AirSnore סקירת ™: הקלה מיידית לבעיות הנחירה שלך

Home » Review » AirSnore » AirSnore סקירת ™: הקלה מיידית לבעיות הנחירה שלך

Last Updated on

נחירות-ידי אדם שומר-אשתו-אפ שלו ב-לילה

AirSnore ™ הוא מכשיר מאוד דיסקרטי עשוי מפלסטיק רך ושקוף. זה נראה שונה לשופר אנטי נחירה פופולרית אחר כי זה נראה די פשוט. לא צבעים מרהיבים, לא תכונות נדירות, לא מערכות מורכבות. החלטתי לנסות את זה כי שמעתי הרבה הערות חיוביות על מכשיר בעל פה זה ולמזלי, לא התאכזבתי.

הזמנתי אותו קיבלתי אותו כמעט מיד, והופתעתי לטובה, כי עלויות המשלוח היו כלולים במחיר המקורי. כאשר אתה הולך לאתר הרשמי, למעשה אתה יכול למצוא עוד מוצר ™ AirSnore, ™ AirSnore טיפות כי הם מאוד שימושיים כאשר אתם סובלים גודש באף. קניתי את המשולבת ונבדקו שניהם עם תוצאות חיוביות, קריאה זו ביקורת AirSnore ™ ללמוד על הניסיון שלי ואת התכונות של שופר זה מעולה.

נחירת גיליון סקירה כללית

למה-לנחורהאם תהית אי פעם מדוע אתה נוחר? אנשים רבים חושבים נחירות נורמליות, אבל זה לא רק לשבש את השינה של בן הזוג או אפילו בני עמך. זה גורם לתוצאות חמורות אל הנוחר מדי. אתה רק לנחור כשאתה ישן בגלל זה הרגע המדויק שבו השרירים של דרכי הנשימה שלך להירגע. כאשר אתה נושם וכאשר אתה נושף החוצה, הרקמות הרכות הרגועות הממוקמות בחלק האחורי של לרטוט הפה בהפקת צלילי נחירות אלה מעצבנים. גברים הם בדרך כלל יותר נוטה לנחור מנשים, והיא נחשבת אחד ההרגלים הכי מעצבן.

עם זאת, נחירות לא רק להשפיע על אנשים קרובים אליך. כאשר אתם ישנים כל לילה, אתה מתחיל תהליך תיקון נפשי ופיזי וגורמי נחירות מניעת שינה. אתה לא יכול להיות מודע לכך, אבל בכל פעם אתה נוחר אתה בעצם נאבק על חמצן יותר ואתה מתעורר לתקן עמדתך מספר פעמים במשך הלילה. אתה לא זוכר את זה כי הגוף שלך ממקם מחדש כמעט באופן לא מודע, אתה חוזר משינה עמוקה כדי בשלב מוקדם של שינה. הפרעות לא רצוניות זה לגרום כאבי ראש כרוניים, חוסר האנרגיה, עלייה במשקל, דיכאון, חרדה וזה ישירות עם כשלי לב ומערכת חיסונית חלשה.

אז אם אתה יודע אתה נוחר, הגיע הזמן לעשות משהו בקשר לזה. ישנם מספר מוצרים אנטי-נחירות, לבחור אחד אתה יודע שאתה תהיה נוח לך להשתמש. אני באמת אהבתי AirSnore ™ כי זה פשוט, זול, נוח ויעיל. רוב הנוחרים לובשים שופרות כשהם ישנים להתלונן על כאב בימים הבאים לאחר השימוש הראשון, אבל אני אף פעם לא נתקלתי כאב עם ™ AirSnore, אפילו לא ביום הראשון לאחר שניסה את זה וכי הסיבה פשוט עושה את זה מיוחד, ואני ניסיתי הרבה שונה נגד נחירות מכשירים אוראליים.

דרגות שונות של דום נשימה בשינה & Sleep

ישנן דרגות שונות של נחירות עם תסמינים שונים. חשוב שתדע שלא משנה מידת הנחירות שלך, AirSnore ™ מספק תוצאות חיוביות נהדרות.

כאשר אתה נוחר מדי פעם, זה נחשב כיתה אחת נחירה. זה לא מאוד חזק, אבל זה עדיין עלול לגרום לבעיות אישיות במהלך היום. כאשר אתה נוחר כל לילה אבל צלילי הנחירות אינם רמים, זה נחשב כמו הכיתה השנייה נחירה. התוצאות הן יותר לעין, חוסר ריכוז אינו נוכח, אבל אתה עלול להרגיש עייף או חוסר אנרגיה במהלך כמה שעות של היום, בדרך כלל בשעות אחר הצהריים. אם אתה נוחר בקול רם ואפילו אנשים מחוץ לחדר שלך יכול לשמוע אותך, אתה סובל כיתה שלוש נחירה. אתם עשויים להרגיש עייף ועצבני כל היום ובשלב זה, נחירות עשויות לגרום לסיכונים חמורים לבריאות שלך. AirSnore ™ יאפשר לך לישון כל רגש הלילה עמוק המתחדש והימנעות השלכות מרכזיות.

נחירות היא בדרך כלל סימן של דום נשימה בשינה וזה כאשר דרכי הנשימה שלך קרוב עד כדי כך שאתה מפסיק לנשום. כאשר זה קורה, המוח שלך גורם לך להתעורר, כך שתוכל לשחזר חמצן. דפוסים זה חוזר על עצמו כמה פעמים במהלך הלילה. כמו נחירות רגילות, אנשים הסובלים ממצב זה לא יכול באמת לדעת אם הם סובלים מבעיות זו, כך שאם אתה מרגיש ממש עייף במשך היום וזה משפיע הריכוז שלך, אם לאחרונה פתח לחץ דם גבוה, אתה צריך לשים קץ לזה באופן מיידי כדי למנוע מצבים מסוכנים יותר בעתיד. AirSnore ™ ימנע ממך Airway לסגור להבטיח את הזרימה התקינה של חמצן במשך כל הלילה.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

פרטי AirSnore ™ מוצרים

airsnore-מוצר

AirSnore ™ הוא פשוט אך יעיל מאוד. המחיר הוא יותר הוגן, הוא למעשה דרך זול יותר מכל מכשירים אוראליים אנטי לנחור אחרים ואני באמת הופתעתי התוצאות החיוביות. זה באמת conformable וקל לשימוש, מדובר בגודל אחד ואתה יכול לקבל את זה אישית בבית, כך שאין צורך להוציא כסף נוסף על רופא השיניים. אתה קונה את זה, שלך לקבל את זה, אתה לעצב אותו עם הנשיכה שלך ואז אתה משתמש בו. משלוח מהיר ובחינם.

ההבדל העיקרי הוא שבעוד לשופר אנטי לנחור אחרים מזיזים את הלסת שלך קדימה גרימת כאב, AirSnore ™ מעט את תנוחת הלסת שלך ופותח דרכי הנשימה שלך כדי למנוע את הנחירות. זה גורם לא כאב בכלל, אפילו לא ביום הראשון. הוא תוכנן ומייצר בתוך FDA פינת מתקנים, כך שאתה יכול לסמוך החברה הזו. בניגוד לשופר אחר, היא גם מגיעה עם אחריות 60 יום, כך שאתה יכול לנסות את זה בלי סיכונים פיננסיים. אם אתה לא מרוצה מהתוצאות, אתה תקבל את כספך בחזרה.

AirSnore ™ טיפות פרטי המוצר

airsnore-טיפות-בקבוקאם אתה נוחר, אתה יודע את זה קר או שיעול יכול להשפיע עוד יותר שבניתך בגלל חסימת האוויר גדולה ולפעמים אתה אפילו לא יכול לנפול לישון בגלל שאתה לא יכול לנשום כראוי מלכתחילה. יש אנשים לקחת כדורי שינה, אבל הם בדרך כלל להרפות את שרירי הצוואר שלך עושים נחירות הרבה יותר גרוע.

יש טיפות AirSnore ™ תערובת צמחים מיוחדת לנקות דרכי הנשימה שלך שהופך את הנשימה דרך הרבה יותר קל. הוא מכיל שמן זרעי חמניות עם ויטמין E, שמן עלה אקליפטוס אשר כפי נכסים נגד גודש ומנקה ריר, שמן פרח לבנדר וזה מאוד מרגיע, שמן עלה מנטה שהיא גם נגד גודש ושמנים עלו כי ינקה מערכת הנשימה שלך לעזור לך לנשום יותר בְּקַלוּת. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשפשף כמה טיפות על החזה שלך, תחת הנחיריים שלך והצוואר. לאחר מכן השתמש משופר AirSnore ™ ו ליהנות משנת לילה טוב.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

חוויה אישית עם AirSnore ™

כפי שכבר אמרתי, אני צווי ™ AirSnore שלי קיבלתי את זה מיד. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר אתה מקבל את זה הוא ליצור אותו. זה בא עם הוראות מפורטות באופן מלא, כך אין לך מה לדאוג דפוס התהליך. ההפלה שלי במים חמים במשך כ דקות, אז הוצאתי אותו ומניחים אותו בתוך הפה שלי ולנשוך אותו. אם זה לא מרגיש בנוח בניסיון הראשון, אתה יכול לעשות את כל התהליך מהתחלה. זה חייב להרגיש בנוח.

כשהלכתי לישון הנחתי אותו בפה שלי שוב ואני מיד ליפול לישון. אשתי אומרת שהיא לא שומעת אותי ישנה בכלל אשר הייתה הפתעה אמיתית בגלל שאני לא מרגיש שום סוג של כאב סביב לסתי חשבתי שזה לא עבד. השתמשתי בו חודש שלם ואני גם היה סיכוי שימוש בו יחד עם טיפות.

אף פעם לא האמנתי צמחיים מרפא, אז שוב, הופתעתי מהתוצאות המשולבות. היה לי קר ממש רעה שנעלמו באורח פלא כאשר הלכתי לישון ואני נהנה לישון בלילה ההוא למרות שהייתי חולה קשה. זה אף פעם לא קרה לי לפני. כל יום לאחר השימוש ™ AirSnore אני מרגיש המתחדשת ו טעונה במלואה ואף פעם לא פעם התעורר בלילה בעת השימוש בו. אני באמת הייתה חוויה מספקת ואני באמת אהבתי את הפשטות של המכשיר הזה.

Pros

  • זה באמת פשוט לשימוש וזה גם מאוד נוח
  • זהו מוצר זול לעומת שופרות דומות אחרות
  • זה מאפשר לך להשיג התאמה אישית מושלמת על ידי ביצוע מספר הוראות פשוטות
  • יש לו כסף 60 יום בחזרה מדיניות ערבות
  • זה בטוח לשימוש כפי שהוא מייצר מתקן ה- FDA
  • זה עובד ללא קשר למידת הנחירות שלך
  • משלוח חינם ותקבל בתוך שני ימי עבודה לאחר הרכישה

חסרונות

  • לובש תותב ייתכן שתוכל להשתמש בו, עם זאת, שאל את רופא השיניים שלך לפני קונה את זה
  • אם הלשון שלך גם נופל חזרה חסימת דרכי הנשימה שלך, זה לא יכול לעבוד בבית שלה מלא

איפה אפשר לקנות AirSnore?

AirSnore זמין באתר האינטרנט הרשמי שלה במחיר של 29.95 £. AirSnore טיפות נמכר עבור 39.95 £, וכן חבילה הכוללת את שני המוצרים במחיר הנחה ניתן לרכוש 59.95 £. החברה מציעה משלוח חינם ברחבי העולם, ועל מנת לשמור על ההוצאות למינימום, היינו ממליץ ללקוחות הזמנות מקום יחידים דרך אתר AirSnore הרשמי. המוצרים הם גם זמינים באתר האינטרנט תזונת באואר, אבל המחירים שלהם גבוהים יותר.

[Id ept = “556”]

סיכום

אם אתה נוחר אין לך אפשרויות רבות מדי. אתה צריך לעשות משהו בקשר לזה ו AirSnore ™ מציעה לכם פתרון פשוט וזול שיעזור לך לשפר את איכות החיים שלך. יש דברים אחרים אשר יסייעו לך למקסם את האפקטיביות של ™ AirSnore.

לדוגמא, בין הגורמים העיקריים של נחירות, נוכל שם עודף משקל, עישון או / שתייה לפני הולך להיות שינה על הגב. אז אם לך להימנע מכל הגורמים הנפוצים רק הזכרתי, תוכל ליהנות איכות אפילו טובה יותר של שינה. ניזקי מניעת שנת הבריאות שלך למרות שאתה לא יכול להבחין בכך, נחירות היא אחד הגורמים השכיחים ביותר כי אתה מתעורר מספר פעמים בלילה. אם זו הפעם הראשונה שאתה משתמש מכשיר אוראלי אנטי נחירה אל תפחד להורות ™ AirSnore, אתה לא תמצא שופר פשוט ביותר בשוק.

אם ניסית כבר כמה, לתת הזדמנות גם אתה תופתע כמוני, לא כאבי לסת בכלל! AirSnore ™ קל ללבוש, ™ AirSnore הוא נוח, ™ AirSnore הוא יעיל ויש לו תוחלת חיים ארוכה מדי. לא רבים דוברים מציעים החזר ערבות. נסה AirSnore ™ ו להיפטר מן ההשפעות השליליות של נחירות.

לחץ כאן כדי לרכוש AirSnore מהאתר הרשמי »

75/100 : by 72 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »