AirSnore ™ İnceleme – En iyi Anti Horlama Cihazı

Home » Review » AirSnore » AirSnore ™ İnceleme – En iyi Anti Horlama Cihazı

Last Updated on

airsnore ürünün

Bugün ne sundukları daha iyi anlamasına yardımcı AirSnore dan durdurma horlama ürünlerini gözden geçirecektir. AirSnore Bauer Beslenme ve onların adlı bir şirket tarafından pazarlanan  AirSnore Ağızlık  para için iyi bir değerdir.

AirSnore Ağızlık bir olan MAD cihaz. Değil o bir olduğunu kızgın ama anlamda bu anlamda M andibular bir dvancement D ihaz. Tamam böylece büyük bir şaka değildi. Tüm şaka bir yana bu cihazı kullanmak için bir kolaydır ve mevcut anti-horlama cihazı için mükemmel değiştirme yapabilir.

AirSnore Ağızlık AirSnore yanı sıra kalabalık kendini farklılaştırmak için biraz yenilikçi ve geliştirmiştir AirSnore Damlalar . AirSnore damla açık bloke burun yardım ve olabilecek herhangi bir tıkanıklık sıralamak doğal yağların bir karışımıdır. Bir daha net havayolu sessiz bir havayolu ve AirSnore Damlalar Bunu başarmak için ideal bir yoldur.

AirSnore Ağızlık ve AirSnore hem damla birleştirerek size horlama ile savaşı kazanmak yardımcı kazanan bir kombinasyonu sağlar.

AirSnore Ağızlık Nasıl Çalışır?

Airsnore Ağızlık rahat bir oturuş yapar ağzınızın içine kendini kalıpları. Bu cihaz çalışır yolu üst hava yolunu açmak için hafifçe çene hareket etmektir. Bu daha önce inceledik diğer cihazlara çok benzer.

Üst solunum yolu açılıyor Çünkü daha kolay nefes almasını sağlar ve horlama durur.

Cihazınızı kullanmadan önce bunu sözcüsü yumuşatmak için izin birkaç dakika sıcak suda bekletin gerekir. Ağızlık yeterince serin kez sığdırmak için talimatları uygulayarak bir durumdur.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

AirSnore kullanılması

airsnore-ağızlıkAirSnore bileşenlerin her biri doğru kullanımı için farklı talimatlar var.

AirSnore ağızlık ağzınıza ayarlamak için çok zaman almayacaktır. İlk olarak, bir kaç dakika için sıcak su ağızlığı yerleştirin. madde birkaç dakika için beklemeye izin daha kolay doğru kalıp kolaylaştırır. Orada izlemeniz gereken set talimatlar, ama o zaman aksesuar onun yeni biçimlendirilmiş şeklinde soğur aşağı ısırma, ağız içinde yerleştirebilirsiniz. şekil yanlış olsa bile doğru çözüm bulana kadar, onlar tekrar işlemini baştan başlayabilirsiniz. Yatmadan hazır olana kadar ağzınızda bırakmak zorunda değilsiniz. Kullanılmadığı zaman soğutulmuş döküm yerinde kalacaktır.

AirSnore ağızlık korumak için, her kullanımdan sonra temizleyin. 10 ila 15 dakika süreyle soğuk suya daldırın gerekir. Gece boyunca birikmiş olabilecek herhangi bir drooling veya birikimini temizlemek için suya biraz diş macunu karıştırın. Ayrıca onu temizlemek için protez temizleme çözümü kullanabilirsiniz.

AirSnore damla daha az dikkat ve bakım gerektirir. nedeniyle öksürük veya soğuk için horlama hafifletmeye yardımcı olmak için, göğüs, boyun üzerinde damla bazı ovmak ve burnunuzun altında uyku gitmek için uzandı önce. AirSnore ağızlık ile birlikte, gece için kolay uyku olacaktır.

AirSnore için Fiyatlandırma

AirSnore hakkında en iyi yanlarından biri yardımcı olmak için düşük ve makul bir fiyat. Bir CPAP ya da horlama ile yardımcı olmak için diğer cihazı satın pahalıdır. cihazların bazı türleri bile bir reçete gerektirir. Bu ürünler doğrudan web sitesi üzerinden sipariş edilebilir. Her iki ürün ücretsiz gönderim için uygundur.

AirSnore ağızlık 57,58 $ perakende değeri vardır, ama web sitesi 49,95 $ için itemi satan. AirSnore damla 71,99 $ bir perakende değeri var, ama web sitesi 59,95 $ onları satıyor.

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, size $ 89,95 için birlikte iki öğeleri satın alabilirsiniz. ayrı ayrı her iki ürün satın olsaydı bu, size neredeyse 20 $ kaydeder.

[EPT id = “556”]

AirSnore Mikrofon temizleme

Her sonra taze kalmasını sağlamak için cihazı temizlemek gerekir kullanın. Sadece küçük bir diş macunu ile bazı soğuk su ağızlığı pop ve 10-15 dakika bekletin. Temiz tutmak için cihazınızda protez temizleme çözümü kullanmak da mümkündür.

İyi

  • fiyat çok rekabetçi ve özel teklifler olduğunda bu daha da iyi olur.
  • AirSnore Ağızlık kullanmak ve kurulumu kolaydır. AirSnore ile kombine edildiğinde size horlama sorunları ile başa çıkmak için emrinde tam bir cephanelik var bırakır.
  • Daha önce hakkında konuştuk gibi, ağızlığın temizliği çok kolaydır.

Kötü

  • Sen uyum ayarlamak mümkün değildir. Bu bir sorun olabilir.
  • En MAD gibi buna uyum ederken cihaz ilk hafta ya da öylesine sırasında bazı ağrı ve rahatsızlığa neden olabilir.
  • Cihaz FDA Temizlendi değil.

Sonuç

Bu derlemede daha önce belirtildiği gibi, AirSnore Ağızlık kullanımı ve bakımı kolay ve çok rekabetçi bir fiyata mevcuttur.

Bir dezavantajı ancak Mikrofon ayarlayamaz ve ayarlanabilir Ağızlık pahalı olabilir olmasıdır.

İlk kez aygıtı olarak AirSnore damla ile birlikte AirSnore Ağızlık dikkate değerdir. Eğer satın almış ne kalitede emin olabilirsiniz böylece 60 Gün Garanti da vardır.

Önemli: Her zaman sen Uyku Apnesi muzdarip olabilir gibi horlama hakkında profesyonel bir sağlık konuşurken değer.

AirSnore resmi web sitesi ziyaret »

77/100 : by 233 users
FLASH SALE 20% OFF »