סקירת TestRX – התוצאות האישיות שלי

Home » Review » TestRX » סקירת TestRX – התוצאות האישיות שלי

Last Updated on

אין ספק לגבי זה … מזדקן מבאס. ככל שאנו מתבגרים, אנו מתחילים להתעייף בקלות רבה יותר, מאבד את המוטיבציה לעשות דברים, ואת החשק המיני שלנו פוחת במידה ניכרת.

בדרך כלל הגורם מאחורי זה הוא טסטוסטרון, או ליתר דיוק, חוסר זה. לאחר גיל 30, רמות הטסטוסטרון הטבעי שלנו מתחילים ליפול בשיעור ממוצע של 1% בשנה (המכונה לעתים “Andropause”).

זה אולי לא נשמע כמו הרבה, אבל את ההשפעות השליליות להופיע בצורה משמעותית. חקרתי בעבר ובדיקת מספר תוספים לאחרונה טוען כי הם יגדילו גופים משלך ייצור הטסטוסטרון טבעי.

חלקם עבדו נהדר, ואחרים … לא כל כך הרבה.

אחת אחרון אחד בדקתי נקרא TestRX, המהווה את מוקד הביקורת הזו.

מהו TestRX?

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

TestRX הוא כל תוספת טסטוסטרון טבעית שנועדה לסייע להגביר אנרגיה, להילחם בעייפות, ולהגדיל את החשק המיני שלך ואת הליבידו. מצרכי TestRx כוללים שילוב בריא של Terrestris Tribulus (המאיץ טסטוסטרון ידוע), כמו גם אחרים כמו חילבה תמצית, Ashwaghanda, ו פקועה דו-נבגית.

TestRX גם מכיל מרכיב שנקרא Tongkat עלי, אשר הוא שיקוי אהבה חזק מאוד שעוזר הסיוע ב הפחתת סימפטומים Andropause.

TestRX סקירה: תוצאות שלי

קיבלתי אספקה ​​3 חודשים של TestRX לנסות באופן אישי לפני כ 8 חודשים, אבל בגלל כמה סיבות בריאותיות ואישיות לא היתה לי הזדמנות לנסות את זה עד לא מזמן מאוד.

בימים הראשונים הייתי לוקח אותו אני מודה, אני לא מרגיש הרבה. אני לא ישן יותר טוב, לא היה לי שום אנרגיה יותר, ולא ראיתי כל יתרונות הליבידו כלשהי.

Right בסביבות סוף השבוע הראשון הוא כאשר נדמה לבעוט פנימה בשבילי. הדבר הראשון ששמתי לב אליו היה שאני מקבל boners בבוקר שוב. אני גבר בן 35 שנה דרך אגב, ולא היה לי מאז שהייתי באמצע 20 של שלי.

האם היה זה TestRX זה היה גורם להם? התשובה הפשוטה היא, שאני לא יודע. עם זאת, עדיין לא הספקתי עץ בבוקר מאז שהייתי באמצע 20 של שלי, ואני לא לוקח כל דבר אחר שעלולות היה לגרום להם.

הדבר בא שמתי לב כמה ימים אחרי זה היה התחלתי להרגיש פחות עייף בשעות אחר הצהריים. אני עובד מהבית, ובדרך כלל אני מתחיל את היום שלי די טרי.

כשאני מתעורר אני פרודוקטיבי בקלות על 3 או 4 שעות, אבל מייד אחרי ארוחת הצהריים הוא כאשר אני נראה “התרסקות” מחוסר מונח טוב יותר.

לא עם החומר הזה. הרגשתי כאילו אני יכול לעבוד במשך שעות בזמן שאני לוקח אותו. אני לא מתעייף, לא מרגיש צורך לתפוס תנומה באמצע היום, ואפילו נראה לתת לי יותר מוטיבציה כדי להגיע לחדר כושר.

אחרי חודש בערך הוא כאשר את היתרונות האמיתיים התחילו לבעוט פנימה. Boners בבוקר בעצם הפכה נעשתה כבדרך אגב … עכשיו הייתי מקבל זקפות כמעט כל היום.

הרגשתי כמו ילד בן 18 חרמן שוב צוחקת.

הבחנתי גם הבדל גדול צמיחת השריר רזה שלי. לפני שהתחלתי הייתי שוקל בסביבות 198 ק”ג., וזה פחות או יותר הכי כבד שאי פעם הייתי.

עד סוף חודש 1 הייתי למטה סביב 190 קילו וחצי, נראה ומרגיש די מוצק אם יורשה לי להוסיף.

אני בהחלט לייחס זאת עליית האנרגיה שאני מקבל. הרגשתי כאילו אני לא מקבל מחק מן האימון שלי בתור קל, ונראה לאפשר לי לדחוף חזק יותר ממה שאני עושה בדרך כלל.

שאלות נפוצות

איך אני לוקח את זה?

את ההנחיות שעל המדינה תווית שאתה צריך לקחת 1 כמוסה בבוקר ו 1 בשעות אחר הצהריים עם כוס 8 עוז מים.

מתי אתחיל להרגיש את ההשפעות?

ממה שאני יכול להגיד, אתה לא באמת להתחיל לראות תוצאות עד כ -1 או בשבוע ה -2 של תוספים (ראה את התוצאות שלי כאן). כמובן שכולם יגיבו בצורה שונה בהתבסס על האופן שבו הגוף שלך מגיב אליו, כך שזה עלול לקחת קצר (או יותר) כדי להתחיל לראות תוצאות.

האם יש תופעות לוואי?

באופן אישי, אני לא חוויתי שום. עם זאת אמרה, זה תמיד אפשרי כדי לקבל תופעות לוואי מכל תוספת אתה משתמש. היא מורכבת של המרכיבים הטבעיים, אבל אני בהחלט ממליץ לך לדבר עם הרופא לפני נטילת הראשונה זה כדי לוודא שאין אינטראקציות עם תרופות ייתכן שתצרוכנה.

האם זה אסמן בדיקת דם?

ככל שאני יודע, אין. אין שום דבר TestRX כי יגרום לך להיכשל בדיקת סמים.

כמה זה עולה?

אספקת חודש אחד של TestRx תפעל לך על 60 $, בתוספת עלות המשלוח. הם מציעים הנחות על הזמנות בכמויות גדולות, עם “קנה 1 קבל 1 חינם” עסקה שמצמצמת באופן ניכר את המחיר לארגז לכ 40 $ / תיבה.

הם גם מציעים ערבות די טובות, מה שמאפשר לך עד 60 ימים כדי לנסות את סיכון המוצר בחינם. אם בכל פעם שאתה לא מרגיש כאילו זה עובד בשבילך, אתה יכול פשוט לפנות אליהם ולהחזיר את החלק בשימוש.

איפה אני יכול לקנות את זה?

המקום היחיד שאתה יכול לקנות TestRX הוא באתר הרשמי שלהם. כפי שהוזכר קודם לכן, זה נמכר בסביבות 60 $ לכל קופסא, עם הנחות עבור הזמנות גדולות יותר.

ככל שאני יכול להגיד זה אינו זמין בחנויות כמו GNC, ויטמין Shoppe, Walmart, ואחרים.

המלצה

TestRx הוא מוצר באיכות מוצק, ידיים לצידי הגוף. האם זה הכי טוב שעשיתי אי פעם? כאשר משווים ל Testofuel, לא! אבל, אם אתם מחפשים משהו קצת יותר זול אבל שווה יעיל ככל Testofuel אז זה בהחלט שווה לנסות.

דבר אחד אני רוצה לציין שאם אתה רוצה לקבל את ההטבות ביותר מ TestRX שאתה לשלב את זה עם תזונה בריאה ועל מימוש התוכנית.

תוספים נקראים תוספים מסיבה … תוספת .הם (לא מחליף) דברים. אתה לא יכול לצפות לשבת סביב על התחת שלך כל היום ומצפים לתוצאות להופיע באורח פלא.

אתה צריך לשים את העבודה. אבל על ידי לקיחת TestRX, העבודה תהיה שווה את הפרס.

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

77/100 : by 231 users
FLASH SALE 20% OFF »