סקירות של לקוחות, מצרכים, יתרונות & היכן לקנות – PhenQ

Home » Review » phenq » סקירות של לקוחות, מצרכים, יתרונות & היכן לקנות – PhenQ

Last Updated on

ישנם הרבה כדורי דיאטה בשוק היום והם עושים את אותו דבר טענות, אבל אם ניסית אותם לפני שאתה יודע הכי לא עובד בכלל או לקחת זמן רב מדי. גלולת דיאטה אחת זה הפך פופולרי עם הרבה גברים ונשים היא PhenQ, אבל זה באמת יעיל? זה מה בסקירה זו מיועדת, כדי לתת לכם הערכה אובייקטיבית של המוסף, כך שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה.

מהו PhenQ?

PhenQ הוא תוסף תזונה המספק מספר דרכים של שריפת שומן וקלוריות, כך שתקבל את הגוף שתמיד רצית. הסעיפים הבאים יסבירו מה המוצר הזה עושה בפירוט, אך במהותה היא עובדת מבער שמנים טבעי ושומרת רמת אנרגיה גבוהה. כאשר נלקחו סקירת PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?על בסיס קבוע, במוסף גם מייצר שינויים בגוף ולכן הייצור והאחסון של שומן הוא מוגבל, הבטיחו הרווחים שלך לא להתבזבז.

כיצד פועל PhenQ עובד?

כפי ביקורות PhenQ להראות, תוספת זו עובדת. אין מחסור של עדויות גברים ונשים שהשתמשו זה, אבל איך בדיוק זה עובד? זהו עוד תחום שבו תוספת זו שונה גלולה דיאטה אחרת. בניגוד למתחרותיה המשתמשות פסאודו או עדות שמיעה, הראיות עבור גלולת דיאטה זו מבוססת על ראיות מדעיות ורפואיות.

אנו נסתכל על המרכיבים של המוצר בפירוט בהמשך, אך לעת עתה הבה נסתכל מה יש למומחים להגיד. במחקר שנערך על ידי וויטינג, ס, דרבישייר, E., ו Tiwari, BK. ב 2012 על ההשפעות של אבקת Capsimax – אחד ingredients- שלה מוכיח כי הוא יעיל כשמדובר עוזר לך לרדת במשקל.

מחקר אחר הפעם על ידי זמל, מגה, תומפסון, וו, Milstead, א, מוריס, ק, ו קמפבל, פ מראה כי סידן עובד היטב כאשר מדובר לאבד קילוגרמים לא רצויים, ויש הרבה מחקרים אחרים מראים את אותן תוצאות עם מרכיבים אחרים של תוספת.

חלק מהבעיות ואת הביקורות העיקריות עם כדורי דיאטה היא שהם עושים יותר נזק מתועלת ויצרני לצאת מגדרם כדי להסתיר את המרכיבים או איך הם עובדים. עם תוספת זו היא שונה בגלל כל התהליך מוסבר. אין נוסחת קסם כאן, לעומת זאת, תוצאות בסיס מדעי בלבד.

כאשר אתה לוקח גלולה דיאטה זו, הוא מגביר את חילוף החומרים של הגוף שלך כל כך שמנה נשרף מהר. במקביל שאר החומרים במוצר זה לעבוד יחד כדי להגביר את מסת השריר שלך ולהגדיל את האנרגיה שלך. תוספת האנרגיה בגוף שלך מקבלת מה תשתמש כדי להמשיך לנוע סביב כל היום, וככל פעיל אתה קילוגרמים יותר תאבד.

כפי שהוזכר קודם לכן, ישנם מספר מחקרים אשר מאשרים את ההשפעות של מרכיבי המוצר כשמדובר בקידום הרזיה. בהתבסס על מחקרים אותם, הוכח כי תוספת זו, ובעיקר א-Lacys איפוס אלמנט, מסייע לגוף לאבד לפחות 3.44% ממשקל הגוף, 7.24% של הגוף ולחוות גידול של 3.8% במסת השריר.

אלו הם המספרים המינימאליים ואתה יכול לצפות לשיפורים משמעותיים יותר אם אתה הולך על דיאטה, פעילות גופנית בריאה ולעסוק אימונים. תוסף תזונה זה עושה פלאים ככל לעזור לך לרדת במשקל הוא מודאג, אבל תוכלו ליהנות עוד יותר אם תבחר אורח חיים בריא.

ביקורות PhenQ: מה הם היתרונות?

 • צרוב שומן עקשן: זה מה המוצר הוא על כל, כפי שהוא שורף שומן הגוף שלך על ידי שיפור חילוף החומרים שלכם וחיזוק קצב חילוף החומרים. זהו תהליך זה שורף שומן ייתן לך דמות רזה.
 • עצור שומן גוף הפקה: תוספת זו אינה רק לשרוף שומן אלא גם מגבילה הייצור שלהם בגוף.
 • לשפר את מצב רוחכם: תוספת תזונה זו גם משפרת את מצב הרוח שלך, כך השפעתה אינה רק פיזית אלא נפשית ורגשית גם כן.
 • הגדל לאנרגיה: אנשים הסובלים מעודף משקל יש בעיה להזיז על צמיג בקלות. על ידי שריפת שומן לאבד משקל, מגביר את רמת האנרגיה של הגוף על ידי כמות משמעותית.
 • השולט על תיאבון: שום כמות של לצאת לעבוד או דיאטה תעזור אם תמשיך לאכול. החדשות הטובות הן תוספת דיאטה זו פועלת באופן מדכא תיאבון טבעי, כך שאתה לא צריך להתמודד עם היותו רעב כל הזמן.
 • מסת שריר מגביר: כמו הגוף שורף שומן ואתה הופך פעיל יותר, הגוף שורף קלוריות יועילו לך יותר שרירים בתהליך.

אלה הם רק כמה מן היתרונות תקבלו ממוצר זה. אלה הם לא היחידים אבל בחרנו להדגיש אותם כאן הם רלוונטיים ביותר לירידה במשקל. יודגש כי אף אחד זה יקרה בין לילה, אבל לתת תוספת מספיק זמן תוכלו להבחין בהבדל.

מרכיבים פעילים של PhenQ

מרכיבי PhenQ הם מה להפריד אותו משאר השדה, וכפי שנראים, שכל אחד מהם מספק קבוצה מסוימת של יתרונות.

 • א-Lacys איפוס: זהו סוד, המרכיב העיקרי במוסף זה. א-Lacys איפוס הוא מרכיב קניינית מורכב חומצת ציסטאין אלפא-ליפואית. החומצה האלפא-ליפואית משפרת את חילוף החומרים של הגוף שלך תצמצם את הרדיקלים החופשיים בגוף שלך. ציסטאין מצד שני, מקדם סינתזה GSH לשמור רדיקלים חופשיים במפרץ.

α-Lacys איפוס פותחה באמצעות החידושים האחרונים בתחומי הרפואה והמדע, וזה מאיץ את חילוף החומרים של הגוף שלך. כפי מטבוליזם מאיץ, אתה לשרוף שומן מהר יותר. מהר חילוף החומרים שלכם הולך, מהר יותר התרמוגנזה עליות. הגידול חום דורש שריפת קלוריות, כך שאין דרך אחרת שאתה יכול לשרוף שומן.

 • Capsimax אבקה: Capsimax אבקה עשויה עד ניאצין (ויטמין B3), קפאין, piperine, קפאין ופלפלת, כל שילוב לעזור לך לרדת במשקל. Piperine והפלפלת ידועות האיכויות התרמוגני העצמה שלהם כי להגביר את חום הגוף שלך, ובכך שריפת שומן מהר. כדי לנסח את זה אחרת, שני היסודות הללו לעורר שריפת השומן בגוף על ידי הגדלת התרמוגנזה. ישנם גם כמה מחקרים נעשו כדי לקבוע את היעילות שלה כשמדובר במניעת תאים שומניים מ טביעה.

פלפלת גם הוכחה כיעילה כשמדובר מגרת הרזיה בכלל, בשילוב עם המרכיבים האחרים במוצר זה, התוצאות להיות אפילו משמעותי יותר.

 • סידן קרבונט: סידן פחמתי לא רק לעשות פלאים עבור העצמות שלך, אבל זה טוב עבור שפיכת הקילוגרמים גם כן. סידן קרבונט מעבירה לתאים שלך כי הגוף שלך כבר יש שומן מספיק ואין צורך לאחסן יותר.

כמו כן, מה סידן פחמתי עושה זה לספר את הגוף לשרוף שומנים אלה כמו גם אלה מיותרים מאוחסן בגוף שלך, מה שהופך אותו קל יותר להיפטר מהמשקל העודף. במשך הזמן הממושך מאוד שידענו כי הסידן טוב בעצמותינו, אבל כמו זה מחקר עלה , זה יעיל לירידה במשקל גם כן.

 • ל-קרניטין Furmarate: L- קרניטין Furmarate הינה חומצת אמינו טבעי אשר הגוף משתמש כדי להמיר אנרגיה לא שמנה. מה חומצת אמינו זו עושה הוא כפול: ראשית אתה מאבד שומן מאוחסן בגוף שלך, ואת השני הוא בונה את הסיבולת והכח שלך, כך שאתה לא צמיג במהירות.
 • פיקולינט כרום: מצוי באופן טבעי בשרים, מדגנים מלאים וירקות, כרום ממלא תפקיד חשוב בהפחתת תשוקת הסוכר שלך ושומר רמת הסוכר בדם שלך נורמלית. כאשר אתם צורכים מזונות עשירים בסוכר, הם מועברים לתאי שלך מנוצלים כמו אנרגיה.

מה כרום עושה הוא לוודא התאים שלך לספוג כמה שיותר סוכרים אלה ככל האפשר, כך לא יהיה לך את הדחף לצרוך יותר. ככל שאין בה סוכר בגוף שלך כך קל יותר יהיה לאבד את המשקל העודף. אמונה בהשפעה במשקל של כרום הוכח על ידי מחקר שנעשה באוניברסיטת קורנל אשר מראה כי תוספי כרום בלמו התיאבון למאכלים עשירים ממותקים פחמימות.

 • Nopal: Nopal קקטוס עשיר בסיבים שולטים הרעב של הגוף שלך וזה גם מלא של חומצות אמינו. חומצות אמינו לספק הרבה יתרונות, אבל הכי החשוב כשמדובר במשקל מוחק את הנוזלים העודפים ברקמות שלך.
 • קפאין: קפאין הוא אחד המרכיבים העיקריים של תוספת זו. קפאין ידוע עבור שלה מגרה השפעות, שיפור ערנות וההפחתה את התחלתה של עייפות. עם זאת, קפאין הוא יעיל באותה מידה כשמדובר שריפת שומן על ידי ההאצה לתרמוגנזה הגדלת זמן התאוששות.

חלק מן החומרים במוצר זה הוא נפוץ למצוא גלולות דיאטה אחרות. אולם ההבדל הגדול כאן הוא דרך המוצרים האלה כבר להרכיב, בתוספת הכללת מרכיב קניינית א-Lacys איפוס עושה את כל ההבדל כשמדובר במשקל.

PhenQ ביקורות: כיצד להשתמש תוספת זו

קח גלולה אחת בבוקר בזמן ארוחת הבוקר שלכם ועוד אחד ללכת עם ארוחת הצהריים שלך. אל תיקח יותר כמו שתי הגלולות תספקנה. מאז כל בקבוק מכיל 60 גלולות, יהיה לך מספיק כדי להימשך שלושים ימים.

כל אמצעי בטיחות דרוש כדי לעקוב?

קח תוספת זו רק בהתאם להנחיות ואינם צורכים יותר ממה מצוין. אם תיקח יותר מזה לא יאיץ את הירידה במשקל שלך. בגלל תוספת זו מכילה קפאין, אתה לא צריך לקחת את זה אחרי 3 בצהריים כי זה יכול להשפיע על השינה שלך. אם קפאין משפיע דפוס השינה שלך, להפחית או להפסיק את צריכת קפה או משקאות אחרים המכילים קפאין בזמן שאתה לוקח את זה כתוספת.

האם יש תופעות לוואי?

לא היו תופעות לוואי PhenQ גדולות דיווחו. יש אנשים שחוו בעיות עיכול מתונות קצת העצבני, אבל התסמינים הללו, אם הרגישו בכלל, בדרך כלל להתפוגג אחרי כמה ימים. כמו כן יש לזכור כי תוספת זו אינה צריכה להילקח על ידי נשים בהריון או מי שטרם מלאו לו 18 שנים או גיל. אם אתם סובלים ממצב רפואי רציני, להתייעץ עם הרופא הראשון לפני נטילת תוסף תזונה זה.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

המלצות לקוחות על גלולות PhenQ:

ג'סיקה-הפסד-משקל-עם-phenq סקירה PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?Caden נולד לפני כשנה להיות אמא בפעם הראשונה אני פשוט אף פעם לא היה זמן או אנרגיה כדי לרדת במשקל התינוק. אבל PhenQ עשה את זה ממש קל. זה באמת עזר לי להמעיט באוכל – עוגיות אפילו, אשר חולשים הגדול שלי, ויש לי עוד המון אנרגיה כאשר אני לוקח את זה. אני עכשיו לחזור למשקל שלפני התינוק שלי לאחר חודשים ספורים. ג’סיקה, 26 שנים – אבוד 15 קילו

קימברלי-הפסד-משקל-עם-phenqאני כבר מעודף משקל כל חיי בוגרים, אבל עכשיו בפעם הראשונה שאני זוכר, אני לא צריך לקנות כלום בחלק פלוס! הנכדים שלי אוהבים את זה אני יכול להתרוצץ ולשחק כמו שצריך איתם עכשיו. אני מרגיש כאילו אני בשנות העשרים לחיי שוב! קימברלי, 46 שנים – אבוד 27 קילו

מיכאל-הפסד-משקל-עם-phenq סקירה PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?תמיד הייתי ילד גדול. זה לא הטריד אותי במיוחד כשהייתי צעיר יותר, אבל במכללה התחלתי לארוז ברצינות על פאונד. הצלחתי לרדת קצת בשנות העשרים המוקדמות שלי, אבל זה לא לקח הרבה זמן כדי להחזיר, אז פשוט הנחתי שאני אמור להיות גדול. בדיעבד, אני פשוט תמיד overate הרבה יותר מדי. PhenQ ממוין סוגיית הזכות החוצה, ועכשיו אני מסתכל רק איך תמיד רציתי אבל אף פעם לא חשבתי שיהיה לי . מיכאל, 30 שנים – אבוד 32 קילו

כמה מהר יכול אחת לראות תוצאות?

זה לא לוקח הרבה זמן לפני שאתה רואה תוצאות. החברה מאחורי תוספת זו אומרת זה בדרך כלל לוקח כמה חודשים כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר, אבל זה משתנה לפי פרט. זה גם תלוי כמה משקל אתה מנסה לרדת, איזה סוג של דיאטה אתה על וכיצד פעילים גופניים אתה. אבל זה לא בלתי מתקבל על הדעת עבור אנשים לאבד ככל 50 ק”ג. רק שלושה חודשים של נטילת תוסף תזונה זה.

מה שחשוב הוא לפעול בהתאם להנחיות ולקחת את המוצר על בסיס מתמשך. במקביל, צריך לזכור שאין שני אנשים מצב בדיוק אז אולי זה ייקח עוד כמה ומהיר יותר מאחרים.

היכן ניתן לרכוש PhenQ

אם אתה הולך לקנות PhenQ באינטרנט, לעשות זאת רק מהאתר הרשמי. תוסף תזונה זה הפך כל כך פופולרי כי חיקויים זולים הופיעו, אבל להתרחק מוצרים אלה: הם אינם מכילים את המרכיבים האמיתיים ועלולים להוות סיכון בריאותי. מקל עם המקורי ולקנות רק מהאתר הרשמי שבו תקבל ערבות כסף בחזרה 60 יום.

מחיר של PhenQ

בקבוק אחד עולה 67.16 דולרים, בעוד למזמיני שני בקבוקים מזכה אותך לאחד בחינם. חבילה זו עולה 134.33 דולר, עם חיסכון של 102 דולר. כמו כן ניתן להזמין 3 בקבוקים ולקבל 2 פטל קטון מקס חינם עבור רק 189.94 דולר, עם חיסכון של 204.34 דולר. לא משנה איזו חבילה אתה מזמין, המשלוח הוא חינם ומהיר. כאשר לוקחים בחשבון את העלות של גלולות דיאטה אחרות שלא עובדות אפילו, תג המחיר כאן הוא מציאה ולכן שווה להשקיע.

 

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

סיכום

ביקורת זו הראתה, תוספת דיאטה זו היא אחת כי הוכח לעבוד ויש ראיות מדעיות כדי לגבות את הטענות. לא פחות חשוב, יש עדויות של אנשים שניסו את התוסף ואומרים שזה עובד ללא כל תופעות לוואי. אם אתה עייף שימוש בתוספי דיאטה שלא עובדים, אז זה זמן לך לתת את זה לנסות כפי שהוא יכול לעשות את ההבדל.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

59/100 : by 120 users
phenq Review
FLASH SALE 20% OFF »