סקירת EvoTea Teatox, רכיבים & תופעות לוואי

Home » Review » EvoTea Teatox » סקירת EvoTea Teatox, רכיבים & תופעות לוואי

Last Updated on

EvoTea Teatox הוא תה צמחים המיוצר בבריטניה על ידי האבולוציה הרזיה. החברה משווק מספר מרשים של מוצרים לניהול משקל הוא אחד יצרני התוספת המכובדים ביותר בבריטניה.

סקירת EvoTea Teatox, רכיבים & תופעות לוואי

למרות גלולות דיאטה הן כנראה האפשרות הפופולרית ביותר עם דיאטה, תה הרזיה כמו EvoTea Teatox יכול לספק תוצאות דומות והם אופציה טובה במיוחד עבור אנשים המתקשים לבלוע גלולות.

תביעות: כדי  לסייע בדיכוי התיאבון, להגביר את קצב חילוף החומרים ולהגביר את ההמרה של המזון לאנרגיה ולא שומן גוף עודף.

חיוביים : יש לא להיראות id היסטורית תופעות לוואי או תופעות לוואי.

שלילי :  לא הרבה בדרך של משוב לקוח חיובי, יצרנית היא מסתורית.

מהו EvoTea Teatox תה?

EvoTea Teatox הוא תה צמחים המכיל רכיבים נבחרו לספק גמילת 30 יום.

גוף האדם יכול לצבור הרבה רעלים שעלולים לפגוע בתפקוד הטבעי שלה. חלק מרעלים אלו, כגון רדיקלים חופשיים, באים מזון; אחרים מהסביבה; ועדיין אחרים לגדול ולהתרבות בתוך הגוף (דוגמה קלאסית היותה מרבצים של חומר צואתי כי לעתים קרובות להצטבר באזורים מסוימים של המעי). מסיבה זו גמילה רגילה יכולה להיות יתרון עבור הבריאות. אבולוציה הרזייה טוען תה גמילה שלהם יכול לסייע למשתמש להרגיש בהירים בריא וגם יכול להגביר ירידה במשקל כאשר שימש כחלק מאורח חיים בריא.

תהליך הגמילה יכול לשפר את תפקוד חילוף חומרים, כך טענות אבולוציה הרזייה לשאת הרבה משקל והגיבוש גם מכיל מרכיב עם שומן מוכח שריפת תה יכולות-ירוקות.

יתרונות המתפרסמים

 • 100% טבעי להשלים
 • תומך אנרגיה, אובדן שומן & תורמת מטבוליזם מזין רגיל
 • נוסחא teatox צמחים חזקה אך טבעית
 • אידיאלי עבור דחיפה בבוקר כדי לספק אנרגיה
 • מתאים לגברים ונשים
 • מתאים לצמחוניים
 • קל לשימוש

רכיבים עיקריים

 • תה ירוק (350mg): תה ירוק הוא מבער שמנים מוכח והמוניטין שלה למתן הרזיה בטוחה הצליח מה שהופך אותו לאחד המרכיבים גלולי דיאטה הפופולריים ביותר בעולם.
 • Horsetail (350mg): עשב עתיק ידוע עד כה בחזרה פרהיסטורית, horsetail משמש לטיפול במגוון מחלות. Horsetail הוא עפיצות חזקה איכויות המשתנת יכולות להיות יקרות לטיפול בדרך שתן ופרעות ערמונית.
 • שן הארי (350mg): משתן חזק שיכול להיות שימושי עבור טיהור רעלים מהכבד בדרכי השתן. שן הארי גם מסייע זרימת מרה נכונה, ולכן תוספת עם שן הארי יכולה גם לסייע בעיכול.
 • מנטה (350mg): צמח תכליתי אשר מציע יתרונות בריאותיים רבים ויוצא נודף ריח מנטה טרי כמו גם. מנטה הוא סוכן אנטיבקטריאלי שיכולים לתפקד נגד גודש, ולסייע בתהליך העיכול. זה ידוע גם כדי להחיות את הבטחת המוח ומופעים כמדכא תיאבון.
 • ויטמין B6 (0.105mg): כמו כל ויטמיני B, ויטמין B6 לסייע התפקוד המטבולי, כך שזה יכול להיות שימושי מאוד כספק אנרגיה וגם יש פוטנציאל לעודד שריפת שומן.
 • ביוטין (3.75mcg): נקרא גם ויטמין H. ביוטין מסייע לגוף לעכל שומנים ופחמימות, מעודד את צמיחת השיער בריא, והוא טוב עבור מערכת העצבים.

כיצד להכין EvoTea Teatox

 • גביע: תלול teabag EvoTea Teatox אחד כוס המים ולאפשר לחלוט במשך שלוש דקות.
 • טיון: אפשר שתי שקיות תה עבור כל ליטר של מים רותחים.

כיצד להשתמש EvoTea Teatox  – ניתן לצרוך חם או קר. המינון המומלץ הוא שתי כוסות בכל יום האבולוציה הרזייה מציע את הגביע הראשון לצרוך דבר ראשון בכל בוקר. הגביע השני של היום צריך להיות נצרך בשעות אחר הצהריים (בין צהריים וערב).

תוצאות ירידה במשקל יכולה להיות מוגברת על ידי שילוב השימוש תה עם דיאטה דלת קלוריות ופעילות גופנית קבועה.

משוב לקוחות

משוב לקוחות הוא מעולה בשפע.

כמה הערות לקוח מדגם לקרוא:

“טעם נהדר באמת עובד עבור הרזיה. זה גם ממש טוב מתעודד לך. אני מרגיש כמו אישה חדשה.”

“הייתי רק באמצעות EvoTea Teatox במשך שבוע, אבל הבטן שלי כבר מתחילה לרדת. אני מרגיש הרבה יותר טוב בעצמי בימים אלה, כמו גם, ואני כבר לא עייף כמו שנהגתי להיות (כמובן הגמילה). הטעם הוא די נעים מדי, אז אל תתלונן ממני.”

“הלוואי שמצאתי לפני זה שנים. הוא באמת עוזר לי להפיק את המרב של דיאטה מבוקרת קלוריות שלי. אני ממליץ מוצר זה עבור כל מי שמחפש דרך לרדת במשקל.”

תופעות לוואי & שיקולים אחרים

תופעות לוואי הן לא סבירות, אבל אבולוצית הרזייה מקובעת תה הגמילה שלהם אינו מתאים לנשים בהריון או מיניקות.

פסק הדין

EvoTea Teatox הוא מוצר מומלץ. השילוב מכיל תערובת הגונה של מרכיבים שאמורות להיות יותר מסוגלים לייצר את תוצאות הבטיח. משוב לקוחות גם מציע שילוב רב עוצמה. התמחור הוא הוגן ערבות היא במקום. זה יהיה קשה לנו פגם במוצר או היצרן, כך ציונים גבוהים לאורך כל הדרך.

היכן לקנות – אפשרויות רכישה & שיקולים

EvoTea Teatox זמין רק מהחנות המקוונת הרזייה אבולוציה.

בזמנו של בסקירה זו ניתן היה לרכוש 30 שקיקי תה עבור 19.99 £. זה לא בלתי סביר עבור מוצר מסוג זה, במיוחד לאור העובדה שיש כסף 30 יום בחזרה להבטיח, ולקוחות שרוצים לעשות כן יכולים להבטיח הנחות משמעותיות על ידי הוספת תיבה נוספת או שתיים של שקיות תה כדי הזמנותיהם.

יש מבצעים מיוחדים ומחירי הנחה זמינים

לחץ כאן כדי להזמין EvoTea Teatox מהאתר הרשמי »

77/100 : by 66 users
FLASH SALE 20% OFF »