סקירת AirSnore: יותר מאשר רק את הפיה

Home » Review » AirSnore » סקירת AirSnore: יותר מאשר רק את הפיה

Last Updated on

סקירת AirSnore

airsnore-מוצר

AirSnore הוא עוד מוצר מיוחד שהיה לי ההזדמנות לבדוק ולסקור. זהו MAD (Device לקידום mandibular), אך החברה מציעה גישה בן שני שלבים כדי לעצור את הנחירות.

כמו גם מכירת שופרו הם מציעים גם AirSnore טיפות שהינה בעלת גישה חלופית מתבהרים אפים חסמו לנשום ביתר קלות. מאז אני סובל מאלרגיות ולפעמים גודש בסינוסים התרגשתי מאוד לנסות גישה דו-גורם זה כדי לעזור לי לישון.

אחרי קצת מחקר מצאתי כי AirSnore מיוצרת על ידי חברה קפריסאית בשם וולפסון ברג מוגבל. הם לשווק את AirSnore תחת השם באואר התזונה, אשר גם מוכרת מגוון של תוספים במתקן ה- FDA במשך 10 שנים.

עם זאת, המוצר עצמו אינו מנוקה FDA, מה שהופך עבור קצת פרסום מבלבל. אף על פי כן, לאחר החקירה הראשונית התרגשתי כדי להתחיל.

הדברים הטכניים

למה-לנחור

זה היה מכשיר MAD הטיפוסי שצריכת התקנה לרתיחת ביס. אני מעדיף setups אלה בשל העובדה שהם נותנים לך התאמה אישית קצת יותר, הפיות של כולם שונות אז מה מעצב מבנה הלסת שלי לא לעצב אותו דרך מבנה הלסת של אשתי.

התקני MAD לעבוד על ידי הרחבת הלסת התחתונה אשר מעניקה לחדר מספיק דרכי נשימה חזרה לנשום כרגיל במהלך הלילה. 90% מהאוכלוסייה נחירות (הכוללת אותי) נוחרים משום הלשון מחליקה לחלק האחורי של הגרון חסימת דרכי הנשימה הזה ולאחר מכן גרימת רעידות.

הרעידות ליצור נחירות, הגורמת למגוון של בעיות בריאות, החל אנרגיה פחות או במשקל לדברים רציניים יותר כגון בעיות לב וכלי דם.

היה גם חלק הייחודי של רכישת המוצר אשר הייתה AirSnore טיפות. טיפות אלו כללו מרכיבים מומחים בתחום הרפואה אומרים יש תכונות חיטוי והרגעה כדי להקל על גודש באף ותסמינים דמויי התקררות. היו 5 מרכיבים עיקריים:

 • Helianthus Annus חמניה שמנית . זהו השמן מופק גרעינים, מאוד פופולרי עבור אכילה אשר ייתכן ניסו לפני. בחלקים רבים של העולם יש לה גם ערך מרפא. זהו מקור של טריפטופן, מספק קלים בדיכאון מתון ומסייע נדודי שינה.
 • אקליפטוס Globulus Leaf Oil. שמן זה מופק אקליפטוסים ילידי אוסטרליה. זהו אחד השמנים האתריים הפופולריים ביותר בשל מגוון של יתרונות בריאותיים. המרכיב העיקרי של זה שמן, eucalyptol, עוזר ליצור השפעה מרגיעה לעזור למישהו להירדם. השמן משמש לרפואה עבור כאב ודלקת של ריריות בדרכי הנשימה, אסטמה, דלקות בסינוסים, שיעול ודלקות בדרכי הנשימה. זה נשמע נהדר בשבילי במיוחד.
 • Lavendulaangustifolia פרח שמן . שמן זה מגיע מצמח לבנדר נמצא בדרך כלל בדרום צרפת. שמן זה משמש דה מתח, מה שהופך שינה נוחה יותר. זהו בנזודיאזפינים יעילים, אשר הוכח לעזור לאנשים להירדם.
 • Menthapiperita ליף שמן. זה מופק מצמח מנטה בדרך כלל נמצא בצפון אמריקה ובאירופה. ידוע גם שמן מנטה, זה מרגיע את העצבים, ויכול גם לתת הקלה מבחילה.
 • Pinussylvestris Leae שחולץ מן המחטים של עץ האורן הסקוטי נמצא בחלקים שונים של העולם. זו מסייעת לאדם הסובל מנדודי שינה, אדי הוא מרענן מתרגלים מרפא המדינה כי היא תאפשר מישהו ללכת לישון מהנה שינה.

הוֹלֵם

עכשיו הגיע הזמן סוף סוף להכין את המכשיר עבור אשתי ואני לישון. לא היה שום דבר שונה בהכנה זה לעומת בהכנת התקני MAD אחרים שעשיתי בעבר. אספתי את הכלים הרגילים דרושים ההולם.

סיר שאני יכול להשתמש בו כדי להרתיח מים, קערה ריקה כדי לשפוך את המים לתוך קערה עם מי קרח, כף מחוררת, ואת הטלפון הנייד שלי כדי לעקוב אחר כמה זמן זה כבר בתוך המים והפה שלי.

הרתחתי את המים, ולאחר מכן שפכו אותו לתוך הקערה הריקה. הייתי צריך להטביע את המכשיר במים החמים יותר מאשר רוב אחרים השתמשתי, סך של 5 עד 10 דקות.

הוצאתי אותו עם הכף המחוררת ומניחים בצד לקירור מעט והנחתי אותה בתוך הפה שלי, מורחבת הלסת שלי, ונשכתי בחוזקה כלפי מטה, כך שהוא היה לעצב עוצמה למבנה השיניים הייחודי שלי.

לאחר הנושכת, לקחתי את זה מהפה שלי ולאחר מכן שקוע אותה במי קרח אז זה היה להקשיח. עכשיו, אני צריך להיות מוכן ומוכן הלילה, שמתי אותו בחזרה לתוך הפה שלי אחד בפעם אחרונה כדי לוודא שהוא היה נוח וזה היה. לאחר מכן, היה לעשות את כל התהליך שוב לאשתי.

תגובה ראשונית

מצאתי את זה נוח בתוך הפה שלי. לא היה מספר רב של הגדרות לעסוק או תהליך להקים ארוך, אשר היה נחמד. זה הגיע במהירות של התקנה כהתקן MAD יכול להיות.

זה לא מרגיש פולשניות או גדול מדי בשבילי להשתמש במהלך הלילה. אשתי הסכימה ושנינו אמרו שהוא היה מוצר נחמד. עד כה לא חסרונות בכלל עדיין.

אני גם משמש AirSnore טיפות לפני השינה. הנחתי את טיפות על החזה שלי, סביב צווארי מתחת לאף שלי. זה אמור לעזור למנוחה ולתת לי קטע נשימה ברור אמיתי האף שלי. זמן לישון.

בוקר טוב

כשהתעוררתי למחרת בבוקר הרגשתי נינוח. לרוב, פירוש ישנתי לנחור בחינם. האישה וציינה כי היא לא שומעת רעשים מהצד שלי של המיטה, ואני עניתי לה באותה התצפית. עשיתי מתעוררים עם כאב קטן בלסת שלי, אבל זה היה נורמלי מכשיר חדש.

בדרך כלל זה שוככת לאחר זמן מה כאשר שריריהם הלסת הפנים שלך להתרגל מה אתה לובש. היה לי כמה ריר קל גם, ציפיתי לזה להשתפר כמו לבשתי את המכשיר באופן עקבי במשך זמן רב יותר. עשיתי כמו AirSnore טיפות והם גרמו לי להרגיש יותר רגועים. מצאתי גם מעברי האף שלי הרגישו ברורים יותר וקל יותר לנשום.

חוזק

 • התעוררתי רעננים, ואין נחירות הן אשתו הראשונה שלי
 • חור אוויר גדול במרכז מאפשר נשימה דרך פה. נחמד שיש כאשר אני נאלץ לנשום דרך הפה עקב אלרגיות.
 • AirSnore טיפות. גישה כפולה כי הייתה נחמד לנסות. כל זמן ההרגשה במערות האף שלי ברורה.
 • 60 יום הכסף בחזרה להבטיח. 2 חודשים כדי לבדוק זה הרבה זמן נחמד לשקול אם אתה רוצה לשמור את זה או לא.
 • מחיר מצוין עבור מה שאתה מקבל.

חסרונות

 • נוחרים שיש להם כתרים, כובעים, תותבות, גשרים או שתלים לא יכול ללבוש את המכשיר. הדרך בה הוא אוחז המוצמדים לשיניים שלך להפכה לבלתי שמישה עבור האנשים האלה.
 • לא FDA פינה.
 • אין התאמות ספציפיות לכוונן אותו. באמת רק מכשיר MAD בסיסי.
 • היה כמה לסת כאב ו ריור ראשוניים.

תמחור

נקודת המחיר לכך היא טוב עבור מה אתה מקבל. יש משלוח חינם ללקוחות בארה”ב ובבריטניה מה שהופך אותו אפילו יותר מפתה. משתמשים מחוץ למדינות אלה חייבים לשלם 9 $ עבור משלוח. לשופר עצמו עולה 49.95 $, ואת AirSnore טיפות לבדה עלתה 59.95 $.

זה אולי נראה יקר, אבל אם אתה קונה את הפיה בשילוב עם AirSnore טיפות המחיר הוא 89.95 $. אתה בסופו של דבר חוסך 39.69 $ לקנות אותם ביחד ולא בנפרד.

ישנם גם כמה עסקות טובות באמת באתר, כגון לקנות שני לקבל אחד חינם, ואפילו לקנות שלושה ולקבל שלוש חינם! מה שהופך את הערך מדהים כאשר נשבר למחיר ליחידה.

[Id ept = “556”]

סיכום סופי

המוצר הוא מכשיר MAD נחמד. מעצמו הוא מוצר מתחיל טוב – יש לו מחיר נמוך, ערבות טובות אין התקנה מסובכת. הבונוס הנוסף של טיפות AirSnore עושה את זה ייחודי באמת דוחף אותו מעבר לקצה בשבילי.

זהו בונוס כי מעולם לא ראיתי לפני כן, או מאז. לא הייתה לי שום נחירות להשתמש בו, וגם לא אשתי. באמצעות טיפות גרם לי להרגיש רגוע, במערות האף שלי הרגיש ברור יותר וקל יותר לקלוט חמצן.

היה לי כמה כאב ראשוני בלסת שלי, כמו גם כמה ריור, אך שניהם כי שככו לאחר זמן מה.

אני אישית אוהב את המוצר ואת הייחוד של זה. אני בהחלט ממליץ על זה למתחילים נוחרים שיש להם יותר ניסיון עם מכשירי MAD.

טיפות לעשות את זה רכישה ייחודית שלדעתי כולם יהיו מרוצים.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

77/100 : by 533 users
FLASH SALE 20% OFF »