סקירת TestRX – תמיכת הטסטוסטרון טבעי הממוקדת עבור גבר מעל 45

Home » Review » TestRX » סקירת TestRX – תמיכת הטסטוסטרון טבעי הממוקדת עבור גבר מעל 45

Last Updated on

מהו TestRX?

אם אתה אחד של מיליוני גברים שאינם מסוגלים להשיג את הגוף הרצוי למרות פעילות גופנית סדירה ותזונה טובה, אל תיכנסו לפאניקה. הסטטיסטיקה מגלה כי כ 80 אחוז מהגברים לדאוג רמות המראה והכושר שלהם. אודות 40 אחוזים מהגברים מוכנים להתחייב לשנת חייהם לעבוד על גופם. בעוד להיכנס לכושר מושלם הוא לא בלתי אפשרי, חשוב להסתכל מעבר לדיאטה ופעילות גופנית. רוב הגברים דורשים קצת עזרה נוספת בצורה של תוספי מזון, כגון מאיצי טסטוסטרון, כדי להבחין בהבדל של ממש.

מאיצי טסטוסטרון לעזור להגדיל סיבולת, רמות אנרגיה, ומסת השריר בכך שהוא מגביר את רמות הטסטוסטרון החופשי בגוף שלך. טסטוסטרון הוא לא כימיקל מלאכותי. זהו הורמון טבעי מיוצר באשכי הזכר ממלא תפקיד מרכזי בהתפתחות של דמויות הגברים משניות. גבר ממוצע מייצר כ -2.5 כדי 11 מ”ג של ההורמון בכל יום.

רוב ייתכן שתבחין ירידה משמעותית ברמות הטסטוסטרון עם הגיל, במיוחד בשנות השלושים שלך. זהו חלק מתהליך ההזדקנות הטבעי ויכול לתרום קצב חילוף חומרים ירוד במסת שרירים. כתוצאה מכך, לא תאבד שומן או לזכות שרירים, למרות שפגע כושר כל יום ועל תזונה עשירה בחלבון. רק מאיץ טסטוסטרון גבוה איכות יכול להיות השפעה.

מולקולות טסטוסטרון החופשיות להיכנס לתאי השריר ואת קידום חילוף אנרגיה מוגבר, פיתוח שרירים, וזמני התאוששות נמוכים בין תרגילים. הם עשויים בעקיפין להפחית את רמות השומן בגוף, כמו גם. גברים רבים מבחינים תוצאות אמת ללא תופעות לוואי בלתי רצויות. ישנם מאות אפשרויות, ועל כל מוצר יש כמה יתרונות וחסרונות. כצרכן, אתה צריך לקחת את הזמן כדי לחקור מספר ספקים לפני קבלת החלטה מושכלת ומשכילה. זכור, תוסף טוב יכול לשנות את החיים שלך.

יַצרָן

סקירת ™ TestRX - מוסף טסטוסטרון הנמוך הטבעי Guys

TestRX מיוצר על ידי מובילי בריאות Edge, חברה המבוססת טנסי המתמחה תוספים העשויים ממרכיבים טבעיים. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים החל טיפוח עור וקרמים אנטי אייג’ינג תוספי בריאות זכר ונקבה. אדג בריאות מובילים הוקמה בשנת 1999 ומאז הצעת מוצרים באיכות כי הם נטולי תופעות לוואי וסיבוכים רצויים הקשורים תרופות מסורתיות. למעשה, החברה טוענת כי מוצריה נהנו מעל שביעות רצון לקוחות 95 אחוזים.

מוביל אדג בריאות מתמקד בהרחבה על מחקר ופיתוח, כמו גם בקרת איכות. כל התוספים נוצרים על ידי אנשי מקצוע רפואיים מיוצרים במתקנים שיש הסמכת Good Manufacturing Practices (cGMP). המוצרים כבר מאושר על ידי מספר רופאים בולטים ובהם ד”ר סטיבן לם של The View, לפי אתר האינטרנט של החברה עצמה.

אדג בריאות מוביל נועדה לספק תוספי מקדמי חיים טובים יותר, ועל TestRX שלהם אינו שונה. מלבד לעזור לגברים מעל גיל 45 לפתח גוף מושלם מסת שריר רזה, החברה גם מבקשת להציע שירות לקוחות איכותיים ותמיכה, שבעה ימים בשבוע. נציגי החברה יכולים לספק מידע נוסף על המוצר, את טענותיך, ולהדריך אותך בתהליך לרכוש בטלפון או בדואר אלקטרוני.

איך TestRX עבודות?

TestRX היא נוסחא קניינית של מובילי בריאות Edge כי כבר עוזרת אלף גברים ברחבי האובדן להתגבר הגלובוס של מסת שריר. התוספת גם תעזור לך לשפר את רמות האנרגיה ולפתח גוף רזה. יתר על כן, תוכל לחוות את ביטחון עצמי יותר משויך דימוי גוף חיובי. המוצר אינו סטרואידים. עם זאת, זה יכול להגביר את הייצור הטבעי של הטסטוסטרון בגוף.

מולקולות הטסטוסטרון החופשיות תיכנסנה תאי השריר לווסת את חילוף חומרים ואנרגיה. הם יסייעו שומן הפסקת הגוף שלך בצורה יעילה יותר תוך שיפור מסת שריר. אתה תבחין שיפור משמעותי בתוך חודשים. כמו כן, תוכל להרגיש יותר אנרגטי להתאושש במהירות בין האימונים. תוכל לממש יותר בקביעות, אשר יכול להמשיך לתרום הגוף המושלם שלך.

בעוד רבי גברים מתחילים לחוות ירידת טסטוסטרון לאחר 30 שנים של גיל, תוספת זו נוצרה במיוחד עבור אנשים מעל גיל 45. מרבית הצרכנים תצטרך לפחות 30 עד 45 ימים כדי להבחין את היתרונות ואת תראה השפעה מרבית לאחר שלושה עד שישה חודשים. אתה צריך, עם זאת, לקחת את המינון המומלץ בחריצות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

צוות הפיתוח של המוצר בבית מובילים הבריאות Edge כולל אנשי מקצוע רפואיים, בעלי שנות ניסיון להבין את האנטומיה האנושית ופיזיולוגיה בפירוט. הם עבדו קשה כדי ליצור תוסף באיכות גבוהה עם כל המרכיבים הנכונים בכמויות אופטימליות. השילוב המושלם הזה סייע לאלפי גברים מבלי לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

אין שום הוכחה כי המוצר עבר הערכה עצמאית או ניסויים קליניים. עם זאת, תוכלו למצוא חוות דעת ועדויות מתוך אלפי צרכנים, אשר מעידה על אמינותו של המוצר. בנוסף, החומרים המשמשים TestRX נחקרו בהרחבה על ידי מספר חוקרים המוערך על פני הגלובוס.

מצרכים של TestRX

TestRX מכיל 8 צמחי מרפא וויטמינים שונים אשר נבחרו בקפידה על ידי מדענים בריאות החדשנית לאחר שנים של מחקר. בעוד כל רכיב הוא חזק מאוד והוא יכול לשפר את הבריאות הכללית שלך ולרווחתם, הם פועלים יחד כדי לשנות את הדרך בה אתם מתאמנים ולשמר רמות הכושר שלך.

אחד המרכיבים העיקריים של תוספת זו היא עלי Tongkat , הידוע גם בשם longifolia Eurycoma . עשב ירוקי זה ממלזיה ואינדונזיה יכול להעלות את רמות הטסטוסטרון של 37 אחוזים, לפי מחקר 2013 מוזכר באתר האינטרנט של החברה. מוצר מוביל זו בריאות אדג מכיל גם terrestris Tribulus , עשב טבעי מגביר את ייצור הטסטוסטרון על ידי 52 אחוז ומקדמת אספקת חמצן טוב יותר לשרירים ידי גברת ייצור כדוריות דם אדום. חילבה הוא עוד מרכיב חשוב של תוסף טבעי זה. מחקרים קליניים הראו כי Fenugrrek יכול להגביר את ייצור הטסטוסטרון, רמות אנרגיה, ורווחה.

ויטמין D3 במוסף מובילה אדג בריאות זה יעזור לשפר את בריאות העצם. זה כולל גם מרכיבים אחרים כגון Ashwgandha , פטריית bispous , ו Brassica Campestris , אשר פועלים יחד כדי לייצר את היתרונות הרצויים.

צוות פיתוח המוצר של החברה בחר כל מרכיב בזהירות מירבית. הם מהווים רכש מספקי איכות במוסף מיוצר במתקנים בעלי הסמכה Good Manufacturing Practices (cGMP). בניגוד לכמה ממתחרותיה, מובילה אדג הבריאות ממוקדת מאוד על בקרת איכות ומפקחת על כל היבט של תהליך הייצור וההפצה. זה שיחק תפקיד מכריע בהצלחתה של המוצר הזה, והחברה בכלל.

יתרונות

יש TestRX שילוב ייחודי של מרכיבים הכוללים תמציות צמחים וויטמינים. התוספים פועלים על ידי הגדלת ייצור הטסטוסטרון בגוף. זו וכתוצאה מכך תוביל מסת שריר מוגברת, התאוששות מהירה לאחר פעילות גופנית מאומצת, ורמות אנרגיה גבוהות. רוב החומרים המשמשים במוצר זה נחקר רב בקרב הקהילה המדעית. בנוסף, כל המרכיבים של תוספת זו הם מאה אחוז טבעיים.

מוביל אדג בריאות גאה המוצרים שלה מפרט את כל המרכיבים של תוספת על הבקבוק שלה. כמו כן, תוכל למצוא תיאורים מפורטים על כל רכיב וההטבות הספציפיות על אתר האינטרנט של החברה. נראה כי יש להם מה להסתיר. מידע זה יכול להיות מועיל מאוד לגברים הסובלים מבעיות רפואיות מסוימות צריכים להתייעץ עם רופא לפני נטילת התוסף.

החברה מחויבת לבטיחות לקוחות יש נהלים ספציפיים ופרוטוקולים במקום כדי להבטיח את כל התוספים הנם באיכות הגבוהה ביותר. מאיץ הטסטוסטרון של החברה נעשה בתוך ארצות הברית במתקן ייצור עם הסמכת cGMP. זה לא קשור לשום תופעות לוואי משמעותי.

אדג הבריאות מוביל היא מאוד בטוחה המוצרים שלה ומציעה מאה אחוז ערבות כסף בחזרה לכל הצרכנים שרוכשים את המוצר מהחנות המקוונת שלה. ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות שלהם עם השאלות והחששות שלך. הם יכולים גם להדריך אותך בתהליך ההחזר.

 

תְעוּדָה

רוב תוספי, כולל מאיצי טסטוסטרון, הם לא נבדקו ע”י מינהל המזון והתרופות (FDA) עבור הבטיחות והיעילות. כתוצאה מכך, TestRX לא מגיע עם החותמת של הסוכנות הפדרלית של אישור. המוצר אין שום אישורים אחרים או אימותים משני. עם זאת, זה בדרך כלל המקרה עם רוב התוספים ולא צריך למנוע ממך להשקיע במוצר. תוכלו למצוא אלפי ביקורות טובות ועדויות על מוצר זה באינטרנט ממשתמשים אמיתיים.

 

המלצות

זהו מאיץ טסטוסטרון הטוב ביותר בשוק. פרק זמן. השתמשתי במוצר זה במשך שלושה חודשים, ואני מעולם לא הרגשתי טוב יותר. אני עדיין עובד על הדרך נהגתי ואני אוכל את אותו אוכל. עם זאת, אני מרגיש חזק ואנרגטי יותר. אני גם שמתי לב יותר מסת שריר ולקבל המון מחמאות מכל החברים שלי. זה פשוט מרגיש נהדר! אני ממליץ על מוצר זה לכולם.

– חוסה, אנטילופ, CA

השתמשתי במוצר זה במשך 5 חודשים, ואני אוהב את זה. מעולם לא השתמשתי תוספים בעבר ותמיד ניסיתי לנהל עם פעילות גופנית ותזונה. עם זאת, מעולם לא קבלתי תוצאות נכונות. מאמן הכושר שלי המליץ ​​מוצר זה ואמר שזה הפתרון היחיד. אהבתי את העובדה שזה היה עשוי צמחי מרפא טבעי בלבד ויטמינים והופיע בטוח לחלוטין. לא חוויתי שום תופעות שליליות אבל בהחלט ראיתי שרירים גדולים. נסה זאת!

– פרד, בויזי, איידהו

מוצר זה לא רע. ניסיתי אחר מאיץ טסטוסטרון לפני זה. היה זה משטר מסובך וגם הוביל להרבה אי נוחות בבטן. TestRX קל לשימוש, ואני רואה תוצאות דומות. זה בהחלט בחירה טובה יותר, לפחות בשבילי. חבר’ה מחפשים תוסף פשוט לקבל גוף רזה צריך לנסות את זה. זה מגניב.

 

– רון, ואלחו, קליפורניה

נהניתי שימוש במוצר זה. הייתי קצת סקפטי בהתחלה, אבל החברים שלי באמת שערבו אותו. לפיכך, החלטתי לתת לזה סיכוי. השתמשתי בו במשך כשמונה שבועות. זה קל לשימוש, ואני שם לב איזה הבדל. אני יכול לממש לתקופה ארוכה של זמן ועדיין להישאר פעיל בעבודה. אשתי אומרת השרירים שלי להופיע חזקים יותר ורזים. אני נהנה עם כל המחמאות. אני הולך להשתמש בו עוד כמה חודשים ולראות את ההבדל. עד אז, הייתי אומר, המוצר הזה שווה לנסות.

– דן, אוסטין, טקסס

 

סיקור פרסי ומדיה

אין כיסוי משמעותי לגבי TestRX בשנייה כתובה ואלקטרונית. אתה לא תמצא ידיעות ספציפיות מובילות אדג בריאות או. הדבר אינו מפתיע כמו כלי התקשורת ביותר הם משתנים של המחלוקות קשורות תוספים בכלל. הם רק נוטים להתמקד תביעות ותלונות צרכנים. חובבי שרירני כושר רבים, ולכן, לשקול חוסר הסיקור תקשורתי יתרון עבור מאיץ הטסטוסטרון הזה. עם זאת, המוצר הזה נדון בהרחבה בפורומים פיתוח גוף וכושר שונים. כמו כן, תוכלו למצוא מאות עדויות אינפורמטיבי באינטרנט.

 

ערבות הכסף בחזרה

אדג בריאות מובילה מציעה ערבות של מאה אחוז הכסף בחזרה על מאיץ הטסטוסטרון שלה. יהיה לך 60 ימים כדי לקבל את ההחלטה. החברה גם מציעה 7 ימים נוספים עבור טיפול ומשלוח. בסך הכל, יהיה לך 67 ימים כדי לנסות את המוצר ולהחזיר אותו, אם אתה לא מרוצה לחלוטין. ניתן ליצור קשר עם נציג השירות של החברה באמצעות מספר חיוג חינם המוזכר באתר האינטרנט של החברה או באמצעות דואר אלקטרוני. תציג את חששותיך ולעזור לעבד את ההחזר בלי לשאול שאלות. TestRX הוא בדרך כלל זמין למכירה בחנות המקוונת של החברה בלבד.

 

משלוח

מובילה אדג הבריאות מציע גם משלוח אקספרס סטנדרטי על כל ההזמנות. משלוח אקספרס יגיע תוך יומי שלוש, ומשלוחים רגילים יעבירו 7 עד 10 ימים. נציגי שירות זמינים שבעה ימים בשבוע כדי לטפל בהזמנות שלך. הם מציעים גם מידע מעקב באתר האינטרנט שלהם. האתר של החברה אינו כולל שום מידע ספציפי לגבי משלוח בינלאומי. אם אתה לא גרת בארצות הברית, זה עשוי להיות נבון כדי לפנות לשירות הלקוחות של החברה כדי ללמוד עוד על המדיניות שלהם.

 

שירות לקוחות

מוביל אדג בריאות ממוקדת מאוד על שירות הלקוחות שלה. נציגי השירות של החברה זמינים שבעה ימים בשבוע. אתה יכול להגיע אליהם על מספר חיוג חינם שלהם או באמצעות דואר אלקטרוני. תוכלו למצוא את כל פרטי הקשר באתר האינטרנט של החברה. חברי הצוות יש את הידע ואת הניסיון להציע מידע נוסף על המוצר ועל להדריך אותך בתהליך המכירה.

לחברה אתר אינטרנט מיוחד המוקדש TestRX. זהו וקל לניווט וכן מציע תיאורים מפורטים לגבי המוצר, המרכיבים ובברכתו. יש אדג בריאות מובילה גם אתר אינטרנט של חברה המציע מידע נוסף על החברה ועל מדיניותה בכלל. אין עדות לנוכחות הרשמית של החברה באתרי מדיה חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר.

 

לקופה בטוחה ומוגנת

ניתן להזמין TestRX באתר הבלעדי של המוצר. אין כל אינדיקציה כי האתר הזה מוגן על ידי סוכנות עצמאית. עם זאת, אין הונאות בכרטיסי אשראי דווחו עד כה. בניגוד לכמה ממתחרותיה, המוצר זמין רק עבור רכישה דרך האתר הזה. אין חיוב אוטומטי. אתה משלם עבור מה שאתה קונה ולא תקבל שום חשבונות לא רצויים. כתובות החיוב והמשלוח יכולות להיות שונות.

תמחור

האספקה ​​של חודש מאיץ טסטוסטרון זה ניתן לרכוש עבור 59.99 $ בחנות המקוונת של החברה. מחיר זה אינו כולל דמי משלוח וטיפול. החברה אינה מופיעה להציע כל קופונים או מבצעים מיוחדים. בעוד האתר אינו מתאר את המשטר בפועל, רוב המומחים ממליצים לנסות אותו לפחות חמישה עד שישה חודשים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אף אחד הספקים העצמאיים להציע את המוצר הזה.

Pros

  • TestRX מגביר ייצור הטסטוסטרון מגביר את אספקת הדם אל השרירים באמצעות מרכיבים טבעיים כי הם בטוחים לחלוטין.
  • התוספת היא קלה לשימוש, ואין תופעות לוואי ידועות.
  • כל המרכיבים רשומים על הבקבוק. החברה מספקת גם תיאורים מפורטים באתר האינטרנט שלה.
  • המוצר מיוצר בארצות הברית במתקני מוסמך cGMP.
  • ישנם מאות ביקורות חיוביות באינטרנט. כמו כן, תוכל למצוא דיונים נרחבים בפורומי כושר שונים. המוצר גם אומצה על ידי מספר רופאים בולטים, ובהם ד”ר סטיבן לם של The View.
    מוביל אדג בריאות מציעה שירות לקוחות באיכות גבוהה.

חסרונות

  • המוצר לא נבדק קליני על ידי סוכנות עצמאית.
  • החברה ממליצה להשתמש במוצר במשך לפחות חמישה עד שישה חודשים כדי לראות תוצאות אמיתיות. חלק המתחרים טוענים כי היתרונות ניתן לציין בתוך 2 שבועות.
  • המוצר הוא רק לגברים מעל גיל 45 שנים של גיל.

מחשבה סופית

TestRX הוא המאיץ טסטוסטרון אשר תוכנן במיוחד עבור גברים מעל גיל 45. המוצר עשוי מחומרים טבעיים כגון Tongkat עלי, Tribulus terrestris, חילבה, ויטמין D3, Ashwgandha, פטריית bispous, ו Brassica Campestris. מרכיבים אלה יפעלו יחד כדי להגביר את ייצור הטסטוסטרון ללא כל תופעות לוואי לא רצויות. רכיבים אלה נחקרו רבות בתוך הקהילה המדעית. זה גם קל לשימוש.

לחץ כאן כדי להזמין TestRX מהאתר הרשמי »

80/100 : by 240 users
TestRX Review
FLASH SALE 20% OFF »