AirSnore ביקורות – להפסיק לנחור התקנים או תרמית?

Home » Review » AirSnore » AirSnore ביקורות – להפסיק לנחור התקנים או תרמית?

Last Updated on

AirSnore הוא מכשיר נגד נחירות מוצגות מסוגלים להפסיק לנחור מהלילה הראשון של שימוש . זה טען להיות אלטרנטיבה לא פולשנית ניתוח, כפי הנראה זה אפקטיבי כל כך שהוא יכול להתמודד עם כל צורה של נחירות. במקביל יש לו בנייה פשוטה מאוד, אשר אמור לעשות את זה מאוד קל להתאים ללא סיוע מקצועי.

AirSnore צריך להיות גם יעיל ונוח, ובמבט ראשון נראה כמו פתרון מושלם עבור נחירות. אבל זה רק אחד המוצרים רבים מסוגו, וכל אחד מהם כפי שפורסם מציע את אותן הטבות. אז איך מועיל הוא AirSnore באמת?

מהו AirSnore?

airsnore-מוצר

מכשיר זה נמכר על ידי Bauer תזונה, חברה שבסיסה קפריסין. היצרן אינו ידוע, אך באואר הוא המפיץ שלה בלבד, וזה זמין למסירה ברחבי העולם.

כמו רבי מוצרים דומים, AirSnore הוא מכשיר חתיכה אחת, לתקן את הלסת בתנוחה אחת ושמירתו מפני נפילה לאחור. פעולה זו שומרת על הרקמות הרכות מלסגור את דרכי הנשימה, יעיל במניעת נחירות הנושאים הכרוכים בכך. ביטאון אמור לעבוד היטב מן השימוש הראשון, בטיפול יעיל בכל הרמות של נחירות ואפילו דום נשימה חסימתי בשינה.

כמו כן, משום שהוא עשוי מחומר פלסטי רך, זה יכול להיות מותאם בקלות כדי להתאים לכל המשתמשים. וזה בהחלט נראה כמו שזה יכול להתאים לכולם. בניגוד לשופר רב אחר, AirSnore הוא קטן ולא צפוי להיות לא נוח ללבוש.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

איך AirSnore עובד?

airsnore-שופרהתקן זה שומר על הלסת הקבועה, אך לא לעמדה הטבעית שלו. זה דוחף אותו מעט קדימה, שמירה על דרכי הנשימה פתוח בצורה יעילה יותר. ויש לה 2 פתחים בחלק הקדמי, כך שמשתמש שנוטים לנשום דרך הפה בזמן השינה יכול לעשות זאת בנוחות. זה מאוד עוזר בהתחשב בכך השופר אינו מאפשר הפה לפתוח באופן טבעי.

עיצוב החתיכה אחת נוטה לגרום לבעיות רבות עבור המשתמשים של מכשירים דומים, אבל זה לא צריך להיות בעיה במקרה זה. לא רק שהוא לאפשר לאוויר לזרום באופן טבעי, אבל זה לא להפעיל לחץ על הלסת גם אם הוא שומר את זה קבוע. הסיבה לכך היא כי החומר שזה עשוי הוא גמיש ומתאים את הצורה הטבעית של הלסת.

אבל זה לא אומר כי החומר הוא רך. יותר מדי גמישות תהיה בעיה משום שהוא יגרום לשופר יעיל לחלוטין. זה נוקשה מספיק, אבל זה הופך להיות רך כאשר הניח מים חמים. והרי זה בדיוק איך לשופר מותאם. על מנת להתאים אותם שיניהם בצורה מושלמת, משתמשים אמורים לעזוב AirSnore במים חמים במשך כמה דקות ולאחר מכן נוגסים בו. זה כל מה שהתהליך ההולם מרמז, אין הגדרות מסובכות או ביקורי מקצוע.

המכשיר חייב להיות כל הזמן בתוך הפה עד החומר מתקרר ושומרת את הצורה של השיניים. AirSnore תישאר בכושר הזה עד שהוא הניח במים חמים שוב, והתהליך ניתן לחזור פעמים רבות ככל שהוא דרוש. אבל המכשיר מגיע עם מגש שחוסם את פתחי זרימת האוויר, ומשתמשים צריכים לזכור תמיד להכניס אותו לפני צבת המכשיר במים. הפתחים יקרסו כאשר החומר הופך רך. הם בהחלט מקרוב אם המשתמש נושך לתוך המכשיר ללא מגש, הורס את הצורה לגמרי של שופר. עדיין, שכן תהליך ניתן לחזור שוב ושוב, זה לא יגרום כל נזק מחוץ לבזבז כמה מזמנו של המשתמש.

האם AirSnore בטוח?

AirSnore הוא בטוח מאוד, במיוחד בהשוואה למוצרים דומים. מכיוון ניתן להתאים אותו כך שיתאים בצורה מושלמת, זה לא יגרום כאב בלסת וזה לא ישפיע על השיניים. אבל כמובן, זה רק במקרה של משתמשים עם בריאות שיניים. מוצר זה לא אמור לשמש ללא אישור של רופא על ידי לסובלים מכל מחלה המשפיעה גם שיניים או החניכיים.

שיניים חסרות הן גם בעיה, אפילו דרך הפיה לא לשים את לחץ כל כך הרבה על השיניים כמו התקנים אחרים. זה יכול ללחוץ יותר מדי על כמה שיניים כדי לפצות על אלו חסרים, כך עצה מקצועית היא חובה במקרים אלה. וזה חל גם עבור אלה עם שיניים רופפות. AirSnore יכול לגרום לכאב נזק נוסף השיניים שכבר נחלשים, ולכן אין צריך לקחת סיכונים. אבל לשופר צריך להיות בטוח לחלוטין עבור אלה עם בריאות השיניים והחניכיים, ובלבד שהוא מותאם היטב.

ומאחר מוצר זה זמין רק דרך האינטרנט, אנחנו גם חייבים גם להעיף מבט מקרוב על החברה שמאחוריו. הונאות שקשורות מוצרי בריאות נפוצות כל כך כי קונים באינטרנט תמיד חייבים לחשוב מי הם עושים עסקים עם. וכאשר מדובר בחברה המסוימת הזאת, אין לנו עדיין ביקורות לגבי שירות לקוחות.

בדרך כלל זה אומר כי אין לנו דרך לדעת מה הלקוחות החדשים צריכים לצפות, אבל כפי שמתברר, החברה שמאחורי AirSnore יש הודות למוניטין למוצרים האחרים שלה.

באואר תזונה כבר ייצור תוספי בריאות ומוצרי בריאות ויופי אחרים במשך 10 שנים, כך שזה רחוק מלהיות הונאה באינטרנט. העסק הוא לגמרי לגיטימי, ולקוחות פוטנציאליים אין סיבה לדאוג לאיכות של המוצרים או של שירות הלקוחות.

באואר תזונה ניתן ליצור קשר באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני ו בצ’ט בזמן אמת אפילו, הן באתר האינטרנט הרשמי של החברה ואתר האינטרנט AirSnore, כך נציגי הלקוח תמיד מוכנים לענות על שאלות. רוב לקוחות מרוצים מאוד הן את המוצרים והשירות, וכאשר בעיות לעשות להתרחש, החברה מוכנה לטפל בהם בהקדם האפשרי.

ואם כבר מדבר על מוצרים אחרים, באואר תזונה מציעה גם טיפות AirSnore, ניסוח נוזלי מיועד עבור אלה הסובלים נחירות מדי פעם נגרמו על ידי חיבת בריאות שונה.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

AirSnore טיפות

airsnore-טיפות-בקבוקזוהי תערובת של שמנים אתריים שאמור להקל על הסימפטומים של דלקות בסינוסים, דלקות חזה, וכל מצב אחר שמשפיע נשימה. גם אלה שאינם בדרך כלל לנחור יכולים להתעמת עם בעיה זו כאשר חולה, הצנחה צריכה להיות פתרון טוב כפי שהוא אמור לשמור על דרך הנשימה מפני סגירה.

השמנים הכלולים ניסוח הם טענו שיש איכויות חיטוי, ונושם את אדי צריך להיות מספיק עבור המשתמש כדי לקבל את כל היתרונות שלהם. טיפות להחיל על הצוואר והחזה, ואפילו מתחת לנחיריו כמו ריח אמורה להיות השפעה מאוד מרגיעה.

אבל הבא יהיה לנו להסתכל על מרכיבי AirSnore טיפות ולראות אם זה באמת יכול לספק את כל היתרונות טענו. מוצר זה אין שום ביקורות של לקוחות או, אך לשמחתם האתר הרשמי של החברה מציע הצגה מפורטת של כל המרכיבים, וכולם הם 100% טבעיים.

AirSnore טיפות מכיל :

  • שמן זרעי חמניות
  • עלה נפט האקליפטוס
  • שמן פרח לבנדר
  • עלה נפט המנטה
  • עלה נפט אורן סקוטים

Helianthus-annuusשמן חמניות זרע אינו מרכיב פעיל, אבל כנשא של שמנים אחרים בניסוח. זה לא תמיד כולל מוצרי בריאות, אבל רבים להשתמש בו בתור שמן עיסוי כי זה נספג בקלות על ידי העור. ונראה כי זה יכול גם לטיפול במספר סוגים של מחלות עור, אז זה בחירה טובה עבור מוצר זה.

אקליפטוס-Globulusשמן אקליפטוס מהצד השני הוא אחד הטיפולים הטבעיים הפופולריים ביותר עבור מחלות הפוגעים נשימה. יש לו שני תכונות חיטוי decongesting, והוא יכול לטפל כל דבר החל שיעול אסטמה. זה הוכח מדעי כיעיל מספר חיבה, וזה תמיד כולל במוצרי בריאות ויופי. כמו כן, יש ריח נעים מאוד מספק השפעה מונעת גודש חזקה, כל כך שמן אקליפטוס לבד יהיה מספיק כדי לגרום AirSnore טיפות יעיל. זהו ללא ספק המרכיב הכי הטוב שיכול נכלל בניסוח הזה.

lavendula-angustifoliaאז יש לנו שמן לבנדר , שאמור להיות מאוד מרגיע ואפילו מסוגל לטיפול בנדודי שינה. וכפי שמתברר, זה באמת עושה לי את התכונות האלו. למעשה, הוא כל כך חזק שהוא יכול לעזור חיבתו הנפשית שונה, מחרדה ודיכאון אפילו דמנציה. AirSnore טיפות נתבע כמו מסוגל לעזור למשתמשים להירדם מהר, ובזכות לבנדר, זה בהחלט עובדת למטרה זו.

נענע-piperitaשמן מנטה , המרכיב הבא ברשימה, אמור לעבוד כמו משככי נגד גודש וכאב. שמן מנטה משמש כטיפול מספר תנאים, אבל זה עדיין לא הוכח באופן מדעי כמו מועיל בכל חיבה אבל הרגיז תסמונת המעי. אבל אנחנו באמת לא צריכים הוכחה מדעית במקרה זה בכל מקרה. המנטה כלולה כך הרבה מוצרים כי בשלב הזה, כל אחד מאיתנו יודעים כי זה עובד מצוין נגד גודש.

Pinus-sylvestrisלבסוף יש לנו שמן אורן הסקוטים , אשר טען לעבוד גם כיחן. הוא נפוץ בשימוש כטיפול הקור, ברונכיטיס ושיעול המשותף, כפי שהוא נראה כי יש תכונות אנטי דלקתיות אנטיבקטריאלי. כמו במקרה של שמן מנטה, אין לנו עדיין הוכחות מדעיות על יעילותה, אבל הוא משמש בהצלחה רגשות חיבה אלו.

נראה כי AirSnore טיפות עושה פחות או יותר כל מה שהוא טען, כך שזה יהיה בחירה טובה עבור כל אדם כי הוא נאבק עם זיהום המשפיע על דרך הנשימה. וזה צריך להיות בדיוק מועיל לסובלים מנדודי שינה. יתר על כן, מכיוון שהוא משמש מקומי, AirSnore טיפות הן בטוחות לחלוטין לשימוש ללא אישור של רופא.

חלק מן השמנים יכול ליצור תופעות לוואי אצל אנשים רגישים לחומרים מסוימים, אך רק כאשר הם נלקחים. הם בטוחים לחלוטין כאשר מוחלים על העור, כפי שהם מרגיעים יכולים רק להועיל הרקמה.

מהם היתרונות של AirSnore?

שופר זה סביר מאוד לעבוד עבור רוב המשתמשים שלה, וזה לא משהו שאפשר לומר על רוב המוצרים מסוגו. הוא קטן מאוד קל להתאים, ואת זה צריך להיות מאוד יעיל בשמירה על דרכי הנשימה מלסגור בהתחשב בכך שהוא דוחף את הלסת קדימה. זה אמור להיות מסוגל להתכופף נחירות מהלילה הראשון, גם אם המשתמשים עלולים למצוא את זה לא נוח עבור הימים הראשונים.

אבל זה שווה את זה, כי נחירות הן הרבה יותר מסוכנות ממה שזה נראה. האתר הרשמי של AirSnore מציע הרבה מידע מעניין על הנושא, אפילו המפרט את 3 הציונים של נחירות בשימוש על ידי אנשי מקצוע כדי לאבחן את מצבו.

מכשיר זה אמור להיות מסוגל לטפל בכל הצורות של נחירות, כוללים בדרגה 3, המהווה את המסוכן ביותר. מי מושפעים נחירות בדרגה 3 יש קשיי נשימה חמורים ולהתעורר פעמים רבות במהלך הלילה, ואת ההשלכות לטווח הארוך יכול להיות מאוד רציני. נחירה היא לא רק מאוד מטריד עבור הסובל ואת הסובבים אותם, אבל יכול לגרום לבעיות לב בגלל המתח לשים על מערכת הדם.

בגלל הסובל מקבל פחות אוויר ממה הגוף שלהם צריך, רמת החמצן בדם יורדת, מה שמוביל ללחץ דם גבוה. הרמה הנמוכה של חמצן היא גם הסיבה מדוע אנשים רבים אשר לנחור מתעוררים לעתים קרובות במהלך הלילה, כאשר המוח הוא נאלץ להגיב על דלדול החמצן. ו AirSnore עובד בדיוק כמו גם עבור דום נשימה בשינה חסימתית, וזה אפילו מסוכן יותר נחירות “רגילות”.

במצב זה, את דרכי הנשימה חסומה לחלוטין לתקופות זמן קצרות ביותר. שלא כמו במקרה של נחירות, שבו הסובל עדיין מקבלת כמות מסוימת של חמצן, דום נשימה גורמת לאדם המושפע להתחיל חונקת מיידית. למרבה המזל הסובלים נוטים להתעורר מיד המוח מגיב הירידה בכמות החמצן בדם, אבל זה לא תמיד המקרה. דום נשימה בשינה חסימתית היא מסוכנת ביותר ומחייבת מייד, AirSnore נראה כמו אפשרות טובה מאוד.

למה לבחור AirSnore?

שופר זה צריך להיות יעיל, נוח וקל להתאים, כך יש לו יתרונות רבים על פני מוצרים דומים. כמו כן, זה שמציע חברה מכובדת, וזה זמין במחיר הגון מאוד. ואלה שאינם בטוחים אם זה שווה את ההשקעה אין סיבה לדאוג כספם הולך לבזבז, כי שופר מגיע עם 60 יום כסף בחזרה להבטיח. ו -60 ימים הם די והותר זמן כדי להעריך שופרו באופן מלא, ולכן המדיניות היא סבירה מאוד.

כדי להעפיל החזר, המוצר חייב לפנות אל החברה ועדיין מכוסה על ידי האחריות, אך אין זה אומר כי תקופת הניסיון מתקצרת. החברה כוללת שבוע נוסף בערבות רק מדי להסביר את המסירה. הערבות המלאות משתרעות על 67 ימים, כך הלקוחות למעשה יש 2 חודשים המלאים לנסות את המוצר.

איפה אפשר לקנות AirSnore?

AirSnore זמין באתר האינטרנט הרשמי שלה במחיר של 29.95 £. AirSnore טיפות נמכר עבור 39.95 £, וכן חבילה הכוללת את שני המוצרים במחיר הנחה ניתן לרכוש 59.95 £. החברה מציעה משלוח חינם ברחבי העולם, ועל מנת לשמור על ההוצאות למינימום, היינו ממליץ ללקוחות הזמנות מקום יחידים דרך אתר AirSnore הרשמי. המוצרים הם גם זמינים באתר האינטרנט תזונת באואר, אבל המחירים שלהם גבוהים יותר.

[Id ept = “556”]

שורה תחתונה

AirSnore נראה שיש אפשרות טובה עבור כל אדם אשר מושפע נחירות. יש לה עיצוב כי הוא יעיל במיוחד בשמירה על דרכי הנשימה ממועד השלמת העסקה, והוא קל מאוד להסתגל. זה מאוד סביר להניח להתאים בנוחות עבור רוב המשתמשים, וכפי שזה גם מגיע עם ערבות הכסף בחזרה, זה בוודאי שווה לנסות.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

79/100 : by 60 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »