סקירה מוסף NooCube Nootropics 2017 – אתה צריך להשתמש בו?

Home » Review » Noocube » סקירה מוסף NooCube Nootropics 2017 – אתה צריך להשתמש בו?

Last Updated on

זה פחות או יותר מיושב עסקים שיש יתרון קוגניטיבי להיות לו על ידי נטילת תוספי nootropic.

הם יכולים לעזור לך לעבור את היום העמוס שלכם עם יותר אנרגיה וערנות, והם יכולים לעזור לך לחשוב יותר מהר ויותר חדים.

כל זה מוביל יותר פרודוקטיביים יותר מוצלח לך. אלה אינם גלולות נסות, בכל אמצעי.

אתה לא תמצא את עצמך שסיימת קורס במכללה כולו סוף שבוע אחד, עוסק בכתיבת הרומן האמריקאי הגדול הבא, ואז לכבוש את שוק המניות לפני סוף השבוע השלישי אפילו מתחיל.

אבל תראה שיפור תפקודים קוגניטיביים שלך כושר הייצור שלך, כל עוד אתה למצוא את nootropic הזכות לנקוט.

NooCubeis מוצר נתקלתי לא מזמן.

אני מתכנן לבדוק את זה בעתיד הקרוב, וכשאני עושה, אני אחזור ואגיד לך על החוויה שלי.

אבל לעת עתה, אני כבר להרכיב את כל המידע הזמין על מה זה, איך זה עובד, והאם NooCube עשויה להועיל לך בדרכים שאתה מקווה שזה יהיה.

יתרונות NooCube

כמו כל תוספי nootropic, NooCube מבטיח להגביר ערנות, ריכוז ופרודוקטיביות.

ההבדל, על פי האתר, הוא כי NooCube תוכנן על ידי חוקרי מוח באמצעות רק את החומרים שנבדקו בצורה החמורה ביותר, שחלקן משמשים כדי לתמוך בטיפול בחולים עם המחלה וצורות אחרות של דימנציה.

NooCube משמרות המוח שלך להילוך גבוה, להפליל אותך:

 • ריכוז משופר.
 • זיכרון מוגבר.
 • יכולת טובה יותר ריבוי משימות.
 • גברת אנרגיה נפשית.
 • התמקדות רבתי.
 • יכולת טובה יותר כדי לתקשר רעיונות ועמדות שלך.

מצרכי NooCube

7 המרכיבים העיקריים NooCube כולם נבדקו הראו תועלת בתחום שיפור קוגניטיבי:

 • אלפא GPC  פועלת להגדיל את כמות האצטילכולין במוח שלך. אצטילכולין הוא מוליך עצבי חשוב מאוד, המשמש לתקשורת בין תאי המוח. שליחים כימיים אלה הם מה שמאפשר לך מידע התהליך אותך וליצור קשרים.
  במחקר 2013, אלפא GPC הוצגה להוביל לשיפור משמעותי בתפקוד הקוגניטיבי של חולי אלצהיימר.
 • Huperzine   בלוקים התמוטטות של אצטילכולין, הגדלת כמות ביעילות שנשארת המוח שלך. אנזים בשם האצטילכולין מתקלקל אצטילכולין. חוסם Huperzine כי האנזים מלעשות כך. נוסף אצטילכולין במוח שלך אומר טובה יותר פונקצית cogntive. במחקר 1999, צעירים נתון א’Huperzine עבור 4 שבועות הפגינו שיפור למידה וזיכרון גדול יותר מאשר אלו שקיבלו פלצבו.
 • חתול של קלאו   עובד כנוגד חמצון כדי להגן על התאים מפני נזק חמצוני. בסייענו DNA ותאים כדי למנוע נזק עקב מתח ואיכות הסביבה, קלאו החתול נראה מבטיח ככלי עזר ואולי למניעת מחלת פרקינסון.
 • Bacopa Monniere   עוזר לתקן את הנזק לתאי עצב תוך קידום צמיחה עצב חדשים.
  נוסף נוירונים בריאים פירושו פונקצית קוגניטיבית טובה יותר. מחקרים הראו Bacopa לגרום לשיפור משמעותי בזיכרון מעל 12 שבועות. זה לעתים קרובות משמש לטיפול בחולים עם מחלת אלצהיימר.
 • שיבולת שועל קש   פועל על ידי הגדלה גלית אלפא-2 במוח, גורם לפעילות מוגברת בתקופות של ערות. זה גם מגביר את זרימת הדם למוח, מה שגורם הרגשה יותר עירני ודרוך. מחקר שנעשה בשנת 2015 הראה כי לאחר נטילת שיבולת שועל קש עבור 6 ימים, הנבדקים היו מסוגלים יותר להשלים משימות מתוזמן, כולל אלה זיכרון מעורבים.
 • L-Theanine   מגיעה תה ירוק ובחזרה, ופועל כמעורר מסרים עצביים מבלי לגרום עצבנות כמו-קפאין, משאיר אותך במצב רגוע אך דרוך.
 • L-Tyrosine   משמש את המוח כדי לעזור לייצר דופמין ונוראדרנלין עבור מצב הרוח, מוטיבציה, וערנות, במיוחד במצבים מלחיצים.

מרכיב אחד NooCube חסר הוא קפאין, אשר היא החלטה שהם שנעשו על ידי עיצוב. רוב תוספי nootropic להשתמש קפאין כדי לעזור לך לקבל את ההרגשה התראה. הבעיה היא עם דריכות קפאין גם מגיעה לאלו עצבנות קפאין. NooCube משמיט קפאין, והחלפתו ההתראה הרכה יותר מרגישה שאתה יכול לקבל מ L-Theanine.

כיצד להשתמש NooCube

המינון המומלץ הוא 2 קפסולות NooCube ליום, לקחת בבוקר עם ארוחת בוקר. תתחיל להרגיש אותו בועט ב כ 30 דקות, ואת ההשפעות להימשך כ 8-10 שעות. במידת הצורך, ניתן להגדיל את המינון עד 3 או 4 כדורים בכל פעם, אך לא יותר מ 4.

תופעות לוואי NooCube

כל החומרים NooCube נבדקו ונמצאו לא בטוח כלל. אין תופעות לוואי דווחו, כי בגלל כל אחד הוא שונה, קיימת אפשרות קטנה כי אתה עלול להיתקל תופעות לוואי קלות, כמו כאבי ראש או בחילות.

התוצאות שלי

אז אני סוף סוף יש הזדמנות לבדוק Noocube באופן אישי, ואני חייב להגיד התוצאות היו טובות מהצפוי. אני אומר את זה כי אני חטפתי הרבה תוספי מזון אחרים בעבר עם פרופילי מרכיב דומים, רק שאניח מאוכזב.

פעלתי לפי ההוראות על התווית אשר אמרו לקחת 2 כמוסות על בטן ריקה. לאחר כ 30 – 45 דקות לא הרגשתי הרבה, אז החלטתי את המינון על ידי כמוסה 1. אודות 20 דקות מאוחר יותר התחלתי להרגיש גל קטן של שטיפת בהירות מעליי.

זה היה עדין בהתחלה, אבל נראה להתקדם בקצב מהיר למדי. חיכיתי עוד 30 דקות והחלטתי לקחת כמוסה אחת יותר (המינון המקסימאלי הוא 4 כדורים ליום), ואת יכול להרגיש את השפעות הרבה יותר חזקות. בסופו של דבר אני חבטות החוצה כמה סקירות בתוך 2 שעות, אשר בדרך כלל לוקח לי קרוב ל -3 – 4 שעות לעשות.

אני גם בסופו של דבר ללכת לחדר הכושר בהמשך אותו היום, ובהחלט הרגשתי יותר ממוקד בהרמוניה עם האימון שלי. אני אישית לא חוויתי שום תופעות לוואי עם Noocube, וזה תמיד דבר טוב.

Pros and Cons NooCube

יתרונות NooCube

 • המרכיבים הם הכל טבעי.
 • ישנן בדיקות קליניות בצטטו את היעילות של כל המרכיבים.
 • יש ערבות הכסף בחזרה.
 • NooCube הוא ללא קפאין לכל מי שרוצה להשתמש nootropic, אבל לא עושה טוב עם קפאין.

חסרונות של NooCube

 • הנוסחה היא קניינית, אז אנחנו לא יודעים עד כמה כל מרכיב משמש. זה עושה את זה קשה לדעת אם יש מספיק של כל להיות השפעה חיובית.
 • כי זה די חדש וזמין רק דרך האתר הרשמי, אין שום NooCube עצמאית סוקרת לקרוא מלקוחות אשר השתמשו בו.

איפה לקנות

NooCube זמין כרגע רק דרך האתר הרשמי שלה באינטרנט. בקבוק אחד שמוכר עבור 43.23 $, ויש הנחה אם אתה קונה בקבוקים בבת 3 once.Buying בקבוקים בבת אחת תקבלו 3 אלה בחינם, meaining אתה משלם 129.70 $ עבור 6 bottles.That של פחות מ 22 $ לבקבוק. יש כסף בחזרה להבטיח שגם כולל עלויות משלוח במקרה שאתה לא מרוצה.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

סיכום

אם אתם מחפשים תוספת nootropic מוצקה, שאינו מעורר כי לא תיתן לך את העצבנות או לגרום נדודי שינה, אני מאוד ממליץ Noocube. זה לא תוסף nootropic הטוב השתמשתי, אבל בהחלט הייתי למקם אותו ברשימת 3 העליונים שלי.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

77/100 : by 96 users
FLASH SALE 20% OFF »