סקירה Noocube – האם תוספת המוח זה באמת עובד?

Home » Review » Noocube » סקירה Noocube – האם תוספת המוח זה באמת עובד?

Last Updated on

תוספת המוח Noocube

האם המוח שלך לא מגיב כמו גם שהוא צריך? האם יש לך רגעים שבהם העייפות הופכת בעיה אמיתית, ואתה לא יכול להתמקד?

יש לי בעיות אלה במשך זמן רב. אני זוכר שהייתי סטודנט במכללה ולא להיות מסוגל להצליח במבחנים בגלל זה. זוהי בעיה אמיתית, וזה אחד אני נאבקתי במשך שנים. זו הסיבה מדוע אני מבלה זמן מחפש את המוצרים הטובים ביותר כדי לסייע להגביר את המיקוד ואת מהירות נפשית.

הסקירה אני מביא לך כאן תסתכל “Noocube,” תערובת nootropics למי שרוצה פתרון מבוסס-תוספת.

השאלה היא עכשיו, עושה עבודת פתרון זה לדעתי? ובכן, בחינה מעמיקה זה אמור לעזור.

מהו Noocube?

לפני כל דבר אחר, אתה רוצה לדעת מה המוצר הזה הוא על כל. זוהי תוספת שנועדה לסייע פוקוס מנטלי, מהירות, ואנרגיה. הוא הולך לתת לך דחיפה של מיני.

הוא עשוי 100% מרכיבים אורגניים מעורבבים עבור תוצאות אופטימליות. זה נועד להילקח פעמיים ביום למשתמשים שרוצים תוצאות אופטימליות.

כיצד פועל Noocube עובד?

הנחת היסוד מאחורי זה הוא פשוט. אתה לקחת את התוסף לפי ההוראות, מרכיביו אינטראקציה עם הגוף שלך, וזה גורם תחושה גבוהה יותר של קוגניציה ומיקוד. עכשיו, זו דרך פשוטה להסתכל על זה, אבל זו הדרך הטובה ביותר בשבילי כדי להסביר לקורא הממוצע.

באשר לסכום אתה הולך לקחת, הם הולכים להיות נצרך פעמים ביום. אתם תתבקשו לקחת אותו בכל עת במהלך היום, אבל זה הכי טוב שיש אחד בבוקר ולאחר מכן אחד לפני השינה. זה יתפשט דברים החוצה לספק תוצאות טובות יותר.

כמו כן, חשוב לציין, זה נועד כדי לבעוט ב 30 דקות לאחר הצריכה. הגוף שלך הוא הולך לעכל את התוסף ולתת לו לפעול. התהליך הוא פשוט לא לוקח הרבה ממך. עם כוס מים, אתה יכול לקבל את זה במערכת שלך בתוך שניות.

זהו תהליך פשוט משום שהם יודעים שיש לך דברים אחרים להתמקד שעושה עזרה.

סקירת מצרכי NooCube

במבט ראשון, את הנוסחה NooCube נראה מעולה.

ברשימת הרכיבים ערוכה בבירור באתר האינטרנט שלהם, בדיוק מעל ביקורות NooCube מלקוחות בשם. התווית של המוצר יכולה עכשיו גם אפשר למצוא באתר האינטרנט; הוא חבוי בסוף את השאלות הנפוצות. הנה התווית כפי שהוא מופיע באתר האינטרנט:

זה באמת חשוב כי אתה יכול לראות את תווית המוצר לפני שאתה להיפרד מאף כסף. חשוב גם כי אתה יכול לראות בדיוק איך הנוסחא ערוכה, עם כל המנה של מרכיב יחיד המוצגת.

הנה פירוט של מרכיבי סקירה קצרה של מה כל אחד מהם עושה:

אלפא GPC: prodrug כולין, אלפא GPC מספק כולין לגוף הבא צריכה אוראלית בצורה יעילה להפליא. ברגע שזה מרכיב כולין הוקנה, חלק glycerophosphate של אלפא GPC נראה לעזור ממברנות תמיכה הסלולר. הוא, בהקשר זה, דומה מאוד CDP-כולין, למעט יכולתה לגייס שני ריכוזי כולין מערכתיים מוח עושה את זה כתוספת כולין יעילה יותר-כולין CDP. תוספת חיונית לכל מחסנית nootropic.

Uncaria tomentosa (טופר של חתול): זהו למעשה זן של גפן נמצא רק (למיטב ידיעתי) באמזונס. יש ראיות קליניות קטנות כדי לתמוך האמונה הארוכה כי החומר הזה מסייע עם הפחתת עייפות. עם זאת, קיים גוף הרכבה של ראיות המצביעות על כך תמצית זו משמשת אנטי-אוקסידנט רב עוצמה. במשפט אחד מצא כי משופרת תיקון DNA תגובה חיסונית.

קש שיבולת שועל: חומר זה זמן כבר חשב להיות נוגד חרדה טבעית חזק (כמפחית עקה). הוכחה קלינית לכך היא רזה למדי על הקרקע, אך ראיות אנקדוטליות משופעות. השפעותיו עדינות, אך נראה לקדם מנטליות רגועה, מה שמאפשר לך להמשיך עם היום המפרך שלך עם מתח מינימאלי מוקד מירבית.

Huperzine: זהו מעכב האצטילכולין יעיל. כלומר, היא מפסיקה את הייצור של האנזים האחראי על פירוק האצטילכולין. לכן מקדם רמות האצטילכולין גבוהות במוח, כלומר זיכרון יותר חזק ומהיר, ספיגת מידע משופרת, ועוד. Huperzine א ‘נחקרת גם עבור מגוון רחב יותר של יתרונות nootropic, בעיקר בשל תפקידו כנוגד חמצון. עם זאת, בניגוד לחומרים אחרים, Huperzine דורש אופניים רגילים. נדברנו כי בסעיף תופעות לוואי.

פשטה שרועה: עד עכשיו אנשים הם כנראה נמאס לי ברבר על Bacopa monnieri, אבל זה באמת חומר nootropic מרשים. קשה להתווכח עם מחקר כמו זה שנערך American College of Neuropsychopharmacology. יש, החוקרים מצאו “השפעה משמעותית של ברהמי (Bacopa monnieri) על מבחן עבור השמירה של מידע חדש.”

Theanine: במילים פשוטות, Theanine היא חומצת אמינו שגורם לך להרגיש יותר רגוע בלי לגרום לכם להרגיש פחות ערניים. הוא בדרך כלל לא נמצא בדיאטה, למרות שזה קיים (ובדרך כלל רכש מ) עלי תה ירוק.

L-Tyrosine: למרות זאת היא חומצת אמינו צנועה, L-tyrosine הוא טוב מאוד למתן את רמות המתח שלך. זה ממלא תפקיד מרכזי בייצור דופמין ונוראדרנלין. ליתר דיוק, זה עוזר לך להישאר ממוקד בתקופות של מתח חריף. זה יכול להיות בחדר הכושר, כאשר תחת לחץ אינטנסיבי בעבודה, או פשוט כאשר עייף. מחקר אחד מצא למעשה L-Tyrosine להיות יעיל במיוחד צמצום לחץ בתקופות של “ערות מורחבת”.

Vinpocetine:  Vinpocetine הוא חומר טבעי nootropic מבריק. זה ידוע לשמש נוגד חמצון רב עוצמה, והוא נחשב גם כדי לשפר את זרימת הדם במוח בדומה גינקו בילובה.

Pterostilbene: Pterostilbene אינו דורש הסבר יותר מדי. זה פשוט צורה מיובשת של רזברטרול; the-אנטי אוקסידנט כי ירה לגדולה כשזה מותר עיתונים כדי להלל את היתרונות של שתיית יין אדום. רזברטרול השלימה נחשבת לתמוך בריאות ואריכות ימים הכולל.

זוהי נוסחה פשוטה מאוד. יש בהחלט דבר מפתיע כאן. כל המרכיבים הללו ידועים יתרונות nootropic. מצרכים כמו Bacopa monnieri ו- Alpha-GPC הוכחו שוב ושוב בניסויים קליניים חזקים כבעלי תכונות nootropic חזקות.

השילוב המתחם מספק מחמאה סינרגטי עבור הגוף והנפש של האדם. יש לי ללכת ולעשות קצת מחקר על המרכיבים כדי לעזור להמחיש מדוע הם מרגישים זה את התערובת הנכונה.

עם קש שיבולת שועל, מחקר הושלם בשנת 2015 הוכחת העצמה שלה על מבוגרים בגיל העמידה. זו הייתה הצלחה עמוקה. הקבוצה הרבה קש שיבולת שועל בצעה הרבה יותר טובה מאלה שקבלו תוספת פלסבו [1]. עם מחקר 2002, הטפר של החתול הוערך ביכולתה לעזור, וזה עשה טוב מדי. זה היה מסוגל להדגים הפחתה בכאב ערך הכולל על פני הלוח בריאותי [2].

מתברר שהם השקיעו הרבה זמן לעשות את המחקר שלהם כשמדובר מרכיבים אורגניים אלה. השילוב של זה מורכב מרכיבים אתה יכול להעריך ברמה יחידה. בשבילי, זה עושה להתבלט הרבה והופך אותו פתרון מדהים.

המלצות משתמשי NooCube

באשר לאנשים ומה יש להם לומר על המוצר, אני יכול להגיד שהם התרשמו. הם מרגישים את זה הוא אחד המוצרים הטובים ביותר שהם מצאו על השוק. התוצאה האמיתית בעיניהם נתפסה מלהיות מסוגל להתמקד כשהם רוצים. פשוט לקחת את התוסף ולראות היכולת הקוגניטיבית שלך עוברת דרך הגג.

זה משהו שרציתי יסתכל במהלך חיפוש דרך המלצות וזה היה מפתיע לראות את התמיכה הגורפת בו ועם הערך חושב שזה יכול לספק אלה שנשבעו.

תופעות לוואי

קרו עוד דיווחים על תופעות לוואי ממשתמשים Noocube?

כמו עם כל מרכיב, אתה יכול להתחיל לראות בעיות כשאתה לא תמלא אחר הוראות. כנ”ל לגבי תוספת זו. זה יכול להתחיל לגרום לבחילה באותם שאינם זהירים. אתה אף פעם לא רוצה את זה כדי להגיע למצב שבו אתה מגזים. לדוגמה, הם מציינים אתה צריך לקחת שני וכי יש לפעול לפיהם.

אתה לא צריך להיות הולך מעל ולקיחת שלוש או ארבע כל יום. זה מיותר, והוא לא מתכוון לתת עוד יתרונות נפשיים. במקום זאת, אתה הולך להיות פוגע במערכת העיכול שלך.

אחיות או לא להיות Noocube

הערכתי שזה תערובת של מרכיבים. אני מרגיש שהם עשו הרבה של מחקר זה מראה. השילוב הוא מושלם.

קל לקחת, וזה חיובי גם כן. אתה לא רוצה לקחת על תוספת זה לא יעיל או לא קיים בגיבוי התקין. זהו פתרון ברמה עולמית, וזה היה משהו שאני מעריך.

מה שאני מתעב Noocube

האם יש משהו שאני לא אהבתי? הרגשתי שזה יכול להיות במחיר טיפה גבוהה. אני יודע שזה משהו שאתה תצטרך לשלם עבור, אבל זה עדיין לא אמור לעלות ככל שהיא עושה. “שני Tablet יום” עומד להתחיל להכביד הארנק שלך אחרי כמה זמן, אבל זה מקום שבו אתה הולך צריך לקבוע מה הוא הוגן ומה לא.

הערך עצמו הוא נהדר.

פְּסַק דִין

ככלל, זהו מוצר יוצא דופן. הם עשו עבודה טובה, והיא עושה לייצר תוצאות. אתה לא הולך להרגיש מרומה.

זה 100% אורגני, בטוח, וקל לשימוש. כל עוד יש לך את הכספים כדי לשלם עבור זה, אתה הולך ליהנות הערך שהוא מביא את זיכרונך, פוקוס, ואת היכולת הקוגניטיבית הכללית.

המקום היחיד שבו ניתן לקנות Noocube הוא האתר הרשמי

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

77/100 : by 533 users
FLASH SALE 20% OFF »