סקירה מוספת למעלה טסטוסטרון מאיץ TestRX

Home » Review » TestRX » סקירה מוספת למעלה טסטוסטרון מאיץ TestRX

Last Updated on

טסטוסטרון הוא הורמון המיוצר על ידי גוף האדם. זה בעיקר מיוצר אצל גברים על ידי האשכים. טסטוסטרון משפיע על מראה של אדם ואת התפתחות מינית. זה מעודד ייצור הזרע כמו גם את החשק המיני של הגבר. זה גם עוזר לבנות שריר ומסת עצם.

ייצור הטסטוסטרון בדרך כלל פוחתת עם הגיל. על פי האגודה האמריקאית האורולוגי , על 2 מתוך 10 גברים מעל גיל 60 שנים יש רמות נמוכות של טסטוסטרון. זה מגדיל מעט 3 מתוך 10 גברים בשנות ה -70 וה -80 לחייהם.

גברים יכולים לחוות מגוון של סימפטומים אם הטסטוסטרון פוחת יותר ממה שהוא צריך. טסטוסטרון נמוך, או T נמוך, מאובחן כאשר רמות ירד מתחת 300 ננוגרם לדציליטר (ng / dL). מגוון נורמלי הוא בדרך כלל 300-1000 ng / dL, על פי ארגון המזון והתרופות האמריקני. בדיקת דם הנקראת בדיקת טסטוסטרון בסרום משמשת כדי לקבוע את רמת הטסטוסטרון במחזור.

מגוון של סימפטומים יכול להתרחש אם ייצור הטסטוסטרון יורד באופן דרסטי מתחת לנורמה. סימנים של T נמוך לעיתים קרובות עדינים.

TestRX סקירת מוצר

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

TestRX הוא תוסף טבעי כל לבניית מסת שריר רזה, מסייעים להפחתת שומן, וכן להגביר את הכונן / ליבידו המין שלך.

העליון זה מדורג תוספת עוזר לגוף לייצר יותר טסטוסטרון.

TestRX ™ הוא מגבר טבעי כל הטסטוסטרון ללא מרכיבים סינתטיים מתחזה. תוספת זו פועלת בשני לקפל להגדיל שרירים שהופך אותך יותר מושך וגורם לך חיה במיטה.

היתרונות עבור TestRX 

  • יש צמיחת שרירים בגרו
  • אנרגיה מוגברת
  • התאוששות השריר מהירה יותר
  • Lean שריר מוגבר Mass
  • קבל גוף ראש-מפנה
  • נוסף כושר מיני

TestRX מאיץ הטסטוסטרון הטבעי

חומרים פעילים TestRX הם 100 אחוזים בטוחים. הם אינם סטרואידים והם לגמרי טבעיים.

מדיה באמת נקטה עניין טיפול בתחליפי טסטוסטרון. חלק דיווחים אלה הם ממש מפחיד. אולי קראתם על זריקות כואבות, אבל זה רק בשביל אותם אנשים עם מצב רפואי הדורש התערבות רפואית. זה לא שוק כי TestRX מיועד. TestRX הוא תערובת רבת עוצמה של מרכיבים טבעיים צמחיים מיועד לאנשים המעוניינים לעורר ייצור של הגוף שלהם של טסטוסטרון טבעי לשיפור שלך הכולל לרווחתה ומרץ.

TestRX מספק לכם יותר אנרגיה, כך שאתה יכול לעשות עבודה טובה יותר של חיים נהנים ידי גירוי ייצור הטסטוסטרון, אחד ההורמונים הגבריים המסייעים להילחם הזדקנות. תוכל ליהנות לאחר עלייה באנרגיה, מה שאומר שאתה תהיה פעיל יותר. בתורו, כאשר אתה פעיל יותר, מבחן RX תעודד את ייצור הטסטוסטרון יותר וכך נוכל שוב לתת לך יותר אנרגיה. אתה יכול לראות איך זה עובד ואיך זה יועיל לך.

תרגיל כולל סקס עוזר לגוף לייצר יותר טסטוסטרון, שהוא הורמון חיוני – בהחלט win-win בשבילך. אתה יכול להשתמש TestRX כדי להפחית את סימני הזדקנות, להגן החנויות הטבעיות שלך של טסטוסטרון ולקדם ייצור, האטת מחזור ההזדקנות הטבעית הכולל שינה ירודה ועייפות. עבור גברים רבים, זה גם יכול להוביל לדיכאון. אבל הגדלת רמות טסטוסטרון יכול להפוך את הסימנים האלה.

פורמולה עוצמתית זו, TestRX, מכיל מרכיבים טבעיים הבאים:

ZMA (אבץ, מגנזיום, ויטמין B-6) 
ZMA הוא מאוד פופולרי עם ספורטאי שרירנים לבנות מסת שריר רזה ולהגדיל את רמות אנרגיה כדי להשיג אימון נמרץ בכל פעם שאתה נכנסת לתוך חדר הכושר. ZMA הוא תוסף REM גם מה שעוזר לך לישון טוב יותר להתאושש מהר כמו שצריך.

מחקר ZMA נעשה עם שחקני כדורגל NCAA ונמצא מרכיבים אלה מיוצרים בכמויות גבוהות של HGH ואת הטסטוסטרון בגוף. התוצאות במחקר זה תועדו לאחר רק 7 שבועות של תיסוף ZMA.

חלץ חילבה הזרע (50% ספונינים)
עשב נפוץ בשימוש בהודו ידוע שומן גוף ירד ולהגדיל את רמות הטסטוסטרון שלך.

שני המחקרים מתחת נעשה על ידי מחלקת של תרגיל והספורט למדע, אוניברסיטת מרי הרדין-ביילור, בלטון, טקסס, ארה”ב ..

מחקר של 30 בחורים באמצעות חילבה ירד שומן הגוף שלה והגדיל את רמות הטסטוסטרון שלהם.

מחקר אחר שנעשה 2011, מצא חילבה כדי לעורר עורר, להגדיל את הליבידו, ולתקן בעיות זיקפה.

ויטמין D3 
ויטמין D3 מסייע לגוף לספוג סידן. כולנו צריכים ויטמין D3 מפני השמש לאנרגיה ויציבות מצב רוח כללית. ויטמין D3 היה מחקר ומוכח להגדיל את רמות הטסטוסטרון עד 25% יותר.

בשנת 2001.165 מתנדבים נחקרו והם תיעדו כמות משמעותית של טסטוסטרון חופשי נמצאה לאחר השלמת במשך שנה.

ויטמין K2
ויטמין K2 היא לייצוב רמות הטסטוסטרון בגוף. ראיות מדעיות קובעות שזה יפחית את איבוד עצם. מחסור של ויטמין K2 מוריד הטסטוסטרון בגוף. זה בעצם מגביר את רמות בגוף.

D-אספרטית חומצת
תביעות כדי להגביר את רמות טסטוסטרון עד 60%. D-אספרטית חומצה מסדירה סינתזת טסטוסטרון.

זה עובד כדי לגרות את המוח, שחרור הורמון גדילה ומתקשר אל האשכים לייצר טסטוסטרון. D-אספרטית החומצה מסדירה סינתזת טסטוסטרון ותגביר הרמות ולהגדיל את הביצועים שלך במיטה.

מבחן # 1 מחקר שנעשה בשנת 2009 נבדקו 43 בחורים לעומת פלסבו, כולם רמות טסטוסטרון מוגבר.

מבחן # 2 מחקר שנעשה בשנת 2012 נבדקו 60 גברים בין הגילאים 18 ו 44 לקח תוספת זו עבור 3 חודשים וראיתי ו עלייה ברמות הטסטוסטרון שלהם בין 30% לבין 60%.

כל המרכיבים הנ”ל, כל במוסף TestRX, הם מרכיבים באיכות נחקר מדעית מוכחת להגדיל טסטוסטרון, להגדיל מסת שריר רזה, להילחם שומן בגוף, וכן לחייב הליבידו שלך.

הסכומים של כל מרכיב גם נחקרו לכלול את הסכום האופטימלי למנה לנהוג הרמות שלכם לחלל.

אַחֲרָיוּת

יש לך 60 תמונה ערובה בחזרה את הכסף יום

יש לך מה להפסיד. או שאתה אוהב TestRX, או שאתה יכול להחזיר אותו תמורת החזר כספי מלא. זה מלא 2 חודשים של מוצר שהוא מספיק זמן כדי לראות את התוצאות תוכלו להעריך. לחלופין, היא תעריך.

להזמין בקרוב! רוב הגברים מחכים ומחכים עד חודשים חלפו והם מחליטים זה נכון בכל מקרה. תוכלו להזמין משהו במוקדם או במאוחר אז למה לא לראות את התוצאות מהר.

סופי מחשבות על TestRx

היצרן של תוספת לחיזוק טסטוסטרון זו מספקת תיאר את ייחודו של המוצר.

ככל שתתבגר, נמוך שלך הטסטוסטרון וכתוצאה מכך להקטין את איכות החיים שלך. זו אינה רק תוספת עבור מפתחי גוף אלא גם עבור גברים שהם משתוקקים מקבלים נוער המרץ שלהם בחזרה.

התוספת מכילה 120 כמוסות אמורות להתקבל פעמים ביום בעוד חודשים אתה צריך להיות טוב יותר מאשר מי היה אמור להיות.

כמו כן להבטיח לכם אימון ולהוסיף תזונה מאוזנת כדי להבטיח כי אתה משאיר להפוך כל אבן בחיפוש אחר גוף מהמם.

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

53/100 : by 159 users
TestRX Review
FLASH SALE 20% OFF »