סקירת מאיצי Testogen טסטוסטרון – יתרונות & תופעות לוואי

Home » Review » Testogen » סקירת מאיצי Testogen טסטוסטרון – יתרונות & תופעות לוואי

Last Updated on

מבוא Testogen

בשנים האחרונות, תעשיית התוספים כבר מוצפת במאה מאיצי טסטוסטרון חדשים כל הטוען להעלות את רמות הטסטוסטרון, מסת שריר & הליבידו. למרבה הצער, רבים של מוצרים חדשים אלה הם פשוט בזבוז מוחלט של כסף, מה שמקשה על הצרכנים לדעת איזה מהם הם צריכים לקנות ואיזה מהם הם צריכים להימנע. למזלך, אנחנו בודקים אלפי מוצרים חדשים מדי שנה, החל אבקות חלבון, ויטמינים & מאיצי טסטוסטרון.

בסקירה זו, אנו נסתכל Testogen, מגבר טסטוסטרון טבעי כל אשר קבל תגובות טובות מהמשתמשים קודמים. האם Testogen שווה את הכסף או כדאי למנוע את זה? בוא נגלה.

מהו Testogen?

TestoGen סקירה: לא תרופת קסם אבל זה מפתיע אפקטיבי

Testogen הוא מגבר טסטוסטרון טבעי מיועד לכל הגברים כי הם עייפים של בעלי רמת טסטוסטרון נמוכה. אתם מבינים, הזדקנות גורמת רמות של הורמון חיוני זה כדי להקטין שמוביל תופעות כגון ירידה בחשק מיני, שרירים מופחתים, ואחסון שומן יותר. זה מהווה בעיה ענקית במיוחד הרבה אנשים עדיין רוצים להרגיש חזק, לקחת חלק באימונים ופעילויות פיסיות שונות ואף הגברים שם בחוץ שרוצים לשמור הנשים שלהם מסופק מיני.

כמה מכם נהגו לחשוב כי אי אפשר לבנות שרירים בריאים וחזקים תוך זמן קצר ללא שימוש בסטרואידים? כולנו היינו עשויים להאמין כי סטרואידים היו רק ללכת-לפרוץ בכל פעם שהיינו צריכים פיתוח שרירים טוב יותר, אבל כפי שמתברר, עלייה משמעותית ברמת הטסטוסטרון נתמך עם תוכנית אימון קפדני הוא יותר מהדרוש כדי לספק להם תוצאות. זו הייתה זו הקלה עצומה כדי רובנו מי עצום אהבה את הזריקות. מה זה אפילו יותר מרגש כי הדור החדש של תוספים כגון Testogen בא עם פחות תופעות לוואי בהשוואת סטרואידים אחרים.

Testogen הוא תוסף שיסייע לך עם כל הבעיות האלה. התוספת מנוסחת נוסף עם מרכיבים כי גם יגדילו הפוקוס המנטלי שלך עבור אימונים פרודוקטיבי יותר.

אחד הסודות הגדולים שמאחורי ההצלחה המשיכה של Testogen נמצא בתוך רשימת המרכיבים שלה. ברשימה זו לא ימצא בשום תרכובות ניסיון וגם יהיה לך לראות את כל אלה המרכיבים הקשורים עשרות תופעות לוואי. תוספת זו מכילה תרכובות כי הוכחו מבחינה כימי כדי לספק את היתרונות הדרושים בבטחה בלי להפריע לפעולות גוף נורמליות. זה עושה Testogen אחד היעיל ביותר T-מאיצים בטוחים בשוק ולא פלא שכל כך הרבה אנשים משתמשים בה היום.

אבל אז Testogen הוא תוספת שוק תוספת מוצפת כבר, וזה מעלה את השאלה, מדוע לבחור Testogen מעל כל דבר אחר? למה שאאמין לכל ההטענות שמגיעות עם Testogen בשוק שבו שקרים ואיורים חיים מציאותיים משמשים לשווק תוספים יעילים? ספקנות זה מובן לחלוטין, אבל את המידע הבא אמור לעזור לך להבין מדוע Testogen כבר הצביע T-המאיץ הטוב ביותר במשך כמה שנים ברציפות ולמה אתה תהיה קבלת טעות מסיבית משקיף זה.

איך Testogen עובד?

Testogen פועלת לשיפור הצמיחה שרירים, להגביר את החשק המיני, חוזק, סיבולת בשלוש דרכים:

 1. הגברת הפרשת טסטוסטרון – תוסף זה מספק את המרכיבים הדרושים כדי לקדם את ייצור הטסטוסטרון הטבעי בבטחה. רמות גבוהות של טסטוסטרון עזרה בהגדלת סיבולת וכוח. הדבר נעשה בעזרת לבנות שריר וקידום צמיחת שרירים. אלה גם לעזור לאדם להגביר את המיקוד ומסירות, אשר הופך את הצורך של השעה היא ולעבודה.
 2. הגדלת חינם טסטוסטרון דואר – הרבה טסטוסטרון בדרך כלל הולך לאיבוד כדי הורמון מין הכבילה גלובולין שבו הוא הופך להיות די חסר תועלת. Testogen יעזור לשחרר טסטוסטרון זה כך שהוא יכול להיות מנוצל כלפי גברת צמיחת שרירים לשימושים אחרים.
 3. הקטנת אסטרוגן – רמות אסטרוגן יכול להגדיל בגוף חלק ממנו מגיע ההמרה של טסטוסטרון על ידי ארומטאז. Testogen מנוסחת גם למנוע את הפעולות של אנזים זה.

מצרכי Testogen

בשנת 2018 יצרני Testogen עשה כמה שינויים משמעותיים הנוסחה שלהם אשר ראה את ביצועיו לשפר באופן דרמטי. הם הוסיפו כמה תרכובות חדשות בניסיון להגביר את העוצמה של תוספת זו הם השיגו את זה מאוד.

התרכובות בשימוש כוללות:

 • מגנזיום

מחקר קליני דיווח כי תוספת של חודש אחד של מגנזיום יכולה לגרום עד 26% עלייה ברמות הטסטוסטרון ! חסר במגנזיום היא בעיה שכיחה אצל גברים עם רמות טסטוסטרון נמוכות. על ידי הכללת רכיב זה, הנוסחה מסייעת להגביר את ייצור הטסטוסטרון בגוף באופן טבעי.

 • K1 ויטמין

אנחנו עדיין לא יודעים איך ויטמין K1 יכולה להשפיע לעלייה בייצור הטסטוסטרון. הוא, לעומת זאת, נכלל בנוסחה זו משום שהיא מסייעת לחיזוק הקליטה של ​​ויטמין D וזה מאוד שימושי הפרשת הטסטוסטרון.

 • בּוֹר

אחת הסיבות מאחורי ירידה במסת גוף וגידול השומן נובע ורמות גבוהות של אסטרוגן. הורמון נשי זה נוטה להגדיל אצל אנשים זקנים, וחלק זה בא מן ההמרה של טסטוסטרון. מחקרים מראים כי בורון יעזור עם הפחתת רמות האסטרוגן בעת ​​גם להגדיל טסטוסטרון בגוף.

 • סרפד עלים חלץ

מתחם זה נכלל כדי להגדיל את כמות הטסטוסטרון החופשי בגוף. אתה יכול להיות מייצר מספיק טסטוסטרון, אבל אם הרבה זה מחייב את גלובולין הורמון המין (שבו הוא הופך להיות בלתי שמיש), זה אומר שאתה לא שונה ממישהו שאינו עושה שום טסטוסטרון מלכתחילה. חלץ הסרפד ליף עושה עבודה נהדרת לשחרר טסטוסטרון מן SHBG.

 • ביופרין

ביופרין הוא תרכובת נפוצה-מאיצי t. אין לה השפעה ישירה על-רמות t אלא מסייע בשיפור הזמינות הביולוגי של חומרים אחרים תוספת זו.

 • D-אספרטית חומצה

הדבר מסייע בוויסות חומצות אמינו להשפיע לעלייה בייצור הטסטוסטרון בגוף.

 • Terrestris Tribulus

זוהי רפואה עתיקה אסיה עם יתרונות רפואיים עצומים. לפני העוצמה שלה לחיזוק טסטוסטרון הוקמה, זה שימש כסוכן אנטי דלקתי פעיל. צריכת Tribulus Terrestris ומכאן תועיל לך יותר מאשר רק הגדלת טסטוסטרון שלך.

מרכיבים אחרים המשמשים כתוספת זה כוללים חילבה, ג’ינסנג חלץ, אבץ, סלניום, ויטמין D ו כולקלציפרול.

יתרונות השימוש Testogen

 • צמיחת שריר מהר יותר
 • כוח וסיבולת מוגברים
 • הליבידו משופרת
 • מצב רוח טוב יותר ולהתמקד נפשית
 • רווחתם הכללית משופרת

Testogen הוא נהדר עבור גברת רמות טסטוסטרון

התוספת של הגברת טסטוסטרון מתבצעת באמצעות מרכיבים טבעיים שאינם מהווים כל תופעות לוואי חמורות או איומים בריאותיים. אתה יכול להשתמש אלה בבטחה כמו אלה מנוסחים עם נוסחא מהפכנית המסייעת לעשות תוסף טבעי זה.

ישנם מספר גורמים שהופכים את זה של מאיצי טסטוסטרון הטובים ביותר בשוק. מלבד המציע את התמהיל הנכון של חומרים המציעים דחיפת טסטוסטרון, באמצעות זה כל-טבעי טסטוסטרון מגבר רמת הכולסטרול שלך נשמרת גם תחת סימון.

זה עוזר ב להמריץ את הליבידו שומר אותך אנרגטי לאורך כל היום. אם אתה מרגיש עייף לרוב וגם לחוות כאבי ראש מסוימים בלילה, אז אין לך מה לדאוג יותר. כל-טבעי זה מאיץ טסטוסטרון יעזור לך להרגיש אנרגטי להתרחק ממקום כל העייפות.

עכשיו אתה יכול להגיד ביי ביי אל השומן בגוף של כל הדרך הטבעית על ידי בעל טסטוסטרון זו חיזוק תוספת. החומרים הטבעיים תוספת זו יסייעו בשריפת השומן העודף בגוף. אז, על ידי נטילת תוסף זה אתה לא רק לקבל ליבידו גבוה שיפרה רמות טסטוסטרון, אלא גם לקבל גוף שרירי.

זוהי תוספת בטוחה נבדקת לשימוש. ישנם מרכיבים הכולל שמונה ליבות כי הם טבעיים, כמו גם פעילים ולעזור להגביר את רמות הטסטוסטרון טבעית ללא כל תופעות לוואי.

אלו הם פשוט לשימוש. אתה יכול לקחת מנה של ארבע כמוסות ביום עם הארוחה שלך לפי הדרישות שלך. זה יכול להתאים בקלות לתוך שגרת היומיום שלך ואת הגוף שלך גם ירוויח אותו. לכן, TestoGen מנוסחת באופן מדעי על פי הצרכים הספציפיים של הגוף מציע את התמהיל הנכון של החומרים הפעילים המסייעים לא רק להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך, אלא גם מציעה מגוון הנחות אחרים.

אז, אם אתם מחפשים לקבל דחיפה ברמות הטסטוסטרון שלך, רמות אנרגיה מוגברות, גידול ברמות הליבידו, ממוקד הושמד נפש וגוף, ועל גידול שריר בריא, אז אתה במקום הנכון.

איפה אתה מוצא Testogen?

זהו תענוג לכל הלקוחות של המותג הזה, כי הם מספקים לכל מקום על פני הגלובוס. וזה אחד הדברים המעניינים האחרים הוא שהוא מציע משלוח חינם. אז, אתה רק צריך להזמין את המוצר באינטרנט ולקבל אותם במשלוח מבלי לשלם אגורה נוספת עבור משלוח. משלוח המוצר הוא מהיר מהיר אז אתה לא צריך לחכות זמן רב לאחר ביצוע ההזמנה באינטרנט. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא לבחור את כמות המוצר שאתה מוכן לקנות את המותג מכניס רגל במיטבו קדימה כדי להשיג את זה נמסר סף דלתך.

אתה לא צריך להחזיק עד לזמן רב עכשיו לפני שאתה מקבל הגוף הזה לבנות תוספת בהישג ידכם ולקבל איכות, סיבולת הטוב ביותר, מוסמך הליבידו והשראה.

אם אתה לא מרוצה עם המוצרים של המותג הזה, אז אין לך מה לדאוג בקשר לזה. המותג מציע כסף בחזרה הבטחה כי משתרעת על שישים ימים. למרות המותג הוא בטוח שדברים כאלה לא יקרו כמו הלקוחות שמחים ומרוצים עם המוצרים, עדיין החברה מציעה ערבות כסף בחזרה לכל לקוחותיה. כאן טמונה כל שמונה רכיבים טבעיים ב Testogen. אם בכל פעם שאתה חושב שאתה לא שמח עם כל אלה אז אתה יכול לבחור עבור הכסף בחזרה האופציה.

תופעות לוואי

התרכובות משמשות כאן בטוחות, והם כבר נשמרו ברמות הגונות כדי למנוע תופעות לוואי. זו הסיבה שאין כמעט תגובות שליליות שדווחו עד כה. הבעיות האפשריות היחידות שיכול להתעורר הן אם אתה אלרגי לכל המתחמים בשימוש.

שימוש Testogen

אתה מופנה לקחת ארבע קפסולות של Testogen יומי בין אם זה יום האימונים שלך או לא. מומלץ גם כי אתה משתמש תוספת זו במחזורים עם הפסקות בין כך הגוף שלך אינו להתרגל המרכיבים.

איפה אפשר לקנות Testogen?

כדי לצמצם מוצרים מזויפים וצדדים שלישיות יקרים, במוסף נמכר רק מהאתר TestoGen הרשמי. יש להם הצעות מדהימות שבו היצע של חודש אחד הולך על 53.95 $ ואם אתה קונה שניים 119.95 $ אתה מקבל תיבה נוספת בחינם. קנה שלושה עבור 179.95 $, ותקבל עוד שני בחינם!

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy now »

אחת תמיד צריך מחקר על התוספת לפני הקנייה אחת

בכל מה נקודה אתם מחפשים תוספי טסטוסטרון טבעי, זה זמן קריטי לעשות מחקר זהיר. המחקר הוא הדרישה הבלתי מעורערת מאז חשוב להבין את טווח החומרים המגוונים שמשולבים עשיית מאיצי טסטוסטרון אלה.

בנוסף, ישנם מאיצי טסטוסטרון שונים ותוספים נגישים על השוק. אתה לא יכול לסחור לסירוגין איסוף כל המותגים או הפריטים. כתוצאה מכך, השפעות מחקר ממצה לך להבין על מותגים שונים ומפורסמים בעסק המציע פריט זה ויותר מזה איזה מהם הוא הטוב ביותר. אפשר גם לבדוק את המלצות של לקוחות, כפי שהוזכר קודם לכן, כדי לקבל תמונה טובה יותר.

מומלץ להשוות את כל המרכיבים והמאפיינים של תוספי טסטוסטרון אלה, כך שתוכלו לבחור את המוצר הנכון. כמו ישנם מספר מוצרים בשוק המסייעים להגביר את רמות הטסטוסטרון טבעי, אתה צריך להשוות הללו ולקבל את המוצר יעיל ושימושי ביותר. ניתן להשוות זאת בהתבסס על המחיר, מרכיבי ליבה, יתרונות וחסרונות של המוסף, המלצות של לקוחות, עד כמה שם.

פסק הדין של Testogen

Testogen הוא תוספת טסטוסטרון גדולה. לא תדיר אתם נתקלים המאיץ טסטוסטרון שאכן עובד ועושה זאת תוך לטובת הגוף שלך עם יתרונות בריאותיים אחרים ללא כל תופעות לוואי. אהבנו הנוסחא שלה, את המינון של כל מתחם המשמש ואת ביקורות המשתמשים הם גם מהנים. Testogen יספקו תוצאות מעולות לכל שרירן שאפתן או מקצועי.

אמנם ישנם מספר המוצרים והתוספים זמין בשוק אלה אינם טבעיים כל הזמן. אבל עכשיו אתה יכול לפנות אל תוסף טבעי כל זה כי הוא הכי טוב בבטחה ופשוט להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך. זה ידוע כי כיחיד מתבגר, רמות הטסטוסטרון בגוף ממשיכות ופוחת. זה מוביל רמות החטאת ואת התחתון של אנרגיה וכן. לפיכך, יש צורך שאדם מקבל את הטוב ביותר ואת כל תוספי המזון הטבעיים להגדלת רמות הטסטוסטרון.

לחץ כאן כדי לטעון המחיר המיוחד Testogen שלך »

65/100 : by 195 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »