכמויות גדולות.

מלבד למעט קפאין, את כל שאר החומרים נפוצים עם כל תוספי מזון אחרים אשר ולהדגיש את האפקטיביות של אלמנטים אלה.

ההבטחה של בין יתר השתפרה זיכרון, בהירות מנטלית דחיפה כללית לבריאות מוח, שריר היתרונות הרחק את ההשפעות האפשריות של השימוש בו; ומה דרך טובה יותר כדי להפגין אמון ביכולתה מאשר עם ערבות כסף בחזרה בלעדי שגם משלב דמי משלוח!

זוהי גם תוספת נפלאה ויטמין אחר או שגרת בריאות בשל הרכבו כל-הטבעי.

אם אתם חשים כי המוח אתה צריך “טעינה” אל תהססו לרכוש תוספת גלולת NooCube. עם זאת, כדאי להתייעץ עם הרופא לפני תחילת המינון שלך.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

77/100 : by 72 users
FLASH SALE 20% OFF »