סקירת AirSnore – חוקי הטבע להפסיק לנחור שנת פתרון?

Home » Review » AirSnore » סקירת AirSnore – חוקי הטבע להפסיק לנחור שנת פתרון?

Last Updated on

למה אתה נוחר למה אתה צריך לדאוג בקשר לזה?

למה-לנחורבזמן שאתם ישנים, דרכי האוויר הגרון והאף שלך להירגע. זה יכול לפעמים לגרום להם לצמצם, כך שהאוויר נע מהר דרכן. כפי שאתה לנשום פנימה והחוצה, זרימה מהירה יותר זה של אוויר הופך הרקמות הרכות בחלק האחורי של הפה, האף והגרון לרטוט שלך. זה מה שהופך אתה נוחר.

כמחצית מכלל האנשים לנחור בשלב כלשהו במהלך חייהם, וגברים הם בסיכוי גבוה פי שניים לנחור מנשים. מחקר בבריטניה שנערך לאחרונה מצא כי 44% של אנשים למצוא נחירות רגל השינה הכי מעצבן שותף. למעשה, למעלה משליש של זוגות לדווח על בעיות במערכת היחסים שלהם בגלל נחירות. אבל הנחירות שלך יכולות להיות יותר מסתם מטרד שינה עבור בן זוגך. נחירה יכולה למעשה יש רציני, השלכות ארוכות טווח על הבריאות שלך.

AirSnore הוא שופר אשר נועד לעזור לכם לישון טוב יותר בלילה בלי לנחור. זו הביקורת שלנו.

מהו AirSnore?

airsnore-מוצר

AirSnore הוא מסוגל לעזור לך לנשום טוב יותר בלילה, בהקלת חסימות טיפוסיות שגורמות לך לנחור. כאשר אתה נוחר בלילה, הגוף שלך הוא למעשה הצליח להשיג היבטים מסוימים של מחזור השינה ההכרחי וטבעי. בעוד נחירות, אתה לא מצליח לחלום, למשל. חלימה היא תהליך נורמלי המאפשר הפרט לעבוד דרך לחץ יומיומי. בנוסף, אתה גם לא מסוגל להיכנס ברמה העמוקה ביותר של שינה. בלי להגיע לרמה זו של שינה, נוחר נשאר עייף איטית דרך שארית היום.

נחירה נגרמת על ידי בעיות רבות, אבל יש ארבע סיבות בולטות יותר מהאחרים. תורם עיקרי אחת ל נחירת שינה על הגב. בשל האופן שבו הלסת שלך ממוקמת, זה מעכב מעבר האוויר שלך, גורמת לך לנחור. למרבה המזל, AirSnore מספק פתרון הנחירות שלך. AirSnore כולל מכשיר תנוחת הלסת שלך למקום הנכון, כלומר החמצן שלך אינו חסום.

גורמים נוספים שתורמים סבירויות הנחירות שלך כולל עודף משקל או השמנה, עישון באופן קבוע, ושתיית אלכוהול לפני השינה. אם המשקל שלך יכול להיות גורם הנחירות שלך, לנסות לאבד קצת משקל קטן לשים פחות לחץ על הגוף שלך. אם אתה רק לנחור אחרי לילה של שתייה, זה כנראה בגלל השרירים להיות רגועים מדי, במקום לשמור מעבר האוויר שלך פתוח. עישון גורם לך לנחור מגודש בתוך הריאות והאף. כל הנושאים הללו יכולים להיעזר עם AirSnore, למרות תצטרך להתחייב לעשות כמה שינויים בחיים גם כן.

בעוד באתר נכתב כי-נחירות אנטי מערכת זו נעשית על ידי “שם מהימן והמובילה בענף הבריאות,” שהם נמנעים מלהזכיר איזו חברה כי היא.

אחת טענות גדולות לגבי דוברים אחרים הן שהם מכריחים הלסת שלך לתנוחה כי הוא לא נוח. כולם יודעים, לא לישון הרבה אם לא נוח לך במיטתך. אתה מתעורר סביר מרגיש יותר מותש, שכן אתה צריך לשים כל כך הרבה מאמץ לתוך מקבל דרך אי הנוחות לישון מלכתחילה.

כי היא אחת הדרכים שבהן AirSnore מייחד את עצמו מאחרים. ביטאון מעצב לאט לתוך צורה כי הוא נוח, מה שהופך אותו קל להתאים לרמה הטובה ביותר של נוחות, מבלי להקריב לישון יותר.

AirSnore סקירה: איך עובד AirSnore

airsnore-שופרמערכת AirSnore מסתמכת על השימוש של שופר להתאים הלסת שלך. התאמה זו מנקה את המסלול, במקום לאפשר לו להישאר תפח או חסום. הסתימה אתה בדרך כלל הניסיון היא השורש של בעיות הנשימה בלילה.

החברה מתמקדת במידה רבה על דרכים שונות בהן תוכל לנחור, ואת הסכנות של שינה חסום. אחד תנאי שינה המסוכנים ביותר היא דום נשימה בשינה, שהוא לא סדירים

לדברי החברה, ישנם שלושה סוגים שונים של נחירות AirSnore שיכול לעזור להרגיע, והם מחולקים לשלוש כיתות. רמות שונות אלה כוללים:

 • נחירת כיתה אחת
  • נחירות נדירות, שקטות
  • אין חסימת נשימה
  • האם לא לגרום לבעיות רפואיות
 • הכיתה שנייה נחירה
  • נחירות תכופות, רמות
  • חסימה אפשרית נשימה, אשר עלול לגרום דום נשימה בשינה
  • עלול לגרום לטווח ארוך, בעיות בריאות רציניות, ויגרמו ישנוניות ועייפות במהלך היום
 • נחירת כיתת שלוש
  • סיכונים חזקים יותר כיתת השנייה נחירה, אבל באותו
  • חסימת נשימת סרן

כל התנאים הללו ניתנים לטיפול בעל פיית AirSnore. עם זאת, מה אם הנחירות שלך אינה בשל אחת מארבע הסיבות הנפוצות ביותר? מה אם הנחירות שלך נגרמת על ידי קר או שיעול? לאחר מכן, תוכל לנסות את טיפות AirSnore.

טיפות AirSnore מציעות תערובת של שמנים טבעיים, אשר ידועים בדרך כלל עבור התכונות המרגיעות מחטא שלהם. באמצעות טיפות אלה, אתה יכול להשיג הרגיעה מרגיעה אתה צריך להיות מסוגל לישון כל המחלה שלך להגיע בבוקר בריא.

לחץ כאן כדי להזמין AirSnore מהאתר הרשמי »

שימוש AirSnore

כל אחד ממרכיבי AirSnore יש הנחיות שונות עבור שימוש נכון.

ביטאון AirSnore לא ייקח הרבה זמן להסתגל הפה שלך. ראשית, למקם את פיית מים חמים במשך כמה דקות. המאפשר את החומר כדי לשבת במשך כמה דקות מקל לעצב כמו שצריך. ישנן הוראות במערכה שאתה צריך לבצע, אבל אז אתה יכול למקם אותו בתוך הפה שלך, נושך כאבזר מתקרר בצורתה החדשה שתוקם. גם אם הצורה לא בסדר, הם אתה יכול להתחיל את התהליך שוב ושוב עד שיש לך את ההתאמה הנכונה. אתה לא צריך להשאיר אותו בפה שלך עד שאתה מוכן ללכת לישון. הדפוס המקורר יושאר בעוד הוא אינו בשימוש.

כדי לשמור על שופרו AirSnore, לנקות אותו אחרי כל שימוש. יהיה עליך יש להשרות במים קרים למשך 10 עד 15 דקות. מערבבים בתוך משחת שיניים מעט מים כדי לנקות את כל ריור או הצטברות שעשויים צברו במשך כל הלילה. אתה יכול גם להשתמש בתמיסת ניקוי שנן לנקות אותו.

טיפות AirSnore דורשים הרבה פחות תשומת לב ותחזוקה. כדי לעזור להקל על הנחירות שלך עקב שיעול או קר, לשפשף כמה טיפות על החזה שלך, הצוואר שלך, ואת מתחת לאף שלך לפני שאתה מניח ללכת לישון. בשילוב עם שופר AirSnore, אתה תהיה שינה קל למשך הלילה.

תמחור עבור AirSnore

אחד החלקים הטובים ביותר על AirSnore הוא המחיר הנמוך והגיוני כדי לעזור. רכישת CPAP או התקן אחר כדי לעזור עם הנחירות שלך היא יקרה. סוגים מסוימים של מכשירים אפילו דורשים מרשם. מוצרים אלה ניתן להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט. שני הפריטים הללו זכאים משלוח חינם.

ביטאון AirSnore יש ערך קמעונאי של 57.58 $, אבל האתר הוא מוכר את הפריט עבור $ 49.95. טיפות AirSnore יש ערך קמעונאי של 71.99 $, אבל האתר הוא מוכר אותם עבור 59.95 $.

אם אתה רוצה לחסוך יותר כסף, אתה יכול לרכוש את שני הפריטים יחד 89.95 $. זה חוסך לך כמעט 20 $, אם היית לרכוש שני הפריטים בנפרד.

[Id ept = “556”]

פניית AirSnore

אם אתה רוצה לדבר עם נציג בבית AirSnore, אתה יכול להתקשר +44 (0) 208 787 5981. מדינות האתר כדי לבחור את הבעיה שלך מתוך תפריט נפתח, אבל אין אף אחד. ניתן גם לשלוח את שאלתך במילוי-בטופס המקוון.

סיכום סקירת AirSnore

AirSnore הוא פתרון חוקי שיכול להביא להקלת הנחירות שלך. החברה משתמשת משופר להתאמה אישית, מה שהופך כל לילה של שינה יותר שקטה ונוחה מבעבר.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

66/100 : by 198 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »