AirSnore İnceleme – okunaklı Doğal Horlama Durdur Uyku Çözümü?

Home » Review » AirSnore » AirSnore İnceleme – okunaklı Doğal Horlama Durdur Uyku Çözümü?

Last Updated on

AirSnore İnceleme – It For You Çalışacak?

AirSnore horlama olmadan geceleri daha iyi uyku yardımcı olmak için tasarlanmış bir ağızlık olduğunu. Bu bizim inceleme.

AirSnore nedir?

airsnore ürünün

AirSnore Eğer horlamaya neden olan tipik engelleri hafifletilmesi, geceleri daha iyi nefes yardımcı yapabiliyor. Geceleri horlama, vücudunuz gerekli ve doğal uyku döngüsünün bazı yönlerini ulaşmak aslında değiştiremiyor. Horlama sırasında, örneğin, hayal edemiyoruz. Rüya bireysel günlük stres ile çalışma olanağı sağlar normal bir süreçtir. Ayrıca, aynı zamanda uyku derin seviyesine girmek mümkün değildir. Uyku bu seviyeye ulaşmadan olmadan, snorer günün geri kalanı boyunca yorgun ve halsiz kalır.

Horlama birçok konuda neden olur, ancak diğerlerinden daha dışarı sopa dört nedeni vardır. Horlama bir büyük katkıyı sırt üstü uyuyor. Nedeniyle çene konumlandırılmış şekilde, bu horlamaya neden, hava geçişini engeller. Neyse ki, AirSnore sizin horlama bir çözüm sağlar. AirSnore Oksijen bloke edilmemiş demektir doğru yerde, sizin çene yeniden konumlandırır bir cihaz bulunmaktadır.

horlama sizin olasılığı katkıda bulunan diğer faktörler, aşırı kilolu veya obez olmak, düzenli sigara ve yatmadan önce alkol içerir. Kilonuzu senin horlama nedeni olabilir olursa, vücudunuzda daha az stres koymak ağırlığı biraz kaybetme deneyin. Sadece içme bir gece sonra horlama, muhtemelen kaslar aşırı rahat olmanın yerine açık hava geçişini tutmak kaynaklanmaktadır. Sigara içme Eğer akciğerlerde ve burun tıkanıklığı horlamaya neden olur. Bütün bu sorunların siz de bazı yaşam değişiklikleri yaparak taahhüt gerekecektir olsa bile, AirSnore ile yardımcı olabilir.

Web sitesi bu anti-horlama sistemi ile yapılmış olduğunu ifade ederken, “sağlık sektöründe güvenilir ve öncü ismi,” onlar olduğunu hangi şirket söz ihmal.

diğer ağızlık hakkında büyük bir şikayet rahatsız olan bir konuma çene kuvvet olmasıdır. Herkes kendi yatağında rahatsız iseniz çok uyku almazsınız, bilir. ilk etapta uyumaya rahatsızlık yoluyla almak için bu kadar çaba koymak zorunda çünkü büyük olasılıkla, daha yorgun hissederek uyanacaksınız.

Bu AirSnore diğerlerinden kendini ayırıyor bir yoludur. Ağızlık yavaş yavaş daha fazla uyku ödün vermeden, konfor en iyi seviyeye ayarlamak için kolaylaştırır rahat bir şekil, içine kalıpları.

Nasıl AirSnore İşleri

airsnore-ağızlıkAirSnore sistemi çene ayarlamak için bir ağız parçasının kullanılması ile ilgilidir. Bu ayar ziyade kabarmış veya bloke olmasını sağlayan daha yolu temizler. tıkanıklık genellikle deneyim geceleri solunum sorunları kök nedenidir.

şirketi horlama birçok farklı şekillerde ve tıkalı uyku tehlikeleri büyük ölçüde odaklanmaktadır. En tehlikeli uyku koşullarından biri düzensiz ve uyku apnesi olduğunu

Şirkete göre, yatıştırmaya yardımcı olabilir AirSnore horlama üç farklı türü vardır ve bunlar üç sınıf ayrılır. Bu değişik aşamaları içerir:

 • Sınıf Bir Horlama
  • Seyrek, sakin horlama
  • Hayır nefes tıkanıklığı
  • tıbbi sorunlara neden olmaz
 • Sınıf İki Horlama
  • Sık ve yüksek sesle horlama
  • uyku apnesi neden olabilir mümkün nefes tıkanıklığı,
  • uzun vadeli, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, ve gün boyunca uyku hali ve yorgunluk neden olur
 • Sınıf Üç Horlama
  • Sınıf İki Horlama daha yüksek sesle, ama aynı riskler
  • Binbaşı nefes tıkanıklığı

Bu durumların hepsi AirSnore ağız parçası ile tedavi edilebilir. Ancak, horlama en yaygın dört nedenlerinden biri ne nedeniyle değilse? senin horlama soğuk algınlığı veya öksürük neden olur ne olur? Ardından, AirSnore damla deneyebilirsiniz.

AirSnore damla yaygın olarak sakinleştirici ve antiseptik özellikleri ile tanınırlar doğal yağlar, bir aradadır. Bu damla kullanarak, rahatlama elde edebilirsiniz ve ihtiyacınız yatıştırıcı sağlıklı bir sabah ulaşmak için hastalık ile uyku edebilmek için.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

AirSnore kullanılması

AirSnore bileşenlerin her biri doğru kullanımı için farklı talimatlar var.

AirSnore ağızlık ağzınıza ayarlamak için çok zaman almayacaktır. İlk olarak, bir kaç dakika için sıcak su ağızlığı yerleştirin. madde birkaç dakika için beklemeye izin daha kolay doğru kalıp kolaylaştırır. Orada izlemeniz gereken set talimatlar, ama o zaman aksesuar onun yeni biçimlendirilmiş şeklinde soğur aşağı ısırma, ağız içinde yerleştirebilirsiniz. şekil yanlış olsa bile doğru çözüm bulana kadar, onlar tekrar işlemini baştan başlayabilirsiniz. Yatmadan hazır olana kadar ağzınızda bırakmak zorunda değilsiniz. Kullanılmadığı zaman soğutulmuş döküm yerinde kalacaktır.

AirSnore ağızlık korumak için, her kullanımdan sonra temizleyin. 10 ila 15 dakika süreyle soğuk suya daldırın gerekir. Gece boyunca birikmiş olabilecek herhangi bir drooling veya birikimini temizlemek için suya biraz diş macunu karıştırın. Ayrıca onu temizlemek için protez temizleme çözümü kullanabilirsiniz.

AirSnore damla daha az dikkat ve bakım gerektirir. nedeniyle öksürük veya soğuk için horlama hafifletmeye yardımcı olmak için, göğüs, boyun üzerinde damla bazı ovmak ve burnunuzun altında uyku gitmek için uzandı önce. AirSnore ağızlık ile birlikte, gece için kolay uyku olacaktır.

AirSnore için Fiyatlandırma

AirSnore hakkında en iyi yanlarından biri yardımcı olmak için düşük ve makul bir fiyat. Bir CPAP ya da horlama ile yardımcı olmak için diğer cihazı satın pahalıdır. cihazların bazı türleri bile bir reçete gerektirir. Bu ürünler doğrudan web sitesi üzerinden sipariş edilebilir. Her iki ürün ücretsiz gönderim için uygundur.

AirSnore ağızlık 57,58 $ perakende değeri vardır, ama web sitesi 49,95 $ için itemi satan. AirSnore damla 71,99 $ bir perakende değeri var, ama web sitesi 59,95 $ onları satıyor.

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, size $ 89,95 için birlikte iki öğeleri satın alabilirsiniz. ayrı ayrı her iki ürün satın olsaydı bu, size neredeyse 20 $ kaydeder.

[EPT id = “556”]

Başvurma AirSnore

Eğer AirSnore bir temsilcisi ile konuşmak isterseniz, +44 (0) 208 787 5981. Web sitesi devletlerin bir açılır menüden sorununuzu seçmek için çağırabilir, ancak bir tane değil. Ayrıca fill-in online formu soruşturma gönderebilirsiniz.

Sonuç

AirSnore sizin horlama hafifletilmesi için geçerli bir çözümdür. şirket daha önce her gece uykusu daha sakin ve rahat yapar özelleştirilebilir ağızlık kullanır.

AirSnore resmi web sitesi ziyaret »

69/100 : by 207 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »