סקירת NiacinMax – רצועת לשון מסיסה – יתרונות & תופעות לוואי

Home » Review » NiacinMax » סקירת NiacinMax – רצועת לשון מסיסה – יתרונות & תופעות לוואי

Last Updated on

ניאצין מקס יצר רצועה מסיסה המספקת ניאצין הידוע גם בשם (חומצה ניקוטינית) במגע עם הלשון. בגלל ניאצין מקס משתמשת רצועה ולא גלולה משתמשים מקבלים ללהיט של ניאצין. על פי אתר האינטרנט שלהם, ניאצין מקס משפר את זרימת דם משתמשים, רמות HGH תוך גברת רמות חמצן. לכן, צמיחת שריר הגדלה, הפחתת עייפות ולעזור שרירים לתקן הרבה יותר מהר. זה מאוד שימושי לאחר אימון אינטנסיבי או פעילות גופנית שגרתית.

ניאצין מקס סקירתנו תהיה להסביר איך תוספי פיתוח גוף חדשים זה עובד והאם הוא מועיל להצלחת מפתחי גוף וספורטאים. אנחנו יהיו גם רשומים כל הוכחה מדעית המרכיב הפעיל (ניאצין), בתוספת פירוט בנושאים הקשורים תופעות לוואי שליליות. בגלל ניאצין מקס הוא מוצר חדש, ביקורות המשתמשים הם מועטים מאוד אך ניתן למצוא בתחתית סקירת מקס ניאצין זה. ביקורות החדשות שנקבל ברורות תפורסמנה כפי וכאשר נקבל אותם!

הטענות של ניאצין מקס:

ממוקד כלפי מפתחי הגוף וגם ספורטאים שרוצים להפחית עייפות, לשפר את רמות האנרגיה ולשפר את צמיחת השריר שלהם. ניאצין מקס מתיימר להיות מסוגל להשיג תוצאות חיוביות רבות עבור שני מפתחי גוף וספורטאים כאחד. להלן הנקודות ניאצין מקס טוען להשיג תוצאות:

 • מגדילת HGH ( הורמון גדילה אנושי ) עבור רווחי שריר גדולים והגדלת רמות אנרגיה.
 • דם מוגבר זרימת חמצן, זה עוזר לתקן רקמות שריר תוך הפחתת עייפות עבור אימון אינטנסיבי.
 • משפר את ייצור תאי דם אדומים בתוך זרם הדם שלך, זה מכן מספק חומרים מזינים יותר ושיעור צמיחה טוב יותר.

בגלל ניאצין מקס הוא תוסף הספורט ייחודי המספק ניאצין מיד מבעד לפיסת מסיסים. זה כבר נחשב פריצת דרך אשר מגובה על ידי עדות קלינית כדי לשפר את היכולת גופים שלך להרים יותר, להפיק רווחי גדול ולשפר את רמות האנרגיה.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

מה NiacinMax יעשה בשבילך

ניאצין הוא המרכיב הפעיל כאן, וזה ייתן לך הרבה יתרונות בריאותיים מלבד הגדלת בניית השריר שלך, כוח, סיבולת.

אחד היתרונות הגדולים ביותר תקבל באמצעות NiacinMax הוא שזה יגדיל את הרמות של הורמון גדילה אנושי, הורמון חיוני מאוד עבור בניית השריר שלך.

הורמון גדילה האדם NiacinMax

גדילה אנושית הורמון הוא אחד משישה ההורמונים החיוניים שאתה צריך עבור בניית השריר שלך. ככל שאתה מקבל של HGH באופן טבעי, זה יותר טוב.

רמות גבוהות של צמיחת תקל בשבילך לבנות שרירים רזים וכוח. HGH הוא גם מבער שמנים גדול שיעזרו לך להיפטר שומן בגוף עקשן מסתתר השרירים שלך. אתה יכול לנוח להבטיח כי רמות גבוהות של הורמוני גדילה תיתן לך כי מגורר מבט.

ניאצין מקס מגביר את ייצור תאי הדם האדומים שלך

ניאצין גם משפר את ייצור תאי הדם האדומים שלך ולכן רמות תחמוצת החנקן שלך יעלה. זה אומר שזה יהיה יותר קל להעביר חמצן וחומרי הזנה אל השרירים כדי שיוכלו להתאושש ולצמוח מהר.

NiacinMax נותן לך דחיפה גדולה לפני האימון שלך

הנה היתרונות של ניאצין מקס נכנס לשחק. נטילת תוסף זה לפני האימון שלך תיתן לך דחיפה אמיתית שתגרום לך רמה טובה של אנרגיה לשחרור משופר לשרירים שלך. אם אחוז השומן שלך נמוך מספיק, אתה יכול לראות את זה כי אתה ורידים לקבל שאוב להתבלט.

משפר את רמות תחמוצת החנקן עבור להתאוששות טובה יותר

תחמוצת חנקן גבוהה גם נותנת לך החלמה טובה יותר הוא בין תרגילים שהלכו למכון כושר. זה אומר שאתה יכול להישאר ממוקד יותר על הכושר שלך לתקופה ארוכה בלי לנוח יותר מדי.

תופעות לוואי של ניאצין מקס

מאז ניאצין מקס ימנע את מערכת העיכול לגמרי תופעות לוואי הקשורות לשימוש של ניאצין ומקס הם כמעט אפסי. למרות חלק מהמשתמשים טענו סבלו עד גלי חום קל עד שעות לאחר שימוש. זו יכולה להיות הרגשה מוזרה מאוד במיוחד אם לא חווה קודם לכן!

תופעות לוואי אחרות מאכילת ניאצין הן:

 • Dizzeness במיוחד כאשר בישיבה או בעמידה במהירות.
 • בחילות וכאבי בטן וכאבים.

מצרכי ניאצין מקס

כל רצועה הנמכרת על ידי ניאצין מקס מכילה 75milligrams של ניאצין כמות קטנה של ויטמין B3. זה חיובי כפי המוצר מדובר אינו משתמש תופסים והשתמש מנה מדודה של חומרים, כך שמשתמש יודע כמה הם צורכים.

פירוט של ניאצין מקס

 • שירות מסופק באמצעות שבירת קרקע רצועת מסיסים חדשה שמגדילה את האפקטיביות ומספקת ניאצין טהור לתוך זרם הדם.
 • מגביר מטבוליזם משתמש, תאי דם אדומים ורמות חמצן עבור ביצועי אנרגיה מוגברים בעת צורך.
 • משפר באופן משמעותי את הרמות של HGH, ולכן שיפור שריר תיקון רקמות שריר.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

דעת המשתמש של ניאצין מקס סקירה:

 • הייתי מרוצה מניסיוני של ניאצין מקס ומאושרים עם הביצועים הכוללים קיבלתי. אני לוקח הספורט שלי ברצינות רוצה לנסות תוספים חדשים. ניאצין מקס הציע לי יתרון שנמשך כמה שעות. אני אמשיך להשתמש בו למרות שאני חווה גלי חום לאחר השימוש! ניאצין מקס סקירה הרשומים על ידי סטיוארט L .
 • לאחר שניסה גלולות רבות שנזקקו להיבלע נלקחתי על ידי רצועת המסיסים מתמוססת על קשר עם הלשון. אחרי כמה שבועות של צריכה הרגשתי שיפור הביצועים שלי כשעובדים שלנו ופעילות גופנית. אז זה שיפור קצב הצמיחה ואת הגוף שלי. הרגשתי ניאצין מקס היה רעיון טוב מאוד כמו שאני לא צריך לצרוך כל גלולות יותר! ניאצין מקס הסקירה ששלחה סימון S .

Pros and Cons שימוש NiacinMax

בואו נסתכל מקרוב על כמה מן היתרונות והחסרונות באמצעות NiacinMax.

Pros שימוש NiacinMax

 • קליטה מהירה זה נותן לך תוספת יעילה הרבה יותר
 • קל יותר לשימוש מאשר קפסולות
 • שפע של מחקרים מדעיים התומכים תביעות
 • אין תופעות לוואי
 • בחזרה להבטיח כסף 67-יום
 • תמיכה מעולה זמינה

חסרונות השימוש NiacinMax

 • לא אושר על ידי ה- FDA
 • קיוויתי שריר חשוב יותר מרכיבי בניין כמו L- ארגינין וקריאטין כלולים

סיכום

ניאצין יש לו הרבה של המחקר המדעי השקיעה לתוכו והוא יכול להועיל בתחומים רבים אחרים של בריאות. בשל מערכת המסירה היעילה של ניאצין מקס וחומרים פעילים היינו ממליץ זה הוא עבור ספורטאי שרירנים כאחד. למרות ביקורות ניאצין מקס מעטים, משתמש דיווח תוצאות אפקטיביות עם כמעט ללא תופעות לוואי.

30 STRIPS
$39.99
Retail: $49.99
Savings: $10.00
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
60 STRIPS + 30 FREE
$79.98
Retail: $149.97
Savings: $69.99
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
90 STRIPS + 60 FREE
$119.97
Retail: $249.95
Savings: $129.98
FAST & FREE SHIPPING
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

75/100 : by 225 users
NiacinMax Review
FLASH SALE 20% OFF »