AirSnore Огляд: більше, ніж просто рупором

Home » Review » AirSnore » AirSnore Огляд: більше, ніж просто рупором

Last Updated on

AirSnore Огляд

airsnore-продукт

AirSnore ще один унікальний продукт, який я мав можливість перевірити і проаналізувати. Це MAD (Нижньощелепний Поліпшення пристрої), але компанія пропонує двоетапний підхід до зупинки хропіння.

Крім продажу мундштук вони також пропонують AirSnore крапель, який є альтернативним підходом до з’ясування заблоковані носи, щоб дихати легше. Оскільки я страждалець алергії, а іноді і скупчення пазухи я був дуже схвильований, щоб спробувати це двухфакторную підхід, щоб допомогти мені спати.

Після невеликого дослідження я виявив, що AirSnore проводиться кіпрською компанією під назвою Wolfson Berg Limited. Вони продати AirSnore під назвою Bauer харчування, який також продає різні добавки в затвердженому закладі FDA протягом більше 10 років.

Проте, сам продукт не FDA очищається, що робить якесь заплутаною реклами. Проте, після початкового розслідування я був схвильований, щоб почати роботу.

технічний матеріал

чомусь хропіння

Це було типове MAD пристрій, який потрібно випарів і вкусити установку. Я вважаю за краще ці настройки через те, що вони дають вам трохи більше налаштувань, роти у всіх різні, так, що форми для моєї структури щелепи не буде формувати так само, як до структури щелепи моєї дружини.

MAD пристрої працюють шляхом розширення нижньої щелепи, яка дає задню дихальні шляхи досить місця, щоб нормально дихати протягом ночі. 90% населення хропіння (який включає мене) хропуть, тому що мова ковзає до задньої стінки глотки блокує цю дихальні шляхи, а потім викликає вібрації.

Вібрації створюють хропіння, який викликає цілий ряд проблем зі здоров’ям, починаючи від меншої кількості енергії або збільшення ваги до більш серйозних з них, таких як серцево-судинні проблеми.

Був також унікальна частина покупки продукту, який був AirSnore краплі. Ці краплі складалися з інгредієнтів, які медичні експерти кажуть, мають антисептичні та заспокійливі властивості, щоб полегшити закладеність носа і симптоми застуди. Були 5 основних компонентів:

 • Helianthus Annus соняшникову олію . Це масло , яке витягується з насіння соняшнику, дуже популярних для їжі , які ви могли б пробували раніше. У багатьох частинах світу він також має лікарську цінність. Вона є джерелом триптофану, який забезпечує полегшення для легкої депресії і допомагає від безсоння.
 • Евкаліпт кулястий листя масло. Це масло видобувається з евкаліптів рідній Австралії. Це одна з найбільш популярних ефірних масел з – за його різноманітних переваг для здоров’я. Основний інгредієнт цього масла, евкаліптолу, допомагає створити заспокійливу дію , щоб допомогти кому – то заснути. Масло використовується для медично болю і запалення дихальних шляхів слизових оболонок, астми, синуситу, кашлі та респіраторних інфекцій. Це чудово звучало для мене конкретно.
 • Lavendulaangustifolia маслом квітки . Це масло надходить з лаванди рослини зазвичай знаходяться на півдні Франції. Це масло використовується для зняття стресу, що робить сон більш комфортним. Це ефективний бензодіазепіну, яке було доведено , щоб допомогти людям заснути.
 • Menthapiperita масло листя. Це витягується з перцевої рослини зазвичай знаходяться в Північній Америці і Європі. Також відомий як масло перцевої м’яти, це заспокоює нерви , а також може дати полегшення від нудоти.
 • Pinussylvestris Leae Видалений з хвої сосни в Scot і знайдені в різних частинах світу. Це допомагає людині , яка страждає від безсоння, пара освіжає і лікарські практики стверджують , що це дозволить кому – то мати приємний нічний сон.

примірка

Тепер прийшов час, щоб, нарешті, підготувати пристрій для моєї дружини, і я спати. Там не було нічого іншого в підготовці цього в порівнянні з підготовкою інших пристроїв MAD я зробив в минулому. Я зібрав звичайні інструменти, необхідні для підгонки.

Горщик я можу використовувати, щоб закип’ятити воду, порожню миску налити воду в, миску з крижаною водою, шумівкою, і мій мобільний телефон, щоб відстежувати, як довго вона була всередині води і мій рот.

Я кип’яченої води, а потім виливали її в порожню миску. Я повинен був занурити пристрій в гарячій воді довше, ніж більшість тих, що я використовував, в цілому від 5 до 10 хвилин.

Я взяв його з шумівкою і дайте йому трохи охолонути і поміщають його в рот, простягнув щелепу, і прикусив щільно, так що б відлити себе моєї унікальної зубної структури.

Після того, як кусає вниз, я вийняв його з мого рота, а потім занурювали його в крижану воду, так що б затвердіти. Тепер, я повинен бути все готово і готові до ночі, я поклав його назад в рот останній раз, щоб переконатися, що це було комфортно, і це було. Потім повинен був зробити весь процес знову для моєї дружини.

первинна реакція

Я знайшов його зручним в моєму роті. Там не було велика кількість налаштувань для вирішення або довго встановлювати процес, який був хороший. Це було так швидко з установки як MAD пристрій може бути.

Він не відчував себе нав’язливим або занадто великий для мене, щоб використовувати протягом ночі. Моя дружина погодилася, і ми обидва відчували, що це був хороший продукт. До сих пір немає мінусів взагалі поки немає.

Я також використав AirSnore крапель перед сном. Я розмістив краплі на моїх грудях, навколо моєї шиї і під моїм носом. Це повинно допомогти для відпочинку і дати мені реальний ясний дихальний прохід для мого носа. Час лягати спати.

Доброго ранку

Коли я прокинувся наступного ранку я відчуваю себе відпочилим. Як правило, це означає, що я спав хропіння безкоштовно. Моя дружина згадується вона не чула жодного шуму від мого боку ліжка, і я відповів їй з тим же наглядом. Я зробив прокидаються з невеликийхворобливістю в моїй щелепи, але це було нормально для нового пристрою.

Зазвичай це стихає через деякий час, як ваші лицьові м’язи і щелепи звикнути до того, що ви носите. У мене були деякі незначні слинотеча також, я очікував, що це краще, як я носив пристрій послідовно протягом більшої кількості часу. Я зробив, як AirSnore краплі і вони змушують мене відчувати себе більш спокійно. Я також виявив, мої носові проходи відчував все ясніше і легше дихати.

сильні сторони

 • не прокинувся оновилася, і не хропіння як для моєї дружини і I.
 • Великий отвір повітря в центрі дозволяє дихати ротом. Дуже добре, що, коли я змушений дихати через рот через алергію.
 • AirSnore краплі. Подвійний підхід, який був хороший, щоб спробувати. Зберігається мій носовий прохід почуття ясно.
 • 60-денна гарантія повернення грошей. 2 місяці для перевірки є хорошим довгий час, щоб розглянути, якщо ви хочете зберегти його чи ні.
 • Відмінна ціна за те, що ви отримуєте.

слабкі сторони

 • Snorers у яких є коронки, шапки, зубні протези, мости або імплантати не можуть носити пристрій. Як це затискає на ваші зуби роблять його непридатним для використання для цих людей.
 • Чи не FDA очищається.
 • Ніяких спеціальних налаштувань не точно налаштувати його. Насправді тільки основні MAD пристрою.
 • Якби деякі початкові щелепи хворобливість і слинотеча.

ціноутворення

Точка ціна на це хороший для того, що ви отримуєте. Існує вільна перевезення вантажу для США і Великобританії клієнтів, що робить його ще більш спокусливим. Користувачі за межами цих країн повинні заплатити $ 9 за доставку. Сам мундштук коштує $ 49,95, а AirSnore падає в поодинці коштує $ 59,95.

Це може здатися дорого, але якщо ви купуєте мундштук в поєднанні з AirSnore краплі ціна становить $ 89,95. Ви в кінцевому підсумку заощаджує $ 39,69 купувати їх разом, а не окремо.

Є також деякі дійсно хороші пропозиції на сайті, такі як купити два отримати один безкоштовний, і навіть купити три і отримати три безкоштовно! Що робить для неймовірної цінності при розбивці на одиницю ціни.

[ЕРТ ID = “556”]

остаточний висновок

Продукт являє собою хороший MAD ​​пристрій. Сам по собі це хороший початківець продукт – він має низьку ціну, гарну гарантію і не має складної настройки. Додатковий бонус з AirSnore крапель робить його унікальним і справді штовхає його на край для мене.

Це бонус, який я ніколи не бачив раніше, або з тих пір. У мене не було ніякого хропіння, використовуючи його, як і вся дружина. Використання крапель змусило мене відчувати себе спокійно, і мій носовий прохід відчував все ясніше і простіше взяти в кисні.

У мене був деякий початковий хворобливість в моїй щелепи, а також деякі слинотеча, але обидва, що затихли після того, як деякий час.

Я особисто любив продукт і унікальність цього. Я безумовно рекомендую це для початківців, так і тих, хто хропе, які мають більше досвіду роботи з MAD пристроями.

Краплі роблять його унікальним покупку, який я думаю, що всі будуть задоволені.

Натисніть сюди , щоб придбати AirSnore з офіційного сайту »

77/100 : by 126 users
FLASH SALE 20% OFF »