קומבו AirSnore ביקורות – אנטי נחירה טיפות & Device שופר

Home » Review » AirSnore » קומבו AirSnore ביקורות – אנטי נחירה טיפות & Device שופר

Last Updated on

קומבו AirSnore ביקורות - אנטי נחירה טיפות & Device שופר

SLEEP – התהליך הטבעי & ביולוגי לנוח בגוף האדם ולהבטיח בריאות גופנית ונפשית. כאשר מופר לישון הלילה של אדם, עייפות, חוסר מנוחה ומצב רוח דיכאוניים אחר מנוסות למחרת. שינה טרופה בטווח הארוך יכולה להיות גורמים שונים בשל כמו קשיי נשימה מגודש, הצטברות של ליחה, וכו ‘זה מוביל בהמשך מחלות בריאות כמו דיכאון, כאבי ראש תכופים, הפרעות במערכת עיכול, כיב פפטי, הפרעות נוירולוגיות וכו’, לפעמים חוסר קול השינה עלולה להיות קטלנית ולהוביל דום נשימה בשינה, גורמת שבץ או אפילו מוות.

בני אדם זקוקים הן (1) Deep Sleep ו- (2) חלום REM, להישאר בריא ופעיל בכל יום. אפילו אם אחד מופרת זה יכול להיות השפעה שלילית על הבריאות וההתנהגות של אדם. קושי לישון בטווח הארוך, גורם נדודי שינה, שיחייב טיפול רפואי מיידי ותרופות הרגעה, תרופות כדי לעזור לישון., הגורם עוד תופעות לוואי וטיפול עבור אלה (לולאה אינסופית, וזה די קשה ומדכא).

AirSnore עוזר ישן בשלווה כל הלילה בזמן שמקל על דרכי הנשימה להיות פתוח לנשום בקלות, בלי לנחור. AirSnore הוא מוצר המהווה תופעות לוואי טבעיות sans לחלוטין, ובכך מאוד יעיל. יש AirSnore שני מוצרים דהיינו

  • AIRSNORE ™ DROPS
  • AIRSNORE ™ שופר

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

AIRSNORE ™ DROPS

airsnore-טיפות-בקבוקטיפות AirSnore הן תערובת שמן טבעית על אסיסט יישום טרופיים ישן שנת ישרים. אנשים עם שינה קושי תלויים גלולות וסירופים להירדם בלילה. חסימה בדרכי נשימה עקב ריר, בלוקי אף מפני קור & שפעת, וכו ‘יש קשיי נשימה בעת שניסה לישון, אשר משפיעה שינה נוספת.

AirSnore טיפה היא תערובת של שמנים שונים חיוניים אשר יש למטרות מועילות. שמנים אתריים לא יכול לשמש ישירות ללא יציקת ומיזוג אותו עם שמן נשא. השימוש בשמנים אתריים למטרות טיפוליות הוא נוהג עתיק יומין בשם ארומתרפיה.

יש AIRSNORE ™ DROPS השמנים שמן נשא החיוניים הבאים.

Helianthus-annuusשמן זרעי חמניות (annuus Helianthus) – גרעיני חמנייה מכילים מגנזיום בשפע וזה מרגיע את העצבים. זה גם מקל מתח ומיגרנות. כתוצאה מקבל הקלה ממתח, אנו מסוגלים להירגע במוחנו. הזרעים כוללים טריפטופן ו כולין אשר מסייע במאבק דיכאון וחרדה. הצמיגות של הזרע היא דקה ולכן חודר טוב ויפה. זה לא משאיר שמנוניות.

אקליפטוס-Globulusעלה נפט אקליפטוס (כדוריות אקליפטוס) – שמן אתרי אקליפטוס הוא בכלל המשמש פעילויות שכליות מעוררים. זה עובד גם כאשר אנחנו צריכים להגביר את זרימת הדם למוח. יש לו תכונות אנטי דלקתיות אנטיבקטריאלי. יתרון נוסף הוא כי יש לה גם עוויתות, גודש ואת תכונות חיטוי. זה מאוד מועיל בטיפול של בעיות נשימה, פצעים, כאבי שרירים, תשישות נפשית, וכו ‘

lavendula-angustifoliaלבנדר פרח שמן (Lavendula angustifolia) – שמן לבנדר בעל ארומה יפה, תכליתי. זהו אנטי בקטריאלי יש מרגיעת הרגעת נכסים להפוך אשר שמן לבנדר שמן אתרים נפלא לעזור להירגע, להילחם מתח לקדם לישון.

נענע-piperitaעלה שמן מנטה (נענע piperita) – יש מנטה ניחוח חזק, מתוק, מנטול ועל שאיפה מנקה גודש ומקלה הנשימה על ידי גירוש ליחה. שמן אתרי מנטה נותן תחושה שמקררת את הגוף כלפי מטה. ויש לו השפעה מרגיעה על הגוף, אשר יכול להקל שרירים כואבים כאשר נעשה שימוש מקומי.

Pinus-sylvestrisעלה נפט אורן סקוטים (Pinus sylvestris) – אורן שמן אתרים הוא מאוד מועיל עבור ריפוי בעיות נשימה והוא ממשמש לעתים קרובות בקבלת שיעול הכנות קרות. שמן אורן יש מיקרוביאלית, אנטיספטי, אנטי פטרייתי, אנטי ועצבנית, ונוגדות ראומטית המשמשים טוב בעיות רבות שבני אדם עומדים בפני לחיי היום יום. זה עובד כמו גודש מאוד טוב מכייח עבור מחלות בדרכי נשימה. זה מרפה ליחה וריר מן בדרכי הנשימה ומקלה ונוח כדי לחסל אותם.

את ™ AIRSNORE DROPS בקבוק מגיע עם טפטפת שעוזר יישום חינם מהומה קלה הכלכלי. היישום החיצוני של ™ AIRSNORE DROPS בחזה, בצוואר מתחת לנחיריים בערב נותן אפקט מרגיע מרגיע ומסייע לישון בלילה. זה גם מנקה את כל הריר והליחה, מתן גישה חופשית לנשום בלי לנחור.

AIRSNORE ™ שופר

img_3808נחירה היא הרטט של מבני נשימה ואת התהודה וכתוצאה מכך בשל תנועת אוויר חסומה במהלך נשימה בזמן השינה. במקרים מסוימים, הקול עשוי להיות רך, אבל ברוב המקרים, זה יכול להיות חזק ולא נעים. נחירה בזמן השינה עשויה להיות סימן, או אזעקה ראשונה, של דום נשימה חסימתי בשינה (OSA). חוקרים אומרים כי נחירות הוא גורם של חוסר שינה.

AIRSNORE ™ שופר הוא מכשיר המסייע בהסרת תנועת האוויר על ידי פתיחת הדרך אוויר. בהתקן מתאים טכנולוגיה לרתיחת ביס לרכישת ההתאמה האישית הרצויה. המכשיר הוא של חומר גמיש ומתאים לכולם. תן לזה לעמוד במים חמים במשך כמה דקות כדי לרכך, אז בעקבות ההוראות בקפידה, למקם אותו בתוך הפה שלך “תנגוס בה בזמן שהוא מתקרר תבניות עצמו לחלק הפנימי של הפה שלך להתאים בצורה מושלמת.

AIRSNORE ™ COMBO (DEVICE & טיפות)

AIRSNORE ™ COMBO (DEVICE & טיפות) יש את טיפות ואת שופר. AirSnore עובד בצורה יעילה יותר כאשר משתמשים בו יחד. היישום החיצוני של טיפות ופיית החדרת ומסייע בשינה בנוח בקרות מפסיק לנחור .

AIRSNORE הוא כל נוסחא טבעית ויעילה אשר משפרת שינה ובריאות נפשית וגופנית כוללת של אדם. השמנים והמכשיר החיוניים מתאימים לכל ללא אי-נוחות ויש לו תוצאות חיוביות.

היכן לרכוש AIRSNORE DEVICE וטיפות?

קומבו Airsnore זמין למכירה באתר הרשמי שלה עם נחות ומבצעים מדהימים. אין צורך לדאוג, שלה ערבות הכסף בחזרה 60 יום. פשוט לשלוח אותו בחזרה תוך 60 יום תמורת החזר. קומבו Airsnore להביא קץ נחירות בצורה בטוחה ויעילה כך תוכל להתענג מנוחת לילה מלא עם כל יתרונות בריאות שהטבע מביא.

[Id ept = “556”]

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

76/100 : by 228 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »