סקירת ™ AirSnore – Device הנחירה הטוב ביותר נגד

Home » Review » AirSnore » סקירת ™ AirSnore – Device הנחירה הטוב ביותר נגד

Last Updated on

airsnore-מוצר

היום נסקור את מוצרי נחירות מטרמיני AirSnore כדי לעזור לך לקבל הבנה טובה יותר של מה הם מציעים. AirSnore משווק על ידי חברה בשם באואר תזונה שלהם  שופר AirSnore  ערך טוב לכסף.

שופרו AirSnore הוא MAD המכשיר. לא במובן שזה כועס אלא במובן שזה M andibular dvancement D evice. אישור אז זה לא היה בדיחה גדולה. כל הבדיחות הצידה זהו מכשיר קל לשימוש ומסוגל להפוך את התחליף המושלם עבור המכשיר אנטי הנחירה הקיימת שלך.

בנוסף AirSnore AirSnore שופר יש חידש קצת כדי לבדל את עצמה מן הקהל ופיתח AirSnore טיפות . טיפות AirSnore הן תערובת של שמנים טבעיים אשר יכול לעזור לאף חסום ברור ולמיין כל גודש ייתכן. דרכי נשימה ברורה היא דרכי נשימה שקטה טיפות AirSnore הן דרך אידיאלית כדי להשיג זאת.

שילוב הוא AirSnore שופר ו AirSnore טיפות מספקת לך עם שילוב מנצח לעזור לך לנצח את הקרב עם נחירות.

איך מפעילים את שופר AirSnore עובד?

Airsnore שופר מעצב עצמו לחלק הפנימי של הפה שלך מה שהופך התאמה נוחה. הדרך המכשיר הזה עובד היא להעביר הלסת שלך מעט כדי לפתוח את דרכי הנשימה העליונות שלך. זה דומה מאוד למכשירים אחרים סקרנו בעבר.

בגלל דרכי הנשימה העליונות שלך נפתח את זה מאפשר לך לנשום יותר בקלות עוצר אותך נחירות.

לפני השימוש במכשיר שלך אתה צריך לתת לזה לעמוד במים חמים במשך כמה דקות על מנת לאפשר את הפיה להתרכך. לאחר שופר הוא מגניב מספיק שזה מקרה של ביצוע ההוראות כדי להתאים.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

שימוש AirSnore

airsnore-שופרכל אחד ממרכיבי AirSnore יש הנחיות שונות עבור שימוש נכון.

ביטאון AirSnore לא ייקח הרבה זמן להסתגל הפה שלך. ראשית, למקם את פיית מים חמים במשך כמה דקות. המאפשר את החומר כדי לשבת במשך כמה דקות מקל לעצב כמו שצריך. ישנן הוראות במערכה שאתה צריך לבצע, אבל אז אתה יכול למקם אותו בתוך הפה שלך, נושך כאבזר מתקרר בצורתה החדשה שתוקם. גם אם הצורה לא בסדר, הם אתה יכול להתחיל את התהליך שוב ושוב עד שיש לך את ההתאמה הנכונה. אתה לא צריך להשאיר אותו בפה שלך עד שאתה מוכן ללכת לישון. הדפוס המקורר יושאר בעוד הוא אינו בשימוש.

כדי לשמור על שופרו AirSnore, לנקות אותו אחרי כל שימוש. יהיה עליך יש להשרות במים קרים למשך 10 עד 15 דקות. מערבבים בתוך משחת שיניים מעט מים כדי לנקות את כל ריור או הצטברות שעשויים צברו במשך כל הלילה. אתה יכול גם להשתמש בתמיסת ניקוי שנן לנקות אותו.

טיפות AirSnore דורשים הרבה פחות תשומת לב ותחזוקה. כדי לעזור להקל על הנחירות שלך עקב שיעול או קר, לשפשף כמה טיפות על החזה שלך, הצוואר שלך, ואת מתחת לאף שלך לפני שאתה מניח ללכת לישון. בשילוב עם שופר AirSnore, אתה תהיה שינה קל למשך הלילה.

תמחור עבור AirSnore

אחד החלקים הטובים ביותר על AirSnore הוא המחיר הנמוך והגיוני כדי לעזור. רכישת CPAP או התקן אחר כדי לעזור עם הנחירות שלך היא יקרה. סוגים מסוימים של מכשירים אפילו דורשים מרשם. מוצרים אלה ניתן להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט. שני הפריטים הללו זכאים משלוח חינם.

ביטאון AirSnore יש ערך קמעונאי של 57.58 $, אבל האתר הוא מוכר את הפריט עבור $ 49.95. טיפות AirSnore יש ערך קמעונאי של 71.99 $, אבל האתר הוא מוכר אותם עבור 59.95 $.

אם אתה רוצה לחסוך יותר כסף, אתה יכול לרכוש את שני הפריטים יחד 89.95 $. זה חוסך לך כמעט 20 $, אם היית לרכוש שני הפריטים בנפרד.

[Id ept = “556”]

ניקוי AirSnore שופר

לאחר כל שימוש אתה צריך לנקות את המכשיר כדי לוודא שהוא נשאר טרי. כל שעליך לעשות הוא פופ את הפיה קצת מים קרים עם משחת שיניים המכילה מעט ולהשאיר למשך 10-15 דקות. כמו כן ניתן להשתמש בתמיסת ניקוי שנן במכשיר כדי לשמור על ניקיונו.

הטוב

  • המחיר הוא תחרותי מאוד כשיש הצעות מיוחדות הזה רק הולך ומשתפר.
  • AirSnore שופר הוא קל לשימוש להתקין. בשילוב עם AirSnore טיפות יש לך ארסנל מלא לרשותכם להתמודדות עם בעיות נחירות.
  • כפי שצוין קודם לכן, הניקוי של השופר קל מאוד.

הרע

  • אתה לא מצליח להתאים את הגודל. זה יכול להיות בעיה.
  • כמו רוב MAD זהו המכשיר יכול לגרום לכאב ואי נוחות במהלך השבוע הראשון בערך בזמן שאתה להסתגל אליה.
  • ההתקן אינו FDA פינה.

סיכום

כפי שצוין קודם לכן על בסקירה זו, AirSnore שופר קל לשימוש ולתחזוקה, והוא זמין במחיר תחרותי מאוד.

החיסרון היחיד הוא שאתה לא יכול לשנות את שופר אולם ופיית מתכווננת יכול להיות יקר.

בתור מכשיר לראשונה AirSnore שופר יחד עם טיפות AirSnore שווים בהתחשב. יש גם אחריות 60 יום, כך שתוכל להיות בטוח באיכות של מה שרכשת.

חשוב: זה תמיד שווה לדבר איש צוות רפואי על הנחירות שלך כמו שאתה עלול להיות סובל השינה Apnoea.

לבקר AirSnore האתר הרשמי »

91/100 : by 293 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »