סקירת NooCube – איך זה המוח המוסף Stack Up?

Home » Review » Noocube » סקירת NooCube – איך זה המוח המוסף Stack Up?

Last Updated on

יש ארוך היה שוק תוספים לחיזוק מוח, אבל רבים מאלה “גלולות המוח” שקריה טוענים כי הם יכולים להגביר את רמת IQ שלך. אחרים יכולים לגרום לך להיות עצבני או נרגש כי יש להם עודף קפאין בכמוסות שלהם. אז זה היה עם עניין רב כי בדקנו NooCube, כפי שזה תוספת nootropic עבור המוח שלך כי אין אותם חסרונות או טענות אותן התוצאות בלתי אפשריות.

סקירה: מהו NooCube?

בקיצור, NooCube היא סוג של תוסף תזונה שנקרא nootropic. NooCube ותוספי מזון אחרים כמו זה, כגון Neuriva ונוירו-Peak, למזג מספר מרכיבים יחד לתוך קפסולות אשר אתה לוקח כדי להגביר את יכולות וזיכרון הקוגניטיבי שלך. באופן ספציפי, NooCube נועד להגביר את הריכוז ואת להתמקד, לשפר את הזיכרון והלמידה שלך, ולשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך לפי אתר ותיאור המוצר.

יש לו מינון כולל קטן יותר של המרכיבים שלה מהרבה תוספי nootropic אחרים, לעומת זאת. השפעותיו עדינות בולטים מאשר גלול לחיזוק מוח אחר, אשר עשוי או לא עשוי להיות מה שאתה בשוק.

יתרונות ותועלות של NooCube

 • ריכוז טוב יותר
 • מודעות חזקות של הסביבה שלך
 • מוטב זיכרון זיכרון
 • זמן תגובה מהיר יותר
 • אין ממריצים חזקים או חומרים סינטטיים קשים
 • משפר יכולת ריבוי משימות
 • 60-יום ערבות moneyback

חסרונות

 • אינו משפר כלום מדי דרסטי
 • יש לנקוט עם ארוחה, וכי דבר זה מהווה בעיה עבור-הסקיפרים בוקר

מיהו היצרן מאחורי NooCube?

באואר תזונה היא החברה העומדת מאחורי NooCube. הם עושים תזונה אחרת, וזאת בנוסף אחד זה. הם ידועים בעיקר על מסירותם בבטיחות משתמש לייצור תוספים כי אין הרבה תופעות לוואי חמורות. אנחנו יכולים לראות את משך הפילוסופיה הזו כאן, כמו NooCube הוא אחד תוספי המוח הבטוחים סביב.

מה המצרכים נמצאים NooCube?

NooCube משתמשת שמונה תרכובות nootropic טבעיות המרכיבים הראשוניים שלה לייצר השפעותיו. מרכיבים אלה הם:

 • שיבולת שועל קש, תמצית מרוכזת תושבי העיר, אשר מגביר את כוח המוח שלך בטווח הקצר.
 • Theanine, מרכיב בדרך כלל למצוא סוגים שונים של תה. Theanine יכול להפחית את רמות הלחץ שלך ולשפר את המיקוד ובהירות שלך. Theanine גם יכול לעזור להפחית את העצבנות אתה עשוי לחוש קפאין.
 • טירוזין, אשר מגביר הנוירוטרנסמיטר היעילות שלך ומשפר ריכוז או המיקוד שלך.
 • טופר של חתול, המהווה מרכיב טבעי בעל תכונות אנטי-דלקתיות חמצון. לפעמים זה יכול להקל על כאבי ראש, כתוצאה מכך.
 • אלפא GPC, אשר משפיע על מערכות phosphatidylcholine ו אצטילכולין במוח. זה משפר את תפקוד ויעילות המוח.
 • Resveratrol 98%, המהווה נוגד חמצון אחר מפחיתת הרמות ומונעים את לחץ לשחרר מולקולות חמצן רדיקליות שעושים שמות בכלי הדם של המוח שלך.
 • Huperzia serrata, אשר מעכב האצטילכולין. הדבר מונע המוח שלך מסבל מכמה תופעות של כולסטרול גבוה.

איך NooCube עבודה?

NooCube מתמקדת רק על הגדלת יכולות קוגניטיביות שלך ולא שיפור היבטים אחרים של הגוף שלך כמו תוספי מזון אחרים. בגלל התמהיל העשיר של רכיבים מסייעים, NooCube בעצם מרגיע את המוח, מפנה חוסמים אפשריים שעשויים לעכב את תפקוד הקוגניטיבי מהר, או נותן נוירוטרנסמיטורים שלך דחיפת היעילות שלהם.

עם זאת, NooCube לא עוזר anyo ne היבט של היכולות של המוח. זהו מלכוד כל תוספת שנועדה להגביר את דעתך באופן כללי. אם אתה צריך לשפר את הזיכרון שלך, למשל, ומעל לכל ההיבטים האחרים, אתה רוצה להיות עשיר יותר מחפש סוג של תוספת אחרת.

זה לא חייב גבוה ריכוז של מרכיבים מסוימים, כמו אלפא GPC, כמו כמה תוספי nootropic אחרים. זהו בעצם דבר טוב בספר שלנו מאז טוב של זה עבור נוטלי תוספת לראשונה ללכת קל כפי שהוא להתרגל ההשפעות של התוספת האחרונה שלהם.

אבל אתה רוצה משהו אחר עבור גרעין קשה יותר מוח לחיזוק. Mind Lab מתמקדת פרו על היבטים ספציפיים יותר של אופטימיזציה המוח, כמו הנוירוטרנסמיטר ותמיכה נוירון התייעלות. זה יכול אפילו לשפר את מצב הרוח שלך. בעיקרון, NooCube היא טובה ביותר עבור תמיכת מוח בעוד משהו כמו Mind Lab Pro הוא טוב ביותר עבור שיפור המוח .

כדי להשתמש NooCube, לקחת 2 הכמוסות עם כל ארוחת בוקר. אתה צריך להתחיל לראות תוצאות השכליות שלך על 30 דקות. במשך הזמן, אתה יכול לעבוד עד 3-4 כמוסות ליום עם ארוחת בוקר בלבד. עם זאת, אתה לא צריך לקחת יותר מ 4 של קפסולות לביטחונם האישי.

בטיחות ותופעות לוואי

אתה לא צריך לסבול תופעות לוואי עם תוספת nootropic זה. מאז מרכיביו הם כל-טבעיים הכמוסות עצמם אינן גבוהות מאוד במינון, אתה לא צריך לשים את דעתך תחת לחץ אם אתה לוקח את המספר הנכון עם ארוחה.

כמובן, אם אתה לוקח יותר מ 4 של הכמוסות ליום אתה עלול לסבול מכמה עצבנות או-ערנות יתר כתוצאה של המינונים ramping את הפעילות של המוח שלך יותר מדי גבוהה. זה יכול להיות לא נוח או להסיח כך שהוא לא מומלץ.

חוסר קפאין, בפרט, עושה את זה כתוספת nootropic נהדרת עבור אנשים שרוצים לשפר את היכולות הקוגניטיביות שלהם מבלי להרגיש מדי Hyper או יתר התראה.

היכן לקנות NooCube

אתה בהחלט צריך לקנות כמוסות אלה מאתר האינטרנט NooCube. לא רק שזו הדרך הטובה ביותר להבטיח כי אתה מקבל את הדבר האמיתי, אבל זה גם מאפשר לך לנצל את ערבות moneyback 60 יום.

NooCube מוכרת עבור 39.99 $ עבור בקבוק של 60 כמוסות. אתה גם יכול לקנות multipacks נחות כוללת.

סיכום:

NooCube הוא nootropic גדול. אני מאמין כי יש הרבה אנשים שטוענים שזה רק עותק של אלפא המוח וכי הם חייבים להיות בלעדיים. NooCube הוא הדבר כי התברר בעלות נמוכה ונלקחו במחיר נמוך יותר. בנוסף לחוות הדעת החיובית NooCube, זה כמו ערבות הכסף בחזרה 60 יום. NooCube הוא מתנע nootropic טוב. אם הייתי סטודנט שרוצה ללמוד ולשמור, NooCube יהיה בחירה טובה. זהו גם אחד מאותם nootropics שמשאירה השולחן כשאני צריך למלא פרויקטים ארוך ומייגע. תפוס את ההצעה הזו, לפני שהמבצע מקבל בסוף.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

76/100 : by 228 users
FLASH SALE 20% OFF »