סקירת Forskolin 250: האמת מאחורי זה תוספת ההרזיה הטבעית

Home » Review » Forskolin » סקירת Forskolin 250: האמת מאחורי זה תוספת ההרזיה הטבעית

Last Updated on

הפופולריות של forskolin הטהור בין תרבויות מערב היא עדיין חדשה יחסית, במיוחד בתוך שוק תוספת הצרכן. תוספת צמחים זה משווק לעתים קרובות כאחד גלולות הרזיה רבות יכולות לעזור לרדת במשקל מהר עם מאמץ מעט אחר. מחקרים מראים כי Forskolin הוכח להציע כמה סיוע לירידה במשקל, אבל הוא רחוק מלהיות יזמים רבים’הפלא’ לתאר. אופייני תוספי צמחים רבים, forskolin יש מעט מאוד דיווחים על תופעות לוואי ונחשב בטוח כלל לשימוש על ידי כמעט כולם. עוד תוסף פופולרי עבור הרזיה הוא Garcinia Cambogia, אשר לעתים קרובות משווים forskolin. תרכובת טבעית זו דומה forskolin-בכך שהיא מציגה תוצאות מבטיחות בתחום עוזר משקל אבל לאבד שונה מאוד בהיבטים רבים אחרים.

מהו Forskolin 250

Forskolin הוא תמצית משורש של  Plectranthus barbatus , הידוע גם בשם  Coleus forskohlii, שהינו יליד צמח בגודל בינוני להודו. בהיסטוריה האנושית הקדומה, מרפאים איורוודי עשה שימוש רב של עשב זה לטיפול בעיות בריאות רבות. Forskolin הוא תרכובת שנמצא בריכוז גדול בתוך Coleus forskohlii השורש. שורשי הצמח הזה כבר נטחנו, אכלו, ומשתמשים ב תה על ידי מרפאים איורוודי במשך מאות שנים, אבל עכשיו תוספי Forskolin מבודדים זמינים בשוק הצרכני כמו תמציות טופלות.

Forskolin הוכיח את היכולת לעזור לנהל מצבים בריאותיים רבים כגון השמנת יתר, בעיות הורמונליות, בריאות לב, ואף לעזור עם אלרגיות. כמו בכל הצמחים, יש תרכובות רבות יותר נמצאות בתוך Coleus forskohlii מסתם Forskolin. לאלו דבקות שיטות מרפאות מסורתיות יותר, תה עשוי שורשי tuberous של צמח זה מציע שילוב סימביוטי יותר של תרכובות. מחקר מודרני גילה כי Forskolin אלקלואיד הפעיל הוא ללא ספק התרכובת המועילה ביותר למטרות בריאות.

איך Forskolin 250 עבודה

Forskolin כבר בתור תוסף הרזיה נס על ידי אישים כמו ד”ר עוז. רוב הפופולריות של זה כבר נוסד על אי ההבנה שזה צורה כלשהי של “קסם” גלול שיכול להילקח כדי לרדת במשקל לא משנה מה. זה, הוא משמעי שווא-וכך גם רוב הטענות על ידי אישים לאומיים. עם זאת, Forskolin הוכיח יכולת המסומנת להשפיע שריר / יחסי שומן בגוף, לווסת את רמות שומנים, לקדם ברמות הורמונים בריאות, כמו גם שינויים חיוביים רבים אחרים המשפיעים בגוף.

בשלב זה ברמה הבסיסית ביותר, forskolin ידוע כגורם ספייקים כימיקל הנקרא ג monophosphate אדנוזין yclic, או מחנה קצר. המתחם הזה הוא מעורב עוזר לווסת תפקודים חיוניים רבים בגוף, כבר ידוע להציע יתרונות בטיפול והמניעה של מחלות מרכזיות רבות. עבור הבנה טובה יותר של אופן פעולת forskolin, כמו גם  למה אתה צריך להיות זהיר של רמות cAMP שלך, בואו נסתכל על כמה פונקציות כי מחקרים הוכיחו Forskolin כיעיל.

היתרונות של Forskolin 250

Forskolin הוא ידוע כבעל יתרונות עצמה רבים כטיפול טבעי נגזרות למצבים בריאותיים רבים. העמותה הגמורה הרזיה היא רק שביל הצד אחרון כי forskolin נקטה, ומציעה יתרונות רבים כלפי בריאותך. מחקר קליני על forskolin עדיין קצת דליל, וחלק גדול מהם את המסקנות שנמצאו הם עקיפים בטבע. לדוגמא, רמות cAMP המכונות לווסת תפקודים חיוניים רבים בגוף, ואת forskolin ידוע להגדיל את הרמות הזמין cAMP. אז, הנקודות הללו ניתן לחבר להציע forskolin כי יכול בהחלט להיות מסוגל להשפיע על הרגולציה של אלה חיוניים רבים פונקציות-באמצעות רגולציה זה של המחנה.

Forskolin נחשב לחץ דם גבוה פינוק מסוגל להיות, כאבים בחזה, אלרגיות, אקזמה, השמנת יתר, תסמונת מעי רגיז, דלקות בדרכי שתן, סרטן “מתקדם”, וחוסר זיקפה גם אצל גברים

עם חוסר מחקר נוסף על מנת להסיק מסקנות, זה קצת קשה לומר דבר  בוודאות על forskolin-אף היתרונות forskolin רבים נחשבים. Forskolin מדווח על ידי אתרים “סמכות” רבים כגון WebMD כמו להיות יעיל בטיפול בלחץ דם גבוה, כאבים בחזה, אלרגיות, אקזמה, השמנת יתר, תסמונת מעי רגיז, דלקות בדרכי שתן, “מתקדם” סרטן, ואפילו זיקפה בשנת גברים, עם מעט צִיטָטָה. בעוד אתה תמצא מתחת Forskolin עושה ב כתובת עובדה שרבים מהנושאים הללו, זה תמיד חשוב להבין מה תביעות כאלה בטענה נעשות על. להלן, תוכלו למצוא סקירה קצרה של כמה מן היתרונות forskolin נחקר יותר

ירידה במשקל

Forskolin הוכיח כמה יכולת בעלמא להשפיע הרזיה, מראה תוצאות מעורבות בניסויים קליניים. מחקר אחד מצא כי נשים שהיו מעט עודף משקל נמצאות forskolin כדי למנוע רווחי משקל נוספים, אבל לא לרדת במשקל קיים. בנוסף, החוקרים ציינו כי אלו ניתנה תוספת Forskolin ראה ציין ירידות עייפות ותיאבון. זה גם  מאוד לציין כי מחקר זה נערך בקרב פחות מ 100 משתתפים, כך מסקנות בהתבסס על התוצאות של זה לא צריך להילקח בכבדות.

מחקר נוסף שנערך בקרב גברים בגיל העמידה שדווחו בתור “שמנים” מצא הרבה יותר תוצאות מרגשות. מחקר זה מצא כי הגברים הנתונים forskolin הצליחו לראות שינוי בהרכב מסת גוף, בעל שרירים ושומן פחות ויותר. בנוסף, forskolin הוצגה כדי להגדיל את רמות הטסטוסטרון של עד 30%. מחקר זה מציע תובנה הפוטנציאל המרגש של forskolin בשימוש יעיל כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון, ולבנות מסת שריר רזה. הוודאות היחידה האמיתית של התפקיד של forskolin הרזיה היא שזה מראה פוטנציאל, וחקירה נוספת בהחלט צריכה להתנהל.

אלרגיות

שימוש נוסף הנפוץ של forskolin הוא בטיפול אלרגי, כמו גם תגובות אלרגיות חריפות. חוקרים גילו כי תרכובות כגון forskolin מסוגלות להקטין את כמות האלרגנים מסוגל לחצות למחזור הדם בתקופות של אנפילקסיס. באופן ספציפי, forskolin מדגים את היכולת לצמצם חדירות כלי דם כלליות. Forskolin הוכיח את היכולת להגדיל את הקוטר של דרכי הנשימה של הריאות, אשר הוא חיובי מאוד לטיפול באסטמה ותגובות דמוי אסטמה. במחקר אחד שנערך על פני תקופה 8 חודשים של זמן, החוקרים מצאו כי חולים אלה נתנו 10 מ”ג של forskolin בכל יום סבלו 45% פחות התקפי אסטמה.

בריאות הלב

Forskolin הוכיח את היכולת להחיות כושלת רקמות לב בניסויים בבעלי חיים, והוא ידוע להיות מפעילה חזקה של  cyclase adenylate שריר הלב. אנזים זה נמצא בתוך רקמות לב, והוא ידוע להיות מעורב עמוק בתהליכים תאיים רבים אחראים לשמירה על בריאות לב. יש Forskolin את היכולת להשפיע על הרקמות של הלב, אשר בתורו לייצר פעימה בלב חזקה, ואת כלי דם רחבים יותר. מסיבה זו, אנשי מקצוע הית כמה לנהל מינון IV של חולים הסובלים cardiomyopathy מוגדש.

מגביר טסטוסטרון

שהוזכר קודם לכן היה היכולת של forskolin לספק עליות דרמטיות ברמות הטסטוסטרון כלליות אצל גברים, עד 30% מגבירים. עליות אלו נראים רק קבוצות מבחן קבלת טיפולי forskolin נרשמו רמות טסטוסטרון בסרום חינם. מרבית טסטוסטרון זמין לגוף שלך חייב הורמון אחר, המכונה גלובולין הורמון המין. טסטוסטרון “בחינם” היא יכולה למדוד דגימת דם, והוא יחסית מהיר יעיל. זה מודד את כמות הטסטוסטרון שיש לך זמינים לשימוש בכל זמן נתון, והוא יכול להיות אמצעי יעיל לאבחון פוריות הגבר, אין אונות, החשק המיני נמוך, ואפילו כמה סימפטומים של עייפות. בסך הכל, forskolin הוכיח יכולת מאוד מבטיח זה היכולת להגביר טסטוסטרון באופן טבעי אצל גברים.

Forskolin 250 תופעות לוואי

יש Forskolin תופעות לוואי מעט מאוד לציין, ואלה דווחו הם קלים כלל. היו כמה תצפיות הגדרות במעבדה כי הם ראויים לציון, אם כי הכמות הקטנה של נתונים עולה אפשרות גדולה יותר של ממצאים נסיבתיות. במילים פשוטות, תוספי תזונה לקבל תשומת קליני קטן כזה ממצאים מכל  אחת  המחקר לא צריך להילקח כמו גוספל, כך-ל-לדבר. ביום דוגמא לכך ניתן לראות במחקר 2015 שחקר את הפוטנציאל של תרכובות forskohlii Coleus להשפיע חומרים גנטיים בצורה שלילית. מחקר זה מצא כי בחלק הבדיקות שלהם DNA נפגע בעצם כמו דרך כי אולי יקדם גידולים סרטניים להיות סבירים יותר.

הבעיות הנפוצות ביותר הן אלה שבן הדילול של דם או ירידה בלחץ דם הוא לא רצוי, כגון אנשים מתכוננים ניתוח

כמה תופעות לוואי קלות אחרות דווחו מאלו באמצעות Forskolin הן פעימות לב מואצות או לא סדירות, ירידה בלחץ דם (בדרך כלל אלה עם BP הנמוך כבר), וגירוי בגרון באותם באמצעות Forskolin בשאיפה לטיפול באסתמה. בהתחשב במה שלמדנו על היכולת של Forskolin לטיפול התקף לב על ידי התרחבות כלי דם, הבעיות עם לחץ דם צפויות למדי. אם כבר יש לך בעיות עם לחץ דם נמוך או עילפון, אתה צריך לנקוט זהירות רבה כאשר לוקח Forskolin בפעם הראשונה, ואת להתייעץ עם הרופא על חוות דעת רפואיות ניסיון על זה נאות עבור הצרכים שלך. בסך הכל תופעות הלוואי של Forskolin מאוד קלות, ולעתים נדיר-דיווח. הבעיות הנפוצות ביותר הן אלה שבן הדילול של דם או ירידה בלחץ דם הוא לא רצוי, כגון אנשים מתכוננים לניתוח.

היכן ניתן לרכוש Forskolin

Forskolin הפך תוסף מאוד פופולרי בשנים האחרונות, עם הרבה בזכות לאישי ציבור כגון ד”ר עוז-אשר מוגזמת זה של היכולת לקדם ירידה במשקל. עם זאת, בשוק התוסף כבר מוצף על ידי מוצרי Forkskolin של מותגים שאינם ידועים, ולעתים קרובות תוך שימוש בחומרים נחותים. יצרנים רבים מאמינים כי על ידי רכישת Forskolin בתפזורת מספקים בחו”ל, אז תחבתי לתוך בקבוק עם תווית קליטה, כי הם כבר הפיקו מוצר איכותי.

למרבה הצער, רוב-מהימן רופא מותגי תוספת אינם זמינים בחנויות מזון בריאות מקומיות קמעונאים כמו ויטמין הקניות. מוצרים אלה זמינים רק עבור רכישה ישירה של בריאות מורשה מקצועית, כגון רופא אינטגרטיבי. למרבה המזל, רבים של מוצרים אלה זמינים לרכישה ישירות דרך קמעונאים כגון אמזון או מרכז מוסף מקצועי. אם אתה רציני לגבי האיכות של התוסף שלך, או אם אתה קונה הרבה תוספים, אתה צפוי כבר קניות דרך אחת החנויות המקוונות הללו. בזמן שחיפשו מוצרים יכול לפעמים להיות מעצבן, אתה תמיד תהיה מסוגל למצוא במחיר נמוך יותר, וזמינות גבוהה.

את הפוטנציאל האמיתי של Forskolin 250

Forskolin הוא תרכובת טבעית חזק כי הפגינה יכולת מרשימה בסיוע עם מצבים בריאותיים מסוימים כגון סרטן, התקף לב, אקזמה, אסטמה, ואפילו טסטוסטרון נמוך. Forskolin Pure זמין מותגי תוספת מספר כקובץ תמצית תקנית מהשורש של Coleus forskohlii,  יליד פרח סגול יפה להודו. Forskolin היא הכי ידועה כאמצעי עוזר לרדת במשקל מהר, למרות שזה יכולת ממשית לגרום המשקל שאבד הוא מנופח מאוד על ידי אישים כמו ד”ר עוז-בדיוק כמו ועדת המשנה של הסנאט כי חקרו אותו בנושא. Forskolin יכול להיות יתרון גדול כמו יתרון נוסף ב לאבד משקל, כחלק משגרת תזונה בריאה ופעילות גופנית כבר.

Forskolin הוא תרכובת צמחים חזקה המוצעת לנו על ידי כדור ארץ מסוגל לעזור לשקם ולשמור על האיזון הטבעי שלנו

מוצרי Forskolin כמה זמינים מותגי תוספת מכובדים מאוד המציעים מקום בין מינוני 9-25mg של Forskolin הטהור. חשוב מאוד לקנות מותגי תוספת שאינם מבוססים מהימן על ידי אנשי מקצוע בתחום בריאות המסירה שלהם של מוצרים טהורים וחזקים. רבים מהמוצרים הללו זמינים רק באמצעות אנשי מקצוע בתחום בריאות מורשים, אך לעתים קרובות ניתן לקנות באינטרנט ישירות דרך ממשווקים מורשים. אם אתם שוקלים forskolin כאמצעי לאבד משקל, זה  מאוד מומלץ לך להתייעץ עם הרופא שלך תחילה, ולהיות מודע היטב למה לצפות. Forskolin הוא תרכובת צמחים חזקה המוצעת לנו על ידי כדור ארץ מסוגל לעזור לשקם ולשמור על האיזון הטבעי שלנו.

לחץ כאן כדי להזמין באינטרנט Forskolin 250 »

77/100 : by 177 users
FLASH SALE 20% OFF »