סקירת פלוס GenF20 – Booster HGH ביותר

Home » Review » GenF20 » סקירת פלוס GenF20 – Booster HGH ביותר

Last Updated on

מהו GenF20 פלוס?

להלן סקירת פלוס GenF20 תהיה תסתכל מאיץ HGH זה ולקבוע את איכותו, ערך יעילות הכוללת.

במשך שנים רבות, הדרך היחידה להעלות את רמות HGH שלך הייתה על ידי הקבלה באדיקות זריקות של סינתטי HGH, שעלותו למעלה מ 10,000 $ לשנה. GenF20 פלוס נוצרה כדרך חלופית של הגדלת רמות HGH שלך כדי לחסוך כסף אנשים ולחסל את תופעות לוואי מסוכנות של זריקות.

HGH הסינטטי מן הזריקות יכול לגרום לך כמה תופעות לוואי לא מבוטלות והוא יקר מאוד, אבל אם יש דרך עבור הגוף שלך כדי להגדיל את רמות HGH הטבעי משלו, אתה יכול לחוות את היתרונות של מקבל זריקות HGH סינטטיות ללא כל הצד תופעות בכל חלק של העלות.

זה בדיוק מה GenF20 פלוס יכול לספק!

GenF20 פלוס הוא מאיץ טבעי HGH (הורמון גדילה אנושי), שיש לו שימושים רבים ושונים. זה יכול לעזור לך להשיג מגוון רחב של מטרות שונות, אך המטרה העיקרית שלה היא לעזור לך לשפר את המראה הפיזי הכללי שלך.

GenF20 פלוס יאפשר לך להיראות טוב מתמיד יש לך. אם אתה חושב השנים הכי יפות שלך הם מאחוריך, תחשבו שוב! הסוד להיראות כמו שאתה בשנות ה -20 שלך הוא מקבל רמות HGH שלך בחזרה עד היכן הם היו בשנות ה -20 שלך, וזה בדיוק מה GenF20 פלוס יעשה.

לאלו מכם המעוניינים לארוז על שרירים מסוימים, GenF20 פלוס בהחלט יכול לעשות את זה גם כן. הגדלת רמות HGH שלך המבטלת את השפעות ההזדקנות בגוף ללא כל פעילות גופנית, כך לדמיין מה זה יכול לעשות אם היית משתמש בו כתוספת הרמת משקל. אם המטרה שלך היא להיפטר קמטים להיראות צעיר שוב או לארוז על כמה מסת שריר, GenF20 פלוס הוא התוסף המתאים לך. על מנת לקבל הבנה טובה יותר של איך תוספת אנטי אייג’ינג זה שניהם יכול לגרום לך להיראות צעיר ולעזור לבנות שריר, קרא את התיאור המתוארות להלן.

מחקר קליני פלוס GenF20 Results- האם זה באמת עובד?

מחקר ניסיוני 12 שבועות נעשה על התוספת כדי לגלות עד כמה יעיל GenF20 פלוס באמת. המגשר העיקרי של HGH הוכח להיות IGF-1 (אינסולין כמו Growth Factor 1), ולכן החוקרים ערכו את המחקר במטרה ללמוד כמה IGF-1 במוסף יהיה מסוגל לייצר.

קבוצה אחת, קבוצת הביקורת, תהיה לקחת גלולת פלצבו. הקבוצה השנייה, קבוצת הניסוי, יהיה לקחת GenF20 פלוס . כאשר הגיעו התוצאות ב, קבוצת הביקורת לא חלה עלייה ברמות IGF-1 כלשהי, אך בקבוצה לוקחת GenF20 פלוס חוותה כמעט עליית 30% ברמות IGF-1.

אם לוקחים GenF20 פלוס עבור 12 שבועות יכול להגדיל IGF-1 רמות 30%, לדמיין מה לקחת אותו במשך שנה יכול לעשות!

לאלו מכם להשתמש בו בתור תוספת ואנטי אייג’ינג, זה אומר שאתה הולך להיראות ולהרגיש על צעיר 10 שנים בלבד 12 שבועות. עבור מרימי משקולות, זה אומר שאתה הולך להרוויח טונה של שריר רק 12 שבועות. השילוב של הרמת משקולות על בסיס יומי כמעט וכמות IGF-1 מיוצרת על ידי תוספת זו הוא הולך לשים את גופך להילוך גבוה ייצור שריר. אתה תהיה צובר שריר מהר יותר מאשר אי פעם בעבר. זה כמעט בלתי אפשרי לא להרוויח שריר תוך הגוף שלך מייצר כל כך הרבה HGH, ואתה הרמת משקולות באדיקות.

היתרונות של GenF20 פלוס

 • קמטים וכתמי גיל ממועטים
 • עור חלק
 • כושר גופני משופר
 • הרזייה
 • גדל Lean שריר
 • מטבוליזם מאיץ
 • סקס דרייב משופר
 • מערכת חיסונית חזקה יותר
 • לישון טוב יותר
 • תוצאות דרמטיות בשילוב עם פעילות גופנית
 • 100% פורמולה טבעית
 • אין תופעות לוואי

חומרי GenF20 פלוס

L- ארגינין: חומצת אמינו הוכח קלינית לגרום לעלייה משמעותית בייצור של רמות HGH. בחלק מהמחקרים, זה כמעט שילשה את כמות HGH בתוך הגופים הנבדקים. L- ארגינין הוא תוסף תזונה לספורטאים ידוע עבור אלה מנסים להשיג שרירים. בניית שריר הוא לא הכל יכול לעשות, זה גם עוזר להאיץ את חילוף החומרים שלכם, לחזק את מערכת החיסון, ולשפר את הפוריות. יצוין כי הגוף שלך לא טבעי מייצר חומצת אמינו זו, ולכן חשוב לקחת תוסף המספק לך עם כמות משמעותית של זה (GenF20 פלוס מכילה 130 מיליגרם למנה).

L-Glutamine: מגביר את רמות האנרגיה שלך, כמו גם את הערנות הנפשית שלך. וחשוב יותר בשבילך שרירנים, הוא אחראי על התחזוקה של צמיחת שריר.

L-גליצין: מגרה את בלוטת יותרת המוח, גורם לו להפריש HGH. מרכיב זה ממלא תפקיד מרכזי בעליית רמות HGH.

L- ליזין: תפקידה הוא להפוך את המרכיב החשוב ביותר, L- ארגינין, לעשות את העבודה שלו בצורה יעילה ככל האפשר. L- ליזין הוכח לעשות L- ארגינין עשר פעמים יותר יעיל מאשר אם היית לוקח L- ארגינין לבד.

L-Tyrosine: דרושה על מנת לגוף לייצר תירוקסין, אשר מפחית עייפות ולווסת את חילוף החומרים.

L-Valine: חומצת אמינו נוספת כי אינו מיוצר באופן טבעי על ידי הגוף, אך חשוב להגדלת רמות HGH. אתה צריך לוודא את התוסף אתה לוקח מכיל L-Valine אם אתה רציני לגבי הגדלת רמות HGH שלך. זה הכרחי לצמיחת שריר וחילוף חומרים, כמו גם תיקון רקמות שריר לאחר אימון קשה.

L-ornithine: בשילוב עם חומצות אמינו המפורטים לעיל, זה משפר את ההשפעות של כל חומצת אמינו בודדת.

חלץ קדד רוט: משפר את העיכול, גורם למערכת החיסונית שלך חזקה יותר, ועוזר להגדיל את קצב חילוף החומרים שלך.

ולווט Deer Antler: מרכיב זה חשוב מאוד כי זה מכיל למעשה אינסולין כמו Growth Factor 1, אשר כידוע, הוא בעיקר אחראי על הגדלת רמת HGH מיוצר על ידי הגוף.

GABA: כל שעליך לעשות הוא מגרה את הייצור של HGH בגוף.

הקולוסטרום: מכיל אינסולין כמו Growth Factor 1 ומייצר את ההשפעות אנטי אייג’ינג של תוספת זו כגון קמטים פחתו וכתמי גיל.

יותרת המוח אבקת: כפי שהשם מרמז, זה מגרה את בלוטת יותרת המוח, וגורמת לו לפעול ביעילות רבה יותר, אשר בתורו יגדיל את שחרורו של HGH.

Phosphatidyl כולין: כולל על מנת לוודא שהגוף סופג כראוי את שאר החומרים הכלולים הנוסחה. זה פשוט מוודא כי אתה מקבל את המרב של התוספת על ידי הקלת מזין קליטה.

GTF כרום: מקדם התחזוקה של רמות הגלוקוז. אתה צריך לוודא את רמת הגלוקוז בדם שלך נשמרת נמוכה למדי כדי לגוף ביעילות לייצר HGH.

The Pros

 • קמטים וכתמי גיל ממועטים
 • עור חלק
 • כושר גופני משופר
 • הרזייה
 • גדל Lean שריר
 • מטבוליזם מאיץ
 • סקס דרייב משופר
 • מערכת חיסונית חזקה יותר
 • לישון טוב יותר
 • תוצאות דרמטיות בשילוב עם פעילות גופנית
 • 100% פורמולה טבעית
 • אין תופעות לוואי

החסרונות

 • לא לילדים. איש מקצוע הבריאות יש להתייעץ לפני המאפשר לילד להשתמש GenF20 פלוס

המלצות GenF20 פלוס

המלצות משתמשי GenF20 פלוס

 • “אנרגיה והחשק המיני שלו הם מדהימים …” – העור שלי, השיער, הציפורניים משתפרים בהרבה (שיער עבה!). אני פחתי צלוליטיס על הירכיים הפנימיות שלי שניסיתי, עד עכשיו, כדי לשפר במשך שנים! האנרגיה שלי ואת החשק המיני הם מדהימים! אני מאוד ממליץ GenF20 לכל החברים שלי והמשפחה שלי כבר יש היצע. לאמא שלי יש אסטמה ועכשיו יש יותר אנרגיה מאשר אי פעם! – סילביה Denonna, ניו יורק
 • “מסה ואנרגיה שרירה יותר …” – השתמשתי GenF20 במשך כחודש עכשיו יש לי יותר מסת אנרגיה בשרירים לישון עכשיו היטב … לפני GenF20 בקושי יכולתי אפילו לישון 4 שעות בלילה! מוצר זה הוא ברכה! אתה שכנעת אותי … פשוט להמשיך לעשות את העבודה הנהדרת כי אתה עושה ואני אהיה הלקוח שלך לכל חיים! – רוברט גרסיה
 • “אני מאוד ממליץ מוצר זה לחולים שלי!” – התוודעתי לאחרונה GenF20 המוצר שלך ראיתי תוצאות מצוינות עם המטופלים שלי להשתמש בו. לעתים קרובות אני נשאל על המלצות מוצר תזונתיות מאוד ממליץ על המוצר הזה לחולים / הספורטאים שלי. מוצר זה הוא מועיל לשני ספורטאים ומטופלים שעברו גמילה כדי לשפר הפוטנציאל השיקומי המלא שלהם. – ד”ר ג’ף היל, DPT, MA, CSCS
 • “תראה בדיוק כמו כשהייתי צעיר יותר …” – השתמשתי GenF20 במשך כמה שנים ועכשיו שמתי לב להיבדל ושמירה על משקל, עור טוב יותר להגדרה. יש לי אנרגיה רבה יותר יכול פחות או יותר לעשות ולחפש בדיוק כמו כשהייתי צעיר … GenF20 פשוט נראה לשמור בגיל שבו אני בבית! – מיכאל Masch, Philidelphia, פנסילבניה

היכן לקנות את זה וכמה זה עולה

GenF20 פלוס ניתן למצוא באופן בלעדי דרך אתר האינטרנט שלהם. אתה לשמור את רוב הכסף על ידי רכישת חבילות בהתאמה אישית הם יצרו ולא לקנות בקבוקים בודדים. להלן כל החבילות ניתן למצוא באתר האינטרנט:

GenF20 פלוס בצורה גלולה

59.99 $ לבקבוק

GenF20 פלוס בצורת ריסוס

39.99 $ לבקבוק

חבילות מותאמות אישית GenF20 פלוס (ש”הערכים)

חודש 1 Supply: 1 בקבוק ספריי ו 1 גלולת בקבוקי 82.99 $

חודש 2 אספקה: 2 בקבוקי ספריי ו 2 הגלולה Bottles- 159.99 $ (שמור 40 $)

חודש 3 אספקה: 3 בקבוקי ספריי ו 3 הגלולה Bottles- 220.00 $ (שמור 79 $)

חודש 4 אספקה: 4 בקבוקי ספריי ו 4 גלולה Bottles- 287.99 $ (שמורה 112 $)

חודש 5 אספקה: 5 בקבוקי ספריי ו 5 גלולה Bottles- 349.99 $ (שמורה 150 $)

חודש 6 אספקה: 6 בקבוקי ספריי ו 6 גלולה Bottles- 399.99 $ (שמורה 200 $)

לחץ כאן כדי להזמין GenF20 פלוס מהאתר הרשמי »

85/100 : by 255 users
GenF20 Review
FLASH SALE 20% OFF »