סקירה מוסף Nootrogen Nootropic 2017: האם מוצר זה באמת עובד?

Home » Review » Nootrogen » סקירה מוסף Nootrogen Nootropic 2017: האם מוצר זה באמת עובד?

Last Updated on

סקירת Nootrogen

סקירת Nootrogen 2017: האם מוצר זה באמת עובד?

Nootrogen הוא תוספת הגברת בריאות מוח שעוזר להאיץ תהליך המוח שלך ומשפרת יכולת להתרכז לאורך זמן. זה מגביר את כוח הזיכרון שלך ומגדיל את היכולת להיזכר. תוספת זו מכילה 100% רכיבים טבעיים אשר נבדק קלינית, מה שהופך אותו בטוח ואמין לשימוש. בנוסף הוא מכיל מחסנית תמצית ויטמינים בוטניות כי הוכחה משפר את הבריאות הכללית שלך ולשפר את התפקוד המטבולי. זה גם מעלה את כמות האנרגיה הזמינה למוח שלך.

מידע תביעות תעשיינים על Nootrogen

Nootrogen נוסחא היא אחד התוספים nootropic היעילים והפופולריים ביותר. הוא מיוצר באחת מתקן ייצור GMP בארצות הברית ובכך מה שהופך אותו לאחד במוסף הבטוח והאמין ביותר בשוק. ישנן טענות רבות על ידי הייצור לגבי היתרונות של Nootrogen. היצרן טוען כי המוצר עוזר להגביר את תפקוד קוגניטיבי, להגדיל את כמות האנרגיה במוח שלך ולשפר בריאות הגוף הכולל שלך.

יתרונות Nootrogen

זיכרון Boost – השילוב המיוחד של רכיבים בתוך כל כמוסה של Nootrogen מסייעת לעורר תהליך במוח נקרא הפלסטיות הסינפטית. הפלסטיות הסינפטית היא קרן הנוירוכימיים חיוני זיכרון ולמידה. היא כרוכה התחזקות או היחלשות של סינפסות של המוח שלך. במילים אחרות, הוא היכולת של המוח שלך כדי לשמור על קשרים עצביים הישן ולפתח חדשים לאורך זמן, יצירת מסלולים עצביים חדשים כדי לשמור מידע שנלמד.

שפר התמקדות וריכוז – יש ביקוש הולך וגדל עבור כל תרופה כדי לעזור לו להתמקד. בעולם שבו יש כמות הולכת וגדלה של הסחות דעת, אנשים צריכים את היכולת להתרכז באינטנסיביות על ההיבטים של חיי היומיום שלהם כמו עבודה על פרויקטים בעבודה שלהם או כדי ללמוד למבחן גדול. למרבה המזל, Nootrogen מכיל מספר ויטמינים לטובת ריכוז בנוסחה עשה עם מרכיבים טבעיים. מרכיבים מסוימים כגון תמצית Bacopa ותמצית תה ירוק יש תכונות ממריצות, עוזר לך להישאר ערני ונמרץ. יש מודעות התראה זו השפעה ישירה על צלילות מחשבתית, המהווה כזרז לשיפור הפרודוקטיביות.

להגדיל את מהירות עיבוד מוח – מחקר אוסטרלי מהמבוגרים בגילאי 18 עד 65 עולה כי נטילת 300 מ”ג של תמצית Bacopa ביום עד 12 שבועות יכול לשפר את תפקוד המוח. באמצעות בדיקות שונות של ביצועים קוגניטיביים, המחקר גילה כי הנבדקים הצליחו לעבד מידע חזותי יותר מהר, ללמוד מהר יותר ולאחד חומר חדש לתוך זיכרון בצורה יעילה יותר. צפה Study

עצבים וחרדה רגועים – L-theanine הוא אהוב בשל שיא הבטיחותי הגבוה מבחינת השפעות nootropic מתונות עדיין לשחזור. L-theanine נוטה להפחית מתח וחרדה אצל משתמשים. L-theanine מגביר סרוטונין, דופמין, גליצין רמות ה- GABA במוח אזורים ספציפיים וגם מעלה פקטור נוירוטרופי שמופק מהמוח (BDNF).

תהליך העבודה ואת רשימת המצרכים

Nootrogen הוא נסח עם מרכיבים יעילים, 100% טבעיים לשפר את תפקודי המוח שלך. מרכיבים אלה הופכים אותו לאחד תוספי בריאות המוח היעילים ביותר בשוק. הם כוללים:

 • Dimethylaminoethanol – זה ידוע גם בשם DMAE. הוא מצוי בעיקר במזונות ים כגון סלמון ואנשובי. זה נבדק קלינית ועובד על ידי הגדלת היעילות הזיכרון והתפקוד, לשפר את רמות המוליכים העצביים המפתח ולהגדיל את מהירות התגובה.
 • אצטילכולין – זה נוצר מאלמנטים אורגניים כי הגוף שלך מקבל ממקורות מזון תזונה עשירים כגון גבינת שומן, חלמון ביצה, אבוקדו. זה עובד כשליח עצבי לשדר אותות דרך רקמת המוח שלך. רמות גבוהות של מרכיב זה לעזור לגוף לשפר את הביצועים שלך על משימה יצירתית וכן לחיזוק ולהתמקד טווח קשב.
 • חומצה גלוטמית – מרכיב זה מיוצר באופן טבעי בגוף, אבל זה גם נכלל במזונות עשירים בחלבונים כגון מוצרי עופות, בשרים ועוד כמה חלבון צמחי עשיר. היא פועלת על ידי הגדלת בהירות מחשבה, למנוע ניוון עצבי ולקדם למידה מהירה.
 • מגנזיום – זהו מרכיב מפתח ההפעלה של ערוצי עצבים. מרכיב זה הוא הכרחי לתהליך הכולל של למידה וזיכרון.
 • ויטמין B – ויטמינים מקבוצת B מכיל קבוצה של ויטמינים מסיסים העוזרים ב תפקודי המוח, תיקון של ייצור DNA ואנרגיה

היתרונות של Nootrogen

חלק מהיתרונות של Nootrogen כולל:

 • הוא שמקורו טבעי ולכן אין לה תופעות לוואי לגוף
 • שלה אמין ובטוח
 • מגדילה פונקציות זיכרון ויעילות
 • משפר מצב רוח אחד
 • משפר ריכוז ומיקוד
 • מגביר בהירות מחשבה

החסרונות של Nootrogen

חסרונות קשורים Nootrogen כוללים:

 • המוצר זמין רק בעמוד הרשמי יחיד
 • יש לו פרופיל מרכיבים לקויים
 • יש תוספת זו ללא כיוון ברור או הוראות הגשה

שאלות נפוצות

כיצד ניתן להשתמש Nootrogen?
אתה צריך לקחת 2 קפסולות של Nootrogen יומי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר לקחת אחד במהלך אמצע יום אחד במהלך הערב או כפי שיורה הרופא שלך.

האם יש דיאטה ספציפית שיש לבצע בעת שימוש תוספת זו?
אין דיאטה או ארוחות מיוחדות המומלצות בזמן נטילת תוסף זה. עם זאת תזונה בריאה ועל אימון רגיל מומלצת מאוד בעת שימוש במוצר זה.

כמה זמן לוקח לבדוק Nootrogen לעבוד?
ההשפעות צבר ביישום Nootrogen כבר נהנו כמעט מיד על ידי חלק מהלקוחות שלנו. תוצאות בודדות עשויות להשתנות.

תופעות לוואי אפשריות

Nootrogen מורכב מרכיבים טבעיים בלבד והוא ללא תשלום מכל כימיקלים סינתטיים או חומרים מזיקים. אין לו תופעות לוואי ידועות, והוא בטוח למאכל. עם זאת מומלץ לעקוב אחר ההוראות בקפדנות כפי שנקבע.

אתה צריך לקנות את המוצר הזה?

מתוך מייצרת תביעה פידבקים החיובית הרבה מהלקוחות מרוצים ואנחנו מאוד ממליצים לך לקנות את המוצר הזה.

לקוחות מספרים Nootrogen

 • מוצר פנטסטי – מאוד אהבתי אותו. זה נתן לי השפעה לטיפול בחרדות ומרגיעה ענקית. זה לקח בערך 3 שעות לעבודה וזה מאוד שימושי כאשר הגיע הזמן לדבר מול אנשים, שכן היא משחררת את כל המתח והחרדה – מארק
 • המועדף עליי ללא ספק – ספק טוב Nootropic לקחתי על זיכרון לטווח קצר. שילוב זה עם Coluracetam להימנע בניית סובלנות הוא אפילו חזק יותר. משולב הטובה ביותר ללימוד. – כריס
 • מאוד התרשמתי – חזון HD, מצב רוח, ספיגת כולין, זיכרון אפקט נוגד חרדה מדהים. שים לב, אני מרגיש שאני יכול לקרוא אנשים יותר בקלות על זה. – שון

פסק דין סופי

האם אתה מעוניין בשיפור פעילות intellection שלך, להגביר את המיקוד ולשפר מצבי רוח? ואז Nootrogen הנוסחה המושלמת עבורכם. המכונה גם “תוספת חכמה” Nootrogen יש את היכולת לשפר את מהירות העיבוד של המוח שלך ולשפר תחושת הבהירות שלך. הוא ניסח עם מרכיבים טבעיים יעילים והוא נבדק קלינית שהופך אותו בטוח לשימוש. יש תוספת זו כל מה שהמוח שלכם צריך לשפר תפקוד מנטלי ויש לה המלצות של לקוחות אמיתיים שמוכיח את יעילותו.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין Nootrogen מהאתר הרשמי »

77/100 : by 263 users
FLASH SALE 20% OFF »