סקירת AirSnore – למעלה אנטי נחירת התקנים

Home » Review » AirSnore » סקירת AirSnore – למעלה אנטי נחירת התקנים

Last Updated on

מבוא – AirSnore שופר (על ידי Bauer תזונה) סקירה

airsnore-מוצר

[Toc] את AirSnore נראה מכשיר לקידום mandibular די טיפוסי. זה מוצע על ידי חברה בשם באואר תזונה. יש להם נוכחות מוצקה למדי בשוק התזונה / תוספת, ומציעים הרבה מוצרי בריאות אלטרנטיביים וסוגים שונים של סחורת תזונת הרזיה / ספורט.

אבל הוא AirSnore מספיק טוב כדי להתמודד עם מכשירי נחירות להפסיק אחרים בשוק?

בואו נסתכל על המחקר ולראות מה לומר את העובדות. הנה מה מצאתי בעת כתיבת AirSnore סקירה.

פרטי מוצר

AirSnore שנאמר לדרוש ‘לא הולם מיוחד’, למרות שזה עושה השימוש לרתיחה ולנשוך בטכנולוגיה כדי להשיג התאמה אישית. אומר לגרום כאב או אי נוחות מכל סוג שהוא, הוא ייכנס לתוקף באופן מיידי, והוא נמוך עלות. כמו כן, יש חור נשימה די גדול שיאפשר למשתמשים לנשום נורמלי כאילו הם נוטים לנשום יותר דרך הפה שלהם כשהם ישנים – אשר היא תכונה נחמדה למדי.

סוּג

מוצר זה מבחינה טכנית מכשיר לקידום mandibular – או MAD.

מחקרים קליניים

ככל שאני יכול להגיד, לא חלו שום מחקרים קליניים שנערכו באמצעות מכשיר AirSnore. היו בהחלט כבר כמה מחקרים שפורסמו על מכשירים לקידום mandibular בכלל – אבל ככל AirSnore הוא מודאג, ראיתי שום התייחסות לכל סוג של מחקר ייעודי אליו במיוחד.

האם מוצר זה FDA פינה?

ככל שאני יכול להגיד, המוצר הזה הוא לא מסומן על ידי ה- FDA.

מחיר AirSnore

אתה יכול לקנות את המוצר הזה של באואר תזונת 45.12 $ – וזה באמת מחיר טוב למדי – אם כי צריך גם לציין כי זה לא ממש בא עם כל תכונות ‘מיוחדות’ המפרידות אותו מהמתחרים. ישנם בהחלט התקנים זולים בחוץ שנראים לעשות בעצם אותו דבר – אם כי זה גם נראה עשוי היטב כדי לעשות עבודה טובה למנוע את נחירות.

האם זה שווה את הכסף?

כנראה שכן – . אם זה עובד בשבילך אם לא, אז אתה יכול לעשות שימוש של 60 יום הכסף בחזרה להבטיח לקבל את כספך בחזרה ולנסות משהו אחר.

עכשיו, אחרי שאמר את זה, אני גם צריכה לציין כי באואר התזונה מציעה ערכה משולבת שהם מכנים “קומבו AirSnore – התקני טיפות ‘ . ערכה משולבת זו מוכרת בפועל עבור 90.31 $, והוא מגיע עם שני שופר ו כמה טיפות שנאמרות כדי לעזור לכם לישון טוב יותר.

טיפות אמורים לעבוד על-ידי ניקוי דרכי הנשימה ומתן השפעה מרגיעה, חיטוי. אתה בעצם למרוח אותו על החזה, הצוואר, ותחת הנחיריים – ותוך כדי כך, אתה אמור לראות תוצאות טובות הרבה יותר. כאשר אלה משמשים על בשיתוף עם השופר, אתה בטח שם לב ממש הבדל.

[Id ept = “556”]

תלונות הונאת AirSnore?

אני לא בטוח לחלוטין כמה זמן מוצר זה כבר על השוק אבל אם להיות כנה לחלוטין, מצאתי מעט מאוד לקוחות. זה היה, אפוא, קשה לקבוע עם 100% דיוק מה לקוחות במגוון רחב של מצבים חושבים על זה.

ואני יהיה להגיד את זה, עם זאת. עשיתי כמה בדיקות אחרות עבור מוצרים שונים תזונת באואר, ואת תמיד מצאתי את החברה להיות מכובדת – כך שאם הם מוכרים את AirSnore, כי לבד אומר לי שיש כנראה כשרון מובהק המוצר.

איך המוצר עובד?

airsnore-שופרמוצר זה בעצם עובד על ידי קידום הלסת התחתונה בזמן שינה. פעולה זו פותחת את דרכי הנשימה ומסייע להפחית את הסיכויים של רטט המתרחשים לאורך החיך הרך. מאז ההתכווצות של דרך הנשימה מובילה לעתים קרובות רעידות מוגברות כאשר האוויר עובר דרך הגרון, זה עוזר להפחית את השכיחות של נחירות – אשר נגרמת בעצם על ידי תנודות.

 

מה לקוחות בפועל אומרים?

קשה לקבוע מה לקוחות אומרים על מוצר זה, משום שהצלחתי למצוא מעט מאוד בדרך של משוב לקוחות מקוון. ישנם אפילו לא שום ביקורות באתר תזונת באואר על זה – וזה בהחלט מפתיע. אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שזו כנראה מוצר חדש יחסית שלא היה המון זמן באור הזרקורים עדיין.

