סקירה AirSnore – אנטי נחירה שופר עם טיפות שיעזרו שינה

Home » Review » AirSnore » סקירה AirSnore – אנטי נחירה שופר עם טיפות שיעזרו שינה

Last Updated on

אם אתה סובל לעייפות במשך היום, יובש בפה, כאבי ראש או כאב גרון, אתה כנראה נוחר בלילות. פיית AirSnore תעזור לך לנשום טוב יותר בזמן שאתם ישנים, כך שאתה יכול להרגיש נהדר בבוקר. מכשיר אנטי נחירה זו הנו נוח וקל ללבוש מפסיק לנחור כך שאתה מקבל שנת לילה טוב. רווחה נחה יכול לעשות את הבדל עצום לבריאות שלך, מצב הרוח, אושר היחסים שלכם.

airsnore-מוצר

פיית AirSnore קלה לשימוש והוא מתאים לכולם בשל גודלו אחת מתאים לכולם העיצוב. מנגנון הנשימה פשוט מכאיבה מהווה חלופה יעילה לניתוח.

הטיפין הטבעיות AirSnore הן תוספת מושלמת המכשיר ומציעות פתרון עבור אלה הסובלים מגודש כדי לסייע להפוך נשימה קלה. AirSnore טיפות דרכי הנשימה ברורה שלך ומקל הנשימה שלך כדי לעזור לך להירדם בקלות רבה יותר.

הפגנת תכונת וידאו AirSnore

מה הופך AirSnore ייחודי?

AirSnore עובד על ידי פתיחת ביס שלך ניקוי דרכי הנשימה כדי למנוע רעידות של רקמה רכה בחלק האחורי של הגרון שלך. זה מאפשר לך לשאוף יותר חמצן יכול לעצור את הנחירות.

המכשיר משתמש בשיטה קלה לרתיחה-ו-ביס להשיג מותאמים אישית התאמה נוחה כי תבניות לפה שלך הוא ייחודי הביס שלך. פה-breathers ואלה הסובלים מתסמינים דמויי התקררות או אלרגיה יעריך את חור האוויר לאפרכסת המאפשר זרימת אוויר חופשית דרך החלק הקדמי של המכשיר.

AirSnore משתמשת גם גישה חלופית על ידי כולל האפשרות להשתמש בטיפות שנוצרו במיוחד כדי לעזור לך לנשום יותר בקלות ולישון היטב. טיפות אלה מכילות חמישה שמנים אתריים ניתן להציב על החזה שלך, על צווארך מתחת לאף שלך.

airsnore-שינה-הקלה ושחרור-משולב-מרכיבי ביקורת

שמנים אתריים הם:

 • Lavendulaangustifolia פרח שמן.  המופק מהצמח לבנדר הוא מסייע לשינה.
 • אקליפטוס Globulus Leaf Oil.  חלץ עץ האקליפטוס זה מגוון רחב של יתרונות בריאותיים. Eucalyptol יוצרת אפקט רך, מרגיע לעזור עם שינה. כמו כן הוא משמש כדי לעזור לנקות זיהומים בדרכי הנשימה, דלקות בסינוסים, להקל על תסמיני אסטמה, וכן להפחית כאב ודלקת של ריריות בדרכי הנשימה.
 • Menthapiperita Leaf Oil.  המופק מצמח המנטה ושמן מנטה נקרא בדרך, זה עוזר להקל על בחילות עצבות רגוע.
 • Helianthus אנוס חמניה שמנית.   חלץ זרעי חמניות שמן זה ערך מרפא הוא מקור של טריפטופן, אשר מסייע להקל על נדודי שינה ודיכאון קל.
 • Pinussylvestris Leae.  שחולץ מן המחטים של עץ האורן הסקוטי זה עוזר להקל נדודי שינה.

 

הניסיון שלי באמצעות AirSnore

img_3808

השתמשתי לרתיחה המשותפת וטכניקת ביס עבור AirSnore שאפשר לי אישית כדי להתאים את המכשיר כדי מבנה הלסת שלי.

לאחר שעזב את המכשיר טבול בתוך קערה של מים רותחים למשך כ 30 שניות לכל ההוראות, הנחתי אותו בפה שלי ונשך בכוח מספיק כדי לנעוץ את שיני החומר מבלי לנשוך לאורך כל הדרך. אני גם יצרתי את הקצוות ביד סביב החניכיים שלי. הסרתי אותו ולאחר מכן הנחתי אותו לתוך קערה של מים קפואים, כך שהוא יכול להקשות.

שפשפתי כמה טיפות של AirSnore טיפות מתחת לאף שלי לפני שאני הולך לישון. הם היו נעימים. עם זאת, הריח הוא לא מאוד חזק לא נמשך זמן רב. ההשפעה של הטיפין הייתה מינימאלית.

המכשיר היה נוח כאשר הלכתי לישון, אבל עשיתי להתעורר עם גרון ופה יבשים מעט כי אני לא הורגלתי נשימת כל הלילה דרך הפה. הרגשתי נינוח יכולתי לנשום יותר קל. תכונת המפתח של AirSnore היא נשימה קלה.

השתמשתי פתרון ניקוי שנן לניקוי AirSnore לפני אחסונו למגירה שלה.

ככל שהפכתי המשמש את המוצר, את כאב הלסת והפה שלי שכך. אהבתי באמצעות טיפות כי עמך עזר לי להירגע לפני שנרדמתי.

היה לי תוצאות מצוינות עם המוצר הזה, כך שבשבילי, זה יעיל וזול. זה עזר לי לקבל מנוחת לילה טוב.

בינוני במחיר

AirSnore מידה עצומה. זהו אחד המכשירים קידום הלסת במחיר הכי תחרותי בשוק. מכשיר אחד עולה 49.95 $. טיפות AirSnore יעלה 59.95 $, אבל צרור הוא רק 89.95 $ שתוצאתו חיסכון של 39.69 $.

היצרן גם מציע עסקות כגון רכישת השני מקבל אחד חינם אז אתה יכול לקבל מכשירים מרובים עבור נסיעה או במקרה אחד הולך לאיבוד או פגום.

לקוחות גם להעפיל משלוח חינם מה שהופך אותה עסקה טובה יותר.

[AIRSNORE_PRICE]

האם AirSnore מתאים לך?

AirSnore הוא מכשיר למניעת נחירות טוב. זה פשוט לשימוש, זול מציע ערבות ארוכות אז יש לך מספיק זמן כדי לבדוק אם זה מתאים לך.

התוספת של הצמחים AirSnore טיפות שהופכת אותו לייחודי ממוצרים נחירות להפסיק אחרים. כמה טיפות מתחת לאף שלך או על החזה שלך הן מספיק כדי לגרום לך להרגיש רגוע לעזור לך לנשום יותר קל, במיוחד אם אתה צפוף.

יתרונות AirSnore

 • חור Airflow מאפשר לך לנשום דרך הפה
 • טיפות טבעיות AirSnore לעזור לך לנשום קל בזמן השינה.
 • חור האוויר במרכז לשופר מאפשר לך לנשום דרך הפה בזמן השינה. זו תכונה מצוינת עבור אנשים צפופים או כאלה עם בעיות סינוסים, סטייה במחיצת האף, פוליפים באף.
 • מרתיחים-ו-ביס הטכנולוגיה משיגה התאמה אישית.
 • תוצרת מתקן מינהל המזון והתרופות.
 • אין מתכת או חומרים שיכולים ליצור פיתול או לחץ מתמשך משמשות, כך הנוחות שלכם מובטחת.
 • 60-יום כסף בחזרה להבטיח.

AirSnore חסרונות

 • זהו מכשיר בסיסי אנטי נחירה, ללא התאמות עבור אפילו טוב יותר מנהג לנכון.
 • הפייה לא יכולה להיות משוחקת על ידי אנשים עם שיניים תותבות, כובעים, כתרים, שתלים או גשרים.
 • זה עלול לגרום לעודף ריור בתחילה.

סיכום

AirSnore הוא מכשיר יעיל וזול אנטי נחירה שיכולה לעבוד לבד או בד בבד עם AirSnore יורדת. המכשיר נועד להחזיק לפתוח הלסתות שלך, ולהרחיב את דרכי הנשימה בחלק האחורי של הגרון כדי למנוע נחירות. נשימות פי כוחות ההתקן. אבל המוצר הזה הוא יותר מאשר שופר. החבילה כוללת AirSnore טיפות עשויות חמישה שמני אתריים עיקריים שבו יש תכונות מרגיעות חיטוי כדי לעזור להקל על גודש באף, כך שתוכל לקבל לילה של שינה טובה יותר.

להזמין AirSnore מהאתר הרשמי »

99/100 : by 53 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »