סקירת TestoGen: האם זה באמת לבנות שריר מהר והאם זה שווה את הכסף שלך?

Home » Review » Testogen » סקירת TestoGen: האם זה באמת לבנות שריר מהר והאם זה שווה את הכסף שלך?

הבהרת מוצרי TestoGen

Testogen - המאיץ טסטוסטרון ביותר של 2016

 • מגביר ייצור טבעי של טסטוסטרון
 • טסטוסטרון יותר מגביר כוח סיבולת
 • לבנות יותר שריר ו להגדיל את מסת השריר
 • משפר ריכוז מחדד את המיקוד
 • נמס בגוף עודף שומן בעיקר סביב הבטן
 • אורות הליבידו על אש
 • ריאל טסטוסטרון לחיזוק מרכיבים
 • במינונים גדולים כדי לייצר תוצאות אמיתיות
 • כל המרכיבים טבעיים ללא תופעות לוואי שליליות
 • קנה 3 קבל 2 חינם או קנה 2 קבל 1 חינם
 • 60 יום 100% אחריות כסף בחזרה!

אודות TestoGen

TestoGen כבר על השוק במשך כבר שלוש שנים כמעט. החברה השיקה מוצר זה ממש בסוף שנת 2014. עם הזמן, כי זה היה בחוץ על השוק, היא בהחלט עשתה את חותמה על תעשיית הקרושה עצם כמתמודד 3 נצחי העליונים.

אם אתם מחפשים ביקורות Testogen, תראה כי המוצר הזה מקבל ביקורות חיוביות.

זה הגיוני למה כי הם גיבשו מוצר שיש לו מרכיבים מובילים בתעשייה ומינונים במחיר כי הוא טוב יותר מאשר רוב המתחרים!

כשמדובר במוצר, מלכתחילה ללכת היא ברשימת המרכיבים, אז זה מה שעשיתי!

מצרכי TestoGen

testogen-מרכיביםכאשר מוצר זה הושק לראשונה, עשיתי סריקה מהירה של המרכיבים, וכאשר עשיתי, ידעתי באותו רגע כי מוצר זה או הולך לתת TestoFuel לריצה אמיתית לכסף שלו או אולי אפילו זה להדיח אותו כאחד מאיצי טסטוסטרון הטובים ביותר בשוק.

ברצינות, לאחר הקריאה מה המרכיבים היו לי מייד הזמין בקבוק והיה זה מהר אליי. לא רק אני רוצה לסקור מוצר זה מיד, אבל גם רציתי להשתמש בו! הייתי ותיק מאוד מרוצה TestoFuel ולאחר מכן משתמש זכר הממשלה, ואני פשוט לא שמשתי למציאת מוצרים שהיו שוה איתם … ..never משנה את העובדה שזה יכול להיות בשום אופן להיות אפילו טוב יותר!

D-אספרטית חומצה

זהו המרכיב המרכזי של TestoGen ומסיבה טובה – כי זה עובד!  כאשר אדם לוקח D-אספרטית חומצה זה מגרה את הייצור של הורמון luteinizing שנקרא משהו (LH). הורמון LH מגרה את ייצור הטסטוסטרון החופשי!

בדיקות ומחקרים רבים נערכו על בני אדם עם ראיות ברורות מראה כי D-אספרטית חומצה היא אחת מהן הוכחו כיעילות ביותר להגדלת הורמון luteinizing (LH) בגוף וכי יש השפעה ישירה על הגדלת רמות טסטוסטרון .

כפי שאמרתי קודם בסקירות של מוצרים אחרים המכילים D-אספרטית חומצה,  מחקרים הוכיחו כי חומצת אמינו זו עשויה גם  לשפר הורמון מחלמן הטסטוסטרון על ידי 46% ו 45.5% בהתאמה, רק 13 ימים.

D-אספרטית החומצה חיונית עבור התפקיד שהוא ממלא בגוף של גבר על ידי רמות אנרגיה גוברות, חשק מיני, סיבולת, וכוח – כל קשורות ישירות לאופן בו מגביר את רמות הטסטוסטרון חופשי!

Terrestris Tribulus

למפעל שבו זה פרות, עלים, שורשים שמשו עבור מגוון רחב של מטרות תרופתיות ברחבי העולם. עבור גברים, הוא נפוץ ביותר כדי להגביר ליבידו ואתה תראה המרכיב הזה תוסף מאיץ הטסטוסטרון טבעי רב. כמו כן הוא משמש כתוספת להתייחס לב ובעיות הקשורות במחזור דם, כוללים לחץ דם גבוה ורמות כולסטרול גבוה.

היתרון העיקרי של מרכיב זה קשור יכולתה להגביר את החשק מיני מדידה . במהלך המחקר Terrestris Tribulus, דבר אחד מוסכם די טוב על ומקובלת על פני הלוח ברוב המחקרים הרפואיים שקראתי, וכי היא כי Tribulus Terrestris מגביר את הליבידו .

איפה מצאתי מחלוקת כמה הוא כשמדובר כמה זה מגביר את רמות הטסטוסטרון חופשיות. קראתי כמה מחקרים שאמרו לו Tribulus לא מעט השפעה על רמות הטסטוסטרון הגדלה שקראתי ואחרים הראו לה להגדיל טסטוסטרון בכל מקום בין 16% ל 57%.

הדעה המסקנה האישית שלי לגבי Tribulus Terristris היא כי המושבעים עדיין בחוץ על בדיוק איזה סוג של טסטוסטרון חופשי ולהגדיל אתה יכול לקבל ממנו. הניחוש שלי הוא שזה לא 0% וזה לא 57%, וזה איפשהו בין אלה. לעזאזל, אפילו אם זה רק 16%, אני אקח את זה! עוד מחקר מתמשך צריך להתנהל.

דבר אחד לציין הוא כי כמה מוצרים המאיץ טסטוסטרון יש Tribulus כאחד ואת המרכיב היחיד שלהם. אני אפילו ביקורת אחת באתר זה שיש רק 45 מ”ג של Tribulus כמרכיב בודד. יש TestoGen עצום מ”ג 300 של Tribulus וזה אפילו לא המרכיב העיקרי של המוצר.

שוב, הדבר היחיד שהיה מוסכם לרוב על פני לימודי רפואה שקראתי היה כי היה Tribulus השפעה חיובית באופן מוחלט על הליבידו גוברת . אז בשביל זה יתרון לבד, בתוספת העובדה שאתה מקבל הטבות נוספות עם אותה בלב, דם, לחץ דם וכולסטרול גבוה בעיות, אני אוהב שיש Tribulus Terrestris של המרכיבים.

Testogen קוד קופון 10% הנחה: TG10

ג’ינסנג Panax

ג’ינסנג Panax מגרה ליבידו ומסייע זקפות חזקות . כמו כן משמש לשיפור סיבולת פיזית, סיבולת, רמות אנרגיה, וריכוז . זה גם מרכיב נפוץ לחיזוק פעילות תחמוצת החנקן בגוף. מרכיב מצוין בסך הכל כדי לחדד לך פיזי ונפשי.

חִלבָּה

צמח טבעי נפלא כי הוכח להגדיל כוח, לשפר סיבולת חיוניות, לשפר את הליבידו הגברי לנרמל את רמות הטסטוסטרון . לא רק חילבה להגביר עוררות מיניות , אבל זה גם מגביר את הפוטנציאל של אורגזמות .

סיבה נוספת שאני אוהב להיעזר חילבה כלולה כחלק פתרון תוספת מאיץ טסטוסטרון היא ההשפעה שיש לה על אסטרוגן. מחקרים ( כמו זה ) מראים כי חילבה יש השפעה אנטי אסטרוגניים חזקה אצל גברים , ואנו יודעים כי אסטרוגן הוא רוצח טסטוסטרון בשבילנו גברים, במיוחד ככל שנכנסנו באמצע שלנו בסוף 30 של ומעבר.

כמו טסטוסטרון יורד באופן טבעי עם הגיל , מה נוטה לקרות הוא כי רמות האסטרוגן ריבוי שעושה שמות על איזון של הורמונים בגוף שלנו וכתוצאה מכך כל תסמינים טיפוסיים של טסטוסטרון נמוך כמו לא מעט על מנת הליבידו (החשק המיני), אובדן אנרגיה וכוח , שומן הגוף גדל, שינויים במצב הרוח, ועל בריאות הלב וכלי הדם עני.

לחץ כאן כדי להזמין Testogen עם מחיר מיוחד »

אָבָץ

נמצא להיות מאוד יעיל בעידוד הגוף הגברי כדי להגביר את ייצור הטסטוסטרון . יש בעצם די מגוון של יתרונות בריאותיים והוא נרחב ידוע כאפרודיזיאק , פלוס זה עוזר לשמור על הזרע שלך בריא. יש סיבה שהם אומרים לצדפות הם כאפרודיזיאק, וזה בגלל שהם גבוהים מאוד אבץ!

אבץ מעכב את הפעולות של אנזים ארומטאז אשר ממיר הטסטוסטרון שלך אסטרוגן, כך למעשה, אבץ משמר הטסטוסטרון שלך .

אבץ הוא גם מרכיב חשוב כשמדובר בקידום צמיחה שרירה ועל בריאות כללית. היא מעודדת ייצור של דופמין וזה באמת חשוב במיוחד כאשר אתה עובד החוצה באמת שמע. ואם הטבות אלה לא היו מספיק, אבץ מסייע גם לשמור על המוח שלכם ממוקד וחד.

ויטמיני B2, B5, B6 ו-

קבוצה זו של ויטמיני B היא קבוצה של חומצות אמיניות אשר עובדת יחד כדי ליהנות רמות הטסטוסטרון שלך על ידי הגדלת שיעור סינתזת טסטוסטרון יחד עם מתן לך עם יתרונות בריאותיים משמעותיים אחרים. ויטמין B קומפלקס הוכיח להיות אנטי אסטרוגניים לגברים, כלומר ויטמינים מסיסים במים אלה ביעילות יקטינו את רמות האסטרוגן . לא רק זה, אבל ויטמין B היא גם מעולה ידוע הגדלת ייצור אנרגיה באמצעות המרת פחמימות.

ויטמין די

אחד הוויטמינים הטובים ביותר והפורים ביותר במונחים של העלאת רמות הטסטוסטרון שלך . למעשה, זה אפילו לא באמת ויטמין, אבל במקום זה הורמון ממש מסדיר מאות פונקציות בגוף. הרבה מחקרים רפואיים מראים את הקשר בין ויטמין D לבין טסטוסטרון.

The Journal of Endocrinology שדווח 2012 כי רמות D נמוכות בסרום ויטמין קושרו רמות טסטוסטרון בסרום נמוכות אצל גברים . רפואה באוניברסיטת גראץ שדווח 2011 כי שנה שלמה של תוספי ויטמין D3 הגדילה את רמת הטסטוסטרון החופשי של 165 נבדקים שלהם על ידי% 20 המכובד. עשינו מאמר שלם רק על על טסטוסטרון הנפלא לחיזוק יתרונות של ויטמין D

סֵלֶנִיוּם

עקבות מינרלים טבעיים המצויים בקרקע ויש לה מספר תכונות בה המסייעות בעבודת הגוף כראוי כולל הגדלת תנועתיות זרע והגדלת ההשפעות של נוגדי חמצון אשר הם קריטיים להשגה אלה רעלים בריאים מהגוף שלך. זה גם כבר ידוע כדי לעזור בהורדת לחץ דם גבוה.

הוראות לשימוש

 • מומלץ לקחת 4 כמוסות להתפשט לאורך כל היום
 • המלץ לוקח אחד אחרי ארוחת בוקר, צהריים וערב, ולאחר מכן אחת בערב מאוחר
 • אפשרות נוספת (ואחד כי אני כרגע עושה) היא לקחת 2 קפסולות לאחר ארוחת הבוקר ו 2 לאחר ארוחת הערב קפסולות

איפה אתה יכול לקנות Testogen ו מהי העלות?

אתה יכול בקלות לרכוש Testogen מקוון דרך אתר האינטרנט של היצרן.

חבילת # 1 הוא אספקת חודש אחד (120 כמוסות) היא כרגע 54.95 $ (בעבר 59.95 $). זה מתפרק רק 1.83 $ למנה.

חבילת # 2 אתה קונה שני ולקבל אחד חינם עבור אספקת 3 חודשים (סה”כ 360 כמוסות) ב 119.95 $ (בעבר 179.95 $). זה מתפרק רק 1.33 $ למנה.

חבילת # 3 אתה קונה שלושה ולקבל שני חינם עבור אספקת חמישה חודשים! המחיר הוא 179.95 $, ירידה מ 299.75 $. זה מתפרק עד 1.26 $ למנה ואת ללא ספק עסקת החבילה הכי הטובה. זה קורה גם להיות את העסקה הטובה ביותר על כל מאיץ טסטוסטרון לאחר שסקרנו.

והצעות הנחת Testogen מחיר קנייה מקוונת
בקבוק 1 (1 חודש אספקה) 54.95 $ לקנות »
2 בקבוקים (2 חודשים Supply) + 1 בקבוק חינם 119.95 $ לקנות »
3 בקבוקים (3 חודשים Supply) + 2 בקבוקים חינם + תה שרירים חינם + חינם Testogen Ebook
$ 179.95 לקנות »

יש Testogen לקחת את המקום הראשון בתור Booster טסטוסטרון הכולל # 1 בשוק. אנו מקווים שאתה נהנה לקרוא את זה  סקירת TestoGen !

לחץ כאן כדי לטעון המחיר המיוחד Testogen שלך »

Experienced Nutritionist with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Universitas Indonesia (UI).

93/100 : by 233 users
Testogen Review
FLASH SALE 20% OFF »