AirSnore Combo Yorumları – Anti-Horlama ve Ağızlık Cihazı Damlası

Home » Review » AirSnore » AirSnore Combo Yorumları – Anti-Horlama ve Ağızlık Cihazı Damlası

Last Updated on

AirSnore Combo Yorumları - Anti-Horlama ve Ağızlık Cihazı Damlası

UYKU – Doğal ve biyolojik bir süreç insan vücudu dinlenme ve beden ve ruh sağlığını sağlamak. Bir kişinin gece uykusu kesintiye uğradığında, yorgunluk, huzursuzluk ve diğer depresif mood ertesi gün yaşanmaktadır. uzun vadede bölünmüş uyku vb tıkanıklık, mukus birikimi, solunum güçlükleri gibi bağlı çeşitli faktörler olabilir ses bazen eksikliği depresyon gibi sağlık sorunlarına, sık baş ağrıları, gastrointestinal bozukluklar, peptik ülser, nörolojik bozukluklar-vb Bu başka yol açar uyku ölümcül olabilir ve inme ya da hatta ölüme bile sebep uyku apnesi, yol açabilir.

İnsanlar bütün gün boyunca sağlıklı ve aktif kalmak için, (1) Derin Uyku ve (2) Rüya Uyku REM hem gerektirir. bir ya kesilse bile, bir kişinin sağlığına ve davranış ile ilgili olumsuz etkilere sahip olabilir. uzun vadede uyku zorluğu, uyku yardımcı olmak için acil tıbbi müdahale ve sakinleştirici ilaçlar gerektirir uykusuzluk neden olur., hangi ileri nedenler yan etkileri ve bu tedavi (oldukça zor ve sıkıcı bir hiç bitmeyen döngü).

horlama olmaksızın, kolay hava yolları açık ve kolay nefes için yaparken AirSnore bütün gece barışçıl uyku yardımcı olur. AirSnore Bu nedenle, çok etkili tamamen doğal ve sans yan etkileri olan bir üründür. AirSnore olmak üzere iki ürün vardır

  • AIRSNORE ™ DROPS
  • AIRSNORE ™ MOUTHPIECE

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

AIRSNORE ™ DROPS

airsnore-damla-şişeAirSnore damla doğal yağ karışımı olduğu huzur içinde uyuyor tropikal uygulama asist üzerinde. uyku zorluğu olan insanlar geceleri uyku almak için hap ve şurup bağlıdır. nedeniyle mukus hava yollarında bloke vb soğuk ve İnfluenza burun blok daha uyku etkiler, uyumaya çalışırken nefes alma güçlüğü.

AirSnore açılan yararlı amaçlara sahip çeşitli uçucu yağlar bir karışımıdır. Uçucu yağlar doğrudan beslerken ve taşıyıcı yağ ile karıştırmadan kullanılamaz. Terapötik amaçlar için uçucu yağların kullanımı Aroma olarak adlandırılan çok eski bir yöntemdir.

AIRSNORE ™ DROPS aşağıdaki uçucu yağlar ve taşıyıcı yağ vardır.

helianthus-annuusAyçiçeği tohumu yağı (Helianthus annuus) – Ayçiçeği tohumları bol magnezyum içeriyor ve sinirleri yatıştırır. Aynı zamanda stres ve migren kolaylaştırır. Stresten bir rahatlama almanın bir sonucu olarak, biz aklımızı dinlenmek edebiliyoruz. Tohumlar depresyon ve anksiyete mücadelede yardımcı triptofan ve kolin içerir. Tohum viskozitesi incedir ve bu nedenle de ve iyi nüfuz eder. Bu yağlı kalıntı bırakmaz.

okaliptüs-globulusOkaliptüs yaprağı yağı (Okaliptüs globüller) – Okaliptüs esansiyel yağı genel olarak zihinsel faaliyetleri teşvik için kullanılır. Biz beyne kan akışını arttırmak için gerektiğinde iyi çalışıyor. Bu, anti-enflamatuar ve anti-bakteriyel özelliklere sahiptir. Bir avantajı da spazm, dekonjestan ve antiseptik özelliklere sahip olmasıdır. Bu solunum problemleri, yaralar, kas ağrısı, zihinsel yorgunluk, vb tedavisinde çok yararlı

Lavendula-angustifoliaLavanta çiçeği yağı (Lavendula angustifolia) – Lavanta Yağı güzel, çok yönlü bir aromaya sahiptir. Anti-bakteriyel ve sakinleştirici ve yatıştırıcı özellikleri, rahatlamanıza yardımcı stres mücadele ve uyku teşvik etmek olan Lavanta Yağı harika bir uçucu yağ yapmak vardır.

Mentha-piperitaeNane yaprağı yağı (Mentha piperita) – nane güçlü, tatlı, mentol aroması vardır ve inhalasyon tıkanıklık temizler ve balgam atarak nefes kolaylaştırır. Nane uçucu yağ vücutta soğur hissi verir. Ve topikal olarak kullanılan boğaz kasları rahatlatmak vücuda, üzerinde sakinleştirici bir etkisi vardır.

Pinus sylvestris-Sarıçam yaprağı yağı (Pinus sylvestris) – Çam uçucu yağ solunum problemleri kür için çok yararlı ve sık sık öksürük ve soğuk hazırlıkları yapımında kullanılır. Çam yağı antimikrobiyal, antiseptik, antifungal, anti-neuralgic ve insanlar günlük yaşam için gün karşı karşıya birçok sorunları için iyi hizmet anti-romatizmal özelliklere sahiptir. Bu solunum rahatsızlıkları için çok iyi bir dekonjestan ve balgam söktürücü olarak çalışmaktadır. Bu solunum yollarından balgam ve mukus gevşetir ve daha kolay ve onları ortadan kaldırmak için rahat hale getirir.

AIRSNORE ™ Şişe kolay ve ekonomik yaygara ücretsiz uygulamada yardımcı olan bir damlalık ile birlikte gelir DROPS. AIRSNORE ™ ‘in dış uygulama göğüs, boyun DROPS ve akşam burun delikleri altında yatıştırıcı ve sakinleştirici etki sağlar ve geceleri uyku için yardımcı olur. Ayrıca horlama olmadan nefes ücretsiz erişim sağlayarak, tüm mukus ve balgam temizler.

AIRSNORE ™ MOUTHPIECE

img_3808Horlama uyku sırasında nefes sırasında nedeniyle tıkalı hava hareketi solunum yapıları ve ortaya çıkan rezonans titreşim olduğunu. Bazı durumlarda, ses yumuşak olabilir, ancak çoğu durumda, yüksek ve hoş olmayabilir. uyku sırasında horlama, obstrüktif uyku apnesi (OSA) bir işareti, ya da ilk alarm olabilir. Araştırmacılar Horlama uyku yoksunluğu bir faktör olduğunu söylüyorlar.

AIRSNORE ™ MOUTHPIECE hava yolu açarak hava hareketi giderilmesinde yardımcı olan bir cihazdır. Cihaz istenilen özel bir uyum elde etmek için kaynatın ve ısırık teknolojisini uyarlar. Cihaz bükülebilir malzemeden imal edilmiştir ve herkes uyar. o, o zaman talimatları dikkatle izleyerek yumuşatmak için birkaç dakika sıcak suda durmak ağzına içine yerleştirin ve tam uyum içinde ağzınızın içine kendini soğutur ve kalıplar yaparken üzerine aşağı lokma edelim.

AIRSNORE ™ COMBO (CİHAZ ve DROPS)

AIRSNORE ™ COMBO (CİHAZ ve DROPS) damla ve ağızlık vardır. Birlikte kullanıldığında AirSnore daha verimli çalışır. Damla dış uygulama ve ekleme ağızlık kolaylığı ve kontrollerde uyku yardımcı olur ve durur horlama .

AIRSNORE bir kişinin uyku ve genel zihinsel ve fiziksel sağlığını geliştirir bir doğal ve etkili bir formüldür. uçucu yağlar ve cihaz rahatsızlık olmaksızın tüm uygun olan ve olumlu bir şekilde etkilenmektedir.

NEREDE AIRSNORE CİHAZI VE damla ALMAK İÇİN?

Airsnore Combo inanılmaz indirimler ve teklifler ile resmi web sitesini satış için kullanılabilir. endişelenmenize gerek yok, onun 60 gün para iade garantisi vardır. Sadece bir geri ödeme için 60 gün içinde geri gönderin. Eğer getiriyor tüm doğa sağlık faydaları ile tam bir gece kalan tadını böylece Airsnore Combo güvenli ve etkin bir şekilde horlama bir son vermek.

[EPT id = “556”]

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

74/100 : by 222 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »