פסד Phen375 משקל: סקירה מפורטת של מצרכים

Home » Review » Phen375 » פסד Phen375 משקל: סקירה מפורטת של מצרכים

Last Updated on

Phen375 הוא תוספת הרזיה אולי ראיתם המתפרסמים באינטרנט. האם זה עובד או שזה הונאה? ובכן, יש לו מרכיב שאני לא הבטתי לפני וזה מה יש לי עניין זה. למה במוסף מכיל את האותיות “פן?” מה זה מתייחס? זה אחד הדברים שאני רוצה להתייחס בסקירה זו. אם היית סקרנים לגבי Phen375 להמשיך לקרוא ואל תשכח לשים לב מיוחד על הסעיף העוסק שלהם כסף בחזרה להבטיח.

ביקורות Phen375 - משוב, מרכיבים ותופעות לוואי

האם הוא מכיל Phentermine?

דבר ראשון אנחנו צריכים להתמודד עם הפיל שבחדר. את “פן” על שם המוצר הוא התייחסות ברורה Phentermine, רופא שקבע, תרופות הרזיה דמוי אמפטמין כי היה חלק לשמצה פן-פן שילוב התרופה הרזיה כי הוסר מהשוק האמריקאי ב 1997 בגלל זה היה קשור לבעיות שסתום לב. שם נוסף Phentermine הוא “Adipex-P.”

ככל הנראה מדובר היה חלק “פן” של שילוב התרופה (fenfluramine) ולא “פן” בשורש של הבעיות הרפואיות. Phentermine (פן) הוא עדיין שנקבע על ידי רופאים מסוימים.

עם זאת, אחד מכללי האצבע שלי הוא להניח תוספים עם הקידומת “פן” מכיל חומרים ממריצים.

שורה תחתונה לכל זה: phentermine היא תרופה במרשם ותרופות אינם רשאים לשמש תוספי התזונה בארצות הברית.

מחקר Phen375

האם Phen375 עובד? ובכן, הדרך הטובה ביותר לדעת בוודאות היא לבדוק את זה עם כמה מחקרים קליניים בבני אדם. אבל, ככל שאני יכול להגיד, המוצר עצמו – Phen375 – נראה שיש שפורסם לא, ראיות קליניות ביקורת עמיתים כי זה עוזר לאנשים לרדת במשקל. אני אומר את זה

 כי אני לא מצליח לאתר מחקרים קליניים כלשהם כאשר:

 • חיפשתי Pubmed.gov עבור “Phen385.”
 • חיפשתי באינטרנט עבור “מחקר Phen375.”
 • חיפשתי ClincalTrials.gov עבור “Phen375.”
 • חיפשתי באתר Phen375.

זה לא בהכרח אומר המוצר לא עובד. אז, בהיעדר מחקר על המוצר, אנחנו צריכים להסתכל על מחקר הרזיה על המרכיבים.

בואו לעשות את זה עכשיו.

מצרכי Phen375

התקשרתי העם שירות לקוחות שמטפלים Phen375 ונאמר שכל כמוסה מכילה 516 מ”ג של תערובת קניינית של המרכיבים הבאים:

 • ל-קרניטין
 • קָפֵאִין
 • Coleus forskohlii
 • הדר Aurantium
 • פלפל קיין
 • חלץ Dendrobium Nobilel

מניתי את המרכיבים על מנת כפי שנאמר לי שהם מופיעים על תווית התוסף של המוצר. לכן, אני מניח כי מרכיבים בראש הרשימה לפצות ביותר לכך 516 מ”ג תערובת קניינית בעוד אלה בתחתית נוכחים המעטים. לדוגמא, קרניטין הוא ההווה ראשון, כך זה צריך לעשות את רוב התערובת.

כאשר מסתכלים על המרכיבים של המוצר, נראה Phen375 אמור הרזיה עזרה 3 דרכים שונות:

1. להגביר את שריפת השומן.
2. תחבורה גידול של שומן למקום שבו נשרף (המיטוכונדריה).
3.  הגדלת קצב חילוף חומרים.

אתייחס למה אני חושב ככה בסקירה שלי של המרכיבים להלן.

נאמר לי כי השימוש המומלץ הוא לקחת 1 כמוסה ליום . כיוון שלא יכולתי להציג תווית בפועל, אני יכול ללכת רק על פי מה שנאמר לי על מינון.

מאז קניינית בתערובת המכילה רק 516 מ”ג, אני לא בטוח מה “375” ב Phen375 מתייחס?

ל-קרניטין

ל-קרניטין היא תרכובת המסייעת לנו לשרוף שומן. זה מעביר מולקולות שומן למיטוכונדריה כדי שיוכלו להישרף לאנרגיה. בדרך זו, ל-קרניטין היא בעצם מונית – זה מעביר שומן.

הרעיון מאחורי קרניטין כתוסף הרזיה הוא על ידי מתן יותר מוניות , אנו מספקים יותר שומן למקום שבו הוא יכול להיות שבור למטה (שרף) כדי להפוך אנרגיה.

אנחנו עושים קרניטין שלה במזונות עם סטייק שיש כמה הריכוז הגבוה ביותר בין 50-160 מ”ג 4 עוז.

ראה סקירות אלו לקבלת מידע נוסף.

במחקר 2011 חולדה זו, 5 גרם של ל-קרניטין (whcih יותר ממה ש ב Phen375) שניתנה חולדות עבור 23 ימים לא עזר להם לרזות יותר – למרות חולדות אלה גם הואכלו פחות קלוריות.

עד כאן חולדות. מה לגבי אנשים?

בשנת 2004 פורסם מחקר שכלל 36 נשים שסבלו מעודף משקל. הנשים חולקו randmly לשתי קבוצות: קבוצה אחת קבלה 4 גרם (4000 מ”ג) של ל-קרניטין ביום והקבוצה האחרת לקחה פלצבו. שתי הקבוצות הלכו 30 דקות ביום, 4 ימים בשבוע. בתום 8 זה לימוד בשבוע, קרניטין לא להוביל לירידה במשקל יותר מאשר אלו שנטלו את הפלצבו.

מעניין, תוצאות אלה הן בדיוק ההפך במחקר זה 2003 של 84 מבוגרים שנמשך 30 ימים. במחקר זה, אנשים שקיבלו 4 גרם (4000 מ”ג) של ל-קרניטין ביום איבד שומן יותר מאלו שקיבלו פלצבו (3 ק”ג לעומת 0.5 ק”ג). שיפורים שרירים, כולסטרול וטריגליצרידים נראו גם.

במחקר 2016 של 60 נשים שסבלו מעודף משקל עם שחלות פוליציסטיות, 250 מ”ג של L- קרניטין, נתונות עבור 12 שבועות (3 חודשים) נצפה כדי להפחית את משקל הגוף באופן משמעותי (בכ 6 קילו) בהשוואה לאלו מקבלים פלצבו.

בסקירה עדכנית יותר של 9 מחקרים בבני אדם קודמים, שפורסמו ב- 2016, הגיעו החוקרים למסקנה כי שלמה של קרניטין נמצאה קשור 2.9 קילו הפסד במשקל גוף בהשוואה לאלו שלא קבלו קרניטין. זה לא הרבה אבל זה משהו.

כי מה זה שווה, אני נשאר על הגדר כשמדובר קרניטין לירידה במשקל. ישנם מחקרים אומרים שזה עובד ומחקרים כי אומרים שזה לא עובד. בגלל זה, אני חושב יותר מחקר הוא מוצדק.

קָפֵאִין

אני לא מודע לעד כמה קפאין נמצא Phen375 אבל מאז קפאין הוא המרכיב 2 ברשימה, אני תוהה אם זה יכול לפצות על חלק ניכר קניינית בתערובת 516 מ”ג?

קפאין הוא מעורר ועלול להשפיע שריפת שומן מתונה. אבל, עושה קפאין – לבד – לקדם ירידה במשקל? אם כי קיימת הוכחה, אני לא יכול למצוא אותו. כל הרזיה מחקר אני מודע משלב קפאין עם משהו אחר.

במחקר שנעשה בעכברים 2007, העכברים קיבלו שילוב של קפאין, ארגינין, סויה ל-קרניטין. החוקרים ציינו כי בעוד השילוב של כל המרכיבים להוביל לירידה במשקל, לא קפאין לבד או L קרניטין לבד עבד.

עכברים הם לא אנשים אבל זה עושה להשאיל לפחות חלק אמון כי קפאין לבד לא יכול לעבוד.

בעוד אני יכול להבין איך ממריץ עשוי לעזור לירידה במשקל – ידי לתת לאנשים את האנרגיה לעשות יותר דברים (כמו תרגיל) – אם קפאין היה סוכן הרזיה חזק באמת, אז לא יכל אחד לקבל את אותו אפקט באמצעות, למשל, 5 זריקות אנרגיה שעה?

Coleus forskohlii

נקרא גם ” Forskolin .” מתחם צמח זה נמצא לפעמים לא רק תוספי הרזיה אלא גם תוספי מאיץ טסטוסטרון מדי. למרות המוניטין שלה להיות מבער שמנים, אין הרבה מחקר על זה לומר שזה עובד או לא.

מחקר אחד של 30 גברים הסובלים מעודף משקל ציין 500 מ”ג של forskohlii coleus נתון עבור 3 חודשים  להוביל כמה הרזיה, אבל מחקר זה היו בעיות.

במחקר אחר, מעורב 19 נשים שסבלו מעודף משקל, 250 מ”ג של forskohlii coleus לא לקדם ירידה במשקל אך נראה להפחית את הנשים מן לעלות במשקל.

בעוד coleus forskoklii אינה טכנית ממריץ (כמו קפאין), זה עלול לעזור הייצור של הורמון בלוטת התריס. רמות גבוהות יותר הורמון בלוטת התריס עלול להיתרגם לירידה במשקל.

ראה סקירה שלי של forskohlii coleus וירידה במשקל במשך יותר על מחקרים אלה ונושאים אחרים הקשורים תוספת זו.

הדר Aurantium

שמות אחרים עבור תרכובת זו כוללים “תפוז מריר,” ים ynephrine , o ctopamine ו ים eville כתום , בין היתר. לא משנה איך נקרא לך לקרוא לזה, זה תמצית של קליפת תפוז. Aurantium הדר מכיל ממריץ בשם synephrine .

מכיוון synephrine ” נראה ” כמו אפדרה, זה היה אמור להיות שבח ב “חינם אפדרה” תוספי הרזיה.”

שרביטן הוא צמח המכיל אפדרין, ממריץ שהוחרם תוספים לפני שנים רבות בשל מספר מקרי מוות. מחקר על אפדרה אולם לא להראות את זה קידם כמה הרזיה. מכיוון synephrine נראה כמו אפדרה, התקווה היא שאם זה נראה כמו אפדרה, זה יכול לעבוד כמו אפדרה מדי, ללא תופעות לוואי מזיקות.

בגלל זה הוא ממריץ, זה הוא אחד המרכיבים שעשוי מאחורי חלק “פן” של שם Phen375.

aurantium הדר מכיל ממריצים אחרים מלבד synephrine. אני מזכיר synephrine כאן כי זה נוטה להיות הפופולרי ביותר של המרכיבים.

נעשו מחקרים על השפעות הירידה במשקל של aurantium הדרים. חזרה בביקורתם 2004, החוקרים מצאו במחקר 1 רק נעשה כראוי כי ציין שום הרזיה מן aurantium הדרים.

בסקירה 2012 של מחקרים קודמים, החוקרים ציינו שיפור צנוע הרזיה כאשר חוּשׁחָשׁ ניתנה עבור 12 שבועות. כל החוקרים בסקירה זו אולם שולמו ליועצים של חברה שמכרו תוספי תפוז מרירים.

בעיה אחת עם מחקר aurantium הדר היא כי חלק גדול ממנה משלב תרכובת זו עם דברים אחרים (קפאין, תה ירוק, וכו ‘).

לדוגמה, בסקירה 1999, החוקרים בשילוב aurantium הדר עם קפאין סנט ג’ונס ווארט. שילוב זה עם דברים אחרים, מקשה לדעת כמה aurantium הדר – לבד – עשוי לעזור לירידה במשקל.

נושא נוסף עם מחקר הוא כי ישנם סוגים שונים של aurantium הדרים. מחקרים מסוימים עשויים שלא לזהות את הסוג בשימוש.

פלפל קיין

תוספי הרזיה מסוימים עשויים לכלול פלפל קאיין (או מרכיב שלה,  קפסאיצין) בתקווה תבלין זה יעלה את חילוף החומרים . חילוף חומרים גבוה יותר, משמע יותר קלוריות נשרפו. לפחות מחקר אחד ציין כי קפסאיצין עלול להגביר את שריפת השומן למי לממש.

חלץ Dendrobium Nobile

שמות אחרים שלפעמים מופיעים לכך הם שי הו ו Seokgok . Dendrobium (den-drow-דבורה-אום) הוא פרח, באופן ספציפי פרדס . כמו כל הצמחים, ישנם זנים רבים (מינים) וזה לא שונה. לדברי Orchid.com.uk ישנם מעל 1000, מינים שונים של Dendrobium. Dendrobium Nobile הוא אחד מהם.

Dendrobium החל להופיע ב תוספים לפני כמה שנים כתחליף אפשרי DMAA, תרופה שעשויה קושר מותם כמה. בחוגים מסוימים, Dendrobium אפילו כבר מחויב כמו “החלפת DMAA.”

זאת, משום שהיא השמועה כי Dendrobium מכיל אמפטמין / מרכיבים דמויים ממריצים כגון PEA (פניל-אתיל-אמין).

בעיה אחת אף עם השמועה הזאת היא שאני לא מודע לכל מרכיבים דמויים ממריצים ב Dendrobium.

מחקר אחד שנערך ב 2013, שפורסם בכתב העת של טוקסיקולוגיה אנליטית , שבדקה זה עשה למצוא PEA מרכיבים ממריץ ב תוספי Dendrobium (כמו שיגעון תוספת) אבל אבל הם לא להתייחס לנושא, האם מרכיבים אלה באופן טבעי או לא .

למרבה הצער, לפעמים תוספים עלולים להיות מחודדים עם תרופות כדי להגביר את ההשפעות שלהם. זה לא חוקי והוא אחת הסיבות העיקריות מדוע אני ממליץ להתמודד רק עם חברות שאתה סומך.

Dendrobium נמצא לפעמים תוספי תרגיל למרות יש מחקר קטן על זה למטרה זו. בשנת 2012 מחקר, כתוספת Dendrobium לא לשפר את ביצועי פעילות גופנית או אובדן שומן כשזה שימש 6 שבועות.

נושא אחד עם שימוש ” תמציות ” ב תוספים בכלל הוא כי חברות קרובות לא לספר לנו איזה תמצית נמצאת בשימוש. זה עושה מחקר תמציות מאתגרות. לא משנה, Dendrobium הוא המרכיב הסופי מופיע קניינית בתערובת כך שזה כנראה נמצא המעטה.

ממריצי Phen375

כאשר מסתכלים על המרכיבים במוצר זה אני מרגיש אלה הן התרכובות לשמש ממריצים:

 • קָפֵאִין
 • aurantium הדר

אני לא לרשום Dendrobium ברשימה זו משום שאני לא יכול למצוא הוכחה טובה שיש לה ממריץ כלשהו כמו אפקטים.

מצרכי ראיות הרזיה

ככל שאני יכול להגיד, המרכיב היחיד Phen375 כי יש מחקר הרזיה הוא:

 • L קרניטין

הגעתי למסקנה זו משום שיש מחקר על קרניטין – על ידי עצמו (לא משולב עם כל דבר אחר). בעוד אני רוצה לראות יותר מחקרים שנעשו, מחקרים אלה אכן קיימים.

כדי להיות הוגנים, אפשר גם להוסיף coleus forskoklii לרשימה זו, כי זה עלול להפחית את הסיכויים של עלייה במשקל (אך לא לקדם ירידה במשקל).

אני לא רשמתי כל מרכיבים אחרים כי אני לא מודע לכל הוכחה לפשל שהם – בעצמם – לעזור לאנשים לרדת במשקל.

כמובן, זה מן הנמנע שכל החומרים Phen375 לעבוד יחד כדי לקדם ירידה במשקל יותר. הרעיון מאחורי המרכיבים עושה היגיון מסוים. אבל זה ייקח מחקר קליני לדעת בוודאות.

כמה זה Phen375?

כאשר בסקירה זו נוצרה, באתר המוצר מפורט מחירים אלה:

 • 30 טבליות: 59.99 $ (בתוספת 10.00 משלוח / טיפול)
 • 60 טבליות + 30 חינם: 119.98 $ (בתוספת 10.00 משלוח / טיפול)
 • 120 טבליות + 60 חינם: 215.96 $ (בתוספת 10.00 משלוח / טיפול)

מחירים / הצעות עשויות להיות שונות עד שאתה קורא את זה כל כך לראות את אתר האינטרנט של המוצר על פי רוב עד במחירי התאריך.

אתה יכול לקבל Phen375 בחנויות?

כאשר בסקירה זו נוצרה, המוצר היה זמין רק באתר Phen375.com. זה לא היה נמכר בחנויות מקומיות כמו GNC, Walgreens, וכו ‘כאשר הסתכלתי. זה לא היה על אמזון או. שכולם יוכלו להיות שונים עד שאתה קורא את זה עם זאת.

ערבות Phen375 Money Back

אתר Phen375 אומר שאם אתה לא מאבד שום משקל לאחר 30 ימים אתה יכול לבקש החזר. אבל, כדי לקבל את כספך בחזרה, אתה צריך לקפוץ דרך הרבה של חישוקים.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל החזר:

1. אתה צריך להוריד אחת “רשמי פן 375 מורשה תוכניות דיאטה” מאתר האינטרנט של המוצר. אתה צריך להשתמש באחת הדיאטות הללו. כאשר בדקתי באתר שלהם, היו 9 תוכניות דיאטה שונות אחד יכול לבחור מתוך. בעוד שאני לא מסתכל דיאטות אלה, הניחוש שלי הוא שהם כנראה גם דלות קלוריות או נמוכות פחמימות (בכל אחת מהן על יקדם הרזיה אצל רוב האנשים).

2. אתה צריך לבצע את הדיאטה שאתה בוחר ולשמור מסלול ההתקדמות שלך.

3. אתה צריך להתחבר משקל התחלתי שלך באתר Phen375.

4. לאחר השימוש במוצר במשך 30 ימים אתה צריך להתחבר המשקל והכלה שלך באתר Phen375.

5. אם לא אבד את כל משקל לאחר 30 ימים, אתה צריך ללכת לרופא ולקבל הצהרה בכתב כי אתה בעצם לא מאבד שום משקל!

אם אתה לא מקבל  “הצהרה מוסמכת אמינה” הרופא להוכיח שאתה לא לרדת במשקל, אז אתה לא מקבל את הכסף שלך בחזרה. הניחוש שלי הוא שאנשים לא מקבלים החזרים על הכסף שהוצא על שיתוף משלם כשהם רואים הרופא שלהם.

הנה עוד משהו שאתה צריך לדעת. יש לך 15 ימים לאחר 30 ימים של שימוש במוצר כדי לנסות להיות זכאית לערבות. אז זה 45 ימים בסך הכל. אבל, 45 הימים מתחילים כאשר אתה מזמין את המוצר – לא כאשר אתה מקבל את זה בדואר.

כל זה מונח על בדף ערבות של אתר המוצר (Phen375.com/en/guarantee).

מסלולי התרגיל

האתר מכיל המוצר קטעי וידאו קצרים המתארים דוגמאות הן זכר ונקבה תוכניות האימון שניתן בעקבותיו תוך Phen375. אלה הם בעצם תרגילים שניתן לעשות עם משקולות או משקל גוף או כהתנגדות.

בעוד אני שמח על שילוב של פעילות גופנית, יש לי לתהות מדוע יש שתי התוכניות זכר ונקבה האימון? נשים לא צריכות להתאמן באופן שונה מאשר גבר. שרירים הם שרירים, ללא קשר למגדר.

כמו כן שמתי לב לתכנית האימון של הגברים מאגדת את התרגיל בשורה הזקוף , אשר שנוי במחלוקת בגלל הלחצים זה יכול למקם על כתף. אנשים עם בעיות כתף אולי כדאי להימנע התרגיל בשורה הזקוף.

כמה אתה צריך לקחת?

נודע לי שלה המליץ ​​לאנשים לקחת 1 טבליה ליום. עם זאת, אני מרגיש שעדיף להתחיל תוסף חדש עם פחות מומלץ. זוהי רק כדי לראות אם יש תופעות לוואי.

כי מוצר זה מכיל חומרים ממריצים, הייתי חותך טאבלט וחצי בשבוע הראשון ורק לקחת את זה כמה פעמים בשבוע במשך השבוע הראשון. כשמדובר ממריצים, אני תמיד ממליץ להיות שמרני.

תופעות לוואי Phen375

בעוד אני חושב שרוב האנשים לא יכולים להיות בעיות עם תוספת זו, הנה סקירה קצרה של בעיות בריאות, שם אני האמנתי מדבר קודם לרופא היא מוצדקת:

 • אנשים עם בעיות בריאות כגון מחלות לב, לחץ דם גבוה, היסטוריה / סיכון לשבץ, בעיות בקצב לב, בעיות כליות, סוכרת, בעיות עיניים (גלאוקומה) בעיות ערמונית (BPH), דיכאון / בעיות דו קוטביות או נטילת תרופות לדיכאון היפותירואידיזם או פעילות של בלוטת התריס. יתכנו בעיות בריאות אחרות שאינן מופיעות כאן.
 • נשים בהריון
 • נשים מניקות
 • אנשים עם הפרעות אכילה
 • אנשים שעברו ניתוח הרזיה
 • אנשים רגישים לקפאין
 • אל תיקח Phen375 או ממריצים אחרים בסמוך לשינה

ככלל, להפסיק לקחת Phen375 ותוספים אחרים לפחות 2 שבועות לפני הניתוח.

במקרה של ספק, להראות את החומרים אל הרופא שלך. רוקחי דיאטנים הם גם מקורות טובים מאוד של מידע מדי.

האם זה עובד?

המלצות-Phen375

בשנת כתיבת סקירה זו עשיתי לראות המלצות באינטרנט מאנשים אמרו שזה עבד. למרות ככלל, המלצות מאנשים שאנחנו לא מכירים אישית יש להתייחס בספקנות. אבל, מעבר לכך, חשוב לזכור כי אם אתה משתמש Phen375, אתה פשוט לא לקחת גלולה. אתר Phen375 קובע בבירור כי אתה גם צריך לעקוב אחרי אחד הדיאטות והפעילות הגופנית שלהם מדי. אז אתה צריך לאכול טוב ופעילות גופנית. אם אתה גם צריך לעשות את זה גם, איך אתה יודע אם זה Phen375 או כאלה דברים אחרים שגורמים לירידה במשקל? באופן אישי אני לא חושב Phen375 הוא שווה את זה, אבל אני מצפה לקרוא מה יש לאחרים לומר.

1 BOTTLE
$65.95
Retail: $89.99
Save $24.04 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$131.90
Retail: $269.97
Save $138.07 Right Now!
buy now »
4 BOTTLES + 1 FREE + Diet Plan
$187.96
Retail: $449.95
Save $261.99 Right Now!
buy now »

טוען ההנחה שלך בכתובת האתר הרשמי Phen375 »

77/100 : by 117 users
FLASH SALE 20% OFF »