סקירת AirSnore – פשוט ופיית נחירה העצורה האפקטיבית

Home » Review » AirSnore » סקירת AirSnore – פשוט ופיית נחירה העצורה האפקטיבית

Last Updated on

מהו שופר AirSnore?

airsnore-מוצר

ביטאון AirSnore הוא מכשיר לקידום mandibular (MAD) שאמורה לשמור על נתיב אוויר בחלק האחורי של הגרון פינה בזמן שאתה ישן על ידי דחיפת הלסת התחתונה שלך מעט קדימה, ונעל אותה במצב הזה קדימה. זה יעזור לך להפסיק לנחור בגלל נחירות לעתים קרובות מתרחשת כאשר הגרון יש סתימה על ידי הלסת, הלשון, או שניהם, מה שהופך אותו קשה לאוויר לעבור. ביטאון AirSnore מסתגל הצורה של הלסת שלך באמצעות תהליך לרתיחה-ו-ביס פשוט כי אתה פועל בבית.

כמו רוב מאדס, מאז AirSnore נועל את הלסת במקום זה יקטין חריקת השיניים.

AirSnore גם יש חור נשימה בחזית, אשר יאפשר לך לנשום בקלות דרך הפה עם המכשיר. זה אולי לא נראה כמו פרט חשוב, אבל בדרך זו תוכל להיות מסוגלת ללבוש את AirSnore גם כאשר יש לך אף סתום בשל אלרגיות, או השפעת.

החברה גם קובעת כי חובשי תותבת אמורים להיות מסוגלים להשתמש בו (אם כי הם עדיין צריכים להתייעץ עם רופא השיניים שלהם כדי לראות אם הם יכולים להשתמש בכל שופר)

יצרני AirSnore אומרים שופר כבר מיוצרים ב FDA אשר מתקנים, זה לא אומר ה- FDA אשר את המוצר עצמו, זה רק אומר כי החברה ” עולה בקנה אחד עם שיטות ייצור טובות “.

את העיצוב ואת החומר המשמש

AirSnore יש חור נשימה בקדמת המכשיר, מה שמאפשר לך לנשום דרך הפה כאשר יש לך אף סתום, או פשוט כי אתה בדרך כלל לנשום דרך הפה (יש לציין כי נשימה דרך הפה תגדיל את הסיכויים שלך נחירות כאשר לא לובש שופר, בניגוד נשימה דרך האף. הסיבה לכך היא כי את זרימת האוויר יהיה פגעה בחלק האחורי של הגרון, מה שמחזק את הסבירות של קבלת הרקמות לרטוט הגרון, מה שהופך אתה נוחר).

הביטאון עשוי תרמופלסטיים על מנת שתוכל להיות מסוגל להתאים אותו דרך התהליך לרתיחה-ו-bit. אין כל אזכור של בדיוק איזה סוג של תרמופלסטיים משמש.

כיצד להשתמש לשופר AirSnore ואיך זה עובד

airsnore-שופרנחירה בדרך כלל קורה בזמן השינה בגלל השרירים שלנו בחלק האחורי של הלשון והגרון להירגע, המאפשר זרמי אוויר כדי לגרום להם לרטוט. כאשר שוכבים על הגב, הלסת התחתונה שלך נדחף לאחור, וסותם את האחורי של הגרון ובכך מקשה על האוויר לעבור. לחץ האוויר גדל בעת לנשום ואז עושה אתה נוחר.

AirSnore, כמו רוב מאדס, שומר הלסת התחתונה שלך נדחפה קדימה בזמן שאתה ישנת כדי לשמור על נתיב האוויר בחלק האחורי של גרון פינה, כך שאתה יכול לנשום בקלות.

לנקות את הפה ולצחצח שיניים לפני לובש את המכשיר או המעצבים אותה.

הקפידו לקרוא את ההוראות על איך לעצב את AirSnore הלסת שלך.

!! נראה כאילו רק הולם אחד יכול להיעשות, כלומר, אתה צריך להיות זהיר מאוד כאשר אתה עושה את התהליך-ו-ביס לרתיחה מאז remolding זה עשוי להפוך את המוצר לשחרר קצת את יעילותו.

הנה מה שאתה יכול לצפות מן ההוראות עבור שופר לרתיחה-ו-ביס:

 • להטביע את המכשיר במים חמים
 • לאחר פרק זמן נתון (כמה דקות), הסר את ההתקן ולתת לזה להתקרר
 • ברגע שהוא מתקרר, לשים את המכשיר בפה ולנשוך עליו, שמירה על הלסת התחתונה שלך דחפה מעט קדימה
 • לאחר דקה נוספת לקחת את זה מהפה שלך ולמקם אותו במים קרים

ניקוי ואריכות ימים

בדיוק כמו כל מכשיר אחר שאתם מכניסים לפה שלך, AirSnore יש לנקות לאחר כל שימוש על פי הוראות היצרן, אך באופן כללי:

 • כדי לנקות, יש להשתמש במשחת שיניים שאינן הלבנה, מברשת שיניים רגילה, ומים קרים
 • כמו כן, פעם בשבוע “שתספוג ב שואב שנן

אחסן את המכשיר במקום יבש, מחוץ להישג ידם של הכלב שלך …

אין מספרים רשמיים על כמה זמן AirSnore צריך להימשך, ובגלל זה מוצר חדש יחסית, ישנם לא ביקורות רבות באינטרנט (אם כי כמה שניתן למצוא אומר שזה מוצר טוב), אז אנחנו לא יכולים להסיק כמה זמן זה צריך להימשך. אבל רוב המוצרים של כ מחיר זה יימשך בין 4 ל 12 חודשים, וזה יהיה תלוי למשתמש. למשל, אם הוא טפל כראוי, והאם המשתמש טוחן שלו / שיניה או לא.

תופעות לוואי אפשריות

שתי תופעות הלוואי הנפוצות ביותר הן

 • כאב לסת
 • ריור יתר

תופעות לוואי אפשריות אחרות כוללות

 • פה יבש
 • רוך של שיניים
 • גירוי של החניכיים
 • שינויים קלים בדרך השיניים לנשוך

כל תופעות הלוואי צריכות להיות שלהם לרעה בימים הראשונים ולהקטין במהירות בעצמה.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

נתונים קליניים

לא נראה כי היו כל ניסויים קליניים שנעשו במיוחד על AirSnore, אם כי חל רבים המוכיחים את היעילות של התקנים לקידום mandibular.

אפעל שופרו אנטי נחירת AirSnore בשבילך?

התקנים לקידום mandibular הוכחו להיות סעדים אפקטיביים כדי נחירות, וסקירות כמה של AirSnore באינטרנט אומרים שזה מוצר טוב. בגלל חור הנשימה שלה, אתה לא צריך לנשום דרך האף, ומאחר ולא להרתיח-ו-לנשוך זה צריך להיות נוח עבור משתמשים רבים ללבוש, לאחר התרגל.

AirSnore יכול גם לבוא עם תוספת שפשוף כי החלת על החזה ומתחת לנחיריים כדי להפוך נשימה דרך האף יותר קל. לדברי החברה, זה צריך להגדיל באופן משמעותי את היעילות של שופר AirSnore שלך.

כמה זה עולה ואיפה לקנות זה

שופר AirSnore אנטי הנחירה אפשר לקנות מהאתר הרשמי שלה

זה יכול להיות גם קונה באתר האינטרנט של החברה בייצור ( באואר תזונה )

זה עולה 57.58 $ עבור השופר, ו 129.64 $ עבור שופר ואת תוספת השפשוף . אין אחריות אבל יש ערבות כסף בחזרה ל -60 יום . אין עלויות משלוח לשליחת המוצר לארצות הברית, בריטניה או קנדה.

[Id ept = “556”]

החברה מאחורי המוצר

אתר AirSnore הרשמי, ואת מוצרי AirSnore עצמם החלו למכור בשנת 2015, מה שמסביר למה אין כל כך הרבה סקירות ומשוב לקוחות של המוצר באינטרנט. אבל החברה האם היא חברה מבוססת היטב שנקראה באואר תזונה . חברה זו כבר מוכרת מוצרי תזונה “במשך למעלה מעשור”, רבה של מוצרים אלה נבדקה באופן נרחב. אבל כאמור, המשרד הקטן רק הממונה על שופרות AirSnore כבר בסביבות רק מאז 2015.

שניהם באואר תזונת AirSnore אומרים שזה תמיד מייצר את מוצריה FDA אשרו מתקנים, כלומר פקחי FDA חושבים מפעל הייצור יהיו ברמה מסוימת FDA. אבל זה לא אומר את פיית AirSnore אושרה FDA.

אמנם יש לא ביקורות רבות באינטרנט פשוט כי המוצר לא נמצא בשוק לאורך זמן, הביקורות האלה מעטים הן באמת חיוביות. גם בחוויה האישית שלי, AirSnore עבד תענוג, והוא בהחלט אחד האהובים עלי שופרות בחוץ בשילוב עם תוספת שפשוף.

סיכום של AirSnore שופר

AirSnore הוא מכשיר לקידום mandibular, עשויים תרמופלסטיים המאפשר לך להתאים את המכשיר הפה באמצעות תהליך לרתיחה-ו-ביס. יש לו חור נשימה בחזית כך שהמשתמש יכול לנשום דרך הפה כשהוא לבוש זה. השלפוחית-ו-ביס תהליך עושה את זה לכן מרבית המשתמשים יוכלו להסתגל במהירות, ולהיות נוח להשתמש שופר AirSnore שלהם. למרות שאין דרך טובה לדעת את תוחלת החיים הממוצעת של המוצר, רוב המוצרים מסוג ומחיר זה יימשך בין 4 ל 12 חודשים. כדי לעשות את זה אחרון זמן רב ככל האפשר, לוודא לטפל נכון של זה, מנקה אותו לאחר כל שימוש, ואחסון לשופר בסביבה יבשה.

תופעות לוואי אפשריות, כמו רוב מאדס, כוללים כאב בלסת, ריור יתר, שיניים במכרז, וכן גירוי חניכיים. תופעות לוואי אלה צריכות להיות יותר גרועים שלהם בימים הראשונים, ולצמצם משמעותי בעוצמת במהירות יחסית. כמו רוב שופר לרתיחה-ו-ביס, משתמשים רבים ירגישו בנוח ללבוש את המכשיר בתוך מספר שבועות.

AirSnore יכול גם לבוא עם תוספת שפשוף, אשר הוא נוזל החלת לחזה, הצוואר, ותחת הנחיריים. החברה קובעת כי אנשים להשתמש במכשיר בשיתוף עם תוספת שפשוף למצוא הרבה תוצאות טובות יותר במונחים של הפחתת נחירות.

החברה שמייצרת את המוצר קשורה לחברה ומבוססת שנקראת באואר תזונה. אבל החברה AirSnore עצמה הייתה פעילה רק מאז 2015, מה שהופך אותו קצת קשה למצוא ביקורות על הפומית שלו ומשפשף תוספת. ואף על פי שזה אומר מפעלי הייצור שלה אושרו FDA, זה לא אומר את המוצר עצמו אושר FDA. יש גם לא היה כל ניסויים קליניים לרוץ על פיית AirSnore לשפוט של יעילותה, אם כי להרתיח-ו-ביס מאדס בכלל הם תרופה מוכחת, יעילה נחירות.

יתרונות וחסרונות

Pros

 • נראה שזה עובד היטב, בהתחשב ביקורות באינטרנט
 • הוא מציע התאמה נוחה עם תהליך הנגיסה ו-לרתיחה שלה
 • החברה מאחורי המוצר בעל מוניטין טוב
 • לא מוצר יקר
 • יש כנראה אורך חיים טוב
 • קל לניקוי
 • יכול לעבוד עבור אנשים שלובשים תותבות
 • 60 יום כסף בחזרה מובטח
 • אין דמי משלוח

חסרונות

 • אין אזכור של אותו להיות BPA או לאטקס חינם
 • מוצר יחיד כבר בשוק מאז 2015, מה שהופך אותו קשה למצוא ביקורות באינטרנט
 • לא אישר ה- FDA (מתקניה רק ​​הם)
 • אין ניסויים קליניים

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

71/100 : by 84 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »