סקירת EaseQUIT – צא עישון עם EaseQUIT

Home » Review » EaseQuit » סקירת EaseQUIT – צא עישון עם EaseQUIT

Last Updated on

easequit-ביקורת

אודות EaseQUIT

באמצעות “מגנטים ביו” זה לצרף את האוזן, EaseQUIT מבטיח לעזור לך להפסיק לעשן תוך 7 ימים, ללא כימיקלים, גלולות, או המשך ההסתמכות שלך על ניקוטין.

באמצעות משהו שנקרא auriculotherapy, EaseQUIT טוען לגרום לגוף לשחרר אנדורפינים, אשר הם פפטידים אשר מפעילים קולטנים אופיואידים לספק השפעה מרגיעה, משכך כאבים שיכולים לעזור להקל תשוקה ואת תסמיני גמילה.

לדברי החברה, כל שעליך לעשות הוא ללבוש מגנט EaseQUIT שלך במשך 3-4 שעות ביום, וזה יעזור לך “לשבור את התלות שלך להפסיק לעשן אחת ולתמיד.” ואתה לא צריך לדאוג על מילוי, החלפה, או תוספות!

בסך הכל, אנו אומרים התהליך עובד מעל 4 שלבים:

  • מניח את המגנט על אצבעותיך, אשר מצופות ב 24k זהב כדי למנוע תגובות לבעלי עור רגיש.
  • מניח את המגנט הקטן על “נקודה מדויקת” על החלק הקדמי של האוזן.
  • מניחים את המגנט גדול על הגב של האוזן שלך.
  • להפסיק לעשן “לתמיד!”

מדהים איך זה ירגיש לבסוף להשתחרר מתלות הניקוטין שלך? וכמה כסף אולי תוכל לחסוך בתהליך?

אבל הוא EaseQUIT באמת “הדרך הקלה והיעילה ביותר כדי לבעוט הרגל העישון שלך,” או שזה שמן נחשים במסווה של מדע לגיטימי? זה מה שאנחנו נעזור לך להחליט לפני מסירת הכסף שהרווחת קשה.

מהו אזני תרפיה? האם זה אפקטיבי עבור הפסקת עישון?

כיצד easequit-עבודה

זו יכולה להיות שאלה מורכבת יותר ממה שאתה מצפה, אז בוא לשבור את הכל לשלושה חלקים שונים.

דיקור אוזן

במשך אלף שנים, רפואה הסינית מסורתית יישמה דיקור לתוך משטרי הטיפול שלה, אשר כרוכים מחטי דקות החדירו לתוך הגוף בנקודות מדויקות.

על פי תהליך המחשבה מאחורי הטיפולים האלה (יש הרבה תיאוריות פילוסופיות שונות מעורבים, תלוי את מי שואלים), מחטים אלה לנצל את המרידיאנים האנרגיה נמצא בגוף, אשר יכול לספק הקלה מגוון רחב של מחלות.

אחד המרידיאנים אנרגיה אלה טמון האוזניים, אשר מתרגלים דיקור טוענים לעתים קרובות מעשים כמו microsystem של הגוף כולו (או במילים אחרות, כי אתה יכול לטפל במצבים רבים במקומות אחרים בגוף על ידי ביצוע דיקור רק על האוזניים).

Auriculotherapy של ד”ר פול Nogier

לאחר מכן, בשנת 1950, רופא צרפתי בשם של פול Nogier לקח את עקרונות היסוד של דיקור אוזן וטען כי נקודות אנרגיה אלה ניתן לגשת במספר דרכים שונות, מלבד מחטים.

זה כולל לחץ ידני, כגון אצבעות (המכונה אקופרסורה ), לייזרים, או אפילו זרמים חשמליים ברמה הנמוכה.

מכשירים כמו EaseQuit

עכשיו, מוצרים רבים לאחרונה היכה בשוק טוענים כי לקחת את הרעיון של ד”ר Nogier צעד אחד קדימה. במקום להשתמש בלחץ אצבע כדי לנצל את נקודות האנרגיה הללו, הם טוענים שאתה יכול פשוט לצרף מגנטים לאוזן במשך כמה שעות בכל יום להשיג הרבה מאותו הדבר.

בהינתן זה, “תרשים זרימה” של מה שאנחנו דנים עשויים להיראות משהו כזה:

דיקור אוזן מסורתי שיטות auriculotherapy של ד”ר Nogier א מכשירים מבוסס מגנט כמו EaseQUIT

אבל האם יש עדות קלינית תומכת בכל שיטות אלה?

האם אזני טיפולים כמו EaseQUIT קלינית מוכחת?

auricolotheraphy-190x300על פי המרכז הלאומי לבריאות משלימה אינטגרטיבית , “דיקור נראה אפשרות סבירה לאנשים הסובלים מכאב כרוני.”

עם זאת, הם הולכים על מנת לציין כי “הנחיות קליניות אינן עולה בקנה אחד” וכי “שפעות דיקור על המוח והגוף מהי הדרך הטובה ביותר למדוד אותם רק מתחילות להבין.”

במילים אחרות, יש הרבה הקהילה הרפואית כיום אינו מבין על דיקור סיני, ומה עדות קלינית יש מצביע זה יכול להיות יעיל ביותר להקלה על הכאב, לא בהכרח דברים כמו הפסקת עישון.

אבל זכור: EaseQUIT לא מספק דיקור אוזן; מגנט מבוסס רק אקופרסורה. מנקודת מבט זו, לא נתקלנו בשום עדות קלינית ביקורת עמיתים במהלך המחקר שלנו המציין שזה שימושי עבור כל מצב, עישון או אחר.

יתר על כן, לא נתקלנו בשום מאותו סוג של ראיות המצביעות על כך את המיקום של מגנטים אלה יכולים באופן משמעותי להגדיל שחרור אנדורפין, או לספק את ההקלה מרגיעה, מתח אחרים, או הטבות טיפול בכאבים שצוטטו על ידי החברה.

הגענו אל היצרן של EaseQUIT הוכחה כי המכשיר שלהם (או התקני טיפול אזני בכלל) פועל כפי שפורסם, ו נקפיד לעדכן בסקירה זו בהקדם מענה מתקבל.

האם יש תופעות לוואי הקשורות EaseQUIT?

בעוד נראה שיש חוסר ראיות קליניות (מבוסס על המחקר באינטרנט שלנו) תמיכה בטענות של EaseQUIT, החדשות הטובות הן, כי אתה כנראה לא תחווה תופעות לוואי משימוש בה.

עם זאת, החברה אינה להזכיר כי EaseQUIT “לא צריך להיות בשימוש על ידי נשים בהריון, או על ידי כל אדם שיש לו מכשיר שמיעה, קוצב לב, או מכשיר אלקטרו-רפואי אחר.”

מחוץ זה, אתה עשוי להיתקל כמה רגישות קלה ו / או אדמומיות לאחר לובש EaseQUIT, במיוחד בימים הזוג הראשון, שאמור לצמצם לאחר הוצאתו.

כמה עולה השימוש EaseQUIT הרבה?

EaseQUIT היא במחיר 45.84 $ והוא מגיע עם משלוח חינם. אין אינדיקציה בדיוק מה שתקבל במחיר הזה, אם כי נראה שהוא מוגדר מגנט אחד (מלפנים ומאחור) והוראות יישום.

על פי אתר האינטרנט שלהם, מובטחת EaseQUIT כדי לעזור לך להפסיק לעשן ומגיע עם 30 יום הכסף בחזרה להבטיח, פחות S & H.

כדי לבקש החזר, מחלקת שירות הלקוחות של EaseQUIT ניתן להשיג ב: +44 (0) 208 787 5981, support@easequit.com, או באמצעות טופס יצירת הקשר המקוונים שלהם.

לחץ כאן כדי להזמין EaseQUIT מהאתר הרשמי »

איפה ביקורות EaseQUIT? מה עם התחרות?

מאז כתובת האתר שלהם הייתה פשוט רשום במרץ 2016, EaseQUIT היה חדש מדי בזמן המחקר שלנו משך כל משוב לקוחות מקוון.

עם זאת, עשינו ללמוד כי EaseQUIT מיוצר על ידי וולפסון ברג מוגבל, מבוסס מתוך לרנקה, קפריסין, שטוען ממוצריהם “נתמכים על ידי והעדה המייעצת הרפואית ומדעית שלנו.” כולנו תקווה כי זה אומר שאנחנו נשמע בקרוב בחזרה לגבי בקשתנו ניסויים קליניים.

לאחר חיפוש באינטרנט מהיר, נראה כי החברה מייצרת מספר תוספי תזונה פופולריים, כוללים גורפת מטורפת, PhenQ, ו Phen24.

כאן על HighYa, מוצרים אלה היו משוב מלקוחות מוגבל (משולב כולל של 7 ביקורות), עם דירוג ממוצע של 1 כוכב. תלונות נפוצות מצוינות לא תוצאות ופחות מ-כוכבי תמיכת לקוחות.

יחסית, אתה תמצא משוב דומה הרבה התחרות של EaseQUIT, אשר טוענת גם להתייחס עישון, בנוסף לירידה במשקל, בקרת רעב, במתחים, ועוד.

אולי ההבדל הגדול ביותר הוא כי רבים של המתחרים של EaseQUIT ניתן לרכוש עבור פחות מ 10 $ אפילו ZeroMed מגיע ב פחות מ 40 $. למעשה, אתה יכול לקנות כמה שיותר 300 יחידות מגנטיים אלה באתרים כמו eBay עבור קטנה כמו $ 12!

הבאת את הכל ביחד, איפה זה משאיר אותך לגבי EaseQUIT?

EaseQUIT יעזור לך להיגמל-ב -7 ימים או אחר?

תראה, כמי שניסה להפסיק לעשן במשך שנים רבות, אני אהיה הראשון להגיד לך שאתה צריך לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג הצלחה.

במילים אחרות, אם אתה להיגמל בעזרת אפשרויות תחליפי ניקוטין מסורתיים כמו מדבקות או מסטיקים, או לכסניות; או באמצעות שיטות לא מסורתיות כמו auriculotherapy, היפנוזה, או אפילו דיקור, הדבר החשוב ביותר הוא שעזב.

אחרי הכל, יש אולי לא בקצב מהיר, שיטה יעילה יותר של שיפור הבריאות-או שלך בהרבה וכך לחסוך אלפי דולרים בשנה-מ-ידי הפסקת עישון.

מצד השני, אנחנו לא נתקלים כל עדות קלינית במהלך המחקר שלנו מצביע כי התקני מגנט אוזן כמו EaseQUIT יכולים לספק כל יתרונות או- לטווח ארוך קצרים משמעותיים באופן מהימן.

אבל שוב, גם אם מכשירים כמו EaseQUIT אין כל השפעה מדידה על הפיזיולוגיה שלך, אם הם יכולים לעזור לך להפסיק באמצעות אפקט הפלצבו, זה עשוי לאפשר לך להגיע לאותה המטרה.

רק זכור כי עיקר התחרות מתומחרת נמוך בהרבה. כמו כן, אם אתה צריך לשלוח EaseQUIT שלך חזרה לקפריסין על מנת לקבל החזר, זה אומר שאתה עלול לאבד נתח גדול של שינוי בתמורה S & H חיובים.

לקנות-easequit

לחץ כאן כדי להזמין EaseQUIT מהאתר הרשמי »

70/100 : by 210 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »