סקירת AirSnore – להפסיק לנחור היום עם התקן זה למעלה אנטי נחירה

Home » Review » AirSnore » סקירת AirSnore – להפסיק לנחור היום עם התקן זה למעלה אנטי נחירה

Last Updated on

נחירות-ידי אדם שומר-אשתו-אפ שלו ב-לילה

מחפש התקנים אנטי נחירה יכולה להיות קשה בשל המגוון הגדול של מוצרים יש. אתה צריך להסתכל ולקבל מידע מכל האפשרויות ולאחר מכן לקבל החלטה לבחור כראוי. אבל, תוצאות טובות יותר תימסרנה אם אתה מודע למה הן נחירות ומה הגורם הספציפי שלך של נחירות הוא. אני להסביר בקצרה מה נחירות ולמה זה קורה מלכתחילה.

נחירה נגרמת על ידי שתי סיבות עיקריות. כאשר אתה נרדם, כל השרירים שלך מרגיעים. לפעמים את שרירי דרכי הנשימה שלך להירגע יותר מדי ושני מצבים יכול לקרות: והלשון נופלת אחורה שיבוש דרכי הנשימה שלך או הרקמות הרכות בקריסה דרכי הנשימה שלך אחד נגד השני שיבוש דרכי הנשימה שלך גם כן.

באופן כללי, אנטי-נחירות מכשירים אוראליים, הידוע גם בשם mandibular לקידום התקנים, או פשוט שופר, עבודה בשני המקרים, אבל לפעמים, שופרות הם פשוט לא מספיק כדי למנוע את הלשון מלנפול חזרה. במקרים אלה, אז אתה מועמד מתאים באמצעות התקנים מייצבים לשון.

ההבדל ביניהם הוא כי מאדס עובדי משייכת הלסת שלך קדימה, שמירה דרכי הנשימה שלכם ללא כל הפרעה ומצד שני, עבודת TSD מחזיק לשונך שמירה על אותה במקומה. ניסיתי שופר פתרונות כפולים והם בהחלט לעבוד. אבל היום, אני רוצה לחלוק את החוויה שלי באמצעות AirSnore, שהינה MAD. עם זאת, תוכלו למצוא מוצרים האוויר לנחור אחרים באתר האינטרנט של החברה גם כן. אני מכיל פרטתי שאני מכיר על המוצר הזה להלן סקירת AirSnore שלי.

סקירת AirSnore

airsnore-מוצר

רוב AirSnore ביקורות מדגישה את הפשטות של מוצר זה והם צודקים, רק מלהסתכל על זה שאתה מבין שזה מוצר מאוד וקל לשימוש. זה נהדר עבור אנשים מבוגרים נוחרים שמנסים שופרו בפעם הראשונה, או עבור אלה נוחרים שניסו כבר שופרו אנטי לנחור אחרים עם תכונות נדירות או מערכות מורכבות ורוצים לחזור אל היסודות.

משתמשים ואפילו רופאים ורופאי שיניים הם מאוד תומכת של שופר זה, יש אלפי ביקורות חיוביות ועדויות והייתי קצת curios.I קנה את שופר יחד עם טיפות. אם להיות כנה איתך, אני מעולם לא ניסיתי שום ירידת אף לפני כל כך הייתי קצת קצת סקפטי. הם נועדו לשימוש כאשר יש לך שיעול או הצטננות כדי לנקות דרך הנשימה שלך מכל חסימה נוזלית המאפשרת לך לנשום כמו שצריך.

טיפות AirSnore עשויות תערובות טבעיות על פי אתר האינטרנט של החברה הם מלאי תכונות כדי להפוך הנשימה קלה יותר. טיפות מכילים ויטמין E, זרעי חמניות ושמן עלה אקליפטוס, בשלושת של חומרים נוגדי גודש טבעי הנודע אותם הוכח כי הן כדי לנקות את האף.

אתה לא צריך לשאוף את טיפות, כל שעליך לעשות הוא למרוח אותו על החזה ומתחת לנחיריים לפני שהוא הולך לישון. יחד עם שופר, הם עובדים בסדר גמור. חיכיתי עד שהיה לי קר להשתמש בהם הן אכלו באותו זמן והייתי ממש מופתע.

AirSnore פרטי המוצר

airsnore-טיפות-בקבוקAirsnore נעשתה עבור אנשים שרוצים פשטות ויעילות. זה מאוד דיסקרטי כפי שהוא עשוי רך ושקוף, אף אחד לא ישים לב שאתה לובש אותם, אפילו לא אתה, כפי שהוא לא מגושם וזה מרגיש מאוד נוח בתוך הפה שלך. אתה צריך להתאים אותו להשתמש בו, אחרת אתה תרגיש שמשהו לא עובד. תהליך ההתאמה האישי הוא ממש קל, היא משתמשת בשיטה לרתיחת ביס כדי לקבל התאמה אישית מושלמת.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לרדת לנחור האוויר שלך במים חמים, במשך כמה שניות, לקחת את זה החוצה והנח אותה בפה. אז לנשוך אותו בחוזקה עוד כמה שני ושחרר אותו במים קרים. אתה יכול לחזור על התהליך פעמים רבות ככל שאתה רוצה. Airsnore עשוי מחומר חינם BPA וזה כבר מסומן על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי של ארה”ב לפני ששוחרר לשוק, כך שזה מאוד בטוח לשימוש.

AirSnore כולל גם מקרה וערבות בחזרה את הכסף 60 יום. משמעות הדבר היא כי יש לך 60 ימים מיום הרכישה לנסות את זה סיכון חינם ואם אתה לא אוהב את זה, אתה יכול להחזיר אותו. עלויות משלוח כלולות במחירים המקוריים, וזה מאוד כלכלי אגב. תהליך הניקוי הוא גם מאוד פשוט כמו שאתה צריך להפיל אותו במים עם קצת טבליות שנן עפרות משחת שיניים ולתת לו להתייבש לפני השימוש בו. תמשיך לקרוא סקירה לנחור שנת האוויר שלי כדי לברר על מניסיוני השימוש בו.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

חוויית משתמש AirSnore

למה-לנחורקיבלתי שופר AirSnore שלי טיפות די מהר, 5 ימים לאחר הזמנת אותו. עשיתי את השיטה לרתיחת ביס מייד כי זה לא היה הפעם הראשונה שלי עושה את זה ורציתי שהוא יהיה מוכן לשימוש בלילה. אם זה הפעם הראשונה שלך עושה שיטה לרתיחת ביס, קח את הזמן שלך להשתמש במראה. בלילה הראשון באמצעות היה ממש נהדר, זה לא מרגיש מגושם וזה מאוד רך.

האוויר לנחור מעולם שיצאו לי מהפה. עשיתי לחוות קצת כאב בלסת ריר אבל זה היה רק ​​בשני הלילות הראשונים, אז אני לגמרי שמשתי ללבוש אותה. אשתי אמרה לי שאני לא לנחור וזה הוכח על ידי ההרגשה של שנת לילה מעולה במשך היום, אני לא חש עייפות ואני באמת הרגשתי רענון במהלך כל היום שלי. אני השתמשתי בה במשך שני כולו חודשים והתוצאות היו יעילות ככל לראשונה.

אני גם השתמשו בהם עם טיפות אף שמעולם לא האמנתי תרופות טבעיות, אך כפי שציינתי בעבר, הייתי מאוד מופתע על ידי תוצאות השימוש בהם הן שילוב בזמן שיש קר. אני באמת אהבתי AirSnore ואני ממליץ השימוש בו לכל נוחר.

Pros AirSnore

  • אין הונאת AirSnore, מוצר זה הוכח לעבוד ובתמיכת משתמשים
  • נוח מאוד, אמין ויעיל
  • זה לא משנה הגיל שלך או רמת נחירות, זה יעבוד בכל מקרה
  • חובשי תותבת רבים יכולים להשתמש בו, אבל לשאול את הרופא לגבי זה רק למקרה
  • נוחר עם שיניים חסרות גם אצטרך לבקש המלצת הרופא שלהם
  • תהליך הולם קל לניקוי קל
  • באמת זול משלוח חינם מהיר
  • 60 יום הכסף בחזרה להבטיח כלולים

[Id ept = “556”]

סיכום סקירת AirSnore

אם אתה תוהה איך להפסיק לנחור, הפתרון הוא מולך. לא תמצאו עוד מכשיר אנטי נחירה כמו פשוט יעיל כמו Airsnore. אין לך אפשרויות רבות כמו הנושא הזה צריך להיות מטופל. גורם מניעת שינה קבוע על ידי נחירות עשוי להוביל אותך לתוצאות חמורות עוד ככישלון דיכאון לב, אז אתה צריך לפעול ולעשות משהו בקשר לזה.

אני יודע שיש הרבה פתרונות שונים אתה יכול לבחור מתוך בשוק, אבל אתה לא יכול להשתבש בחירת האוויר לנחור. זה יעיל גם המכשיר הכלכלי ביותר תמצא, כפי שהוא כולל משלוח ואפילו תקופת ניסיון. קבל את זה בבית airsnore.com ולקבל הנחות וחבילות והצעות שונות. אם אתה רוצה לשפר את האיכות שלך של שינה ואיכות החיים שלכם, לקנות Airsnore עכשיו!

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

53/100 : by 138 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »