סקירת ספורט YouTonics – מאיץ ביצועים אתלטיים

Home » Review » Youtonics Sport » סקירת ספורט YouTonics – מאיץ ביצועים אתלטיים

Last Updated on

סקירת ספורט YouTonics - יתרונות, מצרכים, תופעות לוואי, כיוון

YouTonics ספורט הוא תערובת מצוינת לפרוטאין BCAAs כי הולכים יחד בצורה מושלמת כדי לאפשר לך תמיד לבצע במקרה הטוב שלך ולהישאר על גבי המשחק שלך.

YouTonics ספורט התערובת שלהם של תרכיז חלבון Tri-אופטימלי, גבוה קולגן נוסחא BCAA הקומפלקס הוכח מדעי כדי לשפר את הבריאות במפרקים ובשרירים שלך. זה גם מגביר את זמן ההתאוששות שלך, כמו גם הביצועים שלך; פיזי ונפשי.

  • נוסחא Tri-אופטימלית, חלבון גבוה תערובת BCAA
  • שפר את התפקוד הגופני שלכם עד למקסימום האפשרי
  • Rebuild, להגן ולתקן שרירים
  • להגדיל את החזקת שרירים
  • להרגיע כאב לאחר האימון שלך
  • להאיץ את זמן ההתאוששות שלך
  • משלוח חינם & ערובה בחזרה את הכסף 60 יום

ללמוד עוד על Youtonics ספורט הטבות »

איך YouTonics ספורט Maximised מופע פיזי?

בעלת ביצועים משופרים

תרגיל עושה אותך עייף, כי הוא נובע ב סרוטונין. YouTonics ספורט מפחית את כמות הסרוטונין שפעילות גופנית יוצרת, מה שמאפשר לך ללכת יותר למשך זמן ארוך יותר ומשפרים את הביצועים הפיסיים שלך.

תיקון והגנה שרירים

חלבון הוא אבן הבניין של השריר ואת אבן הבניין של חלבונים הם BCAAs. הם גם לזרז את זמן ההחלמה של השרירים על ידי תיקון שרירים קרועים. זה מפחית את ההשפעות של כאבי שרירים Delayed Onset, או DOMS, הסיבה כי השרירים שלך נפגע לאחר אימון.

משפר שייר שרירים

הקולגן YouTonics מגביר את הייצור של הורמון גדילה (HGH) אשר משמש כדי לבנות ולשמור רקמת שריר. YouTonics ספורט פועל ליצירת שריר חדש ולהפסיק שרירים ישנים מפני פירוק.

ניידות משופרת ושימון של מפרקים

קולגן גם עוזר והגידים להישאר גמישים כדי לשמר את תנועת המפרקים שלך. BCAAs גם לעבוד כדי להגן ולשמור על הסחוס על המפרקים. כאשר אתה מחזק את הגידים והסחוסים לך לשפר את הניידות ושימון משותף. משמעות הדבר היא כי המפרקים שלך כואב פחות לאחר אימון ואינם פגומים.

לחץ כאן כדי להזמין באינטרנט ספורט Youtonics »

מה הולך כדי YouTonics ספורט?

חלבון קולגן

חלבון קולגן הוא אחד המרכיבים העיקריים YouTonics ספורט. קולגן הוא החלבון הנפוץ ביותר בגוף כמו כמעט רבע מכלל החלבונים בגוף הם קולגן. זה גם באמת משפר את הביצועים שלך בספורט.

אכילת אונקיה אחת של בשר אדום ייתן לך 3 עד 8 גרם חלבון אבל YouTonics נותן לך 10 גרם חלבון ב קלוריה 30 גרם, 70, הגשה. הסיבה לכך היא כי YouTonics משתמשת מערכת מיוחדת כדי לספק קולגן הידרוליזה רק ללא שומן או סוכר נוסף להיכרך.

BCAAs

ישנן שלוש חומצות אמינו מסועפות שרשרת עיקריות בנוסחא -complex BCAA של YouTonics הספורט. אלה הם L-לאוצין, L-ולין, ו- L-isoleucine. אלו הן שלוש חומצות אמינו שהגוף שלך באמת לא יכול לייצר אבל אין צריך.

BCAAs אלו יש מספר היתרונות על פי אלו שמעניינים אותך ביותר הם הבנייה והתחזוקה של שרירים, ומספק לך עם האנרגיה כדי לעבור אימונים שלך. כמו גם הפחתת כאב לאחר האימון.

מערכת העברת נוזלי מהיר ממלאת מקום

יש יתרון אחד YouTonics בהשוואה לתוספי תזונה קולגן אחרים הוא שאתה לא צריך לקחת הרבה רק כדי לספוג קצת. YouTonics משתמשת במערכת משלוח נוזלי מתנהג מהר כדי להבטיח קולגן, הנספג לתוך העור במהירות. היא גם מגיעה בטעם מנגו פסיפלורה טעים.

ואיך לקחת YouTonics ספורט

כל בקבוק של YouTonics ספורט מכיל 270ml (9 מנות), כאשר כל מנה מכילה 10 גרם של קולגן.

כל שעליך לעשות הוא לנער היטב בין כל מנה. לקבלת תוצאות מקסימליות, לקחת מידה 30 מ”ל אחד רק 30 דקות לפני השינה.

האם YouTonics ספורט את הבחירה הנכונה בשבילך?

YouTonics ספורט נועד עבור אנשים רציניים לגבי ספורט וכושר. הוא נועד עם אותם בחשבון. נוסחא YouTonics והתערובת זהירה של קולגן חלבון הגבוה BCAAs הוא אידיאלי עבור ספורטאים, מפתחי גוף, צופי כושר, ואנשים שנהנים פעילות ספורטיבית כלאחר יד. זה שומר אותך ביצוע מלוא הפוטנציאל שלך.

כאשר אתה לוקח את זה תוכל לשפר את הביצועים שלך ולהרגיש פחות כאב כאב לאחר האימונים שלך, משהו כל ספורטאי יכול לעשות עם.

הכאב וחוסר הנוחות אתה מרגיש אחרי פעילות גופנית אינטנסיבית נקרא Delayed Onset כאבי שרירים, או DOMS. זה יכול להימשך עד מספר ימים לאחר אימון מאוד אינטנסיבי. זו נגרמת באמת מדמעות סיב שריר קטנות הנגרמות על ידי פעילות גופנית.

החלבון מן התיקונים בתזונת הדמעות ובונה שריר חדש. DOMS מתרחשת כאשר יש יותר מדי דמעות שריר לחלבון אתה צריך להתמודד. אם ניקח בחלבונים יותר, כגון חלבונים YouTonics, עוזר לשמור בומס משם על ידי לוודא שיש לך מספיק חלבון כדי לתקן ולבנות את השרירים.

חלבון נוסף פירושו פחות DOMS. פחות DOMS אומר שאתה להתאושש מהר יותר והוא יכול להכות את הכושר שוב מהר.

60 יום כסף חזרה אחריות

YouTonics בזכות חסרת סיכון על 60 יום הכסף בחזרה להבטיח כלל. יש לך שקט נפשי בידיעה כי אם משקה ספורט YouTonics לא עובד איך אתה רוצה אתה יכול לקבל את כספך בחזרה.

ערבות זו חלה גם על חיסכון מיוחד BauerNutrition אחר כלומר, אתה יכול לרכוש חבילות מרובות ולנסות אותם בעצמך ללא סיכון במשך 60 ימים.

היכן ניתן לרכוש YouTonics ספורט?

YouTonics הספורט הוצע בעבר על סוחרי תוספת בנייה רבים באינטרנט שריר. עם זאת, עכשיו אתה יכול לקנות רק אחד באמצעות באואר האתר הרשמי של התזונה. הדבר הטוב הוא כי תקבלו 10% הנחה (עם קוד הנחה BN10 ) והמשלוח בחינם לכל מקום בעולם לכל החבילה YouTonics ספורט אתה קונה מהאתר BauerNutrition.

התחל האימון שלכם בצורה הטובה ביותר עם YouTonics ספורט עכשיו.

סקירת ספורט YouTonics - יתרונות, מצרכים, תופעות לוואי, כיוון

לחץ כאן כדי להזמין באינטרנט ספורט Youtonics »

64/100 : by 192 users
Youtonics Sport Review
FLASH SALE 20% OFF »