סקירת NooCube – לקוחות האהובים ביותר Nootropic מוסף Brain 2017

Home » Review » Noocube » סקירת NooCube – לקוחות האהובים ביותר Nootropic מוסף Brain 2017

Last Updated on

סקירת NooCube - לקוחות מוספי מוח המועדף Nootropic

NooCube הוא תוספת nootropic מרשים מאוד המשתמשת מרכיבים אשר הוכחו קלינית כדי לשפר את תפקוד המוח, לשפר ביצועים קוגניטיביים, וכן להגביר את היעילות. היא מדורגת בחלק העליון של הרשימה של תוספי מוח 10 מדורגים. קראו מקיפה זו סקירת NooCube ללמוד איך זה הרוויח את דירוג # 1.

היתרונות של NooCube

 • מאפשר לך להיות יותר יעיל ופורה
 • מגביר את רמות מיקוד וריכוז
 • משפר זיכרון עבודה
 • מאפשר לך לשנן ולשמר מידע נוסף
 • מעלה קשב וערנות
 • מגביר את רמות אנרגיה נפשיות
 • מעודד סינתזה מוגברת של נוירוטרנסמיטורים מפתח
 • משפר את התקשורת במוח
 • מונע עייפות נפשית

כיצד פועל NooCube עובד?

כל מה שקבענו להיות 10 תוספי המוח הטובים ביותר לעבוד באמצעות שילוב סינרגיסטי של מרכיבים לחיזוק מוח מוכחים קליני. במילים אחרות, כמה מרכיבים בודדים מגובות המדע משולבים לייצר נוסחה אחת חזקה כי מגרה את תפקוד המוח יעילות יותר ויעילות מוגברת.

במהלך השנים, מספר מרכיבים טבעיים שונים התגלו על יכולתי לעורר פעילות באזורים מסוימים של המוח ולהגדיל את הייצור ואת הפרשת נוירוטרנסמיטורים חשובים, אשר בתורו מוביל לביצועים קוגניטיביים אופטימליים ויעילות מקסימלית. דוגמאות של נוירוטרנסמיטורים אלה כוללים אצטילכולין, נוראפינפרין אפינפרין.

מאז התגלו אלה מרכיבים שיש היכולות הללו, מאה תוספי המוח גובשו. כל אחד ניסה לנסח את השילוב הטוב ביותר של חומרי הגלם השונים בחיפוש אחר סינרגיה בין חומרים מזינים מינונים נאים של כל אחד.

יצרנים רבים ניסו ונכשלו, אבל NooCube יצירת מופת תוספת-מוח. הם נבחרו המרכיבים המוכחים ביותר 7, ספקו את המינון היעיל ביותר של כל, וחשבו את השילוב היעיל ביותר.

המצרכים NooCube – מה שהופך אותה לעבודה?

אלפא GPC –  אצטילכולין יותר –  זיכרון טוב יותר

אלפא GPC הוכח להגדיל את כמות הנוירוטרנסמיטר אצטילכולין במוח. אצטילכולין קשור ישירות ליכולת שלך לשנן, להתרכז, וללמוד. האפקט כי אלפא GPC יש על רמות האצטילכולין במוח הוא כל כך חזק כי מרכיב זה אפילו כבר חשב כטיפול פוטנציאלי למחלת אלצהיימר.

מחקר שנעשה באמצעות חולים שאובחנו עם ב אלצהיימר אשר לקחו שלוש מנות של אלפא GPC ליום במשך ארבעה חודשים. בחולים אלה הראו שיפור משמעותי בתפקוד הקוגניטיבי בהשוואה לחולים בקבוצת הביקורת שלא לקחת אלפא GPC (הם לקחו פלצבו במקום). בקיצור סיפור ארוך, החומר הזה הוא מאוד יעיל סופר חזק.

Huperzine –  פחות האצטילכולין –  הגברת פרודוקטיביות

Huperzine ידועה ביכולתה למנוע את התמוטטות של הנוירוטרנסמיטר החשוב כל מה שדיברנו עליו קודם, אצטילכולין. אצטילכולין קרובות נמנע מלהיות יעיל כמו שזה יכול להיות בגלל האנזים האצטילכולין, אשר הורס אצטילכולין. עם זאת, מאז Huperzine A הוא מעכב של האצטילכולין, שהוא מציב שום נזק.

Huperzine עובד בסינרגיה עם אלפא GPC בכך GPC אלפא מגדיל את כמות האצטילכולין כי מופק Huperzine מגן על אצטילכולין מפני פגיעה ובכך לשמר אותו, ולתת לו לעשות את העבודה שלה. מרכיבים שני אלה הופכים צוות מעולה כשמדובר אופטימיזציה תפקוד המוח ובהירות מנטלית.

Bacopa –  משפר תקשורת Neuron –  ביצועים קוגניטיביים אידיאליים

Bacopa חשוב כי יש לו את היכולת לתקן נוירונים פגומים. כאשר נוירונים פגומים, כך היא תקשורת. כאשר התקשורת היא דבר אבל אידיאלי, המצב הזה עומד להשתבש. אתה רגיל להיות מסוגל להתרכז כמו גם, אתה תשבור מוקד בקלות, ואתה עלול להיתקל בערפל נפשי. עם זאת, bacosides ב Bacopa הוכחו לתקן כל נזק נוירון ובכך משחזר תקשורת יעילה.

כאשר הנוירונים שלך מתקשרים ביעילות, אתה יכול לבצע ביעילות רבה יותר. אתה לא יכול לעשות את העבודה שלך בלי נוירונים עושים את העבודה שלהם ראשונים, ו Bacopa היא המפתח להבטחה כי הם עושים זאת.

במהלך מחקר שבו Bacopa שימש, המשתתפים ביצעו יותר במבחני זיכרון לאחר שנקט 300 מיליגרם של Bacopa . כמה מחקרים דומים אחרים נעשו, כל מניבים את אותן תוצאות.

קש שיבולת שועל –  מגביר גלי אלפא-2 –  Enhanced פוקוס & הקשבה

שיבולת שועל הקש נעשה שימוש כדי להגביר את פעילות המוח במשך זמן רב. זה הוכיח את עצמו פעם אחר פעם כמו מגבר קוגניטיבי ועובד דרך זרימת הדם גוברת למוח ובכך להגדיל את גלי המוח אלפא-2. גלי מוח אלה הם פעילים מאוד במהלך ערות ולעזור לך להרגיש יותר ערני וקשוב.

מחקרים הראו כי שיבולת שועל קש יש את היכולת לעזור לך להשלים משימות מהר ולשפר את הביצועים שלך. בדוגמא של מבחן במכללה, אתה תהיה מסוגל לסיים אותו מהר יהיה צפוי לקבל ציון טוב יותר.

החתול של קלאו –  השמיד רדיקלים חופשיים –  משפר בהירות מנטלית 

טופר של חתול הוכח במחקרים קליניים ביכולתה להשמיד רדיקלים חופשיים, שהם למעשה מולקולות לא רצויות המפריעים לתפקוד המוח יעיל ותקשורת נוירון. על ידי הרס מולקולות אלה, זה מנקה את המרחב הנפשי שלך ומאפשר תקשורת מהירה וברורה.

L-Theanine & L-tyrosine –  להפחית עייפות –  שפר זיכרון & Attention

L-Theanine ו- L-Tyrosine שימושיים בגלל שלעיתים קרובות במצבים מלחיצים או חוסר שינה יכול לקחת אגרה על היכולת שלנו לזכור ולשמר מידע. היכולת שלנו ללמוד נפגעת על ידי סביבה מלחיצה או לילה של שינה גרועה. עם זאת, שני אלה מרכיבים לאפשר למוח שלך לתפקד בצורה אופטימלית ללא קשר רמות לחץ ומניעת שינה.

לקוחות מספרים NooCube

 • עבודה עם מספרים כל היום עושה עבור עבודה תובענית ביותר. אני צריך הרבה אנרגיה נפשית, כוח סיבולת כדי להיות מסוגל לפתור בעיות עם דיוק. קפה היה פשוט כבר לא לחתוך אותו, כפי שהוא השאיר אותי מתרסק באמצע היום אז החלטתי לנסות NooCube. מכיוון NooCube הוא ממריץ חינם, רמות האנרגיה שלי להישאר עקביות לאורך כל היום אני כבר לא מרגיש מותש או סחוט. הלקוחות הנוכחיים שלי הם מאושרים יותר מתמיד עם העבודה שלי, ואני גם הייתי מסוגל אפילו לקחת על לקוחות חדשים ללא הדגשה נוספת. – מארק, חשב

 • כתוצאה Personal Assistant, אני תמיד בכוננות. במהלך יום העבודה שלי, אני כותב כל הזמן מיילים, לענות לטלפון לוקח הודעות ממבקרים בבת אחת. מנסה לארגן מישהו כל החיים של מישהו אחר יכול להיות ממש מלחיץ כאשר יש לך משלך כדי לארגן מדי. מאז שהתחלתי לקחת NooCube, אני יכול להתמקד בכל משימה בלי להתבלבל ביניהם. אני הרבה יותר פרודוקטיבי ויעיל, אפילו תחת לחץ. Work מגיע הביתה איתי ואני הרבה יותר מצויד להתמודד עם זה עכשיו. NooCube עוזר לי לעמוד בלוחות זמנים ולקבל משימות נעשו במהירות בקלות להשלים. – קארן, עוזר אישי

The Pros

 • שימושים 7 המרכיבים החזקים ביותר
 • מספק כמויות מספיקות של כל מרכיב
 • מגביר סינתזה של נוירוטרנסמיטורים
 • מגן נוירוטרנסמיטורים מלקבל פגום
 • השמיד מולקולות הרסניות
 • משפר תקשורת נוירון במוח
 • משפר תפקוד וביצועים
 • מגביר זיכרון ומשפר ביצועי משימה
 • דרגות מאוד מאוד בקרב תוספי המוח 10 העליון

החסרונות

 • עלול לגרום לך להרגיש יותר ער ממה שאתה רוצה להרגיש כאילו אתה לוקח את זה מאוחר בלילה 

היכן לקנות NooCube & כמה עולה זה

NooCube ניתן למצוא במחיר הנמוך ביותר על האינטרנט של היצרן. יש לנו הודבק קישור למטה שלוקח אותך ישירות לאתר שלהם אם תחליט שאתה רוצה לקנות אותו. כמו כן מפורט להלן אפשרויות החבילה השונות.

בקבוק 1: 43.23 $

2 בקבוקים + 1 בקבוק חינם (3 אספקת חודש): 86.47 $ – האופציה הפופולרית ביותר

3 בקבוקים + 3 בקבוקים חינם (6 אספקת חודש): 129.70 $

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy now »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy now »

מסקנת NooCube

NooCube היא בהחלט תוספת המוח # 1 בשוק. הם הצליחו לכסות את כל הבסיסים באמת עשו הכל נכון עם תוספת זו. היא משתמשת באיכות גבוהה, מרכיבים מוכחים קלינית ובעלת עוצמה הכולל גבוה מאוד.

תוצאות הן כמעט בלתי נמנעות עם תוספת כי היא ניסחה ככה אחד. זה מגיע מומלץ מאוד מאוד ברשימה שלנו של 10 תוספי המוח הטובים ביותר, וזה באמת הרוויח את המקום הראשון ברשימה זו.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

57/100 : by 171 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »