סקירת EaseQUIT – הרגלים אפקטיביים להפסיק לעשן ב -7 ימים?

Home » Review » EaseQuit » סקירת EaseQUIT – הרגלים אפקטיביים להפסיק לעשן ב -7 ימים?

Last Updated on

easequit-ביקורת

אין באמת טעם להתווכח עם הבריאותיים הקשורים ועלויות כספיות של עישון.

480,000 אנשים מתים בארצות הברית לבדה כתוצאה של עישון לעישון פסיבי. למרבה הצער זה הוא טיפה בים על פי הסטטיסטיקה העולמית, עם ממוצע קרוב לשלושה מיליון.

בעוד רבים מבינים את החשיבות של להיות ללא עישון, הדרך היא קשה במקרה הטוב פעמים, עם מעשן הממוצע מנסה שבע פעמים שונות בשיטות שונות כדי להיפטר מן ההרגל.

בתגובה לביקוש לקוחות ואת התסכולים של מעשנים בכל מקום, יש כיום שפע של גלולות ושיטות הפסקה נגד עישון זמינות. בעוד מגוון זה יכול להיות מטרה תנעל, זה יכול להיות מבלבל לדעת אילו מוצרים הם לגיטימיים מאלו עשויים מזויפים או נוסחות מזויפות אחר.

הכדורים האלה הם לעתים קרובות נבדקו בטבע, המובילים לתופעות לוואי לא ידועות מסוכנות, או שהם פשוט שום תוצאה בכלל.

בתגובה גדל ספקנות רכישת תוספי גלולות מקוון אשר נועדו לעזור אחד להפסיק לעשן, יש כיום מגוון רחב של אתרים ביקורת של צד שלישי.

באתרים אלה יש משימה הבלעדית של בידול המוצרים הלגיטימיים משאר, עוזב את ההחלטה הסופית עד הצרכן מיטב שיפוטם.

מוצר אחד הדיווחים סייע לאלפי אנשים ברחבי העולם להיגמל מעישון הוא EaseQUIT , חברה מבוססת בקפריסין כי ממנף את כוחו של מגנטים כדי להפחית את התשוקה לניקוטין.

מהו EaseQUIT?

כיצד easequit-עבודה

כאמור, EaseQUIT הופכת במהירות אחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור צרכנים על המסע הופך ללא עישון. אחד יתרונות המפתח יש את המוצר על פני מוצרי הפסקה מסורתיים כגון תיקונים, לכסניות ודואר סיגריות הוא EaseQUIT אינה למנף ניקוטין.

רבי המוצרים הנמכרים ניקוטין באינטרנט שימוש בניסיון לגמול המשתמש את ההתמכרות שלהם החזקה. עם זאת, זה יכול להוביל לתוצאות בלתי רצויות עבור אנשים רבים ככל שהם לא באמת להתגבר על ההתמכרות הפסיכולוגית שלהם.

auricolotheraphy-190x300זה הוא מדווח קל לשימוש EaseQUIT להפסיק לעשן לתמיד. המוצר נמכר כערכה של מגנטים ביו שאחד מקומות מאחורי אוזניהם. מגנטים מיוחדים אלה מסייעים להוציא את העוקץ התשוקה בימים הראשונים, ותוך זמן של שבוע עם שימוש קבוע זה עשוי למנוע הסתמכות של אחד על ניקוטין לחלוטין.

החברה טוענת כי EaseQUIT ממנף צורה חדשה של טיפול שהיא מכנה “דיקור באוזן” – רק בלי מחטים. זה פי דיווחים מכאיב, מהיר וקל למשתמשים להיפטר מן ההרגל לנצח.

המגנט חל כמות מדויקת של לחץ מאחורי האוזן, ובכך מגרה את קצות העצבים הגורמת לשחרור אנדורפינים. יצוין כי אנדורפינים הם אותם חומרים כימיים אשר להשתחרר כאשר אחד מעשן סיגריה. הטיפול המקצועי המדמה את מה שהיא רוצה לעשן, ובכך לחסל את התשוקה לניקוטין.

היצרן טוען כי באמצעות הולם רק 3-4 שעות ביום, זה יכול לסייע בשליטה על התשוקה לניקוטין, כמו גם בסיוע של תסמיני הגמילה הכואבים שמגיעים עם מוותרת.

איפה אפשר לקנות EasyQUIT וכמה?

EaseQUIT ניתן לרכוש בקלות דרך אתר האינטרנט של החברה, כמו גם דרך הרשת של משווקים ומפיצים עצמאיים ברחבי ארצות הברית.

האתר כולל עגלת קניות שבו אפשר לציין את שיטת התשלום שלהם, כמו גם כתובת משלוח. בעת כתיבת מאמר זה, שיטות נתמכות תשלום הן הוויזה, מאסטרקארד, AMEX ו- PayPal.

משלוח נאות דיווחים לוקח בין 3 עד 5 ימי עסקים מנקודת הרכישה, כאשר הצו נשלח מן מחסן החברה ביום העסקים הבא.

לקוחות יכולים לציין כי החבילה נשאר עם חבר או קרוב משפחה אם הם צופים כי הם לא יהיו בבית כדי לאסוף את החבילה באופן אישי.

משתמשים יכולים להעריך את העובדה EaseQUIT נתמכת על ידי תקופת ערבות כסף בחזרה. פירוש הדבר הוא כי אחד יהיה זכאי להחזר מלא של המחיר שלהם בתשלום אם הם מאוכזבים מהתוצאות מן השימוש במוצר.

עם זאת, מאכזב כי EaseQUIT לא מגיע עם תקופת ניסיון ללא תשלום. ניסויים חינם הם תכונות משותפות ארוזות על ידי מותגים גדולים כדי לתת קצת שקט ניפש המשתמשים שלה. זה יכול להיראות כמו חסרון של המוצר.

בעת כתיבת מאמר זה, EaseQUIT היא במחיר 61.58 $, אשר ירדה מ 79.18 $. לא ידוע כמה זמן הנחה זו תימשך, כך קונים מתמצאים צריכים לקבל את המחיר הנמוך בעודם יכולים כחברות ידועות להעלות את המחירים שלו ללא אזהרה.

מה אנשים אומרים על EaseQUIT?

אין מחסור של ביקורות על EaseQUIT, עם שהציע רבות בביקורות הטובות ביותר שלהם כמו המלצות בדף המכירות של המוצר.

רוב המשתמשים מדווחים כי EaseQUIT עזר להם להפסיק לעשן, בדרך כלל בתוך כארבעה שבועות. השוואה חיובית נעשתה למוצרים להפסיק לעשן אחרים כגון תיקוני טיפול בתחליפי ניקוטין.

משתמשים הביעו שמוצרים אחרים לא היו יעילים ככל נאות לעזור להם להפסיק לעשן, ובעלות כוללת נמוכה יותר.

יצוין עם זאת, כי EaseQUIT לא היה פטור לחלוטין מביקורת. היו חלק מהמשתמשים כי חש מאוכזב התוצאות שלהם, הקובע כי התשוקה ביניהם החזיק מעמד גם כאשר הם השתמשו המוצר במשך חודשיים או יותר.

משוב זה סוג נפוץ להפסיק בשוק עישון בכללותו, ולא צריך להיחשב מבודד רק EaseQUIT. אחרי הכל, ההצלחה נתפסה או הכישלון של מוצר מסוים נקבעת במידה רבה על ידי העדפות וציפיות, כלומר כל ביקורת, בין אם זה טוב או רע, לא צריך לקחת גרידא כפשוטם.

השורה התחתונה – האם EaseQUIT מומלץ?

בשל ביקורות צרכנים רבים EaseQUIT קיבל, יש די ראיות כדי להסיק שזה מומלצת לשני חברים ובני משפחה.

לסיכום, אם הבן אדם מוכן באמת להפסיק לעשן ואז נותן EaseQUIT לנסות יכול להיות צעד בכיוון הנכון להפוך ללא עישון. כל עוד אחד אינו מצפה תרופת פלא ואז הם עשויים להיות מופתעים לטובה עם התוצאות שלהם.

לקנות-easequit

81/100 : by 593 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »