סקירת PhenQ – אל תקני לפני שתבדוק התוצאות שלי!

Home » Review » phenq » סקירת PhenQ – אל תקני לפני שתבדוק התוצאות שלי!

Last Updated on

סקירת PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?PhenQ (פן מהיר) הוא עוד דיאטה גלולה פסאודו Phentermine. זה היה ידוע יחסית בארה”ב עד תחילת 2016. חברה צרפתית גיבשה את זה, לכך היא אובדן תוספת משקל פופולרי בבריטניה ובאירופה. עכשיו הוא מיוצר גם בארצות הברית במתקן GMC ה- FDA אישר, וספינות לרוב חלק מהעולם באמצעות ערוץ הפצה טובה.

באופן אישי, אני לא אוהב גלולות הרזיה. לדעתי, לרדת במשקל, אתה צריך לסמוך על שכל ישר מאשר תרופת קסם. עם זאת, ישנם כמה סיבות טובות לשקול PhenQ אם אתם מוכנים לאמץ גישת הרזית שכל ישר!

PhenQ היא גלולה הרזיה. היא מגבילה את התיאבון, מגבירה את האנרגיה שלך ועוזרת לך לשרוף יותר שומן כאשר אתה עובד החוצה. לכל בקבוק שיש טבליות במשך שלושים יום של מנות (שני כדורים ביום במשך שלושים יום). כל כדורי הדיאטה המסורתיים הם או מבערי שומן או מדכאי תיאבון. אבל פן-Q טוען כדי לעזור לך להיפטר של משקל עודף בחמש דרכים שונות!

5 הקצוות של PhenQ

 1. שריפת שומן
 2. מניעת ייצור שומן חדש
 3. תיאבון דיכוי
 4. גברת אנרגיה
 5. Mood שיפור

פחות או יותר את כל כדורי דיאטת טענות דומות. לפיכך, חשוב לנתח טענת המוכרים בזהירות בזהירות. יתר על כן, חשוב כי אנחנו ביסודיות לחקור החומרים המשמשים ואת המחקר הקליני שלהם. עכשיו בואו נראים את כל המרכיבים בפרטים לרפידות הרפואיות שלהם.

[Toc]

מצרכי PhenQ

מצרכי PhenQ סקירת PhenQ: תוצאות, הטבות, תופעות לוואי - האם זה עובד?

לפני לדעת איך פן Q עבודות בואו נסתכל על מרכיביו. יש בו די הרבה מרכיבים אשר בשילוב נאמר כדי להבהיר משקל מדהים ואיבוד שומן.

α-Lacys איפוס ® : זהו מרכיב סימן מסחרי בנוסחה פן Q אשר הוכח קלינית

 • להקטין שומן בגוף
 • להקטין משקל גוף
 • להגדיל את מסת השריר.

זהו למעשה שריפת שומן ניסוח ששורפת שומן ומגבירה השרירים אשר בתורו לשרוף יותר קלוריות ולעזור לנו לרדת במשקל הגוף, כמו גם למנוע עלייה במשקל נוסף. α-Lacys איפוס ®   הוא מבער שמנים מעולה אשר יורה את שיעור שריפת הקלוריות שלך עוד יותר להתמוסס אלה ממאגרי השומן על ידי הפיכת תרמוסטט פנימי הטבעי של הגוף.

לא יכולתי עצמאי לאמת את הטענות הללו. כדי לדעת את ממצאי מחקר קליני על מרכיב זה לבקר באתר האינטרנט הרשמי שלהם.

אבקת Capsimax:

זוהי תערובת של פלפלת, פלפל שחור, קפאין ניאצין. כל אלה ידועים מאיצי חילוף חומרים. יש להם חזקה התרמוגני נכסים המגבירים חום הגוף ובכך לשרוף יותר קלוריות. פלפל או piperine שחור גם מסייע במניעת היווצרות תא שומן חדשה. [נ”צ]

סידן פחמתי:

סידן קרבונט עוזר לך לשמור על משקל גוף בריא. זה מחשל אותך ובריא. כאשר הגוף שלך הוא ייזון גם עם סידן בגוף שלך מפסיק אחסון שומן כפי שהוא כבר לא נחוץ. במקום זה גורם לתאי שלך לשרוף שומן מאוחסן ובכך מאיץ את תהליך הירידה במשקל. [ נ”צ ]

גם זה הוא מרכיב קליני מוכח. בקרו באתר האינטרנט הרשמי לפרטים נוספים.

כרום פיקולינט :

מרכיב זה הוכח לעזור לאנשים לרסן את התשוקה למזון. כלומר, זה עוזר לך לשלוט על צריכת המזון שלך. רוב האנשים הסובלים מעודף משקל כל כך כי הם לא מצליחים לעקוב אחר תזונה בריאה ומבוקרת. [ נ”צ ]

כרום פיקולינט מסייע רמות הסוכר בדם השליטה בגוף שלך ובכך מקטין התשוקה שלך סוכר או פחמימות. בתורו לך לאכול פחות ולרדת במשקל.

קָפֵאִין:

מסע הרזיה הוא אף פעם לא קל בלי ממריצים כמו קפאין. אף אחד לא יכול ליהנות בתהליך הרזיה כפי שהוא דורש ממך להיות על משטר דיאטה ופעילות גופנית קפדנית. עייפות, חוסר האנרגיה, איבוד העניין הם התלאות הנפוצות הרזית המסע. [ נ”צ ]

קפאין, מרכיב נפלא, מבטל את כל התלאות אלה, גורם לך להרגיש יותר אנרגטיים ומאושרים, מפחית את רעב ומגביר את קצב חילוף חומרים מדי.

Nopal:

זהו דיכוי תיאבון קקטוס עשיר בחומצות אמינו. הוא גם עוזר לך להיפטר ממשקל עודף מים. Nopal הוא בסיבים, לעזור לך לשלוט ברעב שלך. [ נ”צ ]

ל-קרניטין Furmarate :

זהו מבער שמנים אשר משפרת את רמות האנרגיה לעזור לך להילחם עייפות נגרמת על ידי דיאטה מבוקרת.

בנוסף PhenQ המרכיבים הנ”ל יש גם מגנזיום Stearate ומגנזיום אוקסיד. האתר הרשמי פן Q טוענת שהיא כנוסחה הרזיה באיכות גבוהה המיוצר בארה”ב ובבריטניה ב GMP ו- FDA אישר מסגרות. [ נ”צ ]

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

האם PhenQ באמת עובד?

זו שאלה נפוצה נשאלת על ידי אנשים מחפשים את תוספי ההרזיה הטובים ביותר. כל הגברים סובלים מעודף משקל, כמו גם נשים רוצות להיפטר קילוגרמים עודפים אלה מהר ככל האפשר בלי סבל הרבה.

אם אתה אחד ביניהם, אולי אתה צריך לשקול לנסות PhenQ. להיות גלולת דיאטה חדשה עם מרכיבים חזקים רבים, Phenq שנראה טוב יותר לאלה כדורי דיאטה המסורתיים הקיימים בשוק כיום. ביקורות משתמש מוקדם מקוונות הם גם די מעודדות.

איך אני יכול לרדת במשקל יותר עם PhenQ?

PhenQ היא נוסחא הרזיה רבה עצמה מתייחסת לכל ההיבטים של ירידה במשקל, זה מגביר את קצב חילוף חומרים, מדכא רעב, מפסיק צבירת השומן חדש, מעלה את רמות אנרגיה ואפילו משפר את מצב הרוח מבלי לגרום לתופעות לוואי מזיקות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר מ PhenQ כדאי לעקוב אחר העצות להרזיה ידועות כדלקמן.

 1. לשתות לפחות 3 ליטר מים כל יום. (טיפ הרזיה חזק מאוד, לא ניתן להתעלם)
 2. דיאטה בריאה. הימנע זבל.
 3. תרגיל למשך יום לפחות 30 דקות.

