סקירת פרומון נקסוס – החוויות האישיות שלי מוצלחות

Home » Review » Nexus Pheromones » סקירת פרומון נקסוס – החוויות האישיות שלי מוצלחות

Last Updated on

הדרך הקלה ביותר האפשרית כדי למשוך נשים היא באמצעות פרומונים נקסוס. נקסוס פרומונים הוא בושם שיכול לגרום לך יותר סקסית, ובכך, מקבל יותר תשומת לב מנשים לעתים קרובות יותר. הסיבה לכך היא פרומונים נקסוס הוא ניסח עם פרומונים מיניות האדם.

התוצאות שלי עם נקסוס

סקירה פרומון נקסוס - יכול קלן זה למשוך נשים?

החוויות האישיות שלי עם פרומונים נקסוס היו מוצלחות מאוד. נקסוס היה המוצר הראשון פרומון רכשתי. בפעם הראשונה לבשתי אותה הייתה בחתונה השתתפתי של חבר טוב שלי. במהלך קבלת הפנים אחרי החתונה, שמתי לב שנשים היו שמות לב יותר לי ממה שהם עושים בדרך כלל.

הם נראו לחייך יותר ולא היה הרבה יותר קשר עין. ככל שאני מדבר איתם יותר טוב זה נראה לקבל, וזה לא נורמלי מה קורה כאשר אני מפלרטט עם נשים.

בכל פעם שאני לובש נשי נקסוס לפלרטט איתי יותר ואני שם לב שהם אוהבים לגעת בי, כמו לשים את ידם על הזרועות כמו שאנחנו מדברים. עכשיו כאשר אני לובש נקסוס אני מרגיש בטוח יותר כשאני יוצא. אני משוכנע שזה הסיבה אני נתקל יותר הצלחה עם נשים. אני לא יכול להמליץ ​​על מוצר זה מספיק.

רכיבים

הנוסחה קלן נקסוס פרומונים מבוססת על כמה פרומונים זכר הבולטים. כל אחד מהם משפיע על נשים ועל התפיסה של החבר’ה שלהם בצורה מאוד ספציפית:

 • Androstenone – אחד פרומונים זכר הבולטים, זהו אחד זכר אלפא. Androstenone שולח אותות של דומיננטיות ויש לו פוטנציאל גבוה כדי למשוך בן זוג.
 • Androsterone – זה עוד פרומון גברי בולט אך בניגוד androstenone, זה לא שולח אותות של דומיננטיות. במקום זאת, הוא מעלה את מצב הרוח של נשים ומסייעת להם להירגע במהלך אינטראקציות עם החבר’ה.
 • אלפא-androstenol – מדובר פרומון של משיכה מיידית וזה יוצר תחושת נינוחות בין שני אנשים.
 • בטא-androstenol – המכונה לעתים פרומון שוברת קרח, אחד זה הוא אופציה מצוינת להכרת אנשים חדשים באירועים חברתיים.
 • Androstedionne – פרומון שיכול להוביל לגידול משמעותי בהיענות מינית נשית.
 • Epiandrosterone נעורים ומרץ אותות –
 • Androstanone – יוצר אפקט חזק של גבריות

איך פרומונים עובדים?

פרומונים מיניות האדם הם הורמונים המיוצרים באופן טבעי על ידי הגוף. ככל שאנו להזיע, פרומונים הטבעיים גם מופרשים עם הזיעה. יחד עם זיעה, פרומונים הם מתפזרים גם באוויר. בתת מודע, פרומונים מזוהים על ידי האף שלנו בעזרת איבר יעקובסון שלנו. על זיהוי של פרומונים, את איבר יעקובסון ושולח אות אל ההיפותלמוס, חלק במוח אשר דואג הרגשות שלנו.

ההיפותלמוס מופעלת ואז לשחרר רגשות כמו עוררות, תשוקה, הנאה, או דחף מיני. כדי לפשט את הכל, פרומונים יכול לגרום תגובה כימית שגורמת אחד להיות אטרקטיבי מבחינה מינית לבני המין השני. כאשר אישה שלא במודע זוהה פרומון שלך, היא תהיה נמשכת אליך כהרף עין בלי להבין למה.

הקמנו קודם לכן כי פרומונים מיוצרים באופן טבעי בגוף. עם זאת, בשל הטקסים והרגליים אנחנו מתרגלים היום כמו באמבטיה מאוד קרובה ויישום מוצרים בניחוח שונה על העור, פרומונים הטבעיים שאנו פולטים נשטפים החוצה בקלות. קלן נקסוס פרומונים באמת יכול להחליף פרומונים דהוי אלה בעור. זה ומחדש ומגביר את הפרומונים הארוך לאיבוד העור שלנו, מחזיר אותנו למצב הטבעי ביותר שלנו.

פרטי מוצר

נקסוס פרומונים יכול להימשך כ -8 עד 10 שעות. זה מוחל על “כתמים הדופק” של הגוף. כתמים אלו פולט חום מספיק הריח פרומונים כדי להיות ההשפעה מקסימלית שלה. האזורים של הצוואר, פרקי האמות הם חלק מן המקומות שבהם ניתן להחיל פרומונים נקסוס. זה גם יכול להיות מיושם על הבגדים שלך אשר נותן לך ריח שנמשך יותר.

יתרונות על שימוש פרומונים נקסוס

 • הפוך יותר סקסי לנשים
 • פגוש נשים הרבה יותר בקלות
 • קבל פנה אליו נשים לעתים קרובות יותר
 • לעשות רושם טוב עם הריח הנסתר שלך ואת ביטחונו העצמי חדשה

אפקטיבי וביקורות פרומונים נקסוס

חלק מהמשתמשים מצאו פרומונים נקסוס להיות בושם פרומון יעיל עם ניחוח טרי, גברי.

 • “קבלת תאריך נהיה קל יותר עם זה. אני לא אגיד שזה עובד כל הזמן אבל 4/5 פעמים זה נהיה לי להתמכר אל גל האטרקטיבי ביותר במועדון. אני אדם מאושר” – הומר
 • “קניתי את זה עם קצת מחשבה ספקנית לאחר עושה קצת מחקר, אבל אני מניח המדע אינו טמון! אני משתמש בו כאשר אני בחוץ במועדון (אני 29 שנים) ולקבל מחמאות על איך אני מריח לפעמים מעת לעת שמעולם לא השתמשתי כדי לקבל לפני – אז אני מניח במובן שזה לעזור לשבור את קרח ולהתחיל לנו לפטפט וכו .. אם הגברת מדברת אליי בגלל פרומונים הוא מריחה זו כבר שאלה אחרת! אם רק יכולתי לקרוא מוח נקבות: D. אני באמת חושב המוצר הוא טוב, זה מריח טוב נתן לי הצלחה מאז רכישה .. וזה מה לנו חבר’ה רוצים ממוצר זה אני מניח “-. ג’ון
 • “בשבילי זה היה שווה את הכסף שלי כרגע אשתי הביטה בי באופן שונה באותו הלילה. היה לנו הלילה הכי לוהט של החיים שלנו “-. כריס
 • “אני לובש את זה תוך הולך לפאב ומציאת תאריך היא כבר לא בעיה.” – ג’ואל
 • “נהגתי זו כדי להצית את התשוקה עם אשתי וזה עבד מדהים. מומלץ לכל הבעלים “-. ריאן

סיכום

שונה ממוצרים אחרים המכיל פרומון, נקסוס פרומונים הוכיח את יעילותה במחקר קליני אמיתי. ראיות מדעיות תומכות בטענות של המוצר כדי להגדיל את התשוקה, תשוקת אטרקטיביות מן הנקבות. תעשיית פרומון היא מלאה אנשים סקפטיים, אבל זה מרגיע לדעת כי פרומונים נקסוס יש הוכחה מדעית כדי לגבות את הטענות שלהם.

החברה מציעה פרומונים נקסוס במחיר הוגן של 49.95 $ עבור בקבוק אחד. עם זאת, הם מציעים הנחות ענקיות עבור בקבוקים מרובים – אשר יכול ללכת נמוכה כמו 32.00 $ / בקבוק. הזמנות מרובות כוללות גם מתנות חינם הכוללות, DVD שלהם “למשוך נשים עכשיו”, בקבוקים של VigRX Plus, המשפר ומשלוח חינם ביצועי זכר # 1.

נקסוס מציע גם ללא שאלות שאלו 60 יום כסף בחזרה להבטיח אם אתה לא 100% מרוצים מתוצאות. בסך הכל, פרומונים הכלול נקסוס הם של סטנדרטים גבוהים, וזה בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר הזמינות.

לחץ כאן כדי להזמין באינטרנט פרומונים נקסוס »

77/100 : by 60 users
FLASH SALE 20% OFF »