מה אפשר לצפות

כמו במכשירים לקידום mandibular ביותר, סביר להניח שאתה יכול לצפות להרגיש קצת כאב בהתחלה – לפחות עד שאתה מתרגל לזה. זה עלול לקחת לך כמה לילות כדי באמת להתרגל שיש את זה בפה. לאחר 5 או 7 ימים, לעומת זאת, אתה צריך להתחיל לשים לב הבדל גדול איך זה מרגיש. אם המכשיר הזה הוא הולך לעבוד בשבילך, אז אתה בטח שם לב לירידה כאב ו שיפור כללי באיכות השינה עד שאתה כבר משתמש בה במשך שבוע.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

האם המותג הזה מחסנית נגד תחרות?

למרבה הצער, אני לא באמת רואה שום דבר במיוחד ייחודי להזכיר במחלקה זו. אני מתכוון, זה עושה נראה לעבוד, וזה נראה די מעוצב היטב. זה גם במחיר סביר – אבל אני גם רואה את זה מגיע עד קצר הרבה דרכים. זה באמת לא עושה כלום כי התקנים לקידום mandibular אחרים אינם כבר עושים. כמו כן, יש לא ניסויים קליניים לכאורה, מחסור ביקורות של לקוחות, וכן חוסר כוללת של תכונות ייחודיות לגרום לו להתבלט.

זה בהחלט יכול לעבוד עבור האדם הנכון, בדיוק כמו כל “עלול להשיג תוצאה הפוכה במכשירים נפוצים אחרים אבל פשוט אין הרבה על זה זה עושה את זה נראה טוב יותר מאשר חלק בתחרות. זה עושה, לעומת זאת, מגיע עם 60 יום כסף בחזרה להבטיח – אז זה בהחלט דבר חיובי.

אני צריך גם להזכיר כי הזמנתי את המכשיר הזה החבילה המשולבת יכולה להיות רעיון הרבה יותר טוב. כאשר יחד עם טיפות, מוצר זה בהחלט מציע משהו ייחודי. אין הרבה פיות-נחירות להפסיק שמגיעים עם שמן טבעי טיפות כזה – כך בהקשר זה, AirSnore בהחלט יש יתרון על חלק בתחרות.

הבדלים עיקריים בין מוצר זה ופתרונות “מובהקים”

ההבדל העיקרי בין מוצר זה ופתרונות “מובהקים” אחרים הוא כנראה 60 יום הכסף בחזרה להבטיח. הרבה מכשירי נחירות להפסיק לא מציעים סוג זה של ערבות – אז זה נחמד לראות את זה. אבל מעבר לכך, AirSnore הוא מכשיר טיפוסי למדי.

האם מרשם או רופא מעורב צורך?

ככל שאני יכול להגיד, אתה לא צריך מרשם או מעורבות של רופא להורות או להשתמש AirSnore.

יתרונות וחסרונות

הנה הם היתרונות הבסיסיים והחסרונות כי גיליתי על AirSnore.

Pros

  • זה זול
  • זה נראה עשוי היטב
  • זה מוצע על ידי חברה מכובדת
  • זה בא עם ערבות הכסף בחזרה 60 יום
  • זה עושה שימוש בטכנולוגיה לרתיחה-ו-ביס להשיג התאמה אישית

חסרונות

  • יש לא נראים כל ניסויים קליניים לאמת את יעילותה
  • אין ביקורות של לקוחות רבים עבור אותו באינטרנט
  • מעבר ההולם הראשוני, זה לא יכול להיות מותאם אישית או מותאם כדי להתאים טוב יותר

סיכום סקירת AirSnore

AirSnore היא עצירה די טיפוסית נחירות מכשיר לקידום mandibular. היא משתמשת לרתיחה וטכנולוגית ביס, מגיעה עם 60 יום כסף בחזרה להבטיח מדהים, ואפילו ניתן להעבירה בחינם על ידי Bauer תזונה – אשר כל דברים טובים!

למרבה הצער, עם זאת, לא היה הרבה אחר זמין שעזרו כדי להבדיל אותה מהמתחרים – אלא אם כן אתה מזמין את החבילה המשולבת ולקבל את זה זיווג עם שנת הטיפין כי באואר תזונה גם מציעה.

אם אתם מחפשים מכשיר טיפוסי, בעלות נמוכה שיכול לעבוד בשבילך, אז AirSnore עשוי בהחלט להיות שווה לבדוק.

זה מתחרה מוצק – במיוחד בשילוב עם טיפות. הערבות בחזרה כסף 60 היום היא מאוד נחמדות גם – ומטעמים אלה, אולי כדאי לך לשקול לנסות את זה. אחרי הכל, אם זה לא עובד בשבילך, אתה תמיד יכול להחזיר אותו.

עלויות משלוח

מוצר זה עולה 45.12 $ בהזמנה אישית, ומגיע עם משלוח חינם – וזה מדהים!

המקום הטוב ביותר לקנות את המוצר הזה הוא מ- תזונת באואר – כי הם מציעים משלוח חינם 60 יום כסף בחזרה להבטיח.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

86/100 : by 258 users
FLASH SALE 20% OFF »