עושה 20 דקות כל יום יוגה יכול גם לעזור לך להשיג תוצאות נפלאות בשילוב עם כל מוצר הרזיה. כל אלה הם שיטות הרזיה השכל הישר שדיברתי עליו קודם לכן. גלולות לא קסמו לגזרי השומן שלך, אתה צריך לגרום לזה לעבוד בשבילך!

Pros

 • זה מאוד יעיל כמדכא תיאבון. הסיבה העיקרית מדוע אנשים מקבלים עודף משקל היא אכילת יתר. PhenQ יעזור לך לא להרגיש רעב במשך שעות. אתה תהיה מסוגל לרדת במשקל על ידי משקיעים יותר קלוריות כאשר אתה עובד בחוץ מאשר לך להבין דרך האכלה.
 • החברה המייצרת PhenQ יש ערבות הכסף בחזרה אם אתה לא רואה תוצאות אחרי חודשיים. החברה הנה בעלת מוניטין, ביקורות של לקוחות להצהיר כי הם חיים עד הבטיחו. אתה תהיה יותר אנרגטי.
 • PhenQ הוא שמיש בעולם כולו, והוא חלופה טובה יותר הדיאטות וגדודי כושר רוב האנשים לא יכולים לקחת חלק.

חסרונות

 • ייתכן שייתקל כאבי ראש לעתים כתוצאה של לקיחת PhenQ מאז רמת הסוכר בדם של הגוף שלך יהיה לעתים קרובות להיות נמוכים ממה שהוא צריך להיות, כי אתה לא אוכל הרבה.
 • אתה עלול לסבול מעצירות וצמא קבוע אשר יהפוך לרועץ מקבל את עבודתך. הסימפטומים לעיל הם תוצאה של כמויות גבוהות של סידן פחמתי הכלול PhenQ.
 • PhenQ הוא מגבר אנרגיה חזקה ואם נלקח מאוחר יוביל נדודי שינה. תוספת האנרגיה לא יאפשר לך ללכת לישון לפי לוח הזמנים הרגיל שלך אשר עלול לגרום לתופעות לוואי למחרת.

מרגיש יותר אנרגטי עוזר לך להיות יותר פעיל גופנית, כמו גם לקבל עוד עבודה לעשות. אתה לא צריך להמשיך לאכול כדי לשמור על רמות האנרגיה שלך ומכאן תוכל לרדת במשקל. רוב האנשים אומרים שהם עסוקים מדי כדי אימון, אבל אתה אף פעם לא יכול להיות עסוק מדי כדי לקחת כדור פעמים ביום.

מידע תמחור PhenQ?

PhenQ הוא זמין באינטרנט תוספת הרזיה בכתובת האתר הרשמי שלה. הם מציעים לך 3 חבילות. במחיר של סביב 70 $ לבקבוק ומהווה תוספת יקרה. עם זאת, אתה יכול לחסוך כסף עם עסקת החבילה שלהם.

 1. בקבוק אחד עם 60 כדורים ב 69.95 $
 2. שני בקבוקים עם 60 כדורים כל אחת 139.9 $ (קבל 1 בקבוק חינם)
 3. האפשרות בסט ביי: קנה 3 בקבוקים ולקבל 2 בקבוקי בחינם בתוספת תה טיהור חינם רק 189.95 $

החלט החבילה הטובה ביותר בהתאם לדרישות שלך במשקל. אם יש לך יותר מ -30 קילוגרמים להפסיד עדיף ללכת לקנות 3 לילות וקבלו 2 חינם ההצעה כפי שהיא תעלה לך בערך רק 38 $ לבקבוק.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

סקירת PhenQ: Commons שאלות ותשובות

כמה זמן בקבוק אחד וזה הספיק לי?

כל בקבוק מכיל PhenQ גלולות שישים, נותן לך אספקה ​​מלאה שלושים יום. רוב המשרפות תיתנה לך רק שלושים כדורים לבקבוק ולמכור אותו אליך כמו אספקת חודש. אבל בגלל שאתה בדרך כלל צריך לקחת שתי טבליות בכל יום, בקבוק אחד יחזיק לך רק שבועיים. זה נותן לך להכפיל את הכדורים של רוב המוצרים, כלומר, אתה מקבל אספקה ​​של חודש מלא בכל הבקבוק.

האם PhenQ עבודה בשבילי?

הנוסחה הייחודית של PhenQ משתמשת תערובת רבת עוצמה של מרכיבים מוכחים שנועד לעזור לך לרדת במשקל על ידי שריפת שומן, שליטה התיאבון והגברת רמות האנרגיה שלכם. על ידי מיקוד ההרזיה שלך מזוויות רבות, יש לך סיכוי הרבה יותר טוב של הצלחה עם זה יותר ממה שאתה עושה עם מוצר שנועד לעזור לך רק דרך אחת.

כמה אני צריך להזמין כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר?

מחקרים הראו כי זה לוקח בממוצע, שישים ושישה ימים לשבור הרגלים רעים וליצור חדשים, טוב, PhenQ עושה את זה אפילו יותר קל לך! אבל בגלל התוצאות יהיו תמיד להשתנות בין יחידים, אנו ממליצים לך להזמין אספקת חודשיים של PhenQ. אל תשכחו, כאשר אתה קונה שני בקבוקים, תקבל בחינם שלישי.

אם יש לך הרבה משקל להפסיד, אז אנו ממליצים לכם לנצל את לקנות שלוש, לקבל שתי חבילה מרובה לקנות בחינם עבור תוצאות מצוינות חיסכון גדול. לקוחות רבים רכישת החבילה הזו להגיע למשקל האידיאלי שלהם בתוך שלושת החודשים הראשונים, ולהשתמש שני בקבוקים שלהם כדי לעזור לשמור על המשקל החדש שלהם.

מי לא צריך לקחת PhenQ?

בהריון ונשים מניקות אלה מתחת לגיל 18. בגיל צריך להימנע מנטילת PhenQ או כל תוספת הרזיה אחרת. אם אתה לוקח תרופות מרשם או שיש לך בכל מצב רפואי קודם, עליך להתייעץ עם איש הבריאות הרפואי שלך לפני נטילת PhenQ.

האם יש ערבות הכסף בחזרה?

כן, יש 60 יום כסף בחזרה להבטיח, כך שאין לך מה להפסיד אבל המשקל שלך. כל שעליך לעשות הוא לחזור חלק יחסי באריזתו המקורית תוך 67 ימים מיום קבלת ההזמנה שלך ואתה תקבל החזר מלא, למעט כל דמי משלוח.

פסק דין סוף סקירת PhenQ

אני נותן 4.5 תחילה למוצר זה בעיקר משום שהוא יעבוד בשבילך אם אתה רציני. אם אתה מנסה קשה כדי לרדת במשקל, אתה יכול להגביר את התוצאה שלך עם תוספת PhenQ. אין תחליף תזונה טובה ופעילות גופנית מתונה. החברה לא תרשום אותך לתוך מציע ניסיון ללא תשלום הונאה (רובם הם הונאה) אם אתה מחפש אלטרנטיבה זולה תוצרת אמריקה אתה יכול לנסות Phen375 (כן, עוד פסאודו Phentermine!)

אם אתה רוצה שש חבילות או שעון חול צורה הנשית מכן אימון הארדקור הוא חובה. במקרה זה קלנבוטרול מומלץ. אתה ca לאבד upto 10 קילו עם לסירוגין צום לבד במהירות.

איפה אפשר לקנות PhenQ?

אתה יכול כרגע רק לרכוש אותו מהאתר הרשמי. הם מקבלים תשלומי ויזה ומסטרקארד. אל תנסה לרכוש אותו מכל אתרי אינטרנט אחרים כמו אמזון או eBay בתקווה להציל על מחיר הרכישה. מוצרים אלה הם זולים, פתרונות מזויפים ואינם PhenQ אמיתי. השתמש קוד קופון הנחה “PQ10” כדי לחסוך 10% על כל ההזמנות!

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

63/100 : by 108 users
phenq Review
FLASH SALE 20% OFF »